X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Nie wiem czy któraś z Was składała wniosek o dofinansowanie - ale śpieszę z wiadomością że nasz już rozpatrzony. Złożyliśmy w zeszły poniedziałek, także wydaje mi się że idzie to w tym roku naprawdę ekspresowo!

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • Magda85. Przyjaciółka
    Postów: 124 40

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou wrote:
    Hej!

    Nie wiem czy któraś z Was składała wniosek o dofinansowanie - ale śpieszę z wiadomością że nasz już rozpatrzony. Złożyliśmy w zeszły poniedziałek, także wydaje mi się że idzie to w tym roku naprawdę ekspresowo!

    A mogę wiedzieć z jakiego miasta jesteś? My z Bydgoszczy, w piątek składamy wniosek.

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2146 4912

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    A mogę wiedzieć z jakiego miasta jesteś? My z Bydgoszczy, w piątek składamy wniosek.


    Z Łodzi :)

    PCOS❌
    metformina, euthyrox

    Starania od 11.2019

    🏳 - 2022 - IVF.
    START IVF - luty 2022; priming estrofenowy.
    Pobranych 19, 15 prawidłowych.
    6 oocytów zamrożonych 💎6 - do zapłodnienia.
    2 ❄❄ 4.3.3
    24.03.22 - transfer ❄ 💔😥
    27.05.22 - transfer ❄ 💔😥

    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś Kobietka w ostatnim czasie robiła hsg w Gamecie?

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    ESTRADIOL

    Mam pytanie odnośnie estradiolu - czy któraś z was miała słaby przyrost poziomu estradiolu i słabe endometrium po estrofemie? Jakie miałyście wartości estradiolu przy pierwszym podglądaniu endo?
    Po kilku latach wracam po zarodek jestem trochę w tyle z informacjami a ciężko jest wyśledzić konkretną informację na forum - podejrzewam że nieraz ktoś pytał o estradiol.
    Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna!

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    Cześć dziewczyny

    ESTRADIOL

    Mam pytanie odnośnie estradiolu - czy któraś z was miała słaby przyrost poziomu estradiolu i słabe endometrium po estrofemie? Jakie miałyście wartości estradiolu przy pierwszym podglądaniu endo?
    Po kilku latach wracam po zarodek jestem trochę w tyle z informacjami a ciężko jest wyśledzić konkretną informację na forum - podejrzewam że nieraz ktoś pytał o estradiol.
    Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna!
    Hej, na pierwszym podgladzie w 11dc miałam wynik 172pg/ml. Dostałam, informacje, że wynik jest dobry. W tym cyklu transfer się powiódł, ale ja nie miałam raczej problemu ze wzrostem endometrium nigdy. Mam nadzieję, że coś pomogłam

    Pola853 lubi tę wiadomość

  • Izzzy Znajoma
    Postów: 24 15

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam słabe wyniki estradiolu, bywało niżej niż 150, przyjmowałam estrofem 3x1, zawsze miałam przy tej dawce owulacje. Pomogło mnie przyjmowanie tej samej dawki ale dopochwowo. Wyniki estradiolu wzrosły mocno, ponad 2000, to dopiero zablokowało owulację, wcześniej musiałam brać diphereline.

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzzy wrote:
    Ja miałam słabe wyniki estradiolu, bywało niżej niż 150, przyjmowałam estrofem 3x1, zawsze miałam przy tej dawce owulacje. Pomogło mnie przyjmowanie tej samej dawki ale dopochwowo. Wyniki estradiolu wzrosły mocno, ponad 2000, to dopiero zablokowało owulację, wcześniej musiałam brać diphereline.

    Jak miałaś słaby przyrost to podchodziłaś do transferu? Pamiętasz jakie miałaś endometrium?

  • Izzzy Znajoma
    Postów: 24 15

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, przy wcześniejszych nie sprawdzałam poziomu we krwi, nie było zalecenia, tylko grubość endometrium. Zawsze między 8 a 9 mm. W dodatku zawsze miałam owulacje, co komplikowało przygotowania.Dopiero przy którymś nieudanym transferze sprawdziłam w 11 dc i był poniżej 150. Lekarz stwierdził, że musi być minimum 150 i zmienił na dopochwowo, urosło do około 250 w 13 dc. Transfer nieudany. Potem od razu miałam dopochwowo i wartości estradiolu liczone były w tysiącach (2,3). Udał się drugi transfer z takim dawkowaniem, ale czy to było powodem, tego nie wiem. Transferowałam cykl po cyklu i cały czas przyjmowałam też encorton, a nie jak zwykle kilka dni przed transferem. A może po prostu szczęście, silny zarodek lub splot wszystkich dobrych okoliczności :-)

    Pola853 lubi tę wiadomość

  • Jola2710 Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    A mogę wiedzieć z jakiego miasta jesteś? My z Bydgoszczy, w piątek składamy wniosek.
    Ja na dofinansowanie z Bydgoszczy czekałam miesiąc..

  • Magda85. Przyjaciółka
    Postów: 124 40

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamastasia2020 wrote:
    Czy któraś Kobietka w ostatnim czasie robiła hsg w Gamecie?

    Tak, robiłam tydzień temu

  • Magda85. Przyjaciółka
    Postów: 124 40

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola2710 wrote:
    Ja na dofinansowanie z Bydgoszczy czekałam miesiąc..

    Szkoda, ze tak długo bo liczyłam ze w nadchodzącym cyklu już się uda.

  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    Tak, robiłam tydzień temu
    Jak z terminami na badanie? Wiem, że każda ma inny próg bólu ale czy badanie Twoim zdaniem było bardzo bolesne?

  • Magda85. Przyjaciółka
    Postów: 124 40

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamastasia2020 wrote:
    Jak z terminami na badanie? Wiem, że każda ma inny próg bólu ale czy badanie Twoim zdaniem było bardzo bolesne?

    U nas była nietypowa sytuacja, nie musiałam czekać na badania. Byliśmy na pierwszej wizycie w Gamecie, okazało się, ze tylko tego badania brakuje, byłam w 10 dniu cyklu, dr zadzwoniła do lekarza, który to badanie wykonuje i od ręki je zrobił.
    Bardzo się go bałam, ale ból był tylko przez chwile, nie był silny. Dostałam tez ketonal w kroplowce. Podobno przy niedrożnych boli bardziej. Lekarz wykonujący bardzo sympatyczny.

  • Zielona12 Koleżanka
    Postów: 43 5

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przenoszę się do Gamety z innej kliniki po pierwszej nieudanej procedurze (4 transfery). Jestem zapisana do dr Michała Radwana. Czy mogę być spokojna że będzie Ok i mogę mu zaufać czy lepiej przepisać się do kogoś innego ?

  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona12 wrote:
    Dziewczyny przenoszę się do Gamety z innej kliniki po pierwszej nieudanej procedurze (4 transfery). Jestem zapisana do dr Michała Radwana. Czy mogę być spokojna że będzie Ok i mogę mu zaufać czy lepiej przepisać się do kogoś innego ?
    Zdania są podzielone w opinii na temat Radwanów. Co ważne - nie prowadzi ciąży i nie pracuje w innym
    szpitalu, a to tez ważne kwestie.

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Jola2710 Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    Szkoda, ze tak długo bo liczyłam ze w nadchodzącym cyklu już się uda.
    Może tym razem się szybciej zdecydują. Ja składałam pod koniec października i pod koniec listopada dzwonili z gamety że nam przyznano dofinansowanie

  • Jola2710 Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnaja wrote:
    Zdania są podzielone w opinii na temat Radwanów. Co ważne - nie prowadzi ciąży i nie pracuje w innym
    szpitalu, a to tez ważne kwestie.
    Nie wiem jak Michał ale Pawła nie polecam. Wizyty ekspresowe, mało treści, zapominał co mi zlecał, jakie leki zapisywał, badań nie robił podczas stymulacji, tylko ich duże ilości dokładał, nie pamiętał że rozmawiał ze mną kilkakrotnie przez telefon bo prosiłam o takie rozmowy. Ogólnie chaos. Efekt miał być taki że będzie więcej zarodków (bo duże dawki leków ze względu na wiek) a efekt 1 zarodek który obumarł w 6 tygodniu i jestem w trakcie poronienia. To była moja 4 pełna procedura, kasy poszło pełno..efekt zerowy i brak zarodków. Zastanawiam się nad ewentualną zmiana kliniki, nie bardzo wiem gdzie bo w Bydgoszczy nie ma nic ciekawego. Słyszałam że w tym roku otwierają gamete w Bydgoszczy, ciekawe kto będzie tam pracował. Bo P. R. to i w Łodzi i w Kielcach także ma sporo pacjentek i pewnie dlatego nie pamięta o nich.

  • Jola2710 Koleżanka
    Postów: 41 27

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    Szkoda, ze tak długo bo liczyłam ze w nadchodzącym cyklu już się uda.
    U których go się leczysz?

  • mamastasia2020 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda85. wrote:
    U nas była nietypowa sytuacja, nie musiałam czekać na badania. Byliśmy na pierwszej wizycie w Gamecie, okazało się, ze tylko tego badania brakuje, byłam w 10 dniu cyklu, dr zadzwoniła do lekarza, który to badanie wykonuje i od ręki je zrobił.
    Bardzo się go bałam, ale ból był tylko przez chwile, nie był silny. Dostałam tez ketonal w kroplowce. Podobno przy niedrożnych boli bardziej. Lekarz wykonujący bardzo sympatyczny.
    A długo trwa to badanie?

‹‹ 1094 1095 1096 1097 1098 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ