X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Endokrynolog Warszawa - bez AH- pomocy!!!
Odpowiedz

Endokrynolog Warszawa - bez AH- pomocy!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nattttttt Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 stycznia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobiety,
    Poszukuję świetnego endokrynologa, który jest cierpliwy i wnikliwy i który nie zapisuje od razu antykoncepcji hormonalnej bądź innych silnych leków.
    Moja poprzednia pani ginekolog-endokrynolog zdiagnozowała u mnie PCOS i od razu przypisała AH.
    Zbagatelizowała natomiast fakt, że mam TSH 2,5 i FT4 20%. Temperatura zazwyczaj poniżej 36 stopni, zawsze zmarznięta z zamarzającymi dłońmi i stopami. O tym, że to mogą być problemy z tarczycą dowiedziałam się po zrobieniu dochodzenia tutaj na forum (dziękuję dziewczyny!).
    Dodam, że już wcześniej brałam AH i zawsze czułam się źle - migreny, stany depresyjne, poczucie ciężkości i opuchnięcia, mimo że dostawałam najmniejsze i najlżejsze dawki. Oczywiście żaden z lekarzy nie wspomniał, że przy AH powinnam się mocno suplementować, ponieważ wyjałowiają one ciało z witamin i minerałów :(
    Dlatego teraz zależy mi na lekarzu, który rozpisze ze mną suplementację, podpowie mi co powinnam jeść etc. a leki wprowadzi dopiero, kiedy to podejście nie pomoże. Sama na własną rękę zaczęłam wprowadzać suple i jem białkowe śniadania, ale chciałabym to zrobić pod okiem specjalisty.
    Jestem pewna, że któraś z Was trafiła na takiego cudownego lekarza.
    Dobrego wieczoru i dużo szczęścia przy staraniach 🌞

  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 3 lutego, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej polecam dr Anię Calik, jest ginekologiem ale robi specjalizacje z endokrynologi i dodatkowo pracuje w szpitalu, mi bardzo pomogla

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 19:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ