X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    I co powiesz o dr. Banach? Na znanylekarz.pl dość dobre opinie o niej czytałam. Początkowo byłam zapisana do prof. Radwana, ale przemyślałam i zmieniłam lekarza.
    Hm. Bylam u prof. Zostalabym gdyby nie to ze stal sie mniej dostepny. Hm bylam u niej dopiero raz... Wszyscy ja chwala a ja nie umiem jej wyczuc. Prof to co innego. Bardzo konkretny, baaardzo. Ale chociaz wiedzialam z kim mam doczynienia

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdziemy na kwalifikację do Guzowskiego, a jak nie przypadnie Nam do gustu to sobie zmienimy na Radwana...A teraz jest długi czas oczekiwania na wizytę do niego,więc do pierwszego lepszego się załapaliśmy...:)

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Miałam styczność z dr. Guzowskim w jakiejś przychodni (nie pamiętam już jakiej), uprzejmy człowiek. Jechałam do niego z dużymi nadziejami ale mnie zbył i wszystko co polecał to robić w Gamecie ;)
    Z uwagi na fakt, że w niczym mi nie pomógł nie wybrałam go na lekarza prowadzącego, zdecydowałam się na dr. Banach. W lipcu mam wstępną wizytę.
    A Ty Malinka masz wizytę kwalifikacyjną w lipcu tak? To dopiero się zapisaliście, czy byliście już w Gamecie?

    jigt0hs.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A Ty Malinka masz wizytę kwalifikacyjną w lipcu tak? To dopiero się zapisaliście, czy byliście już w Gamecie?
    To będzie pierwsza wizyta, teraz leczę się w Novum ale oni nie mają już środków na rządowe ivf dla nowych pacjentów i jeśli nie chcę czekać do nowego roku muszę zmienić klinikę. Akurat Gameta dostała najwięcej środków z MZ na ten cel, więc cały czas kwalifikują nowych pacjentów.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd masz taką informację, że dostali najwięcej środków?

    jigt0hs.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    A skąd masz taką informację, że dostali najwięcej środków?

    na stronie ministerstwa jest :) Gameta - Rzgów dostała największy wolumen

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.invitro.gov.pl/news/25 tutaj link która klinika ile dostała

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo...to miła informacja:) a macie też coś na temat rankingów urodzeń z in vitro danych klinik?

    jigt0hs.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie wiem tego nigdy nie poszukiwałam, poza tym taki ranking nie byłby równy bo każda z nas praktycznie ma inne problemy, więc chyba byłoby to cięzkie ale z tego co wiem Gameta ma całkiem niezły współczynnik sukcesów, pewnie też dlatego największa kasa :) w Salve jak ja jestem są wywieszone wyniki z poszczególnych lat (skuteczność) może na stronie gamety jak poszukać też coś znajdziecie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki...my już po wizycie w Gamecie...miała być to wizyta kwalifikująca, ale dr. G. wymagał opisu usg pochwy, (gdzie sam mnie też obejrzał)....więc nie wiem po co mu jeszcze od mojego ginekologa dodatkowe takie usg? i nie miałam fsh i prolaktyny....no i nas odrzucił....

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz musze zrobić fsh...ale czy rzeczywiście trzeba być w 2 lub 3 dniu cyklu...? kurcze...miesiąc czekania znów....

    jigt0hs.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie powinni Cię odrzucić Alincia do kwalifikacji wymagane są wyniki nasienia, amh i ewentualna historia leczenia. Niestety kliniki lubią troszkę na nas zarabiać i wołają dodatkowe badania :( FSH z tego co pamiętam trzeba zrobić maksymalnie do 4 dc ,
    ja w w Salve pierwszą wizytę musiałam odbębnić pełnopłatną, na niej dodatkowo zlecono mi dodatkowe badania u męża test HBA i ja hormony, po kolejnej wizycie miałam zwrócone koszty wizyty i potraktowano ją jako kwalifikacyjną.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh też jest obowiązkowe do kwalifikacji i amh. Prolaktyna nie. Niestety jest jak jest... Te badania grosze kosztują. Mi prof wypisal do zrobienia badania za które daliśmy ok 1tys zł. Krew :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobie ja czy FSH jest niezbędne do kwalifikacji kurcze nie wiem, nie pamiętam. ALe faktycznie też to badanie zrobiłam sobie bo wyniki miałam ale z datą wstecz a na forum dziewczyny pisały żeby lepiej zrobić. U nas dodatkowe badania krwi nie były tak drogie bo ok 200zł i drugie tyle za test HBA bo mojemu bardzo wyniki podskoczyły i potrzebne były troszkę bardziej rozszerzone badanie. gdyby wyniki były słabe zakwalifikowaliby nas do ICSI a tu psikus wyniki nasienia mają tylko u nas tendencje zwrostowe nie tylko ilościowo ale i jakościowo więc zakwalifikowana nas do IVF :) teraz nie mogę się doczekać 22 czerwca kiedy cała ta machina ruszy narazie nadal jestem na antykoncepcji

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano właśnie, jak byliśmy w invicie, to do zakwalifikowania Dr kazała zrobić dodatkowe badania: mutacje i kariotypy....i usg jąder...zrobiliśmy ale zmieniliśmy klinikę na bliższą czyli właśnie Gametę...i pojechaliśmy z nadzieją, że nas zakwalifikują...a tu oooo..... lipa....a w invicie byśmy byli już zakwalifikowani....jestem załamana, że czas leci a my stoimy w miejscu...a teraz kolejny miesiąc czekania na nowy cykl,żeby to marne fsh zrobić....

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi jeszcze,żeby przy wizycie kwalifikacyjnej zacząć od stymulacji, bo będzie to 2 dzień cyklu, to jakie badania muszę mieć ? chodzi mi o hormonalne...? czy to Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEAS)? mam wynik 233 ug/dl...czy o jakieś inne też chodzi?

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam bo nie chcielibyśmy znów czekać na kolejną wizytę miesiąc, żeby czekaĆ na te badania....

    jigt0hs.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takich badań nie miałam więc nie pomogę ale jak byłaś zakwalifikowana juz w innej klinice to czy nie powinna to być kwestia tylko przeniesienia dokumentacji??? coś mi się nie zgadza... ale moze się mylę

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie...nie byłam jeszcze zakwalifikowana, bo zabrakło tych badań...Pani dr powiedziała, że kwalifikacja będzie z wynikami przy następnej wizycie_czyli 1 lipca...a pojechaliśmy do Gamety bo miało być tutaj szybciej....

    Invicta jest we Wrocławiu, a do Łodzi mamy o połowę bliżej niż do Wrocławia,stąd ta nasza decyzja o zmianie kliniki...

    jigt0hs.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAA spoko to tak jak w Salve na pierwszej wizycie powiedzieli że nie widzą przeciwskazań przepisali mi już wtedy antykoncepcje i badania do uzupełnienia, na kolejnej nas już zakwalifikowali i teraz czekam ze startem stymulacji :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ