Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a o jakiej diecie i suplementach mowicie?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba znaleźliśmy przyczynę. NT męża. Bierze leki już.
    Na razie nie robimy iui. Może w czerwcu ten raz podejdziemy. Ale teraz musimy powalczyć z tarczycą M.

    M&M
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyte mam jutro . Narazie to tylko rysa bedzie i podpisujemy papiery na kolejne podejscie tym razem komercyjne . mam nadzieje ze za kilka dni jak dostane miesiaczke to zastartujemy .

    takasobieja lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma - w gamecie robicie?
    Przepraszam, ze pytam ale ostatnio jakos malo mam czasu. Do tego jestwm przeziebiona i brak sil.

    M&M
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Gamecie . Długo zastanawiałam sie nad tym czy nie zmienic kliniki ale jednak postanowiłam tu zostac , mam swojego lekarza ktory zna moja historie i nie musze jej komuś " nowemu sprzedawac " . Szczesliwie dla mnie zmiejszyli koszt ivf :)

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Moze ta wiedza na przyszlosc nie bedzie ci juz potrzebna. I oby tak bylo! Tu sie potwierdza to co sadze o JM bo rozumiem ze ona Ci robila wypis po punkcji. Roztrzepana na maksa, ciagle cos pomija, choc wiem.ze w rozmowie jest bardzo przyjemna.
    I tu Cię Aniu zaskoczę, to RB robiła wypis. JM prowadziła tylko stymulację i potem przyjęła mnie na wizytę oceniającą stan zdrowia, żebyśmy mogli papiery przed transferem podpisać.
    Ancoma, nie wiem czy relanium by na mnie podziałało, ja na takie leki nie reaguję prawie wcale. Te pierwsze dni to prawie całe przespałm. Ostatnio ciągle w biegu byłam i jeszcze ten katar mi się nawinął, to tylko piłam ciepłe mleko z miodem i czosnkiem i pod kołderkę.
    Ciąża po pierwszym transferze? To byłoby pięknie:)

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka to u meza rozumiem ta tarczyca zaważyła ??

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma, z programu wszystkie trzy procedury wykorzystaliście?
    Martoszka, dobrze, że mąż zdiagnozowany, wyrówna hormony i może się okazać, że to zrobi dużą różnicę.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 - o tym relanium pisalam zebys sie tym nie dreczyła , ja przed pierwszym transferm miałam nie brac relanium wcale( tak ustalilismy z lekarzem ) , ale tak sie po punkcji zestresowałam ze jednak wziełam .

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak , wykorzystalismy pelne 3 procedury .

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam niedoczynność. Mam nadzieję, że za 4-6 tygodni będzie mial piękne wyniki. Dlatego poczekam do konca kwietnia i zobaczymy co dalej.

    M&M
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pragnąca, u mnie to była dieta redukcyjna, ale na zasadzie: więcej warzyw, zero słodyczy, owoce do 16, kasze, ryż brązowy, zero ziemniaków, mięso tylko chude, wieczorem na kolację najczęściej sałatki. Mąż jest aktywny, dużo się w pracy rusza, to u niego nie mam się co do czepić. Tylko ten Profertil łyka i od niedawna również kwas foliowy i witaminę D. Ja łykałam witaminę D, kwas, koenzym q10 i tak już pod koniec kwas omega3 z olejem lnianym.

    takasobieja lubi tę wiadomość

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma, wybacz ciekawość, ile razy podchodziłaś w tym czasie do transferu?

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tak dużo - 4 razy ( 3 pojedyncze, jeden z 2 groszkami )

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety kiepsko odpowiadam na stymulacje , produkuje mało dojrzałych komórek i musze brac duze dawki lekow - co teraz bedzie stanowiło niezły koszt całej procedury in vitro

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no to faktycznie mnie zaskoczylas bi zawsze za nieogara mialam JM i nigdy nie z tym nie krylam.

    Ancoma teraz po zmianie cen to jest zupelnie korzystnie. Rysa byla Twoja inicjatywa czy MR? Bedziesz teraz rozmawiac o dodatkach czy jeszcze nie czas?

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz mialam robina raz ryse prze MR ale wtedy nie pomogła . Jak byłam u Wilczynskiego to mowił ze moge zrobic , bo nic w immunologi nie wyszło i dostałam od niego Neupogen 1 amp do wtrzykniecie w dniu transferu .

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze czas juz rozmaiwac ,w koncu to komercja i trzeba za wszystko wczesniej zapłacic :( decyzje o nacieciu otoczki pozostawie embriologom i chyba tym razem jak nie bedzie innej sugestii to czekam to etapu blastki . Nie wiem jeszcze co z tym klejem , sama mam mieszane uczucia co do niego

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten klej to w sumie jedzenie dla zarodka na czas kiedy sie nie wgryzie. Ja jestem za! Ale to Ty musisz.zdecydowac. Wyciagnij ciezkie dzialo.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu masz wątpliwości? A określono przyczynę tej słabej odpowiedzi na stymulację?

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ