Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty✊😁

    Ewuszek, gratulacje 😍 a serduszko się jeszcze rozwinie. U mnie na początku było tylko je widać. Pomarzyć można było o posłuchaniu. A teraz już 25 tydzień 😁

    Izula, Ewuszek, Sywi, nick nieaktualny, DarlAa, Lenonki lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1232 2901

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Bezsilna ✊✊

    Kiedy suwaczek ustawisz ?😊

    Próbowałam ale nie umiem 🤣

    nick nieaktualny, Mucha88 lubią tę wiadomość

  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek, gratuluję i trzymam kciuki za dalszy rozwój ✊

    Ann, Bezsilna, za Wasze wizyty też trzymam kciuki ✊☺️

    Tupciu, u nas jakoś pomału idzie z tym rozszerzaniem. Zaczęłam od kawałków, ale Szymek jest obrzydzony jak dotyka jedzenia. I tak jak wszystko pakuje do buzi tak jedzenia nie chce. Do tego jeśli daję mu coś co ma choćby malutkie grudki to wymiotuje. Tym oto sposobem przeszliśmy na gładkie papki, a przez izolację zaczęłam dawać słoiczki, bo nie miałam weny ani możliwości żeby mu gotować. Nie ukrywam, że to bardzo wygodne, ale mam zamiar wziąć się za to gotowanie. Za to z bboxa szybko nauczył się pić i ładnie pije wodę ☺️ Ostatnio dałam mu też kaszę manną i zrobiły mu się suche, czerwone policzki, także obawiam się że ma alergię na gluten 🙄 muszę dalej obserwować.

    A jak Wam idzie? Jak się mają Twoje Dziewczyny? ☺️

    bezsilna, Ewuszek, nick nieaktualny, tupciu, AnnMari lubią tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty ✊✊✊

    Bezsilna, na chwilę odetchniesz po polowkowych - ale tylko na chwilę 🤪

    Darlaa, to faktycznie Wojtek będzie świętował razem z Tobą. Może w przyszłości rozważymy wspólną imprezkę, to się zalapiemy na Twoje pyszności 😉

    Izula, bezsilna, AnnMari, DarlAa lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 729 1749

    Wysłany: 5 marca 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka70 wrote:
    No ok oby tylko tak codziennie to nie trwało 🙈 dzisiaj się obudziłam puki co lepiej lekko cmi oby później znów nie wrocilo bo za dwa tyg dopiero wizyta 🙄 ile człowiek musi się męczyć i wyczekać swoje mam nadzieje że te cierpienia zostaną później wynagrodzone nam 😍 Fragola95 dobrze pamiętam ty dziś wizytujesz ? 🙏✊😁

    Tak dobrze pamiętasz :) Dziś wielki dzień. Zabieram mrożaczka do domu 😀

    Niezapominajka 🍀, cyqada, bezsilna, Limoncia, Andromeda, AgZa, Aśka32, Kasia2602, nick nieaktualny, Patka70, DarlAa, Magnolia90, agm, tupciu, AnnMari, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, Bezsilna, Izula kciuki za Wasze wizyty, pięknych spotkań z Waszymi Maluchami 😊

    Fragola ogromne kciuki za dzisiaj! Niech Kropek się rozgości u Ciebie 😊✊🏻🍀

    Darla nie ukrywam, że Twoją historię mam nieustannie z tyłu głowy i trzyma mnie przy wierze, że IUI może się udać 🙂

    Cyqada wierzę, że będzie dobrze i również życzę Ci pięknego porodu 😘 Mój mąż też jest z marca, piękny miesiąc na urodziny 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 10:13

    cyqada, Fragola_95, bezsilna, AnnMari, nick nieaktualny, Izula, DarlAa lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezsilna wrote:
    Próbowałam ale nie umiem 🤣

    Kuczka pisała ostatnio dokładną instrukcje 😊 wejdź w jej posty

    bezsilna lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragola_95 wrote:
    Tak dobrze pamiętasz :) Dziś wielki dzień. Zabieram mrożaczka do domu 😀
    Fragola, moooocne kciuki ✊

    Fragola_95 lubi tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limoncia jak sytuacja u Ciebie? 🙂 Gonisz Fragole i Patkę? Już przyjmujesz encorton?

    Jak byłam w środę w Gamecie, a spędziłam w niej pół dnia, to byłam przerażona jak wiele par było do IVF 🥺 Dopiero jak człowiek siedzi w środku tego wszystkiego widzi jak wiele par ten problem dotyczy, bardzo mnie to poruszyło. Już nawet nie wspomnę jaki to koszt, czas, a przede wszystkim emocje. Dla mnie już IUI jest obciążeniem psychicznym i obawą, że ciężko będzie mi unieść porażkę, a co dopiero po IVF. Dziewczyny jesteście niesamowite! Każdą z Was podziwiam 💪🏻

    Fragola_95, cyqada, nick nieaktualny, Patka70, Limoncia, bezsilna, Sywi, Magnolia90, AgZa, Ewuszek, Mucha88, Lenonki lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1232 2901

    Wysłany: 5 marca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało sie ustawić suwaczek 😁😁
    Ale mam od wczoraj ciągnięcie podbrzusza i w dole pleców. Nie jakieś silne ale chyba się coś rozciąga?

    Kasia2602, Patka70, Magnolia90, Justyna87, Ewuszek, nick nieaktualny, Mucha88, Lenonki lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka70 wrote:
    No ok oby tylko tak codziennie to nie trwało 🙈 dzisiaj się obudziłam puki co lepiej lekko cmi oby później znów nie wrocilo bo za dwa tyg dopiero wizyta 🙄 ile człowiek musi się męczyć i wyczekać swoje mam nadzieje że te cierpienia zostaną później wynagrodzone nam 😍 Fragola95 dobrze pamiętam ty dziś wizytujesz ? 🙏✊😁
    Ooooj też mam taką nadzieje 🙏🏻

    Patka70 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty ✊🏻✊🏻

    Izula, AnnMari lubią tę wiadomość

  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 5 marca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję Niezapominajko, że pytasz. U mnie idzie trochę wolniej. Jestem już na encortonie, w środę mamy wizytę i podpisujemy wszystkie papiery. Dowiem się też jakim protokołem będę szła 🙂
    Jestem spokojna i z nadzieją patrzę w przyszłość. Nie mogę się doczekać wiosny 🌅🌷

    Tak, to prawda. Ja też przy IUI zobaczyłam jak to wszystko wygląda i ile par się zmaga z problemem. Ja to jeszcze jakoś byłam nastawiona na takie widoki, ale nie mój mąż był przerażony ilością ludzi w klinice.

    Niezapominajka 🍀, Patka70, nick nieaktualny, cyqada, Fragola_95, tupciu, nick nieaktualny, Lenonki lubią tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fargola, już dziś wracasz do domu w dwupaku😍 Niech maluch zostanie już do grudnia ✊

    Bezsilna, powodzenia na wizycie, po połówkowych trochę odetchniesz ;) piękny suwaczek :) i takie ciągnięcia będą pojawiać się coraz częściej;)

    AnnMari, jak po wizycie?

    Izula, ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 13:07

    nick nieaktualny, Fragola_95, AnnMari lubią tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 22:38

    Niezapominajka 🍀, Kasia2602, bezsilna, Kuczka, Justyna87, Andromeda, nick nieaktualny, Fragola_95, AgZa, tupciu, Limoncia, Aśka32, cyqada, Lili_94, DarlAa, nick nieaktualny, Sywi, Mucha88, Patka70, Lenonki, Tajka lubią tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1232 2901

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia jak ładnie widać buzke ☺ a te usteczka 👄
    U mnie póki co to prawie brzucha nie widać a nawet mam wrażenie, że zrobił się mniejszy niż ostatnio? 😜

    Magnolia90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Magnolia wierzyłam, ze nie może być inaczej 🥰 jakie synuś ma ładne usteczka 😍

    Magnolia90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia 90, jakie piękne 👄😍

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 729 1749

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia cudowne wieści 😀

    Kropka już zabrałam 🥰 mam nadzieję że zostanie ze mną na 9 miesięcy 😀

    Andromeda, Kuczka, AgZa, Kasia2602, tupciu, Niezapominajka 🍀, Limoncia, bezsilna, nick nieaktualny, Aśka32, cyqada, DarlAa, Patka70, nick nieaktualny, Sywi, Justyna87, Magnolia90, Mucha88, Lenonki, libby7 lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 5 marca 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann powodzenia dziś i faktycznie 7 marca byłby dla Was super datą.

    Bezsilna bardzo wiosenny siwaczek :-)

    Magnolia piękne zdjęcie i cudowne wiadomości:-). Może bezalkoholowe prosecco?

    Fragola to właśnie jesteś w ciąży!!! Gratuluję!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 14:10

    bezsilna, AnnMari, Fragola_95, Magnolia90 lubią tę wiadomość

‹‹ 2752 2753 2754 2755 2756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ