X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Patka🎀 Ekspertka
    Postów: 241 301

    Wysłany: 28 września 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atkka wrote:
    A mogę prosić o godność lekarza i gdzie dokładnie przyjmuje?

    Pewnie, wysłałam Ci zaproszenie. Napisz do mnie i wszystko Ci opowiem 😊

    Atkka lubi tę wiadomość

    02.2022 Gameta Gdynia

    26.05🔸️ rozpoczęcie stymulacji 💉
    07.06🔸️punkcja (15 komórek pobranych)
    13.06🔸️6 🥚 zapłodnionych ( 3 przestały się rozwijać w 5 dobie )
    Mamy ❄️❄️❄️ ❤️
    29.06🔸️transfer ❄️ 4.1.2
    05.07 (6dpt) - beta 37.8
    09.07 (10dpt) - beta 229.2
    18.07 (19dpt) - beta 4804.8

    Starania od 07.2020
    🙋‍♀️ 25 lat
    TSH - 1,6 (Euthyrox 50)
    AMH - 07.2021r - 3.97/ 04.2022r. - 2.46

    🙋‍♂️ 26 lat
    ▪️Hormony w normie
    ▪️Morfologia 1% / większość parametrów zaniżonych
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 28 września 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAJESTY wrote:
    No ja mam 1.7 I mam sprawdzać.
    Czy przy tym trzeba leżące odpoczywać pachnieć???

    A który to tydzień ciąży? U mnie najbardziej poszybowało w 27 tygodniu (czyli kilka dni temu). Mówi się że do 28-30 tygodnia może się podnieść, a potem to już raczej nie, ale też się zdarza. W ponad 90% przypadków się podnosi.

    Z tego co czytam to nie trzeba leżeć i pachnieć;⁠-⁠). Jednak po 30 tygodniu może się pojawić pierwsze lekkie krwawienie z powodu łożyska. Największym problemem przy tym łożysku jest wysokie prawdopodobieństwo krwawień i cesarka.

    Moim zdaniem najbardziej obrazowo opisała to Mama Ginekolog https://mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/lozysko-przodujace-a-lozysko-przedniej-scianie/

    U Ciebie jest jeszcze nisko, ale bardzo prawdopodobne (moim zdaniem) jest to, że się podniesie. Gdyby teraz było całe ujście zakryte, to byłby trudniejszy przypadek, a u Ciebie wcale tak nisko nie jest (ba nawet nie dotyka ujścia).
    Będzie dobrze!!!

  • Patka70 Autorytet
    Postów: 2683 5157

    Wysłany: 28 września 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pociesze cię też miałam nisko łożysko już nie pamiętam jak bardzo ale cały czas słyszałam oszczędny tryb życia i że napewno będzie cesarka do tego dziecko ułożone pośladkowo i już jedna cesarka była za mną na szczęście po 33tyg łożysko się uniosło był to dla mnie cud bo ciągle było nisko w dodatku mała sie obróciła główka do dołu w końcu jednak i tak miałam cesarkę ale już przez inny problem 🙂 także nie martw się tak samo słyszałam że mała jest malutka jak na ten tydz później że jest w normie ale duża nie będzie a urodziła się 3815 😁 więc oszczędzaj się ale bądź spokojna na każdym etapie może być już inaczej 🥰😘

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    Luty 2021
    Mamy ❄️ ❄️❄️blastki 2021🙂
    22.03 Transfer blastki 4.1.1
    10.05 beta 41tys 10tc serce przestało bić 💔👼
    Zostały ❄️❄️ 4.1.1 , 3.2.2
    Mutacja Hetero MTHFR_677C
    PAI-1_4G
    Transfer 17.09 4.1.1 blastka 😰
    Zostala ostatnia 3.2.2
    Transfer 18.11 - blastka 3.2.2 +Embryoglue
    Ostatnia zostań z nami🙏❤️
    5dpt ⏸️
    5dpt beta 5.45, 8dpt 93.13 , 11dpt 425.76 🙏
    20dpt 8.12 wizyta 🙏
    Beta 20dpt 22137,00 ❤️
    Jest pęcherzyk ciążowy i zarodek❤️
    22.12 wizyta USG jest maleństwo i serduszko ❤️😍
    16.08.2022 nasz Cud Lenka ❤️ 3815gram❤️
  • MAJESTY Autorytet
    Postów: 306 198

    Wysłany: 28 września 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgZa wrote:
    A który to tydzień ciąży? U mnie najbardziej poszybowało w 27 tygodniu (czyli kilka dni temu). Mówi się że do 28-30 tygodnia może się podnieść, a potem to już raczej nie, ale też się zdarza. W ponad 90% przypadków się podnosi.

    Z tego co czytam to nie trzeba leżeć i pachnieć;⁠-⁠). Jednak po 30 tygodniu może się pojawić pierwsze lekkie krwawienie z powodu łożyska. Największym problemem przy tym łożysku jest wysokie prawdopodobieństwo krwawień i cesarka.

    Moim zdaniem najbardziej obrazowo opisała to Mama Ginekolog https://mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/lozysko-przodujace-a-lozysko-przedniej-scianie/

    U Ciebie jest jeszcze nisko, ale bardzo prawdopodobne (moim zdaniem) jest to, że się podniesie. Gdyby teraz było całe ujście zakryte, to byłby trudniejszy przypadek, a u Ciebie wcale tak nisko nie jest (ba nawet nie dotyka ujścia).
    Będzie dobrze!!!
    Dziękuję trochę mnie pocieszyłaś :)
    Mam czasem wyrzuty sumienia ,że za mało się oszczędzam. I całe dnie spędzam w pracy. Jednak od października już idę na zwolnienie i liczy się tylko moj dzidziuś.

  • MAJESTY Autorytet
    Postów: 306 198

    Wysłany: 28 września 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka70 wrote:
    Pociesze cię też miałam nisko łożysko już nie pamiętam jak bardzo ale cały czas słyszałam oszczędny tryb życia i że napewno będzie cesarka do tego dziecko ułożone pośladkowo i już jedna cesarka była za mną na szczęście po 33tyg łożysko się uniosło był to dla mnie cud bo ciągle było nisko w dodatku mała sie obróciła główka do dołu w końcu jednak i tak miałam cesarkę ale już przez inny problem 🙂 także nie martw się tak samo słyszałam że mała jest malutka jak na ten tydz później że jest w normie ale duża nie będzie a urodziła się 3815 😁 więc oszczędzaj się ale bądź spokojna na każdym etapie może być już inaczej 🥰😘
    Wiem ,że takie cuda się zdarzają;) ale jednak jak lekarz coś powie to zawsze się przyjmuje najgorszy scenariusz.

  • wka.kin Przyjaciółka
    Postów: 105 72

    Wysłany: 28 września 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka🎀 wrote:
    Właśnie chyba z 2 tyg temu pisałam tutaj jak Twoje prenatalne, trochę się martwiłam czy wszystko u Ciebie w porządku 😊 Może jeszcze ta przezierność się ustabilizuje i na następnej wizycie okaże się, że jest w normie. Trzymam kciuki❤️
    A co u mnie.. hmm w końcu wyzdrowiałam po covidzie, pierwsze dni były bardzo ciężkie, nikomu nie życzę 🥺 Przytyłam ostatnio 0.5 kg 🙈 🎉 Wrócił mi apetyt, z dietą delikatnie zluzowałam, ale cukier kontroluję i nawet jeśli pozwalam sobie na małe odstępstwa to nie przekracza mi normy. Ale przez chorobę musiałam przełożyć wizytę u diabetologa i termin mam dopiero po miesiącu.. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. U mnie brzuszek też się delikatnie pokazał 😍 Ja jestem nienormalna, bo nadal w 100% nie wierzę, że jestem w ciąży 🤣 W przyszłym tygodniu mam wizytę u swojego ginekologa, zastanawiam się czy potwierdzi już płeć i zacznę wtedy powoli coś kupować. A czujesz cokolwiek w brzuszku? Ja to nie mogę się doczekać. Niby troche za wcześnie, a na aplikacji ciążowej miałam informacje, że już można zacząć czuć coś, co przypomina "trzepotanie". U mnie chyba ciągle jelita bulgoczą 🤣
    Zauważyłaś poprawę w samopoczuciu i więcej energii odkąd zaczął się 2 trymestr? Ja ostatnio wzięłam się za sprzątanie w szafkach w łazience, dzisiaj naszło mnie na szafki w kuchni 🤷‍♀️ Chociaż ta moja energia bywa trochę zmienna, bo po moim ostatnim wyjściu do galerii, spałam po powrocie 3 godziny 🤣 I nie wiem czy więcej chodziłam po sklepach, czy zwiedzałam łazienki. Non stop chciało mi się siusiu, stałam w kolejce do toalety a tak tylko 3 krople... Kropek się dobrze bawił na moim pęcherzu 🤣🤣 Najgorsze, że w galerii kupiłam tylko prezent dla bratowej na urodziny 🙈
    Ja się trochę zmartwiłam jak w domu sprawdziłam sobie te wyniki badań od genetyka, ogólnie ryzyko mam 1:17000, 1:20000, ale np mam ryzyko 1:85 na samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem ciąży. Nic o tym Dr nie powiedział... muszę dopytać ginekologa na wizycie o to.
    Ja jakiś czas nie czytałam forum, później próbowałam nadrobić i wydawało mi się, że też się tu nie pokazywałaś 🤭
    Jakoś tak się zbiegły te badania, rozliczenie w pracy, że nie mogłam się przyzwyczaić do faktu, że zostaje już na L4 i przepadłam 🤣 a tak sobie pomyślałam, że się odezwę i zapytam o tą Twoją wagę. Widzę zatem, że jest już w normie. Ja przytyłam na razie aż chyba 1-1,5kg tak mi się coś wydaje i mam nadzieję, że nie będę zbyt mocno przybierać, bo już się obawiam chodzenia po schodach w mieszkaniu na sam koniec.
    Co do samopoczucia to ostatnio byłam lekko podziebiona więc robiłam wszelkie możliwe mikstury z bzu, miodu, cytryny itp żeby to zwalczyć. Co do covida to nie zazdroszczę 😔 a miałaś wcześniej już covida? Ja miałam w tamtym roku, więc mam nadzieję, że jakoś się teraz przed tym uchronie.
    Sił mam dużo więcej - w sumie już tak wlasnie w okolicy połowy września mi się polepszyło, ale wszystko zależy od dnia. Przedwczoraj przeleżałam cały dzień i spalam, bo średnio się czulam, a następnego dnia wybrałam się na spacer i też na zakupy, więc się sporo nachodziłam i było ok.
    Sikam też jak szalona i czasem się już zastanawiam czy może z pęcherzem wszystko ok, ale w weekend robię badania na wizytę to sprawdzę 🤔
    Co do ruchów dziecka to ja sama nie wiem. Korzystam z aplikacji Preglife i tam niby podają, że dziecko już w tym czasie się dość mocno rusza, ale raczej jest to niewyczuwalne, więc jak coś tam czuje to właśnie się zastanawiam co to tam się dzieje. Od dwóch dni czuje jakieś kłucia, jakby ktoś mi coś tam lekko wbijał i nie wiem sama już co to może być.
    Co do wyników badań to ja nawet nie zaglądałam za bardzo. Poszliśmy do genetyka i ze względu na to, że robiliśmy badania genetyczne to odpuścił ryzyka chorób.. a co do wcześniejszego porodu to ja nie wiem... Muszę tam zerknąć, czy coś takiego mam 🤔 Tylko ta przezierność, o czym już na USG wspominała dr J., więc na razie czekam, bo to właśnie może się zmienić, a jak nie to zrobię Echo. W każdym razie nie zamartwiam się tym.
    Co do płci to my już wiemy, ale na prenatalnych zapytała nas czy chcemy wiedzieć i pokazała siusiaka 🤣🤣🤣 także no u nas już było widać. Może u Ciebie będzie dziewczynka???😊

  • Anys Autorytet
    Postów: 5237 5088

    Wysłany: 28 września 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane . Jak tu miło na formu same dobre informacje ❤ aż cieszy się gębą jak to się czyta .
    Ja mega zalatana jestem. Ale wkoncu mam plan na siebie i mam nadzieję że to już lada moment i będę mogła tu z wami dzielić się takimi informacjami .
    Październik/ listopad chce iść na wizytę do giną listopad / grudzień sterydy i badania a grudzień/ styczeń transfer .
    Także miałam spora przerwę od poronienia ale tyle potrzebowałam i nadal czuje niepokój ale też i chęć znowu cieszyć się ciąża ( mam nadzieję) . Pozdrawiam was . I trzymam mocno kciuki ✊✊✊
    Anovi, koniczyna zaglądacie tu jeszcze?

    Sywi, Kasia1202, Kundzia07, Atkka, Mośka, Inviciible, Fragola_95, Patka70, Patka🎀 lubią tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Atkka Autorytet
    Postów: 885 1158

    Wysłany: 29 września 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anys wrote:
    Witajcie kochane . Jak tu miło na formu same dobre informacje ❤ aż cieszy się gębą jak to się czyta .
    Ja mega zalatana jestem. Ale wkoncu mam plan na siebie i mam nadzieję że to już lada moment i będę mogła tu z wami dzielić się takimi informacjami .
    Październik/ listopad chce iść na wizytę do giną listopad / grudzień sterydy i badania a grudzień/ styczeń transfer .
    Także miałam spora przerwę od poronienia ale tyle potrzebowałam i nadal czuje niepokój ale też i chęć znowu cieszyć się ciąża ( mam nadzieję) . Pozdrawiam was . I trzymam mocno kciuki ✊✊✊
    Anovi, koniczyna zaglądacie tu jeszcze?
    Trzymam kciuki, aby wszystko poszło po twojej myśli :)
    Jeśli chodzi o strach po poronieniu, nie wiem czy on kiedykolwiek zniknie, ja ciągle o tym myślę, w nocy śni mi się, że zaczynam krwawić itp. A teraz czytałam Kasi posty, której serduszko przestało bić w 9tc i zaczynam mieć znowu nowe schizy. Masakra jakaś. Nie potrafię uwierzyć, że będzie wszystko dobrze i z niecierpliwością czekam na prenatalne (jeszcze dwa tygodnie).

    age.png
    Starania od 06. 2019
    AMH 5.55
    * 11.2020 - 03.2021 4x IUI 👎👎👎👎
    * 05. 2021 start IVF
    * 20.05 punkcja mam ❄❄❄
    * 15.06 transfer 5BA 10 dpt beta 160, 15 dpt beta 636, 21 dpt beta 3927, 28 dpt i czar prysł 💔 puste jajo płodowe
    * 08.2021 star do drugiego transferu -> przerwano, wykryto guzki -> histeroskopia 10.2021 -> guzki okazały się pozostałościami po ciazy.
    * 11.11 transfer 5BB - 👎
    * 10.12 transfer 4CC - 10 dpt beta 267, 19 dpt jest pęcherzyk z ciałkiem, 21 dpt 💔
    ZMAIAN KILINIKI
    * 05.2022 start IVF
    * 06.2022 punkcja mamy ❄❄❄❄
    * 07.07.2022 transfer 4.1 1 👎
    * 08.08.2022 transfer 4.1 1 - 10 dpt beta 285, 16 dpt beta 3317, 29 dpt jest ❤,
    40t2d na świat przyszedł nasz synek
  • MAJESTY Autorytet
    Postów: 306 198

    Wysłany: 29 września 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety o poronieniu nie da się zapomnieć.
    Jak tylko mocniej zaboli brzuch albo coś się mokrego w majciochach poczuje nawet leki to człowiek od razu biegnie do łazienki ,bo myśli że to krew, chociaż zdaje sobie sprawę z tego że bierze leki.
    Ja sobie po 14 tc kupiłam detektor tętna płodu , i wieczorem przed snem mąż się śmieje że go podsłuchuje, ale jakoś pomaga mi to w.spokoju zasnąć.

    Jakoś sobie trzeba z tymi emocjami radzić, bo jak się chce mamą zostać to mamy tylko jedną drogę, która musimy przejść;) Inaczej się nie da ;)
    A każda ciąża daje szansę na szczęśliwe zakończenie pomimo wszystko;)

    Trinity_Nea, wka.kin lubią tę wiadomość

  • Anys Autorytet
    Postów: 5237 5088

    Wysłany: 29 września 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atka No tak ciężko wyluzowac:/

    Majesty ja również miałam detektor w obu ciążach mega sprawa , pod warunkiem że się umie znaleźć tętno i rozróżnić tętno plodu bo inaczej to tez stres :) ja generalnie nie miałam z tym problemu i bardzo mnie to uspokajało zwłaszcza kiedy dziecko się jeszcze nie rusza. :)

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2044 2879

    Wysłany: 29 września 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anys wrote:
    Witajcie kochane . Jak tu miło na formu same dobre informacje ❤ aż cieszy się gębą jak to się czyta .
    Ja mega zalatana jestem. Ale wkoncu mam plan na siebie i mam nadzieję że to już lada moment i będę mogła tu z wami dzielić się takimi informacjami .
    Październik/ listopad chce iść na wizytę do giną listopad / grudzień sterydy i badania a grudzień/ styczeń transfer .
    Także miałam spora przerwę od poronienia ale tyle potrzebowałam i nadal czuje niepokój ale też i chęć znowu cieszyć się ciąża ( mam nadzieję) . Pozdrawiam was . I trzymam mocno kciuki ✊✊✊
    Anovi, koniczyna zaglądacie tu jeszcze?

    Anys- bardzo się cieszę, że jest plan i (jak wyczuwam pomiędzy napisanymi słowami) determinacja do działania!!!
    Trzymam kciuki za Ciebie z całych sił ❤️

    Koniczyna odzywała się jakiś czas temu.
    Anovi, mimo wielokrotnego wywoływania, nadal milczy... Mam nadzieję, że u niej ok, tylko nie chce zapeszać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2022, 21:16

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Atkka Autorytet
    Postów: 885 1158

    Wysłany: 29 września 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAJESTY wrote:
    Dziewczyny niestety o poronieniu nie da się zapomnieć.
    Jak tylko mocniej zaboli brzuch albo coś się mokrego w majciochach poczuje nawet leki to człowiek od razu biegnie do łazienki ,bo myśli że to krew, chociaż zdaje sobie sprawę z tego że bierze leki.
    Ja sobie po 14 tc kupiłam detektor tętna płodu , i wieczorem przed snem mąż się śmieje że go podsłuchuje, ale jakoś pomaga mi to w.spokoju zasnąć.

    Jakoś sobie trzeba z tymi emocjami radzić, bo jak się chce mamą zostać to mamy tylko jedną drogę, która musimy przejść;) Inaczej się nie da ;)
    A każda ciąża daje szansę na szczęśliwe zakończenie pomimo wszystko;)
    A od którego tc wartko kupić detektor? Ja dziś zaczynam 11tc 🙃

    age.png
    Starania od 06. 2019
    AMH 5.55
    * 11.2020 - 03.2021 4x IUI 👎👎👎👎
    * 05. 2021 start IVF
    * 20.05 punkcja mam ❄❄❄
    * 15.06 transfer 5BA 10 dpt beta 160, 15 dpt beta 636, 21 dpt beta 3927, 28 dpt i czar prysł 💔 puste jajo płodowe
    * 08.2021 star do drugiego transferu -> przerwano, wykryto guzki -> histeroskopia 10.2021 -> guzki okazały się pozostałościami po ciazy.
    * 11.11 transfer 5BB - 👎
    * 10.12 transfer 4CC - 10 dpt beta 267, 19 dpt jest pęcherzyk z ciałkiem, 21 dpt 💔
    ZMAIAN KILINIKI
    * 05.2022 start IVF
    * 06.2022 punkcja mamy ❄❄❄❄
    * 07.07.2022 transfer 4.1 1 👎
    * 08.08.2022 transfer 4.1 1 - 10 dpt beta 285, 16 dpt beta 3317, 29 dpt jest ❤,
    40t2d na świat przyszedł nasz synek
  • Anys Autorytet
    Postów: 5237 5088

    Wysłany: 29 września 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Anys- bardzo się cieszę, że jest plan i (jak wyczuwam pomiędzy napisanymi słowami) determinacja do działania!!!
    Trzymam kciuki za Ciebie z całych sił ❤️

    Koniczyna odzywała się jakiś czas temu.
    Anovi, mimo wielokrotnego wywoływania, nadal milczy... Mam nadzieję, że u niej ok, tylko nie chce zapędzać...
    Z tą determinacja to jakoś tak słabo, ale ogarnę się . Jestem właśnie na etapie robienia badań różnych nie związanych z ciąża ale też bardzo pomocnych w tym temacie .
    Dziewczyny które brały albo biorą sterydy , pamiętajcie żeby później zrobić badania zwłaszcza pod kontem trzustki u mnie prawdopodobnie przez sterydy trzustka nie daje rady :/

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 723 1741

    Wysłany: 29 września 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mocno zastanawiam się nad kupnem detektora tylko obawiam się, że będę go używać za często 😀
    Wgl proszę Was o podpowiedź. Za tydzień idę na wesele i wiadomo, że lepiej się prezentuje na obcasach zwłaszcza, że jestem niska. Co o tym myślicie? Będzie to 14 tc a obawiam się że chodzenie na obcasach może niekorzystnie wpłynąć na ciążę.

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
  • Atkka Autorytet
    Postów: 885 1158

    Wysłany: 29 września 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragola_95 wrote:
    Ja też mocno zastanawiam się nad kupnem detektora tylko obawiam się, że będę go używać za często 😀
    Wgl proszę Was o podpowiedź. Za tydzień idę na wesele i wiadomo, że lepiej się prezentuje na obcasach zwłaszcza, że jestem niska. Co o tym myślicie? Będzie to 14 tc a obawiam się że chodzenie na obcasach może niekorzystnie wpłynąć na ciążę.
    Ja byłam dwa tygodnie temu i miałam wysokie obcasy, był to 9tc. Rozmawiałam z Ś. o tańcach niestety pozwolił tylko na walczyka 😀

    Fragola_95 lubi tę wiadomość

    age.png
    Starania od 06. 2019
    AMH 5.55
    * 11.2020 - 03.2021 4x IUI 👎👎👎👎
    * 05. 2021 start IVF
    * 20.05 punkcja mam ❄❄❄
    * 15.06 transfer 5BA 10 dpt beta 160, 15 dpt beta 636, 21 dpt beta 3927, 28 dpt i czar prysł 💔 puste jajo płodowe
    * 08.2021 star do drugiego transferu -> przerwano, wykryto guzki -> histeroskopia 10.2021 -> guzki okazały się pozostałościami po ciazy.
    * 11.11 transfer 5BB - 👎
    * 10.12 transfer 4CC - 10 dpt beta 267, 19 dpt jest pęcherzyk z ciałkiem, 21 dpt 💔
    ZMAIAN KILINIKI
    * 05.2022 start IVF
    * 06.2022 punkcja mamy ❄❄❄❄
    * 07.07.2022 transfer 4.1 1 👎
    * 08.08.2022 transfer 4.1 1 - 10 dpt beta 285, 16 dpt beta 3317, 29 dpt jest ❤,
    40t2d na świat przyszedł nasz synek
  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 723 1741

    Wysłany: 29 września 2022, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja szaleć też nie zamierzam 😀

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
  • Kundzia07 Autorytet
    Postów: 594 662

    Wysłany: 29 września 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że obcasy nie wpłyną na ciążę, ale wes trampki na zmianę. W 14 tc. To mogą Cie już trochę plecy boleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2022, 17:17

    Fragola_95, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    👩PCOS, Cienkie endometrium, Niedoczynność tarczycy, Hiperprolaktynemia

    👦teratoozospermia, hormony ok

    Starania 5 lat
    1 IVF - ❄️❄️❄️, dwa FET nieudane

    2 IVF - hiperstymulacja, ❄️❄️❄️
    4.1.1❄️ - 😢
    4.2. 2❄️ -..😪
    4.2.3❄️.😥

    Zmiana kliniki..
    5 zdrowych śnieżynek 🥰
    4.1.1 - 24 dpt. ❤
    31.12.2022 - 👶 🥳🎆🥰
  • Alicja83* Autorytet
    Postów: 427 156

    Wysłany: 29 września 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    chciałam dołączyć do Gametowego grona;)
    10 dpt beta 286...
    Dziewczyny na który dzień po transferze umawiałyście się na wizytę lekarską?
    Zwolnienie 100 % od jakiego momentu można uzyskać w Gamecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2022, 17:36

    Inviciible, Juka2018_1, AgZa, Kasia1202, Trinity_Nea, mała, Patka70, Fragola_95, Mośka, elinkagd, Kundzia07 lubią tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/ciazowe]202306106847.png[/url]

    06.2020 Gameta Rzgów
    21.09.2020 ET blastocysty :(
    12.2020 FET :(
    04.2021 histeroskopia 💪
    05.2021 FET :(
    06.2021 FET :(
    02. 2022 start II procedura Gameta Gdynia
    11.3. punkcja
    19.09 transfer zarodka po badaniu PGT-a🍀 (intralipid ,Atosiban ,accofil,encorton, prograf , fraxiparina)
    29.09- 10 dpt Beta 268
    11.10 - 22 dpt- mamy <3
    22.11 Sanco - zdrowa dziewczynka 🥰🥰
    20.12 164 gram szczęścia ♥️
    11.01 314 gram szczęścia ♥️
    23.01 połówkowe - 448 gram szczęścia ♥️
    07.02- 598 gram szczęścia ♥️
    01.03- 947 gram szczęścia ♥️
    10.03- 1116 gram szczęścia ♥️
    22.03- 1426 gram szczęścia ♥️
    31.03- 1749 gram szczęścia ♥️
    14.04- 2041 gram szczęścia ♥️
    28.04- 2504 gram szczęścia ♥️
    22.05- 3076 gram szczęścia ♥️
    28.05- 3364 szczęścia z nami 🥰🥰🥰🥰
  • Inviciible Ekspertka
    Postów: 139 301

    Wysłany: 29 września 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja83* wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    chciałam dołączyć do Gametowego grona;)
    10 dpt beta 286...
    Dziewczyny na który dzień po transferze umawiałyście się na wizytę lekarską?
    Zwolnienie 100 % od jakiego momentu można uzyskać w Gamecie?
    Witaj, gratuluje pozytywnej bety, trzymam kciuki za przyrosty 🥰
    Do mnie zadzwonił lekarz po tym jak wysłałam mu info o wyniku bety i miałam umówić się na wizytę to byl 15dpt czy zarodek jest w dobrym miejscu a później 30 dpt potwierdzenie bicia serduszka. Na wizycie serduszkowej dostałam kartę ciąży i zwolnienie 100% płatne czyli ciążowe :)

    Juka2018_1, Alicja83* lubią tę wiadomość

    a417a5920b.png

    👩26l
    👨28l

    Gameta Gdynia
    1 IVF start 01.2022 mamy 2❄️❄️
    ➖24.02 FET -
    7dpt - beta 45
    10dpt - beta 200
    18 dpt - beta 3129
    25.03 jest ❤️

    Została 1 ❄️
  • MAJESTY Autorytet
    Postów: 306 198

    Wysłany: 29 września 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atkka wrote:
    A od którego tc wartko kupić detektor? Ja dziś zaczynam 11tc 🙃
    Niby od 12. Ale ja miałam 14 tc.
    I na początku ciężko złapać,.Ale jak człowiek nabierze wprawy to szybko idzie.
    Za pierwszym razem po obejrzeniu kilku filmików na yt zajęło mi to ponad 20 min 😱

‹‹ 3593 3594 3595 3596 3597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ