X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie muszę jutro zadzwonić bo myślałam , że ktoś dyżuruje mimo wszystko :/ cyklu pod święta i wolne lekarzy sobie niestety nie zaprogramuje :/

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kochana, nie stresuj się, może akurat się uda. Wiem, że nerwy czasem się pojawiają. Nam już IUI drugi miesiąc przekładają. Nic tylko siąść i beczeć nad losem...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    dziewczyny normalnie chyba cud sie zdarzył , po transferze dwóch 3 dniowych zarodkow klasy A , 2 klasy B zostały pod obserwacja , wczoraj była piata doba , strasznie sie niecierpliwiłam na wiesci , dzis rano nie wytrzymałam i zadzwoniłam sama do nich , powiedzieli ze narazie jeszcze nie osiagneły stadium blastocysty , zadzwonia popołudniu z wiadomosicami . Jeden z tych moich paskudnych leniwców do popołudnia zrobił sie blasta 4 CC . :)
    moze to nie idealna blastka ale moj pierwszy mrozaczek od 3 prób :) radosc niezmierna
    To super, że masz mrożaczka :) Ja przy moim amh nie miałam nawet ani jednego zarodka do transferu.

    Agniesia
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia30 , ja mam AMH w normie 2,68 bodajże ale i tak jestem "poor responders" , dostaje 2 krotnosc standardowych dawek ( za tym podejsciem brałam 300 j Puregonu dziennie ) Powiem Ci ze za pierwszym podjesciem mialam tylko jedna komorke zdolna do zapłodnienia , był zarodek ale kiepskiej jakosci i nic z tego nie wyszło
    Agniesia30 a u Ciebie , które podejscie ??

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia30 , ja mam AMH w normie 2,68 bodajże ale i tak jestem "poor responders" , dostaje 2 krotnosc standardowych dawek ( za tym podejsciem brałam 300 j Puregonu dziennie ) Powiem Ci ze za pierwszym podjesciem mialam tylko jedna komorke zdolna do zapłodnienia , był zarodek ale kiepskiej jakosci i nic z tego nie wyszło
    Agniesia30 a u Ciebie , które podejscie ??

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzyłam się. Dzwonili przed chwilą, że R.B. mnie nie przyjmie o 17:40, bo o 15 musi wyjsc i ze mogę na 14:30. ciekawe czy mężowi uda się wziąć wolne na cały dzień, a nie na 2 godziny.

    M&M
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Agniesia30 , ja mam AMH w normie 2,68 bodajże ale i tak jestem "poor responders" , dostaje 2 krotnosc standardowych dawek ( za tym podejsciem brałam 300 j Puregonu dziennie ) Powiem Ci ze za pierwszym podjesciem mialam tylko jedna komorke zdolna do zapłodnienia , był zarodek ale kiepskiej jakosci i nic z tego nie wyszło
    Agniesia30 a u Ciebie , które podejscie ??
    ancoma, ja mam AMH 1,7, także nie całkiem niskie, ale szału nie ma. Jestem po 1 nieudanym podejściu (długi protokół) - miałam 3 komórki zdolne do zapłodnienia, z czego 2 się zapłodniły. Transfer miał być w 5 dniu, ale oba zarodki przestały się rozwijać w 3 dniu (nie wiem jakiej były klasy, bo nie pojechałam na wizytę, bo mam za daleko). Brałam menopur najpierw 187,5, a potem zmieniono na 225.

    Agniesia
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za pierwszym podejsciem tez długi protokół z chyba 7 pobranych komorek tylko jedna była na tyle dojrzała do zapłodnienia, nie było sensu czekac wiec trnsfer zarodka byl w drugiej dobie , tez brałam Menopur ale 225 od poczatku pozniej zmieniono na 375 . Drugie podejscie na krotkim protokole troche lepiej , 3 komorki , wszytskie sie zapłodniły , obserwowane do 5 doby uzyskano jedna blastocyste klasy 2 ktora mi podano , reszta przestała sie rozwijac . no i aktualnie podejscie

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zmina protokołu i zwiekszenie dawek dały jakies efekty

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma gratuluje blastki!!! Na pewno masz duzo wiekszy komfort psychiczny teraz.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Ancoma gratuluje blastki!!! Na pewno masz duzo wiekszy komfort psychiczny teraz.
    Dziekuje ! Ciesze sie niezmiernie ,po tych dowch nieudanych podejsciach to kolejne napawiło mnie wieksza nadzieja , choc jeszcze w trakcie prodedury bylam bardzo sceptycznie nastawiona .

  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    ja za pierwszym podejsciem tez długi protokół z chyba 7 pobranych komorek tylko jedna była na tyle dojrzała do zapłodnienia, nie było sensu czekac wiec trnsfer zarodka byl w drugiej dobie , tez brałam Menopur ale 225 od poczatku pozniej zmieniono na 375 . Drugie podejscie na krotkim protokole troche lepiej , 3 komorki , wszytskie sie zapłodniły , obserwowane do 5 doby uzyskano jedna blastocyste klasy 2 ktora mi podano , reszta przestała sie rozwijac . no i aktualnie podejscie
    Mi pobrali 6 komórek, z czego 3 się nadawały. To trzymam kciuki, oby Ci się udało :) żeby w naszym wątku wreszcie jakieś dobre wieści się pojawiły :)

    Agniesia
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma, a nie wiesz może z jakich konkretnie przepisów wynika konieczność wykonania nowych, dodatkowych badań, bo jakoś nie umiem tego znaleźć w ustawie?

    Agniesia
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh mogę zrobić normalnie po śniadaniu i po tabletce na niedoczynnosc tarczycy?

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Wkurzyłam się. Dzwonili przed chwilą, że R.B. mnie nie przyjmie o 17:40, bo o 15 musi wyjsc i ze mogę na 14:30. ciekawe czy mężowi uda się wziąć wolne na cały dzień, a nie na 2 godziny.

    Chodzicie do Banach?

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pierwsza wizyta. Jesli nas przyjmie.

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nas kilka razy już zawiodła i nam przykro - bo pierwsze wrażenie było rewelacyjne. A teraz, co innego mówi, co innego robi. I często pojawiają się kombinację z wizytami. Rozglądamy się za kimś innym.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie juz to widzę. Jak pracuje do 18 to do 18, a nie dzien wczesniej dzwonia, ze moze przyjmie moze nie. Ale zeby przyjechac. Ale i tak jadę zrobić amh, wiec nie jade na marne.

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Przez te zawirowania, do IUI podejdziemy dopiero w lutym :( Człowiek jest zdenerwowany, bo w ciąże nie zachodzi, a po drodze jeszcze lekarz wkurza :) Jakaś masakra!

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jutro sie dowiem czy mam pof czy co. Strasznie sie boję. Tyle lat czekałam na to by wreszcie sie starac,a teraz po 1,5 roku taka moja osobista tragedia :(

    M&M
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ