X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 17 października 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiaaa wrote:
    Limoncia a Ty miałaś stymulke w tym miesiącu czy S kazał Ci odstawić bo już nie pamiętam?
    Nie miałam i nie będę już miała stymulacji, bo dr uważa, że źle na mnie działa, skoro były aż 3 pęcherzyki🙉
    Jeszcze w kolejnym cyklu mam monitoring, a jak się nie uda znowu, to dr powiedział, że musimy już inaczej zadziałać, ale powiedział że później będziemy o tym myśleć.
    Nie poddajemy się dziewczyny ✊

    Niezapominajko, tak dostalam ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2020, 12:50

    Niezapominajka 🍀 lubi tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 października 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża, będziemy odliczaly do kolejnej wizyty razem z Tobą 😁 Chyba, że w między czasie wybierasz się gdzie indziej? 🤭 Dziękuję, u mnie wszystko ok. Mam minimalne dolegliwości ciążowe typu zmęczenie i ból pleców, więc naprawdę do przeżycia 🙂


    Mała S, super, że wracasz do gry! Planujesz podejść do 3 IUI?


    Limoncia, jak to nie będziesz już miała stymulacji? 😲 czyli teraz te dwa cykle mają być całkowicie naturalne, jedynie z monitoringiem, żeby ocenić kiedy występuje owulacja? Zastrzyk dostałaś?

    Różaa lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Izula Autorytet
    Postów: 490 1399

    Wysłany: 17 października 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Ja tez juz po wizycie. Mam 13 dc i mialam nadzieje, ze dzis juz dostane zastrzyk ale dominujace jajeczko nadal male i mam nastepna wizyte we wtorek. Tak sie zastanawiam, to bedzie juz 16dc. Wydaje sie troche pozno. Normalnie mam cykle co 28 dni i boje sie ze we wtorek bedzie juz po wszystkim.
    Czy moze ktoras z Was tez tak miala, ze nastepny cykl po punkcji nieco sie wydluzyl przez te wszystkie leki?
    I czy po podaniu ovitrelle dla blastocyty liczy sie 5 dni do criotransferu? Bo jak tak, to nawet jak wszystko we wtorek bedzie ok to transfer bedzie odwolany bo to bedzie niedziela. Ehhh

    Starania od 2013,
    Pierwsze IVF - 2016, udane, Synus
    Kriotransfer na cyklu naturalnym 2019 - nieudany
    Kriotransfer stymulowany 2019 - szczescie trwalo tylko do 8 tc
    Problem- czynnik meski
    AMH-1.3
    Hormony w normie
    Wrzesien 2020 - drugie IVF
    26.10.20 -Kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 4.2.3) - ciaza biochemiczna
    19.12.20 - kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 2.1.2) -betka -10dpt-43, 12dpt-75.7, 16dpt-363, 23dpt-2836
    06.09.21 - przyszla na swiat Malgosia :)
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 17 października 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Róża, będziemy odliczaly do kolejnej wizyty razem z Tobą 😁 Chyba, że w między czasie wybierasz się gdzie indziej? 🤭 Dziękuję, u mnie wszystko ok. Mam minimalne dolegliwości ciążowe typu zmęczenie i ból pleców, więc naprawdę do przeżycia 🙂


    Mała S, super, że wracasz do gry! Planujesz podejść do 3 IUI?


    Limoncia, jak to nie będziesz już miała stymulacji? 😲 czyli teraz te dwa cykle mają być całkowicie naturalne, jedynie z monitoringiem, żeby ocenić kiedy występuje owulacja? Zastrzyk dostałaś?
    Tak, teraz całkiem naturalnie z zastrzykiem tylko. Później nie wiem co jest kolejne? Może IUI?

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2539 3400

    Wysłany: 17 października 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limoncia wrote:
    Tak, teraz całkiem naturalnie z zastrzykiem tylko. Później nie wiem co jest kolejne? Może IUI?

    Myślę że dr mógł mieć na myśli in vitro bo skoro leki na ciebie źle działają za dużo pęcherzyków to IUI nic nie zmieni no chyba że na cyklu naturalnym będziecie próbować w in vitro ma się kontrolę nad tym ile zarodków Ci podają i jest mniejsze ryzyko ciąży mnogiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2020, 15:37

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 17 października 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potwierdzam ze laboratoroum uck działa normalnie:)

    elinkagd lubi tę wiadomość

  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 17 października 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limoncia wrote:
    Tak, teraz całkiem naturalnie z zastrzykiem tylko. Później nie wiem co jest kolejne? Może IUI?

    Tak, też bym obstawiala IUI na naturalnym cyklu 🙂 Ostatnio na stymulacji miałaś 3 pęcherzyki, a wcześniej?

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 17 października 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej była torbiel krwotoczna i następnie cykl bezowulacyjny, później na stymulacji 3 pęcherzyki i dzisiaj jeden. Na ostatniej wizycie dr mówił, że na in vitro za wcześnie i że jeszcze chciałby próbować naturalnie,więc pewnie będzie chciał IUI przeprowadzić. Nooo zobaczymy, ja daje sobie czas do końca roku ewentualnie początek nowego, później chciałabym szykować się do in vitro.
    Oczywiście ciągle wierzę, że uda się naturalnie, ale w głowie już plan układam (tak mi lżej na duszy) 🙂

    Ewuszek, Niezapominajka 🍀, Sywi, Justyna87, cyqada, Lenonki, kinga27.30, Fragola_95 lubią tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 17 października 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izula wrote:
    Hejka,

    Ja tez juz po wizycie. Mam 13 dc i mialam nadzieje, ze dzis juz dostane zastrzyk ale dominujace jajeczko nadal male i mam nastepna wizyte we wtorek. Tak sie zastanawiam, to bedzie juz 16dc. Wydaje sie troche pozno. Normalnie mam cykle co 28 dni i boje sie ze we wtorek bedzie juz po wszystkim.
    Czy moze ktoras z Was tez tak miala, ze nastepny cykl po punkcji nieco sie wydluzyl przez te wszystkie leki?
    I czy po podaniu ovitrelle dla blastocyty liczy sie 5 dni do criotransferu? Bo jak tak, to nawet jak wszystko we wtorek bedzie ok to transfer bedzie odwolany bo to bedzie niedziela. Ehhh

    Mój cykl po stymulacji był dłuższy więc tak może się zdarzyć. Co do transferu w niedzielę, to się nie denerwuj. Jeśli będzie taka konieczność, to Gameta będzie w niedzielę otwarta i zrobią Ci w ten dzień transfer:-).

    Izula lubi tę wiadomość

  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 17 października 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny jestem nowa na forum tutaj;) 9l temu siedzialam na naszym bocianie;)
    9 l temus tarania trwaly 2l ale po usunieciu torbielki enometrialnej z zatoki douglasa na to Inseminacja i od razu ciąża;)

    Zaczelam starania o drugie dziecko juz jakis czas temu, ale ze maz ma kilka lat wiecej ode mnie i slabsze libido te starania szly šlamazarnie.
    Podejliśmy decyzje że nie bedziemy tracić wiecej czasu i robimy icsi.
    Obecnie jestem po nieudanym ICSI w N...
    Nieudanym trudno to nawet nazwac bo moje hormony idealne, amh 7, mam pco, 9l temu wycieta 1 torbielka endometrialna ale laparo z zeszleho roku wszystko czyste.Mąż wyniki nasienia ok, dna plemnika ok , test Hba Ok...
    Mielismy icsi i krótki protoķół...
    2 dni przed punkcja enstradiol 10700, 21 pecherzykow dojrzalych i na nasteony dzien telefon ze nie zaplodnila się zadna z 6 komorek!???
    Decyzja o rozmrozeniu kolejnych 6 ...i po aktywacji niny 2 mialy cechy zaplodniania ale trzymali je do 5 doby i rozwijaly sie powoli...
    Co się stalo?
    Odzywiam się zdrowo, uprawiam sport jestem szczupla nie pale jem witaminki
    ....
    Mysle o zmianie kliniki na Gametè i dr Cz.

    Poradzicie mi czy to dobry wybor?
    Wydaje mi się , że w poprzedniej moglo dojsc do bledu.Co myslicie? Mam jeszcze 9 komorek, ale wolalabym podjesc do nowej stymulacji w nowej klinice...nie wierze w te co zostaly
    Czy Gameta to dobry wybor? I dr Cz?
    Pozdrowionka

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 17 października 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmamitka jak tam? Dobrze się tam Tobą opiekują? A może już Wami? ✊

    Kosmamitka lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Kosmamitka Autorytet
    Postów: 562 1979

    Wysłany: 17 października 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Dzień wyjęty z życia, co 3h dostaje dopegyt na te ciśnienie i działa na mnie usypiająco- przespałam cały dzień 😴 oprócz tego ciśnienia które mimo tabletek nie spada poniżej 140/80 nic się nie dzieje 🤷🏽‍♀️
    Pewnie do poniedziałku nic nie zadecydują jak będzie bez większej akcji
    Najważniejsze ze u Florka wszystko ok 🍀🙏

    Kuczka, Sywi, Marysiaaa lubią tę wiadomość

    bca46b590a.png

    34l
    Endometrioza, AMH <0,2 POF

    III 2019 - ICSI z KD (4.1.1) 😔
    V 2019 - ICSI z KD (4.2.2) [*] 😭 11tc (11dpt bhcg - 233,3, 14dpt bhcg - 776,7)
    08 II 2020 - transfer 4.1.1. (PRG 19.082)
    14 II 2020 - beta 6dpt - 71,7 🍀
    17 II 2020 - beta 9dpt - 414,98 🍀, PRG 35,76
    21 II 2020 - beta 13dpt - 2045,84 🍀, PRG 36,8
    28 II 2020 - beta 20dpt - 15389 🍀, PRG 34,8
    05 III 2020 - 26dpt jest ❤️
    20 X 2020 - Narodziny Floriana 🙏❤️🍀
    30 VIII 2021 - transfer 4.1.1 (PRG 32) 😞
    30 V 2022 - transfer 4.1.1 + EmbryoGlue (PRG 27) 😞

    Zakończona przygoda z IVF
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 17 października 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmamitka, jak zobaczyłam post od Ciebie, to byłam pewna, że uświadczysz nas wiadomością o rozpakowaniu dwupaku 😂
    Dalej trzymamy kciuki ✊

    Kosmamitka lubi tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2539 3400

    Wysłany: 17 października 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Cas199 😉

    Jeżeli jest problem z zapłodnieniem to wina może leżeć po stronie plemnika była kiedyś dziewczyna na forum z podobnym problemem okazało się że jej mąż ma jakieś przeciwciała w nasieniu skoro miałaś tyle dojrzałych komórek to nie sądzę żeby było z nimi coś nie tak jeżeli są słabe komórki to zazwyczaj kumulusow rośnie dużo ale jest niewiele dojrzałych komórek tak naprawdę po jednej nieudanej procedurze nikt Ci nie powie gdzie leży problem to mógłbyc przypadek i tego Ci właśnie życzę 😉 Gameta ma bardzo dobrych lekarzy leczyłam się na początku w invikcie więc mam porównanie że swojej strony szczerze polecam dr Śliwińskiego według mnie to najlepszy lekarz w tej klinice dr Czech odradzam nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Cześć Cas199 😉

    Jeżeli jest problem z zapłodnieniem to wina może leżeć po stronie plemnika była kiedyś dziewczyna na forum z podobnym problemem okazało się że jej mąż ma jakieś przeciwciała w nasieniu skoro miałaś tyle dojrzałych komórek to nie sądzę żeby było z nimi coś nie tak jeżeli są słabe komórki to zazwyczaj kumulusow rośnie dużo ale jest niewiele dojrzałych komórek tak naprawdę po jednej nieudanej procedurze nikt Ci nie powie gdzie leży problem to mógłbyc przypadek i tego Ci właśnie życzę 😉 Gameta ma bardzo dobrych lekarzy leczyłam się na początku w invikcie więc mam porównanie że swojej strony szczerze polecam dr Śliwińskiego według mnie to najlepszy lekarz w tej klinice dr Czech odradzam nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.

    Dzieki za odp. Właśnie myśle o dr Ś lub Cz.
    Kurde inna koleznaka bardzo poleca mi dr Cz.zadzownie w pon i zobacze jakie maja terminy.mysle o wizycie w sumie moze nawet w tym tyg bo jestem w trakcie @, a moze powinnam brac anty zeby jeszcze wyciszyc jajniki po hiperce.

  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Cześć Cas199 😉

    Jeżeli jest problem z zapłodnieniem to wina może leżeć po stronie plemnika była kiedyś dziewczyna na forum z podobnym problemem okazało się że jej mąż ma jakieś przeciwciała w nasieniu skoro miałaś tyle dojrzałych komórek to nie sądzę żeby było z nimi coś nie tak jeżeli są słabe komórki to zazwyczaj kumulusow rośnie dużo ale jest niewiele dojrzałych komórek tak naprawdę po jednej nieudanej procedurze nikt Ci nie powie gdzie leży problem to mógłbyc przypadek i tego Ci właśnie życzę 😉 Gameta ma bardzo dobrych lekarzy leczyłam się na początku w invikcie więc mam porównanie że swojej strony szczerze polecam dr Śliwińskiego według mnie to najlepszy lekarz w tej klinice dr Czech odradzam nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.
    Ewka masz w opisie slabe komorki...skad wiesz? Z oceny embriologa?

  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 18 października 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, nie znam się ;), ale na moim przykładzie wydaje mi się, że niekoniecznie musi być tak jak piszesz, że jak są słabej jakości komórki to rośnie ich dużo ale są niedojrzałe... Mi mówiono, że właśnie mam słabe komórki, a pobrano mi ich 30 z czego 27 było dojrzałych, później chyba potwierdziło się, że ich jakość nie jest najlepsza bo z 12 zapłodnionych wyszły 4 zarodki.

    Kosmamitka, cały czas zaglądam czy to już! Oczywiście kciuki też zaciskam za Ciebie i Florka ✊

    Kosmamitka lubi tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 18 października 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cas199 wrote:
    Dzieki za odp. Właśnie myśle o dr Ś lub Cz.
    Kurde inna koleznaka bardzo poleca mi dr Cz.zadzownie w pon i zobacze jakie maja terminy.mysle o wizycie w sumie moze nawet w tym tyg bo jestem w trakcie @, a moze powinnam brac anty zeby jeszcze wyciszyc jajniki po hiperce.
    Ja też jestwm pacjentką doktora Śliwińskiego- polecam.
    Ale śmiem wątpić, że uda Ci się dostać do któregokolwiek z lekarzy w tym tygodniu- ja na pierwszą wizytę czekałam 1.5 miesiąca- a teraz kiedy ta przeklęta pandemia znów atakuje może być większy problem- niemniej próbuj😊

    Cas199 lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Ja też jestwm pacjentką doktora Śliwińskiego- polecam.
    Ale śmiem wątpić, że uda Ci się dostać do któregokolwiek z lekarzy w tym tygodniu- ja na pierwszą wizytę czekałam 1.5 miesiąca- a teraz kiedy ta przeklęta pandemia znów atakuje może być większy problem- niemniej próbuj😊
    Spoko rozumiem, moze uda sie w tym cyklu abym w razie czego od nast brala anty jesli tak uzna i wycisze jajniki.

  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tupciu wrote:
    Ewuszek, nie znam się ;), ale na moim przykładzie wydaje mi się, że niekoniecznie musi być tak jak piszesz, że jak są słabej jakości komórki to rośnie ich dużo ale są niedojrzałe... Mi mówiono, że właśnie mam słabe komórki, a pobrano mi ich 30 z czego 27 było dojrzałych, później chyba potwierdziło się, że ich jakość nie jest najlepsza bo z 12 zapłodnionych wyszły 4 zarodki.

    Kosmamitka, cały czas zaglądam czy to już! Oczywiście kciuki też zaciskam za Ciebie i Florka ✊
    To i tak cos jednak u Was ruszyło, 4 zarodki to wyniki ok, u nas niby dzieki aktywacji 2 sie zaplodnily..
    Bez pewnie bylo by 0.(z 12)

    Gameta ma dobre labolatorium i embriologow?

‹‹ 2487 2488 2489 2490 2491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ