Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 9 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgZa i MalaS :( przykro mi, myśle o Was ciepło

    AgZa, Mała S lubią tę wiadomość

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 9 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym tc miałyście wykonywane usg piersi?

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 9 września 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM, Różaa, cudowne wiadomości od Was płyną 😍

    AnnMari, przykro mi że Wasze przypuszczenia się potwierdziły. Jesteś silną, cudowną i mądrą Matką, przekażesz Wojtusiowi tą siłę i mądrość, poradzi sobie w przyszłości z ewentualnymi docinkami dzieci. Poza tym jest ślicznym dzieckiem i żadna biała plama tego nie zmieni🤗

    Różaa lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 9 września 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agza również mocno przytulam 😔 Wierzę, że już niebawem się uda.

    Ann jednak mamina intuicja Cię nie myliła 😔 Nie napiszę nic mądrzejszego niż to co pisałam wczoraj, ale przypomnę po raz kolejny, że jesteście dla Wojtusia najlepszymi rodzicami na jakich mógł w życiu trafić, a Ty jesteś najlepszą mamą i jestem pewna, że będzie w życiu szczęśliwy. Wyrośnie na mądrego i wrażliwego mężczyznę z ogromną siłą 🙂

    Edit: Ewuszek to już lada dzień! Wrześniowy transfer niech i Tobie przyniesie szczęście 😊🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2020, 19:46

    Ewuszek, AgZa lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 9 września 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaS, przykro mi 😔 lekarz na pewno będzie kombinowal dalej ✊

    AgZa, bardzo mi przykro 😔 jaki jest dalszy plan?

    AnnMari ehh 😩 przykro mi, że się nie myliłas. Mocno trzymam kciuki, żeby zmiany się nie powiekszaly.

    AgZa lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 9 września 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa a tsh zbadalas na zlecenie Ś czy sama?

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 9 września 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa, AnnMari, tupciu, OlaaM, Niezapominajka, Lenonki dziękuję Wam za wsparcie.

    Nie mamy już mrozaczkow, ten był ostatni.

    Dalsze plany przewidują kolejna stymulacje, wizytę u prof. M i może histeroskopie.

  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 9 września 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, co za dzień ☹️

    AgZa, bardzo mi przykro 😰 macie plan, co dalej?
    Edit: już widzę, że jest plan - to dobrze, działajcie dalej a my zaciskamy kciuki cały czas.

    Ann, dziewczyny już napisały wszystko. Przykro mi, że diagnoza się potwierdziła ale mam nadzieję, że skończy się na drobnych zmianach ✊

    Jaksa, w takim razie czekamy z tobą na info od Ś. A jaki miałaś teraz wynik tsh, że S tak spanikował?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2020, 20:20

    AgZa lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 9 września 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    W którym tc miałyście wykonywane usg piersi?
    Ola, ja jestem zapisana na za dwa tygodnie, to bedzie 12 tc. W pierwszej ciąży chyba też jakoś podobnie robiłam.

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 9 września 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh robiłam na zlecenie Ś. Mam 0.32 a norma zaczyna się od 0,42. Zazwyczaj miałam około 0,8. W ciąży mi spadło, dr kazał się tym wtedy nie przejmować. Jednak teraz już powinno być w normie ech🙄

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 9 września 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyqada wrote:
    Ola, ja jestem zapisana na za dwa tygodnie, to bedzie 12 tc. W pierwszej ciąży chyba też jakoś podobnie robiłam.
    A miałaś zlecone przez lekarza prowadzącego czy z własnej inicjatywy? Dr S. Nic nie wspominał o usg.. 🧐

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 9 września 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Tsh robiłam na zlecenie Ś. Mam 0.32 a norma zaczyna się od 0,42. Zazwyczaj miałam około 0,8. W ciąży mi spadło, dr kazał się tym wtedy nie przejmować. Jednak teraz już powinno być w normie ech🙄
    Ok, dzięki za odpowiedź, już myślałam że coś mi umknęło, bo o tsh nie pamiętałam.

    Agza, Mała S wiem ze teraz jest wam ciężko, ale walczcie. Nie poddawajcie sie i uda wam sie✊✊✊

    Ann dziewczyny napisały już wszystko. Przykro mi ze twoje przepuszczenia sie poywierdzily. Ale jestes cudowna mama i na pewno bedziecie umieli radzić sobie z tym.😘

    AgZa lubi tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 9 września 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, przykro mi 😔 ale Wojtuś jest tak śliczny, że żadne plamki tego nie zmienią 😘

    Agza, Mała S 😥 trzymam kciuki za dalsza walkę.

    AgZa lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 9 września 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa jakoś nie wyobrażam sobie Ś. pijanego, leżącego pod palmami 😂 swoją drogą myślałam, że lekarze podczas urlopów olewaja telefon, ale widocznie nie, skoro S. kazał pisać. Czekamy razem z Tobą na info zwrotne ✊

    Cyqada, dzwoniłam dziś do LM i faktycznie zwracają cały koszt badania, jeśli nie mogę zapewnić odpowiedniego terminu 🙂 wpada mi to w inna pulę. Zdecydowalas już czy będziesz robiła to usg jeszcze gdzieś dodatkowo poza Gameta?

    Jaksa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2020, 20:26

    AgZa lubi tę wiadomość

  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 9 września 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaaM wrote:
    A miałaś zlecone przez lekarza prowadzącego czy z własnej inicjatywy? Dr S. Nic nie wspominał o usg.. 🧐
    Dostałam skierowanie od lekarza z LM. Ś póki co nic nie wspominał, ale w poprzedniej ciąży też nie dał żadnego skierowania - robiłam na własną rękę.

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 9 września 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Jaksa jakoś nie wyobrażam sobie Ś. pijanego, leżącego pod palmami 😂 swoją drogą myślałam, że lekarze podczas urlopów olewaja telefon, ale widocznie nie, skoro S. kazał pisać. Czekamy razem z Tobą na info zwrotne ✊

    Cyqada, dzwoniłam dziś do LM i faktycznie zwracają cały koszt badania, jeśli nie mogę zapewnić odpowiedniego terminu 🙂 wpada mi to w inna pulę. Zdecydowalas już czy będziesz robiła to usg jeszcze gdzieś dodatkowo poza Gameta?
    U mnie jednak nie ma w pakiecie tych badań (dziwne bo dwa lata temu były), więc póki co robię tylko w Gamecie. Przepisałam się na 25.09 do dr Letkiewicz. Chciałam szybciej, żeby w razie czego (jakby było coś nie tak) jeszcze gdzieś na szybko pójść.

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 9 września 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Byłam w zastępstwie u S, a do Ś wysłałam smsem, zgodnie z zalecieniem S, wyniki i pytanie czy się zgadza na transfer. Teraz czekam, nie wiem czy od jutra brać leki, mam nadzieję że nie leży pijany pod palmami, bo wtedy na pewno nie odpisze😒
    Hahaha, tez go sobie nie wyobrażam pijanego pod palmami 🤣🤣🤣
    Czekamy na info razem z Tobą :)

    Jaksa lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 9 września 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapytałam Ś czy będzie na mój transfer. To powiedział że daleko nie wyjeżdża na urlop i powinien wrócić:) więc palmy odpadają, chociaż z drugiej strony "daleko" dla każdego oznacza co innego:)

    Lenonki, Jaksa lubią tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 10 września 2020, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa, jak sytuacja? Skoro nic nie pisałaś, to czuje, że dr się nie odezwał. Od dziś miałaś zacząć brać leki?

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
‹‹ 2381 2382 2383 2384 2385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ