Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też, że dwa;p

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niespodzianka z tym cennikiem. Iui w Gdyni kosztowało 700 a tu 900. Dobrze! Ale mam swoją teorię na ten temat Która utwierdza mnie w przekonaniu ze żerują na Naszym nieszczesciu

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sobie- ja tez stawiam, że 2 :) IP wymyśli cos na pewno albo odeśle Cie do internisty. Wszystko bedzie dobrze, czekamy na wieści!

  • mandaryna Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś z was zaparcia po transferze. ? Ja jestem 7dpt i mam z tym problem. Nie chce za bardzo sie zmuszać bo nie chce zaszkodzic

    takasobieja lubi tę wiadomość

    ola
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandaryna może podjedz suszonych śliwek albo activie z śliwkami na mnie to działało .

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly spałam dobrze Ale teraz ogarnął mnie strach. Ja nigdy nie byłam w ciąży. Boję się strasznie... Ze nie bedzie cialka zoltkowego, że będzie puste jajo :(

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandaryna wrote:
    Miała któraś z was zaparcia po transferze. ? Ja jestem 7dpt i mam z tym problem. Nie chce za bardzo sie zmuszać bo nie chce zaszkodzic
    Miałam cytować a nie polubic :) śliwki spróbuj albo czopki glicecynowe.
    Mam ten problem po narkozie

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobieja będzie wszystko dobrze ja stawiam na bliźniaczki :D

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobieja, trzymam kciuki!!! Będzie dobrze :)

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jeśli pracujesz z dziećmi to od razu po transie bym zmykała na L4. W przedszkolu mojej młodej od 2 miesięcy co chwila jelitówki, ospy, szkarlatyny i inne atrakcje. Nie ma sensu ryzykować.
    Ja mam pracę biurową, siedzę sobie przy kompie, mogę robić przerwy kiedy chcę, więc ja na pewno na zwolnienie nie będę szła za szybko, bo siedząc w domu bym za dużo główkowała.

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hela12345 wrote:
    Dziewczyny od 14 jest nowy cennik w Gamecie. Trochę się ponoć pozmieniało.
    dzieki za info , rzeczywiscie sie zmienilo , staniało ivf z icsi teraz kosztuje 8360( w tym embriotransfer ) a wczesniej kosztowalo 9500 ( z embriotransferem )
    łudzę sie ze sie do tego przyczynilam bo bardzo marudziłam dr MR ze u nich jest tak drogo i moze wreszcie porównali sie z konkurencja i poszli po rozum do glowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sobie- wiem, znam to uczucie. Jesteś pierwszy raz w ciąży i jesteś szczęśliwa, podekscytowana ale też martwisz się i boisz. Strach jest nieodłącznym elementem tej układanki, ale wizyta, którą masz za ledwie 1,5h ma rozwiać wszystkie obawy. Wlasnie to jest ta cześć Twojej przygody, ktora bedzie Cię uspokajać- wizyta u lekarza. Wiem, ze chwile po 12 na forum bedzie radość bo oznajmisz nam, ze są 2 pęcherzyki z pięknymi ciałami żółtymi i bedziemy się tu cieszyć :) a dla 3/4 forum powieje motywacją i nadzieją, dla mnie na pewno tak :)!! Jest dobrze!!

    zielinka_97, sylvuś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    dzieki za info , rzeczywiscie sie zmienilo , staniało ivf z icsi teraz kosztuje 8360( w tym embriotransfer ) a wczesniej kosztowalo 9500 ( z embriotransferem )
    łudzę sie ze sie do tego przyczynilam bo bardzo marudziłam dr MR ze u nich jest tak drogo i moze wreszcie porównali sie z konkurencja i poszli po rozum do glowy

    A transfer?

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Was tez bolaly piersi od transferu? Ja mam 6dpt i bola mnie coraz mniej, to chyba nie za dobry objaw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 10:52

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pragnąca dziecka- mnie piersi zaczęły bolec 13dpt :) wszystko przed Tobą

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaczynam schizowac, innych objawow nie widze

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bola do dzis i gdyby nie usg i beta ciazowa nie zorientowalabym sie ze jestem w ciazy.
    Dzis 6t0d widzialam najpiekniejszy widok swiata bijace <3

    PragnącaDziecka, nick nieaktualny, Anatolka, Agniesia30, Bella93, aniab2205, Martoszka, asiamar, sylvuś lubią tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Mnie nie bola do dzis i gdyby nie usg i beta ciazowa nie zorientowalabym sie ze jestem w ciazy.
    Dzis 6t0d widzialam najpiekniejszy widok swiata bijace <3

    Gratulacje!!!!!!

    zielinka_97 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka nawet nie wiesz jak się cieszę! Tzn wiesz :)
    Ja czekam już na wizytę. serce wali jak oszalale.

    zielinka_97 lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Mnie nie bola do dzis i gdyby nie usg i beta ciazowa nie zorientowalabym sie ze jestem w ciazy.
    Dzis 6t0d widzialam najpiekniejszy widok swiata bijace <3

    Cudownie!!!!!!

    zielinka_97 lubi tę wiadomość

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ