X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Matylda123 Przyjaciółka
    Postów: 67 27

    Wysłany: 16 września, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przestrasz sie tak jak ja jakby wystapilo kilka kropelek zywej krwi tez mialam ciemne bardzo delikatne plamienia

    Liliak lubi tę wiadomość

  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 17 września, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczku, daj jakiś znak co u Ciebie i jak się czujesz ? ❤️‍🩹

    Hania1990 lubi tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 17 września, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️🧡 wczoraj z tego wszystkiego przespałam cały wieczór aż do dziś :D przynajmniej szybciej minęło, idę zaraz na betę i proga. Proszę o kciuki 🙏🙏🙏🤞

    Tanowa, Przyjaciolka, Lucy91, Chomik_mandżurski, Hania1990, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Chomik_mandżurski Koleżanka
    Postów: 47 59

    Wysłany: 17 września, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak to pewnie implantacja, bardzo mocno trzymam kciuki🤞 Napisz od razu jak dzisiejsze wyniki.
    Ccarolinaa bardzo wspolczuje Waszej straty, nie wyobrazam sobie zobaczyc serduszko i musiec sie potem pozegnac. Badaliscie moze zarodek po poronieniu? Ja mialam u dr Cz 2 x IUI gdy moj dr byl na urlopie. W sumie to bylo kilka wizyt, tez zawsze wychodzilismy zadowoleni. Kciuki zacisniete 🤞
    Przyjaciolko, bardzo mi przykro, ze Wasz transfer sie nie udal, wiem jak bardzo to boli, rozczarowuje, zlosci💔 Az trudno opisac ten koktajl emocji.
    Dziekuje Wam wszystkim za slowa wsparcia.
    Wczoraj poronilam w domu. Wszystko trwalo 5 godzin, takiego bolu nie doswiadczylam nigdy w zyciu, ale wiem tez ze mam bardzo niski prog bolu jesli chodzi o drogi rodne. Jestem juz pogodzona z sytuacja, mysle ze wszystko sie zamknie gdy pochowamy po swojemu zarodek.
    Dr mowil ze na nastepna procedure musimy poczekac 3 miesiace. Ja jeszcze nie wiem czy chce wtedy czy troche pozniej. Ogranicza nas na pewno umowa na refundacje IVF i tam jest okreslona max przerwa miedzy procedurami 6 miesiecy, ale nie wiem jak w przypadku poronienia.
    Poki co oby do konca dnia i to podejscie sie sprawdza.
    Jeszcze raz wszystkim Wam dziekuje i duzo dobrego i szczescia dla Was dziewczyny ❤️

    ♀️ 88 wszystko ok, AMH 1.27, jajowody drożne
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, morfologia 2%
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - start pierwszej procedury IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 start drugiej procedury IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET
    7dpt beta 38.5
    9dpt beta 107.0
    10dpt beta 159.9
    14dpt beta 629.0
    21dpt beta 2300
    22dpt pecherzyk
    29dpt beta 5160
    30dpt usg brak akcji serca, ciaza obumarla 💔
  • Matylda123 Przyjaciółka
    Postów: 67 27

    Wysłany: 17 września, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczku przytulam mocno jeszcze wsz sie ulozy . Niestety te ciaze po in vitro sa ciezkie ...ja mam wizyte 25 .09 trzymjacie kciuki narazie juz nie mam plamien ....

    Chomik_mandżurski, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Zofia88 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 września, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny, ja jak zawsze Was podczytuję i kibicuję i jestem razem z Wami. Ja dalej walczę z moim endometrium. Mialam histeroskopie pobrali wycinek i okazało się że jest lekkie zapalenie. Przez dwa tygodnie brałam antybiotyk. Za tydzień mam wizytę i zoabczymy co dalej...Po malu tracę nadzieję że nie uda nam się wziąć naszego drugiego maluszka, na samą myśl poprostu serce mi pęka...

  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1049 358

    Wysłany: 17 września, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę , że są same nowe dziewczyny dawno mnie tu nie było ;) Mam pytanie czy od punkcji do transferu to okres około 1,5 MSC dobrze pamiętam? Mialam 2 lata temu i nie pamiętam :( Pozdrawiam

    Jeszcze mam nadzieję
  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 17 września, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mam wyniki ! Myslalam ze się nie doczekam, ale są. Beta 81,3 i prog 27,3. Teraz oby przeżyć do czwartku i doczekać się dobrego przyrostu :)
    Nelcia wrote:
    Hej, widzę , że są same nowe dziewczyny dawno mnie tu nie było ;) Mam pytanie czy od punkcji do transferu to okres około 1,5 MSC dobrze pamiętam? Mialam 2 lata temu i nie pamiętam :( Pozdrawiam

    To zależy od tego czy to transfer świeży czy odroczony. U każdego moze byc inaczej. Zalezy czy badasz zarodki czy nie, jak dlugue masz cykle itp. Ja np. mialam 01.07 punkcje a transfer 09.09

    Tanowa, Maszonek, Hania1990, Chomik_mandżurski, AgnieszkaW, Lucy91, Trinity_Nea, AgZa, aga12345 lubią tę wiadomość

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Tanowa Koleżanka
    Postów: 50 84

    Wysłany: 17 września, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:
    Mam wyniki ! Myslalam ze się nie doczekam, ale są. Beta 81,3 i prog 27,3. Teraz oby przeżyć do czwartku i doczekać się dobrego przyrostu :)

    Gratulacje! Ja już też po, 13 dni po zastrzyku ovitrelle beta 58, prog 35, Ś jeszcze się nie odezwał 🙈

    Liliak, AgZa lubią tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 17 września, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanowa wrote:
    Liliak wrote:
    Mam wyniki ! Myslalam ze się nie doczekam, ale są. Beta 81,3 i prog 27,3. Teraz oby przeżyć do czwartku i doczekać się dobrego przyrostu :)

    Gratulacje! Ja już też po, 13 dni po zastrzyku ovitrelle beta 58, prog 35, Ś jeszcze się nie odezwał 🙈


    Super <3 to razem będziemy powtarzac pojutrze :)
    Ja nawet się nie przyznaje, bo dostałam przykaz żeby zbadać w czwartek.

    Tanowa lubi tę wiadomość

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Tanowa Koleżanka
    Postów: 50 84

    Wysłany: 17 września, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety wyjazd służbowy i powrót w niedzielę, a do poniedziałku na pewno bym nie wytrzymała 🙈

  • Nelcia Autorytet
    Postów: 1049 358

    Wysłany: 17 września, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:
    Mam wyniki ! Myslalam ze się nie doczekam, ale są. Beta 81,3 i prog 27,3. Teraz oby przeżyć do czwartku i doczekać się dobrego przyrostu :)



    To zależy od tego czy to transfer świeży czy odroczony. U każdego moze byc inaczej. Zalezy czy badasz zarodki czy nie, jak dlugue masz cykle itp. Ja np. mialam 01.07 punkcje a transfer 09.09

    Gratuluję :)

    Zarodki będę badała itd , ale właśnie chodzi mi tylko o to ile trwało od 1 dnia leków do punkcji samej bo właśnie po punkcji mam dużą imprezę rodzinna i nie chce iść obolała a punkcję źle przechodzę akurat.

    Jeszcze mam nadzieję
  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 17 września, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    Liliak to pewnie implantacja, bardzo mocno trzymam kciuki🤞 Napisz od razu jak dzisiejsze wyniki.
    Ccarolinaa bardzo wspolczuje Waszej straty, nie wyobrazam sobie zobaczyc serduszko i musiec sie potem pozegnac. Badaliscie moze zarodek po poronieniu? Ja mialam u dr Cz 2 x IUI gdy moj dr byl na urlopie. W sumie to bylo kilka wizyt, tez zawsze wychodzilismy zadowoleni. Kciuki zacisniete 🤞
    Przyjaciolko, bardzo mi przykro, ze Wasz transfer sie nie udal, wiem jak bardzo to boli, rozczarowuje, zlosci💔 Az trudno opisac ten koktajl emocji.
    Dziekuje Wam wszystkim za slowa wsparcia.
    Wczoraj poronilam w domu. Wszystko trwalo 5 godzin, takiego bolu nie doswiadczylam nigdy w zyciu, ale wiem tez ze mam bardzo niski prog bolu jesli chodzi o drogi rodne. Jestem juz pogodzona z sytuacja, mysle ze wszystko sie zamknie gdy pochowamy po swojemu zarodek.
    Dr mowil ze na nastepna procedure musimy poczekac 3 miesiace. Ja jeszcze nie wiem czy chce wtedy czy troche pozniej. Ogranicza nas na pewno umowa na refundacje IVF i tam jest okreslona max przerwa miedzy procedurami 6 miesiecy, ale nie wiem jak w przypadku poronienia.
    Poki co oby do konca dnia i to podejscie sie sprawdza.
    Jeszcze raz wszystkim Wam dziekuje i duzo dobrego i szczescia dla Was dziewczyny ❤️
    Chomiczku rozumiem że chcesz odpocząć i po takich przeżyciach pewnie i sama bym tak zrobiła ale co do okresu przerwy to nie ma nigdzie powiedziane że między jedną a drugą procedura musi być 6 miesięcy. Nie wiem jak to jest w przypadku poronienia ale ja również jak Ty miałam punkcje w lipcu a transfer w sierpniu. Był tylko jeden zarodek i transfer mrożony - beta nie drgnęła i kiedy dostałam miesiączkę doktor kazał umówić się za 2/3 tyg na wizytę i możemy działać już od następnego cyklu.. więc zaskoczyła mnie twoja wiadomość szczerze. Bo mamy już plan działania na kolejną procedurę i jeśli będziemy chcieli to mamy zielone światło i możemy zaczynać

  • Przyjaciolka Przyjaciółka
    Postów: 77 115

    Wysłany: 18 września, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz źle przeczytałam . Zrozumiałam 6 miesięcy a chodziło mi o 3

  • AgnieszkaW Przyjaciółka
    Postów: 63 53

    Wysłany: 18 września, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro strat. Nie ma słów aby były pocieszające. Wierzę w to, że po każdej burzy w końcu wychodzi słońce.

    Gratuluję pozytywnych bet! Liliak na Twoją betę szczególnie czekałam, trzymam kciuki za dobre przyrosty .

    Nelcia, myślę że 1,5-2 miesiące, to zależy od Twojego cyklu :) Punkcje miałam na początku sierpnia, też mieliśmy badane zarodki i teraz czekam na transfer (zakładając pierwsze dni października).

    Liliak, Tanowa lubią tę wiadomość

  • Liliak Ekspertka
    Postów: 150 115

    Wysłany: 18 września, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    .
    a procedure musimy poczekac 3 miesiace. Ja jeszcze nie wiem czy chce wtedy czy troche pozniej. Ogranicza nas na pewno umowa na refundacje IVF i tam jest okreslona max przerwa miedzy procedurami 6 miesiecy, ale nie wiem jak w przypadku poronienia.
    Poki co oby do konca dnia i to podejscie sie sprawdza.
    Jeszcze raz wszystkim Wam dziekuje i duzo dobrego i szczescia dla Was dziewczyny ❤️

    Chomiczku, myślę że te 6 miesięcy można obejść, może jakieś zaświadczenie od psychologa, albo nawet psychiatry by tu pomogło? Jak już psychicznie i fizycznie dojdziesz do siebie to porozmawiaj o tym z lekarzem.

    Starania od 2021r.
    Ona: 31l, torbiel 2cm na jajniku- endometrioza,
    AMH 3,2, hormony w normie, kariotyp prawidłowy

    On: 31l, żylaki powrózka nasiennego II stopnia, niska koncentracja 5,2mln/ml , morfologia 4%, fragmentacja 37%, wysoka prolaktyna, kariotyp prawidłowy

    I IVF
    10.23 > 2 dojrzale🥚🥚jedna się zapłodniła -> transfer po 48h-> 💔
    01.24- histeroskopia, usunięty polip

    II IVF
    06.24 > 9 🥚 > 6 zapłodnionych > 1 zdrowy po pgt
    09.09.24 transfer
    14.09.24 ⏸️
    17.09.24 beta 81,3🙏🙏
  • Flyleaf Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 września, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Stoję przed trudna decyzją i nie wiem jak mam się zachować.
    Czy są tu pacjentki dr Ś które po nieudanych transferach lub stratach zostały wysłane do innych lekarzy na konsultacje typu immunolog lub hematolog ?
    W poniedziałek mamy mieć 1 transfer, po punkcji i badaniu pgta mamy tylko 1 zdrowy zarodek.
    Po 2 stracie ( dwa razy udało się zajść przez 3 lata i obie ciążę stracone) byłam u dr Jarosz immunolog na konsultacji i zleciła badania, między innymi KiR l, wynik to KIR AA.
    Dr Śliwiński nie chce słuchać o włączeniu tych leków i mówi że nie ma wskazać i że to dopiero 1 transfer.
    Mam w domu wykupiony accofil i nie wiem czy mam wziąć dzisiaj ten zastrzyk wbrew jemu. Mąż mówi że jak to zrobię i on się zorientuje to zrezygnuje z dalszego prowadzenia nas.
    Zastawiam się czy to dr Ś ma taki opór przed braniem immunologi pod uwagę czy wszyscy lekarze w Gamecie mają takie podejście.
    Czytałam w Waszych stopkach że część z Was przyjmowała accofil i tak się zastawiam czy to było wbrew zaleceniom lekarza czy jednak zdecydowali się na współpracę z immulonogiem ?
    Dużo to wszytsko kosztuje psychicznie, chciałabym dać temu zarodkowi jak najlepsze warunki i szansę aby dałby upragnioną ciążę :)

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1175 633

    Wysłany: 18 września, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flyleaf wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Stoję przed trudna decyzją i nie wiem jak mam się zachować.
    Czy są tu pacjentki dr Ś które po nieudanych transferach lub stratach zostały wysłane do innych lekarzy na konsultacje typu immunolog lub hematolog ?
    W poniedziałek mamy mieć 1 transfer, po punkcji i badaniu pgta mamy tylko 1 zdrowy zarodek.
    Po 2 stracie ( dwa razy udało się zajść przez 3 lata i obie ciążę stracone) byłam u dr Jarosz immunolog na konsultacji i zleciła badania, między innymi KiR l, wynik to KIR AA.
    Dr Śliwiński nie chce słuchać o włączeniu tych leków i mówi że nie ma wskazać i że to dopiero 1 transfer.
    Mam w domu wykupiony accofil i nie wiem czy mam wziąć dzisiaj ten zastrzyk wbrew jemu. Mąż mówi że jak to zrobię i on się zorientuje to zrezygnuje z dalszego prowadzenia nas.
    Zastawiam się czy to dr Ś ma taki opór przed braniem immunologi pod uwagę czy wszyscy lekarze w Gamecie mają takie podejście.
    Czytałam w Waszych stopkach że część z Was przyjmowała accofil i tak się zastawiam czy to było wbrew zaleceniom lekarza czy jednak zdecydowali się na współpracę z immulonogiem ?
    Dużo to wszytsko kosztuje psychicznie, chciałabym dać temu zarodkowi jak najlepsze warunki i szansę aby dałby upragnioną ciążę :)

    A przyszłaś do niego już ze wskazaniami od immunologa? Bo podobno jeśli się ma konkretną listę od immuno to on się tego trzyma.

    Sam z siebie na pewno nic nie da bo jest przeciwny badaniom immunologicznym i lekom, ale dziewczyny jak przychodzą z kartką co ma być do transferu to zwykle to akceptuje. Chyba że coś się zmieniło w ostatnich miesiącach w jego postępowaniu. Ale skoro masz wskazania to walcz o to, bo zarodek jest zbyt cenny :)

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6, mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 410 164

    Wysłany: 18 września, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flyleaf wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Stoję przed trudna decyzją i nie wiem jak mam się zachować.
    Czy są tu pacjentki dr Ś które po nieudanych transferach lub stratach zostały wysłane do innych lekarzy na konsultacje typu immunolog lub hematolog ?
    W poniedziałek mamy mieć 1 transfer, po punkcji i badaniu pgta mamy tylko 1 zdrowy zarodek.
    Po 2 stracie ( dwa razy udało się zajść przez 3 lata i obie ciążę stracone) byłam u dr Jarosz immunolog na konsultacji i zleciła badania, między innymi KiR l, wynik to KIR AA.
    Dr Śliwiński nie chce słuchać o włączeniu tych leków i mówi że nie ma wskazać i że to dopiero 1 transfer.
    Mam w domu wykupiony accofil i nie wiem czy mam wziąć dzisiaj ten zastrzyk wbrew jemu. Mąż mówi że jak to zrobię i on się zorientuje to zrezygnuje z dalszego prowadzenia nas.
    Zastawiam się czy to dr Ś ma taki opór przed braniem immunologi pod uwagę czy wszyscy lekarze w Gamecie mają takie podejście.
    Czytałam w Waszych stopkach że część z Was przyjmowała accofil i tak się zastawiam czy to było wbrew zaleceniom lekarza czy jednak zdecydowali się na współpracę z immulonogiem ?
    Dużo to wszytsko kosztuje psychicznie, chciałabym dać temu zarodkowi jak najlepsze warunki i szansę aby dałby upragnioną ciążę :)


    Trochę się wtrącę chociaż nie jestem pacjentką Gamety. Ja chyba bym zaryzykowała i wzięła ten accofil. Też mam zalecenia od dr Jarosz, aby przyjmować accofil na kir AA. Pierwszy transfer zdrowego i jedynego zarodka niestety się nie powiódł i bardzo mnie to zawiodło. Chociaż u mnie przyczyną niepowodzenia mógłby stan zapalny, który nie został do końca wyleczony, bo lekarz pobierający biopsję stwierdził, że wynik kontrolny jest prawidłowy...... Jednak jak rozmawiałam z dr Jarosz to powiedziała mi, że kir AA mógł być główną przyczyną tego, że beta urosła do 13 i zaczęła spadać.

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21, obniżone parametry nasienia

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    ❌Stan zapalny endometrium❌podwyższone komórki NK w macicy ❌KIR AA

    I IVF 12/2023 Reprofit Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2131 2982

    Wysłany: 18 września, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciolka wrote:
    Chomiczku rozumiem że chcesz odpocząć i po takich przeżyciach pewnie i sama bym tak zrobiła ale co do okresu przerwy to nie ma nigdzie powiedziane że między jedną a drugą procedura musi być 6 miesięcy. Nie wiem jak to jest w przypadku poronienia ale ja również jak Ty miałam punkcje w lipcu a transfer w sierpniu. Był tylko jeden zarodek i transfer mrożony - beta nie drgnęła i kiedy dostałam miesiączkę doktor kazał umówić się za 2/3 tyg na wizytę i możemy działać już od następnego cyklu.. więc zaskoczyła mnie twoja wiadomość szczerze. Bo mamy już plan działania na kolejną procedurę i jeśli będziemy chcieli to mamy zielone światło i możemy zaczynać

    Z tego, co Chomiczek pisze, rozumiem że 6mies to maksymalna przerwa.

    Chomiczku, zobaczysz jak będziesz się czuła i który moment będzie tym właściwym.
    Pogadaj najwyżej z lekarzem jak to jest.
    Trzymaj się.

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
‹‹ 3863 3864 3865 3866 3867
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ