X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną faza lutealna po lekach
Odpowiedz

faza lutealna po lekach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was wygląda faza lutealna po braniu leków? Macie takie same objawy, jak przed ich braniem? Ja biorę CLO na początku cyklu, w okresie około owulacyjnym biorę Castagnus, a w fazie lutealnej Luteinę. To mój pierwszy cykl z lekami i widzę różnicę w szyjce, ilości śluzu i pobolewa mnie czasem jajnik. Wcześniej tak nie miała. Jak wygląda to u Was?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nikt mi nie odpowiedział :( Mam zupełnie inne objawy w fl po lekach, niż przed ich braniem. Nie bolą mnie piersi (a bolały zawsze już 10 dni przed @), boli mnie prawy sutek (jest powiększony i twardy- jakies zapalenie?), boli mnie podbrzusze, a wcześniej nigdy nie dokuczało mi przed @. Jestem w szoku, że leki tak potrafią zamieszać i zmienić wszystkie objawy nadchodzącej @.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore dhupaston ale nic nie czuje poki co.

    Klif lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ją brałam luteine 8 miesięcy i od pierwszego cyklu czułam się inaczej, nie wiedziałam kiedy przyjdzie @ bo nic nie czułam, generalnie zawsze po luteine @ była skapa, brzuch nie bolał ani kręgosłup- zawsze mnie strasznie bolał już przed @ minus to zatrzymująca się woda i uczucie opuchniecia.
    Teraz pierwszy cykl z clo i duphaston - ból jajników w okolicach owulacji. Teraz nie czekam na @ i mam straszne skurcze chwilami ;/ mega bolesne, ale chwilowe np jak długo siedzę inagle wstaje itp miałam już takie gdy brałam tabsy anty i robiłam przerwe na krwawienie z odstawienia.

    iv094x39ir3hgbzx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ