X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Ewa100 Autorytet
    Postów: 524 336

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Super! Trzymamy kciuki 😊A estradiol badałaś dziś?

    P.s. To juz chyba wiem skad u mnie taki fatalny wynik. Ja w piatek czyi dwa dni przed punkvja mialam dwa pecherzyki z czego najWiekszy mial 19 mm 😭 Moze gdyby punkvja byla dwa dni ozniej to wynik bylby inny..

    Ewa, Kto Cir prowadzi?
    Prowadzi mnie dr. Dziadecki. Badałam estradiol jest na poziomie 2300.
    Punkcję będzie robiła dr. Szymańska nie miałam wcześniej stuczniosci z dr. Jakie macie opinie o dr Szymańskiej?


    Brałam duże dawki leków. To moja 2 stymulacja. Przy pierwszej było 2 pęcherzyki i jeden pękł przed punkcją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2021, 22:30

    Malica lubi tę wiadomość


    AMH (lipiec 2020) - 0,72
    07.2020 - IUI -nieudane
    10.2020 - I podejście do in vitro (krótki protokół) pobrano 1 komórkę, 1 blastocysta 4.1.3.
    Transfer 11.2020 - (początkowo beta hcg 5,3), finalnie brak ciąży.
    12.2020 - II podejście do in vitro (długi protokół)
    07.05 - transfer 4.2.2
    14 dpt 315,3
  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ewa100 powodzenia jutro ! Kciuki ogromne 🙏🍀🤞
    Dr Dz jest mi znany z wyższych dawek leków, wyższych niż dr G ;)
    Estradiol super!
    Dr Szymańskiej nie znam, tylko słyszałam z opinii tu, ze dziewczyny nie były zadowolone w większości z prowadzenia, ale punkcję i transfery bardzo ok :)

  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    @Ewa100 - powodzenia na punkcji!!! Daj znać jak pójdzie.

    Ewa, my byliśmy u dr Szymańskiej, nie byliśmy zadowoleni w ogóle, dlatego zmieniamy albo lekarza albo klinikę. schematem idzie, żadnej diagnostyki, u nas przegapiła kilka spraw, poza tym jest trochę zdystansowana, nie powie wszystkiego od razu, potem wychodzi. No i nie wie różnych rzeczy, o których na przykład dowiadywałam się wz różnych forów, wiec się już wkurzyliśmy. Ale jest sympatyczna, więc punkcje będziesz miała w sympatycznej atmosferze.

    WIęc głowa do góry i powodzenia!!!!

    @Anetka jak u Ciebie?

    Malica lubi tę wiadomość

  • Evie Autorytet
    Postów: 2115 1530

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa100 wrote:
    Prowadzi mnie dr. Dziadecki. Badałam estradiol jest na poziomie 2300.
    Punkcję będzie robiła dr. Szymańska nie miałam wcześniej stuczniosci z dr. Jakie macie opinie o dr Szymańskiej?


    Brałam duże dawki leków. To moja 2 stymulacja. Przy pierwszej było 2 pęcherzyki i jeden pękł przed punkcją.

    Super estriadiol 😍 Koniecznie dawaj znać jak jutro. Trzymamy kciuki 🤞🤞🤞
    A napiszesz jeszcze jakie te dawki przyjmowałaś...?
    Ja z dr Szymańsķa miałam stycznośv miże dwa razy przy okazji inseminacji. Wydawała mi się bardziej poukładana i rzetelna ( zleciła np badania, o których dr G zapomniała) ale też wizyty u niej mnie zdołowały prez jej sposób przedstawiania faktów...
    Dr G zaimponowała mi że teraz po tej totalnej klapie zadzwoniła do nas i mówiła o efektach rozmowy z ambriologami i w igóle widac, że się przejęla... ale nie wiem... Troszkę mnie to wszystko zastanawia.. pierwsza komórka sie nan zaplodnila a ciazy nie dala. Potem udalo sie uzyskav 3 komorki a teraz zadnej.. no kurde.. dla mnie ewidentnie ta pu kcja byla za szybko i czuje ze to nie my zawinilismy 😔 nawt zaczelam sie zastawiav sie czy pacjentki komeecyjbe nie maja tez pierszenstwa w dostepnie do lozek.. bo w sumie na sali sa ttlko 3 wiec wiecej danego dnia nie moga "operowac"...

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Super estriadiol 😍 Koniecznie dawaj znać jak jutro. Trzymamy kciuki 🤞🤞🤞
    A napiszesz jeszcze jakie te dawki przyjmowałaś...?
    Ja z dr Szymańsķa miałam stycznośv miże dwa razy przy okazji inseminacji. Wydawała mi się bardziej poukładana i rzetelna ( zleciła np badania, o których dr G zapomniała) ale też wizyty u niej mnie zdołowały prez jej sposób przedstawiania faktów...
    Dr G zaimponowała mi że teraz po tej totalnej klapie zadzwoniła do nas i mówiła o efektach rozmowy z ambriologami i w igóle widac, że się przejęla... ale nie wiem... Troszkę mnie to wszystko zastanawia.. pierwsza komórka sie nan zaplodnila a ciazy nie dala. Potem udalo sie uzyskav 3 komorki a teraz zadnej.. no kurde.. dla mnie ewidentnie ta pu kcja byla za szybko i czuje ze to nie my zawinilismy 😔 nawt zaczelam sie zastawiav sie czy pacjentki komeecyjbe nie maja tez pierszenstwa w dostepnie do lozek.. bo w sumie na sali sa ttlko 3 wiec wiecej danego dnia nie moga "operowac"...

    a no widzisz, dr Goncikowska zadzowniła do was wyjasniła itp. Przejęła się. Do nas dr Szymańska po zupełnej klapie, nie zadzwoniła, zadzwoniła embriolog, więc my zadzwoniliśmy do doktor. I doktor powiedziała,że tak się zdarza, inic więcej - żadnej diagnostyki. o że trzeba próbowac. Na szczęście zrobiliśmy sami kilka badań, dowiadując się od znajomych w innej klinice co warto zrobić, i wyszły różne rzeczy... a tak byśmy robili na pałę dalej.. i znow byłaby klapa...
    jednak ważne jest, by lekarz się angażował i szukął przyczyny. A doktor nie była zainteresowana szukaniem, bo od razu stwierdziła słabe komórki, a problem okazał się być zupełnie gdzie indziej...więc wystawiłaby nas na kolejną klapę..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 20:03

  • Evie Autorytet
    Postów: 2115 1530

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondasek wrote:
    a no widzisz, dr Goncikowska zadzowniła do was wyjasniła itp. Przejęła się. Do nas dr Szymańska po zupełnej klapie, nie zadzwoniła, zadzwoniła embriolog, więc my zadzwoniliśmy do doktor. I doktor powiedziała,że tak się zdarza, inic więcej - żadnej diagnostyki. o że trzeba próbowac. Na szczęście zrobiliśmy sami kilka badań, dowiadując się od znajomych w innej klinice co warto zrobić, i wyszły różne rzeczy... a tak byśmy robili na pałę dalej.. i znow byłaby klapa...
    jednak ważne jest, by lekarz się angażował i szukął przyczyny. A doktor nie była zainteresowana szukaniem, bo od razu stwierdziła słabe komórki, a problem okazał się być zupełnie gdzie indziej...więc wystawiłaby nas na kolejną klapę..
    Tak trzeba przyznać, że tutaj widać było, że i ona się przejęła.. Zakładam, że nie spodziewała się takie obrotu spraw. No i też powiedzuała, że oczywiście mamy prawo zmienić lekarzq czy klinikę. Podpowiedziala, żebyśmy dali sobie chwilę czasu, zrobili kariotypy i próbowali z punkcją u męża następnym razem.. ale w sumie bez dodatkowych zaleceń w kierunku badań. I to mnie triszkę zastanawia. Gdybyśmy mieli zmieniać to tylki na dr Dziadeckiego, bo ani dr Szymańska ( która mnie dołuje) ani Dr Jabłonka (której sarkastycznego humoru nie łapię) mnie nje przekonują.. Zastanawiamy się...
    Skoro czuliście że jesteście nie zaopiekowani to zmiana to dobry ruch tak myślę 😊 A podpowiesz co to za wskazówki? Co należałoby przybadać do kolejnej próby?

    blondasek lubi tę wiadomość

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Tak trzeba przyznać, że tutaj widać było, że i ona się przejęła.. Zakładam, że nie spodziewała się takie obrotu spraw. No i też powiedzuała, że oczywiście mamy prawo zmienić lekarzq czy klinikę. Podpowiedziala, żebyśmy dali sobie chwilę czasu, zrobili kariotypy i próbowali z punkcją u męża następnym razem.. ale w sumie bez dodatkowych zaleceń w kierunku badań. I to mnie triszkę zastanawia. Gdybyśmy mieli zmieniać to tylki na dr Dziadeckiego, bo ani dr Szymańska ( która mnie dołuje) ani Dr Jabłonka (której sarkastycznego humoru nie łapię) mnie nje przekonują.. Zastanawiamy się...
    Skoro czuliście że jesteście nie zaopiekowani to zmiana to dobry ruch tak myślę 😊 A podpowiesz co to za wskazówki? Co należałoby przybadać do kolejnej próby?

    oj tak, niezaopiekowani i kilka ewidentnych błędów zrobiła. Więc juz nie zaufamy dr Szymańskiej. A jak ta dr Jabłonka>? Bo nad nią się zatsnAwiałam.
    Pewnie, że piodpowiem co będę wiedzieć! ysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, jakby co.
    Przede wszsytkim badanie nasienia, ponadfto hormony u męża. U Ciebie - badałaś krzywą insulinową? Badałaś tarczycowe sprawy? Prolaktynę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 20:36

  • Evie Autorytet
    Postów: 2115 1530

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondasek wrote:
    oj tak, niezaopiekowani i kilka ewidentnych błędów zrobiła. Więc juz nie zaufamy dr Szymańskiej. A jak ta dr Jabłonka>? Bo nad nią się zatsnAwiałam.
    Pewnie, że piodpowiem co będę wiedzieć! ysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, jakby co.
    Przede wszsytkim badanie nasienia, ponadfto hormony u męża. U Ciebie - badałaś krzywą insulinową? Badałaś tarczycowe sprawy? Prolaktynę?

    Ja nie łapię kontaktu z Dr Jabłonką. Mój mąż też nie. Byliśmy u niej dwa razy na jakieś konsultacji, robiła mi też jedną punkcję. No nie.. Ona ma jak dla mnie taki specyficzny dowcip i żart, którego ja nie łapię i odbieram jako złośliwy.. Nie widzę naszej współpracy razem. Zupełnie inne odczucia mam w kontaktach z Dr Dz czy Dr G. Na temat jej wiedzy mertyrotcznej czy zaanagażowania trudno mi się wypowiedzieć więc nie będę oceniać. Pamiętam, że dostała kiedyś kwiaty od swojej pacjentki więc zakładam, że bywa skuteczna 😊

    Badania krwi w tym tarczycę i prolaktynę miałam badane w czerwcu podczas przystępowania do inseminacji. Były ok ale teraz właśnie zamierzam powtòrzyć. Męża hormony też ok. Badanie nasienie no niestety wyszlo fatalne. U nas poprostu plemniki leżą i kwiczą zamiast zapier... do tej komórki. Czasem się śmieję, że są leniwe po mężu 😫 Teraz mąż będzie robił te kariotypy + jeszcze dodtakowe coś ale muszę go podpttać bo nie pamiętam. Krzywej nie miałam ale zbadam, dzięki 😊
    Zaraz spróbuję ogarnąć to zaproszenie, bo jeszcze nie wiem jak 😊

    blondasek lubi tę wiadomość

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondasek wrote:
    @Anetka jak u Ciebie?

    Blondasku dziękuję, że pytasz 😌 u mnie ogólnie dobrze, czuję się ok, apetyt całkowicie wrócił, choć czasem jeszcze mdłości mi dokuczają. We wtorek wreszcie wizyta, cały czas staram się być pozytywnie nastawiona. Dziś wreszcie przyśnił mi się dobry sen (wcześniej ciągle koszmary). Śniło mi się, że czytałam jakieś wyniki badań i było na nich napisane ZDROWA DZIEWCZYNKA 🥰 biorę to jako dobry znak! ❤️

    blondasek, Malica, Evie, Aleczemutek, pannaaleksandra lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Evie jeśli plemniki nie ok, zapytajcie dr Dz o clo, tamoxifen, i męża faszeruj fertilmen plus, może któryś zadziała na żołnierzyki :)

    blondasek lubi tę wiadomość

  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Blondasku dziękuję, że pytasz 😌 u mnie ogólnie dobrze, czuję się ok, apetyt całkowicie wrócił, choć czasem jeszcze mdłości mi dokuczają. We wtorek wreszcie wizyta, cały czas staram się być pozytywnie nastawiona. Dziś wreszcie przyśnił mi się dobry sen (wcześniej ciągle koszmary). Śniło mi się, że czytałam jakieś wyniki badań i było na nich napisane ZDROWA DZIEWCZYNKA 🥰 biorę to jako dobry znak! ❤️


    Tak jest!! Ja też to biorę za dobry znak i mocno mocno trzymam kciuki. Podoba mi się Twoje podejście! można się od Ciebie uczyć

    Aneta8 lubi tę wiadomość

  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    @Ewa100 - i jak punkcja poszła??

    @Evie - a jak żołnierze s labi, to podobno biopsja z jądra daje dobre wyniki, a dr Dziadecki to androlog, więc on faktycznie by mógł pomóc w tej kwestii najbardziej...

    @Evie - a kto tam jeszcze jest od in vitro? Bo Panie na racepecji ostatnio wspominały jakieś nowe naziwska? czyli nowi lekarze doszli?

  • pannaaleksandra Autorytet
    Postów: 625 646

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tez wracam do gry, ale z ogromnym strachem.
    W piątek mieliśmy konsultację i rozpoczynam długi protokół. Wcześniej dr G zaproponowała scratching endometrium, a teraz stwierdziła, żebyśmy nie zmieniali wszystkiego od razu i że zrobimy jak się znowu nie uda. Po moich pytaniach i mailach, ze może nie warto ryzykować, tracić nerwów i kasy, stwierdziła, żebym podjęła decyzję... czuję się z tym słabo, chociaż muszę zaufać...
    Dodatkowo dopadły mnie takie myśli, ze może za mało o siebie jeszcze dbamy - tu czasem jakiś alkohol, mniejsza lub większa ilość, tu czekoladka, tam pizza. Nie jest to częste, ale zdarza się. Jesteśmy tylko ludźmi, ale mam takie wyrzuty sumienia... nie wiem, co jeszcze mamy zrobić 😢😒 czy Wy tez macie takie myśli czy u Was full zdrowy tryb życia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 13:36

    blondasek, Malica, Aleczemutek lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 roku
    2 IUI i 3 transfery nieudane

    6.10 Transfer zarodka 4.2.1
    6dpt 46,8 😍🍀
    8dpt 128,3 ✊🏻🍀
    10dpt 418,3 ✊🏻🍀
    12dpt 1365,8 ✊🏻🍀
    15dpt 3658,7 ✊🏻🍀
    20dpt 9675 ✊🏻🍀
    21dpt maleństwo 2,5mm i ❤️😍
    6t 5d maleństwo ma 8 mm ❤️
    8t 5d 2,2 cm szczęścia ❤️
    11t 4,5 cm szczęścia ❤️
    *kocham Cię, zostań ze mną!*

    f2w3qqmzczncw8jw.png
  • Ewa100 Autorytet
    Postów: 524 336

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Super estriadiol 😍 Koniecznie dawaj znać jak jutro. Trzymamy kciuki 🤞🤞🤞
    A napiszesz jeszcze jakie te dawki przyjmowałaś...?
    Ja z dr Szymańsķa miałam stycznośv miże dwa razy przy okazji inseminacji. Wydawała mi się bardziej poukładana i rzetelna ( zleciła np badania, o których dr G zapomniała) ale też wizyty u niej mnie zdołowały prez jej sposób przedstawiania faktów...
    Dr G zaimponowała mi że teraz po tej totalnej klapie zadzwoniła do nas i mówiła o efektach rozmowy z ambriologami i w igóle widac, że się przejęla... ale nie wiem... Troszkę mnie to wszystko zastanawia.. pierwsza komórka sie nan zaplodnila a ciazy nie dala. Potem udalo sie uzyskav 3 komorki a teraz zadnej.. no kurde.. dla mnie ewidentnie ta pu kcja byla za szybko i czuje ze to nie my zawinilismy 😔 nawt zaczelam sie zastawiav sie czy pacjentki komeecyjbe nie maja tez pierszenstwa w dostepnie do lozek.. bo w sumie na sali sa ttlko 3 wiec wiecej danego dnia nie moga "operowac"...

    Melduje jestem już po. Pobrano wszystkie komórki 7 szt, 2 puste 5 idzie do zapłodnienia i zobaczymy co będzie dalej.
    Byłam stymulowana menopurem 450j.

    Malica lubi tę wiadomość


    AMH (lipiec 2020) - 0,72
    07.2020 - IUI -nieudane
    10.2020 - I podejście do in vitro (krótki protokół) pobrano 1 komórkę, 1 blastocysta 4.1.3.
    Transfer 11.2020 - (początkowo beta hcg 5,3), finalnie brak ciąży.
    12.2020 - II podejście do in vitro (długi protokół)
    07.05 - transfer 4.2.2
    14 dpt 315,3
  • pannaaleksandra Autorytet
    Postów: 625 646

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa100 wrote:
    Melduje jestem już po. Pobrano wszystkie komórki 7 szt, 2 puste 5 idzie do zapłodnienia i zobaczymy co będzie dalej.
    Byłam stymulowana menopurem 450j.
    Trzymam kciuki! ✊🏻🍀

    Starania od 2018 roku
    2 IUI i 3 transfery nieudane

    6.10 Transfer zarodka 4.2.1
    6dpt 46,8 😍🍀
    8dpt 128,3 ✊🏻🍀
    10dpt 418,3 ✊🏻🍀
    12dpt 1365,8 ✊🏻🍀
    15dpt 3658,7 ✊🏻🍀
    20dpt 9675 ✊🏻🍀
    21dpt maleństwo 2,5mm i ❤️😍
    6t 5d maleństwo ma 8 mm ❤️
    8t 5d 2,2 cm szczęścia ❤️
    11t 4,5 cm szczęścia ❤️
    *kocham Cię, zostań ze mną!*

    f2w3qqmzczncw8jw.png
  • Ewa100 Autorytet
    Postów: 524 336

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondasek wrote:
    @Ewa100 - i jak punkcja poszła??

    @Evie - a jak żołnierze s labi, to podobno biopsja z jądra daje dobre wyniki, a dr Dziadecki to androlog, więc on faktycznie by mógł pomóc w tej kwestii najbardziej...

    @Evie - a kto tam jeszcze jest od in vitro? Bo Panie na racepecji ostatnio wspominały jakieś nowe naziwska? czyli nowi lekarze doszli?

    Ok. Zdecydował się na punkcję bez, znieczulenia ogólnego. Ostatecznie mamy 5 komórek, które poszły do zapłodnienia. Transfer będzie w czwartek lub w sobote. Z kliniki mają dzwonić.

    Malica lubi tę wiadomość


    AMH (lipiec 2020) - 0,72
    07.2020 - IUI -nieudane
    10.2020 - I podejście do in vitro (krótki protokół) pobrano 1 komórkę, 1 blastocysta 4.1.3.
    Transfer 11.2020 - (początkowo beta hcg 5,3), finalnie brak ciąży.
    12.2020 - II podejście do in vitro (długi protokół)
    07.05 - transfer 4.2.2
    14 dpt 315,3
  • blondasek Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa100 wrote:
    Ok. Zdecydował się na punkcję bez, znieczulenia ogólnego. Ostatecznie mamy 5 komórek, które poszły do zapłodnienia. Transfer będzie w czwartek lub w sobote. Z kliniki mają dzwonić.


    I jak poszła punkcja bez znieczulenia? Bolało? Czy wzięłaś jakieś przeciwbólowe?
    Ja kiedyś miałam , ale źle zniosłam. no i jak lekarka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 15:04

  • Malica Autorytet
    Postów: 1056 1400

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @pannaaleksandra czy jesteś na terapii? Mi psycholog tłumaczyła ze owszem zdrowy tryb życia zawsze warto prowadzić,ale pizza czy alkohol od czasu do czasu nie za wiele zmieniają w procedurze. Ja po swoich doświadczeniach stwierdzam ze in vitro to loteria, a my o ile nie ma jakiś stwierdzonych powiązanych schorzeń ,nie wiele mamy wpływ na to co będzie :( oczywiście warto szukać i próbować nowych rzeczy, ja osobiście byłam w rozsypce emocjonalnej i fizycznej, przy ostatniej procedurze, jadłam może nie masakrqczynie,ale w porównaniu z poprzednimi wkładałam do ust co popadnie, przestałam ćwiczyć, i piłam alko w weekend myśle ze to mogła hyc nawet butelka wina w sobotę i piatek, popalałam shishe ;) i jadłam słodycze. W ten cykl był szczęśliwy pomimo mojego bardzo złego stanu psychicznego i niezbyt higienicznego jedzenia. W tym cyklu tez miała screaching endometrium...nie wiem co podziałało albo może nic, to biologia i pewnie nigdy się nie dowiem.
    wiem ze to „bzdurne gadanie”, ale nie wolno Ci się poddawać , szukaj sama sposobów innego podejścia, innych supli, poradź się jęczę kogoś, zjedz więcej orzechów albo pij mniej lub pij więcej ;) zmieniaj coś, to będzie dobre i dla psychiki, która zawsze nam mówi „działaj, zrób coś. A i słuchaj intuicji ❤️🤞🍀

    blondasek, Aleczemutek, pannaaleksandra lubią tę wiadomość

  • Ewa100 Autorytet
    Postów: 524 336

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondasek wrote:
    I jak poszła punkcja bez znieczulenia? Bolało? Czy wzięłaś jakieś przeciwbólowe?
    Ja kiedyś miałam , ale źle zniosłam. no i jak lekarka?

    Ogólnie było ok w znieczulenia nasiekowym (cokolwiek to znaczy). Samo ukucie było bezbolesne, później coś czułam. Fakt samo usg już po punkcji bolało. Dr Szymańska ogólnie ok, nie wiem jaka jest przy monitoringach. Fakt jestem zwolenniczką dr Dziadeckigo

    Malica lubi tę wiadomość


    AMH (lipiec 2020) - 0,72
    07.2020 - IUI -nieudane
    10.2020 - I podejście do in vitro (krótki protokół) pobrano 1 komórkę, 1 blastocysta 4.1.3.
    Transfer 11.2020 - (początkowo beta hcg 5,3), finalnie brak ciąży.
    12.2020 - II podejście do in vitro (długi protokół)
    07.05 - transfer 4.2.2
    14 dpt 315,3
  • pannaaleksandra Autorytet
    Postów: 625 646

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malica wrote:
    @pannaaleksandra czy jesteś na terapii? Mi psycholog tłumaczyła ze owszem zdrowy tryb życia zawsze warto prowadzić,ale pizza czy alkohol od czasu do czasu nie za wiele zmieniają w procedurze. Ja po swoich doświadczeniach stwierdzam ze in vitro to loteria, a my o ile nie ma jakiś stwierdzonych powiązanych schorzeń ,nie wiele mamy wpływ na to co będzie :( oczywiście warto szukać i próbować nowych rzeczy, ja osobiście byłam w rozsypce emocjonalnej i fizycznej, przy ostatniej procedurze, jadłam może nie masakrqczynie,ale w porównaniu z poprzednimi wkładałam do ust co popadnie, przestałam ćwiczyć, i piłam alko w weekend myśle ze to mogła hyc nawet butelka wina w sobotę i piatek, popalałam shishe ;) i jadłam słodycze. W ten cykl był szczęśliwy pomimo mojego bardzo złego stanu psychicznego i niezbyt higienicznego jedzenia. W tym cyklu tez miała screaching endometrium...nie wiem co podziałało albo może nic, to biologia i pewnie nigdy się nie dowiem.
    wiem ze to „bzdurne gadanie”, ale nie wolno Ci się poddawać , szukaj sama sposobów innego podejścia, innych supli, poradź się jęczę kogoś, zjedz więcej orzechów albo pij mniej lub pij więcej ;) zmieniaj coś, to będzie dobre i dla psychiki, która zawsze nam mówi „działaj, zrób coś. A i słuchaj intuicji ❤️🤞🍀
    Kochana! Dziękuję Ci za te słowa! ❤️
    Tak, zaczęłam terapię, chodzę raz w tygodniu. Strasznie się fiksuję tym wszystkim, nie wiem czy dobrze, ze tak bardzo ufamy naszej pani doktor, może powinnam posłuchać swojej intuicji i uprzeć się na ten scratching. Chyba szukam na siłę problemu...

    Starania od 2018 roku
    2 IUI i 3 transfery nieudane

    6.10 Transfer zarodka 4.2.1
    6dpt 46,8 😍🍀
    8dpt 128,3 ✊🏻🍀
    10dpt 418,3 ✊🏻🍀
    12dpt 1365,8 ✊🏻🍀
    15dpt 3658,7 ✊🏻🍀
    20dpt 9675 ✊🏻🍀
    21dpt maleństwo 2,5mm i ❤️😍
    6t 5d maleństwo ma 8 mm ❤️
    8t 5d 2,2 cm szczęścia ❤️
    11t 4,5 cm szczęścia ❤️
    *kocham Cię, zostań ze mną!*

    f2w3qqmzczncw8jw.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ