X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 18 października 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cas199 wrote:
    To i tak cos jednak u Was ruszyło, 4 zarodki to wyniki ok, u nas niby dzieki aktywacji 2 sie zaplodnily..
    Bez pewnie bylo by 0.(z 12)

    Gameta ma dobre labolatorium i embriologow?
    Tak. Możesz być spokojna. Właśnie z N lekarze, gdy chciałam robić u nich Ivf, odesłali mnie do Gamety. Polecam dr Ś, jeśli chodzi o Gdynię, a jeśli będziesz chciała Gametę w Łodzi to tam każdy w zasadzie. Powodzenia.

    Kosmamitka🍀

    Idziecie tu jak burza Kobietki😌

    Cas199 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Tak. Możesz być spokojna. Właśnie z N lekarze, gdy chciałam robić u nich Ivf, odesłali mnie do Gamety. Polecam dr Ś, jeśli chodzi o Gdynię, a jeśli będziesz chciała Gametę w Łodzi to tam każdy w zasadzie. Powodzenia.

    Kosmamitka🍀

    Idziecie tu jak burza Kobietki😌
    Dziekuję!❤

  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 18 października 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cas199, większość z nas jest od dr Ś. dlatego możemy go polecić z czystym sumieniem. Natomiast Lena ma dwójkę dzieci dzięki Cz. i też go zawsze chwali.

    Niezapominajka, co słychać? 🙂

    Cas199 lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Izula Autorytet
    Postów: 490 1399

    Wysłany: 18 października 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Cas199.
    Wszyscy lekarze w Gamecie sa super specjalistami. Ja mam przyjemnosc byc pacjentka dr Cz i mam mieszane uczucia. Wiem, ze jest super lekarzem z ogromnym doswiadczeniem i mam nadzieje, ze doprowadzi mnie do upragnionej ciazy. Z drugiej strony jest chlody, malo mowi, trzeba z niego wyciagac informacje. Jest po prostu bardzo konkretny. Po punkcji nawet myslalam o zmianie lekarza ale postanowilam mu zaufac bo wiem, ze wiele dziewczyn tak zrobilo i sa teraz szczesliwymi mamuskami.

    Pytanie do dziewczyn, ktore podchodzily do critransferu na cyklu naturalnym.
    Czy dostawalyscie zatrzyk Ovitrelle tylko patrzac na rozmiar dominujacego pecherzyka i grubosci endometrium czy tez sa jakies maksymalne wartosci hormonow, ktorych nie powinno sie przekroczyc?
    Ja mam wizyte dopiero we wtorek ale mysle, ze jutro jeszcze pojde na badania krwi bo mam jakies takie dziwne przeczucie, ze we wtorek moze byc juz po wszystkim.

    Cas199 lubi tę wiadomość

    Starania od 2013,
    Pierwsze IVF - 2016, udane, Synus
    Kriotransfer na cyklu naturalnym 2019 - nieudany
    Kriotransfer stymulowany 2019 - szczescie trwalo tylko do 8 tc
    Problem- czynnik meski
    AMH-1.3
    Hormony w normie
    Wrzesien 2020 - drugie IVF
    26.10.20 -Kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 4.2.3) - ciaza biochemiczna
    19.12.20 - kriotransfer na cyklu naturalnym (bl 2.1.2) -betka -10dpt-43, 12dpt-75.7, 16dpt-363, 23dpt-2836
    06.09.21 - przyszla na swiat Malgosia :)
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2539 3398

    Wysłany: 18 października 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tupciu wrote:
    Ewuszek, nie znam się ;), ale na moim przykładzie wydaje mi się, że niekoniecznie musi być tak jak piszesz, że jak są słabej jakości komórki to rośnie ich dużo ale są niedojrzałe... Mi mówiono, że właśnie mam słabe komórki, a pobrano mi ich 30 z czego 27 było dojrzałych, później chyba potwierdziło się, że ich jakość nie jest najlepsza bo z 12 zapłodnionych wyszły 4 zarodki.

    Kosmamitka, cały czas zaglądam czy to już! Oczywiście kciuki też zaciskam za Ciebie i Florka ✊

    Tupciu tak było u mnie ale wiemy że w in vitro nie ma reguł. 😉

    Zresztą co lekarz to inna opinia w invikcie nie byli pewni gdzie problem proponowali nasienie dawcy w Gamecie mówią słabe komórki a jak jest naprawdę ?🤷

    Cas199 nie mam dowodów na to że to moje komórki ale trzecia procedura wiele wyjaśniła i potwierdziła że może tak być na 24 kumulusy miałam tylko 7 dojrzałych komórek..... a nasienie męża było książkowe. W przyszły czwartek mam wizytę u dr Ś zobaczymy jakie jest jego zdanie 😉 ale my już mówimy stop w temacie in vitro więc jego opinia nie wniesie wiele.

    Jestem pacjentką Gamety i czekałam na wizytę prawie dwa tygodnie więc nie licz na szybki termin tak jak Sywi pisała nastaw się na 1,5-2 miesięcy oczekiwania jeśli w ogóle w obecnej sytuacji przyjmują nowych pacjentów 🙂

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Tupciu tak było u mnie ale wiemy że w in vitro nie ma reguł. 😉

    Zresztą co lekarz to inna opinia w invikcie nie byli pewni gdzie problem proponowali nasienie dawcy w Gamecie mówią słabe komórki a jak jest naprawdę ?🤷

    Cas199 nie mam dowodów na to że to moje komórki ale trzecia procedura wiele wyjaśniła i potwierdziła że może tak być na 24 kumulusy miałam tylko 7 dojrzałych komórek..... a nasienie męża było książkowe. W przyszły czwartek mam wizytę u dr Ś zobaczymy jakie jest jego zdanie 😉 ale my już mówimy stop w temacie in vitro więc jego opinia nie wniesie wiele.

    Jestem pacjentką Gamety i czekałam na wizytę prawie dwa tygodnie więc nie licz na szybki termin tak jak Sywi pisała nastaw się na 1,5-2 miesięcy oczekiwania jeśli w ogóle w obecnej sytuacji przyjmują nowych pacjentów 🙂

    Rozumiem , no zobaczymy mzoe uda sie ustalic termin na styczen a ja zalatwie sobie anty na ten czas.
    U mnie na 26 ,21 bylo dojrzalych wiec skoro dojrzale i ogladane byly przed zaplodnieniem tzn ze byly chyba ladne? Bo rozumiem jak mowia ze niedojrzale.to wiadomo .ale ja uzuskalam informacje ze na 26 - 21 jest dojrzalych.

  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Cas199, większość z nas jest od dr Ś. dlatego możemy go polecić z czystym sumieniem. Natomiast Lena ma dwójkę dzieci dzięki Cz. i też go zawsze chwali.

    Niezapominajka, co słychać? 🙂
    Zatem celuje w Dr Ś.😉

    Marzenka85, Ewuszek, Lenonki lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 18 października 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki chyba cisza przed burzą, już nie testowałam 🤷🏼‍♀️ Liczyłam, że dzisiaj 🐵 zawita, ale jeszcze w jutrze jest nadzieja. Już mam umówioną wizytę do Ś., więc zależy mi żeby była w terminie. Głową już jestem w nowym cyklu 🙂

    Cas199 mamy tu pacjentki Ś., S., Cz. i W. i każdy z tych lekarzy jest świetnym specjalistą. Każdy też jest na swój sposób specyficzny, nie każda z nas z każdym lekarzem czuje tą samą chemię, ale wierzymy w nich ogromnie. Mamy tutaj w zdecydowanej większości szczęśliwe zakończenia, więc myślę, że każdy lekarz będzie dobry 🙂 Co do terminów to na pierwszą wizytę czeka się nawet 3 miesiące, nie wiem też jak to wygląda obecnie. Klinika pracuje krócej i podejrzewam, że kosztem nowych pacjentek. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć, ale z góry lepiej się nastawić na długie oczekiwanie.

    Lenonki lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 18 października 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cas199 wrote:
    Zatem celuje w Dr Ś.😉
    Dobry wybór 👍

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 18 października 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, zapowiada się bardzo emocjonujący tydzień. Która z Was jeszcze wizytuje w tym tygodniu?

    Poniedziałek: Margot wizyta ciążowa u Ś✊

    Wtorek: Anovi transfer✊🍀, Andromeda i Jaksa wizyty serduszkowe u Ś✊, Cyqada wizyta ciążowa u W-Z✊, Izula wizyta u Cz/monitoring przed transferem✊ Ewcia13 monitoring przed IUI✊ AgZa monitoring przed punkcją✊

    Środa: Elinka wizyta u Ś/stymulacja IVF✊, AnnMari połówkowe u W-Z✊

    Czwartek: HanaMontana wizyta serduszkowa u Ś✊, Ewuszek wizyta u Ś✊ AgZa monitoring przed punkcją✊

    Piątek: Sywi beta✊

    Sobota: Justyna87 wizyta pęcherzykowa u S✊

    Kosmamitka, w tym tygodniu już na pewno urodzisz🤗😁

    AgZa, czy Ty będziesz miała punkcję w tym tygodniu? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 20:52

    Niezapominajka 🍀, Ewuszek, Izula, Marysiaaa, cyqada, Sywi, AgZa, Andromeda, Margot, AnnMari, elinkagd, Kosmamitka, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 18 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow co za tydzień!

    Margot kciuki za jutrzejszą wizytę 😊✊🏻🍀

    Jaksa nie, w następnym 😉 Chyba wracam powoli do żywych i będę wylewać na Was swoją energię 🤭

    Darla co u Was? Jak Twoje doły 👇🏻🍑?
    Kosmamitka czekamy na wieści ✊🏻🍀

    Jaksa, Lenonki lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 371 624

    Wysłany: 18 października 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtorek monitorowanie przed iui

    Jaksa lubi tę wiadomość

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 18 października 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ będą emocje w tym tygodniu 👏

    Niezapominajka, jeśli temp jutro nie spadnie, to nalegam na powtórkę testu 🤪

    Cyqada, to będzie Twoja pierwsza wizyta u W-Z?

    Mała S lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 18 października 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa tak w piatek beta😉 póki co ostro trwam w postanowieniu nie robienia szybciej sikacza😉
    Zastanawiam się tylko bo 3 pierwsze dni miałam mocny ból brzucha, w 4dpt jakby mniej bolał i dzisiaj też..... Obawiam się, ze to zwiastun niepowodzenia😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 14:11

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 18 października 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale będzie się działo w tym tygodniu! 😁 Palce będą bolały od zaciskania kciuków 😉

    Kosmamitka, jak tam? Czyżby to już? 🥰

    Lenonki, tak we wtorek idę pierwszy raz do dr W-Z i prawdopodobnie też ostatni. Jeśli nie powali mnie na kolana, to zostanę tylko w LM. Choć trochę się boję, że mi dr wyślą na kwarantannę i co wtedy🤔 Nie chcę potem trafić do jakiegoś przypadkowego lekarza.

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 18 października 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa nic Ci nie umknie:-). Mam wizyty we wtorek i czwartek. Podejrzewam, że będę miała punkcję w sobotę lub przyszły poniedziałek. Bardziej obstawiam poniedziałek.

    Cas199 co do lekarzy w Gamecie, to ja miałam już do czynienia z trzema z nich i wszystko tak naprawdę zależy od tego co lubisz. Dr S. podpadł mi na pierwszej wizycie brakiem w wiedzy endokrynologicznej, ale pokierował na dalsze badania w dobry sposób, był też ogromnie pesymistyczny. Dr Ś. robił mi pierwsza stymulację i moim zdaniem mogła pójść lepiej, nie mówi jakoś powalająco dużo, ale potrafi być bardzo empatyczny i jeśli masz pytania, to wyczerpująco odpowiada (mojemu mężowi bardzo odpowiada). Dr Cz. jest bardzo zasadniczy, ale podoba mi się u niego to, że jak mam jakiś pomysł, to nie mówi nie, bo nie tylko tłumaczy, a jak mówi tak, to też tłumaczy. Ja mam zupełnie inaczej niż Izula, bo uważam, że Cz. bardzo dużo mówi. Decyzja należy jednak do Ciebie. Każdy z nich będzie chciał doprowadzić Cię do ciąży, ale nie każdego możesz polubić:-).

    Jaksa lubi tę wiadomość

  • Margot Autorytet
    Postów: 850 1248

    Wysłany: 18 października 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa szacun 👍 ja jestem mega ciekawa co mi jutrzejsza wizyta przyniesie, bo chyba odeszło mi coś z postaci czopa 😱 nie jestem pewna, bo bez śladów krwi, tylko galaretka ( sorki za szczegóły, ale trochę jestem zaskoczona) 🤷‍♀️ nie ukrywam, że jeszcze ze dwa tygodnie to bym mogła sobie pochodzić w tej ciąży :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 15:47

    I ciąża naturalna - Maja 05/2015 <3
    od 12/2017 - starania o 2 dziecko
    03/2019 - Gameta Gdynia
    04/2019 - jajowody drożne
    05/2019 - AMH 0,713 ;(
    05-07/2019 - Stymulacje Aromkiem :(
    08-10/2019 4x IUI - nieudane :(
    01/2020 IVF długi protokól; punkcja ( 11 kumulusów, 7 MII, 6 zapłodnionych, 0 zarodków :( )
    02/2020 - AMH 0,456 :(
    03/2020 - cud II kreski! 13dpo bhcg 141 mIU/ml; 15dpo bhcg 304 mIU/ml; 18dpo 1279 mIU/ml; 24dpo 11630 mIU/ml; 🥰
    30/03 jest <3
    21/11/2020 Dorotka jest z nami <3
  • Cas199 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 18 października 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgZa wrote:
    Jaksa nic Ci nie umknie:-). Mam wizyty we wtorek i czwartek. Podejrzewam, że będę miała punkcję w sobotę lub przyszły poniedziałek. Bardziej obstawiam poniedziałek.

    Cas199 co do lekarzy w Gamecie, to ja miałam już do czynienia z trzema z nich i wszystko tak naprawdę zależy od tego co lubisz. Dr S. podpadł mi na pierwszej wizycie brakiem w wiedzy endokrynologicznej, ale pokierował na dalsze badania w dobry sposób, był też ogromnie pesymistyczny. Dr Ś. robił mi pierwsza stymulację i moim zdaniem mogła pójść lepiej, nie mówi jakoś powalająco dużo, ale potrafi być bardzo empatyczny i jeśli masz pytania, to wyczerpująco odpowiada (mojemu mężowi bardzo odpowiada). Dr Cz. jest bardzo zasadniczy, ale podoba mi się u niego to, że jak mam jakiś pomysł, to nie mówi nie, bo nie tylko tłumaczy, a jak mówi tak, to też tłumaczy. Ja mam zupełnie inaczej niż Izula, bo uważam, że Cz. bardzo dużo mówi. Decyzja należy jednak do Ciebie. Każdy z nich będzie chciał doprowadzić Cię do ciąży, ale nie każdego możesz polubić:-).
    Zadzownie jutro do Gamety i zapytam o terminy. Do tego ktory ma pierwszy termin wolny pojde.Dr Ś lub dr Cz. Dziękuje

  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 18 października 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wow za listę. A juz myślałam że będę miała możliwość sama się do tej listy dopisać.

    Kojarzycie ile czasu brałyscie, od którego dc stosowalyscie Gonapeptyl. Bo ja mam wizytę 16dc i nie wiem czy to nie za późno na Gonapeptyl, ale sam Ś kazał mi tak przyjść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 18:28

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 18 października 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Róża, będziemy odliczaly do kolejnej wizyty razem z Tobą 😁 Chyba, że w między czasie wybierasz się gdzie indziej? 🤭 Dziękuję, u mnie wszystko ok. Mam minimalne dolegliwości ciążowe typu zmęczenie i ból pleców, więc naprawdę do przeżycia 🙂


    Mała S, super, że wracasz do gry! Planujesz podejść do 3 IUI?


    Lenonki , jak to nie będziesz już miała stymulacji? 😲 czyli teraz te dwa cykle mają być całkowicie naturalne, jedynie z monitoringiem, żeby ocenić kiedy występuje owulacja? Zastrzyk dostałaś?
    Lenonki ,została mi 3 ostatnia próba IUI lub przygotowania do IVF (myślałam rowniez o ivf na cyklu naturalnym ) to będzie ciężka rozmowa mam nadzieję że żadne z Was w tym dniu nie będzie miała wizyty po mnie 😁😉🤣w listopadzie genetyk Anys dziękuję za podpowiedź umowiona wizyta i dr O w invicta i wizytę u dr S dnia następnego ciekawe jaki protokół rozmowy obierzemy krotki czy długo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 20:10

    Lenonki lubi tę wiadomość

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
‹‹ 2488 2489 2490 2491 2492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ