X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja tez w temacie badań,mam kilka pytań. Zielinka co poz? To jakis skrot? Umowiłam sie wczoraj na wizyte 04.01 czekam na III procedure. Niestety nikt nie wie kiedy beda pieniadze:'( Po przeniesieniu z invikty byłam w gamecie w październiku u R.B.zleciła mi badania hormonow i histeroskopie,zrobiłam. Teraz sa jeszcze te dodatkowe tak jak pisała KasicaLisica,napisz gdzie je robiłaś? Juz raz placilam za wizyte 180 i tylko 1miała być odpłatna,teraz podobno tez mam zapłacić 150 chociaz jestem w programie rządowym:-\ Wy tez placicie?
    Takasobieja a jak u Ciebie,jestes tu od poczatku,kiedy masz wizyte? Tez musisz za cos placic?
    Dziewczyny gdzie robicie badania w Łodzi?
    Kiedys robilam w labolatorium na Piotrkowskiej bo w luxmedzie sa drogie ,za wit d dałam prawie 100:-! Jak sie podzielimy wiadomościami to moze cos w kieszeni zostanie bo w gamecie drogo niestety.
    Miłej niedzieli pomimo deszczu:-D
    Ja czekam na @ choc wolałabym zeby spelnily sie marzenia i zeby nie przyszedl,jak co mc jest nadziejaB-)

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś ja też płaciłam za wizytę mimo że jestem w programie tłumaczyli to tym , że nie jestem na wizycie kontrolnej przed transferem a na wizycie po receptę i badania . Dla mnie to kolejne naciąganie na kasę , ale cóż zapłaciłam zrobiłam tylko badania które pobiera się z pochwy a resztę zrobię w diagnostyce.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • orchidea89 Debiutantka
    Postów: 13 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar jeszcze jedno pytanie skoro już tyle wiesz to powiedz mi bo z rządowego programu mamy niby trży podejścia tak? I skoro nie uda się za pierwszym razem to za ten drugi raz tez trzeba płacić te kolejne 4 tysiace? Czy to juz jest jednorazowo prży pierwszej próbie i później nie trzeba robić znowu ty samych badań i znowu tyle płacić. Czy prży każdej kolejnej wydajemy te 4 tysiące i w sumie co miało być za darmo to wychodzi kolo 12 tysięcy. Czy jest zupełnie inaczej? Dla nas tylko in vitro chyba zostaje a na pieniądzach tez nie śpimy dlatego tak szczegółowo pytam.

    jedna ciąża pozamaciczna, nieudane pierwsze in vitro, brak mrozaczkow
    Orchidea89
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc badan jest wazna tylko 6 miesiecy , jezeli kolejna procedura zmiesci sie w tym terminie to nie trzeba powtarzac badan

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy dzwonili do Was kiedys z embriologi z Gamety w niedziele , czekam na wiesci o moich 2 groszkach zostawonych w kilince i umieram z niecierpliwosci

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea większość badań ważna jest 6 mc , więc jak pisała Ancoma jeśli zmieścisz się w terminie badań nie powtarzasz.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • orchidea89 Debiutantka
    Postów: 13 68

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dzieki za odpowiedz. a czy ktoras z Was zmiescila sie w tym terminie czy robia tak zeby czekac i placic od nowa?

    jedna ciąża pozamaciczna, nieudane pierwsze in vitro, brak mrozaczkow
    Orchidea89
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyrobiłam sie z 2 podejsciami pod jedne badania

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwus POZ czyli podstawowa opieka zdrowotna czyli przychodnia.

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny normalnie chyba cud sie zdarzył , po transferze dwóch 3 dniowych zarodkow klasy A , 2 klasy B zostały pod obserwacja , wczoraj była piata doba , strasznie sie niecierpliwiłam na wiesci , dzis rano nie wytrzymałam i zadzwoniłam sama do nich , powiedzieli ze narazie jeszcze nie osiagneły stadium blastocysty , zadzwonia popołudniu z wiadomosicami . Jeden z tych moich paskudnych leniwców do popołudnia zrobił sie blasta 4 CC . :)
    moze to nie idealna blastka ale moj pierwszy mrozaczek od 3 prób :) radosc niezmierna

    Martoszka, asiamar, Agniesia30, takasobieja, sylvuś lubią tę wiadomość

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zrobiłam dziś badania do IUI w mieście powiatowym - za siebie i męża zapłaciłam 230 zł, w Gamecie wychodziło 500 zł. Pani doktor kazała się pojawić z wynikami tuż przed świętami. Zatem dzwonimy, żeby się umówić, a Pani doktor wcale nie pracuje 23 grudnia, ani tym bardziej 24 jak zapewniała. Ręce opadają :( To w praktyce oznacza, że inseminacja będzie możliwa dopiero w lutym. Kolejny raz Gameta traktuje nas jak idiotów. Nie mamy już siły. Najpierw chcemy zmienić lekarza, jak drugi nas zawiedzie, to pozostanie zmiana kliniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:37

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w środę chyba pojadę do R.B. zastanawiam sie tylko ile kazą mi zapłacić. Bo w sierpniu bylam u J.M. i placilam jak za 1 wizytę, a teraz po zmianie lekarza będzie 180 czy 150?

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cholera wie. Mam nerwa na tę klinikę. Takie niepoważne traktowanie mnie irytuje. Przecież każdy miesiąc jest ważny jak się człowiek stara o dziecko...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest tylko ich miejsce pracy. w wielu miejscach jest niestety takie traktowanie

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge pojac po co baba nam pierniczyla, że pracuje 24 a nawet 26 grudnia...skoro ma urlop. Czlowiek sie nadraeia, badania na szybko robi...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    w środę chyba pojadę do R.B. zastanawiam sie tylko ile kazą mi zapłacić. Bo w sierpniu bylam u J.M. i placilam jak za 1 wizytę, a teraz po zmianie lekarza będzie 180 czy 150?
    Najprawdopodobniej zapłacisz tak jak za pierwszą wizytę. Ja przy zmianie z dr. Banach na prof. Radwana płaciłam 300 zł - bo to przecież pierwsza wiyta u tego lekarza. Gameta strasznie naciąga na kasę. W Novum takie historie nie miały miejsca.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gameta zaczyna nam wychodzić bokiem. Nic tylko szybko zajść i nie musieć tam wracać, wrrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 21:57

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo transfer wypada mi ja święta albo zaraz po nich , czy wiecie może jak to wygląda w Gamecie ??

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Najprawdopodobniej zapłacisz tak jak za pierwszą wizytę. Ja przy zmianie z dr. Banach na prof. Radwana płaciłam 300 zł - bo to przecież pierwsza wiyta u tego lekarza. Gameta strasznie naciąga na kasę. W Novum takie historie nie miały miejsca.
    Ok, dziękuję. W sumie tez tak pomyślałam, ze pewnie 180

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Niestety nie wiem jak to u nich wygląda. Nam nasza lekarka wmawiała, że pracuje 24 i nawet 26 (szok!). Okazało się, że idzie na urlop i nikt nie pracuje 26! Także kochana przedzwoń lepiej i się upewnij.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ