X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a R.B. powiedziala, ze oni to stosują.

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz kolejny dowod na to ze to nie polityka kliniki a wlasnie konkretnego lekarza.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobie ja jak tam Twoje zarodki ??

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielinka dopiero teraz zobaczyłam Twoj link do wyników programu rzadowego . Kurde zawsze mi sie wydawało ze Gameta jest na 3 miejscu w kilinkach leczenia niepłodnosci

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to wychodzi Aniu.
    Chciala dac mi clostilbegyt, ale ze wzgledu na slabe endometrium po nim to dała femarę, a jak ona nie podziała no to zastrzyki.

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyniki tego rankingu wplywa w duzej mierze postepowanie klinik jak transferowanie 2 zarodkow, doby transferu, dodatki typu IMSI, AH, klej. U nas nie sa rozrzutni, same przyznacie. Mysle ze takie cos ma sens jak kazda klinika dzialalaby trzymajac sie takich samych zalecen co do dodatkow czy 2 zarodkow. Zobacz ilosc ciaz wieloplodowch w salve do stosunku transferow. Takze serio nie ma sie czym sugerowac. Kazds musi znalezc sobie swoja klinike. Mimo ze do salve mam blisko to w razie klapy w gre wchodzi novum a nie pierwsze salve.

    Co do femary nie uzywalam ale m juz w domu w razie co bede probowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 21:08

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe co z tego wyjdzie. Oby były tylko 3 pęcherzyki, bo jak wiecej to nic z tego nie bedzie.

    M&M
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie salve ma 11 % ciaz wielopłodowych

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwiecej z klinik

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakos mi to salve tez sie nie widzi ( nie wiem dlaczego ) ale wyniki maja najlepsze i z tego co Wam wczesniej pisałam maja dosc tanie ivf komercyjne

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie nie jest drogie, ale mimo to mnie to przeraza. Musze miec jako taki kontakt z lekarzem a tu tego nie widze. Poza tym w cenniku nie widze imsi. Ja startuje do Zamory. No chyba ze to nie bedzie konieczne.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam juz mętlik w głowie która kilnike wybrac

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Agniesia trzymam kciuki, żeby to był ten zarodek! :)

    sylvuś jak po wizycie?

    Polly gratuluje serduszka <3

    Dziewczyny ile po punkcji pozostaje się w klinice? W jakiej dawce przepisują Clexane?

    Freya ja zaczynam w czwartek :)
    dzisiaj leki wykupione już czekają w lodówce.
    Jutro Twój dzień <3 trzymam kciuki bardzo mocno!!!
    o której masz punkcje?
    czekam wieczorkiem na opis i porównanie z naszą byłą kliniką...

    Polly ja również gratuluje z całego serca <3<3
    i wierze bardzo bardzo :)

    Polly_love, freya, takasobieja lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze jedno podpowiem,dla Waszych M.
    Może komuś pomoże tak jak mojemu:);)dzisiaj odebraliśmy wyniki nasienia-są b.dobre w porównaniu z tymi z przed roku. Wcześniej było 2%plemników o prawidłowej budowie a teraz 10%!:)
    Po pierwsze i najważniejsze przestał palić jakieś 4mce temu a z tabletek brał MULTI CODE dla mężczyzn są naprawde dobre - witaminy i minerały z dodatkiem warzyw,owoców i ziół-68 składników.
    Teraz jak nie było w aptece dostaliśmy zamiennie Gold-Vit complex ale tutaj już tylko wyciąg z 22 warzyw i owoców oraz witaminy i chelatowane minerały.
    Szkoda że moich komórek nie można aż tak podrasować :) bo to z nimi głównie mamy problem- niepłodność idiopatyczna (czytaj idiotyczna).
    Ważne że można jak się chce, a chcemy ogroooooooomnie<3

    Polly_love, Agniesia30, freya lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia30- właśnie z zarodka jak 1 z Twoich koleżanka ma cudną córeczkę :) urodziła ją w ramach AŻ. Dostała 2 takie zarodki, 1 nie przetrwał rozmrażania a drugi to właśnie jej córeczka. Także masz zupełnie wysokie szanse na powodzenie :)

    Dziękuję Wam za gratulacje. Tak,widok bijącego serduszka to szok absolutny. Płakałam, śmiałam się, złapałam za głowę. To jest uczucie, jakie nigdy wcześniej mi nie towarzyszyło. Coś zupełnie, absolutnie nowego. Nie umiem opisać słowami jakie to uczucie. To jest chyba euforia.

    Nie wiem ile razy Wam to pisałam, ale proszę Was byście nigdy nie traciły wiary i nie opuszczały rękawic. Wiem, czym jest zwątpienie i wiem czym jest porażka. Poczułam jej smak, jak każda z Was wczesniej. Dla mnie porażką była świadomość, ze nie mam ani nie jestem w stanie wystymulowac ani jednej, jednej(!!!) komórki jajowej. Dr sobkiewicz powiedział mi, ze jak je chce podejść do KD to mam sobie kupić psa. Dziś te słowa przytoczyłam u IP na wizycie... Nie będę się rozpisywać bo Wy same wiecie, ze macie walczyć. Chcę tylko byście wiedziały, ze ta NAGRODA jest do zdobycia. Dla każdej z Was.

    Dobrej nocy, będę do Was zaglądać.

    zielinka_97, Agniesia30, sylvuś lubią tę wiadomość

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 9 lutego 2016, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wlasnie to co napisala Polly po raz kolejny zniecheca mnie do salve i postaci dra S. Serio nie oczekuje od lekarza ze obieca gruszki na wierzbie i będzie plakal nad moim losem razem ze mna, ale odrobine empatii w stosunku do pacjenta wypadaloby miec zamiast prezentowac szczyt chamstwa. Tak wlasnie chamstwa. Pacjentowi mozna powiedziec wszystko, nawet najgorsze, pod warunkiem ze zrobi sie to w kulturalny sposob. Nie wiem, moze to jego osobisty sposob ma przekazywanie zlych informacji ale to go nie tlumaczy. Wiele osob po takim potraktowaniu nie bedziw mialo nawet sily skorzystac z KD.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Dziewczyny jeszcze jedno podpowiem,dla Waszych M.
    Może komuś pomoże tak jak mojemu:);)dzisiaj odebraliśmy wyniki nasienia-są b.dobre w porównaniu z tymi z przed roku. Wcześniej było 2%plemników o prawidłowej budowie a teraz 10%!:)
    Po pierwsze i najważniejsze przestał palić jakieś 4mce temu a z tabletek brał MULTI CODE dla mężczyzn są naprawde dobre - witaminy i minerały z dodatkiem warzyw,owoców i ziół-68 składników.
    Teraz jak nie było w aptece dostaliśmy zamiennie Gold-Vit complex ale tutaj już tylko wyciąg z 22 warzyw i owoców oraz witaminy i chelatowane minerały.
    Szkoda że moich komórek nie można aż tak podrasować :) bo to z nimi głównie mamy problem- niepłodność idiopatyczna (czytaj idiotyczna).
    Ważne że można jak się chce, a chcemy ogroooooooomnie<3
    Czuję, że dziś kupię mu ten multi code. Niech chłopak sobie je :)

    Polly_love, sylvuś lubią tę wiadomość

    M&M
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ochłonęłam to mogę pisać . Wczoraj w pracy zaczęłam plamić. Zwolniłam się i pojechałam do szpitala ,na usg nic nie było widać. Po wyjęciu sprzętu zaczęło się krwawienie z skrzepami. Zbadana beta wynik 138 :/ Lekarz powiedział, że lepiej, abym się "oczyściła" w domu :( Dzwoniłam do dr Banaszczyk powiedziała , że jej przykro i aby się nie poddawała i ma dla mnie miejsce na 3 procedure. Na chwilę obecną jestem załamana , zniechęcona ,nienawidzę świata i najchętniej bym się gdzieś schowała :( Skoro ja mam wszystkie wyniki książkowe i jedyny problem to słabe plemniki to czemu to poronienie :( ... sił brak

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Asiu. Przeszłam cb 9 lat temu. Choć byłam bardzo młoda i bardzo tego chciałam, to strasznie to przeżyłam. Nie pogodziłam się z tym do tego teraz. Czasem płaczę.
    Teraz jestem z inną osobą i dwa lata starań za nami, ostatni etap ( iui) przed nami. Na ivf nie stac nas, więc to nasze ostatnie próby z pomocą lekarzy. Co miesiac myślę o swoim maluszku.
    Trzymaj się Kochana!

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiamar, przykro mi. Mialysmy podobna sytuacje wiem co czujesz. Nie rozumiem jedynie lekarzy ktorzy mimo slabych wynikow wmawiaja czlowiekowi ze jest ok. Nie chcialam Ci tego pisac jak napisalas nam co bylo na wizycie u Banaszczyk bo nie chcialam Ci odbierac nadziei.
    Asia poronienia sa tez czesto przez plemniki. Jezeli plemnik niosl nieprawidlowy material genetyczny to ciaza sie poroni.
    Trzymaj sie i zbieraj sily na kolejna procedure.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 08:09

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ