X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewuszki.
    Jakiś czas temu witałam się Wami czytałam co się u Was dzieje ale nie pisałam gdyż czekaliśmy na zielone światło na 2 procedurę.
    Na dniach mam startować z ovaleap 900 i 300 i potem menopur.
    Mam do Was pytanie. W który dzień cyklu startowałyscie ze stymulacją ?
    Ja przy 1 procedurze brałam leki od 1 d.c.
    Teraz byłam na anty i czekam właśnie na @ po odstawieniu. Jutro mam wizytę z usg i wówczas dr ma również rozpisać co i jak ze stymulacja, brzuch dziś ciągnie że hej także @ lada dzień i tak sobie myślę czy wystartuje już jutro z lekami czy kiedy

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Witajcie dziewuszki.
    Jakiś czas temu witałam się Wami czytałam co się u Was dzieje ale nie pisałam gdyż czekaliśmy na zielone światło na 2 procedurę.
    Na dniach mam startować z ovaleap 900 i 300 i potem menopur.
    Mam do Was pytanie. W który dzień cyklu startowałyscie ze stymulacją ?
    Ja przy 1 procedurze brałam leki od 1 d.c.
    Teraz byłam na anty i czekam właśnie na @ po odstawieniu. Jutro mam wizytę z usg i wówczas dr ma również rozpisać co i jak ze stymulacja, brzuch dziś ciągnie że hej także @ lada dzień i tak sobie myślę czy wystartuje już jutro z lekami czy kiedy
    Ani razu nie byłam stymulowana, więc ja nie pomogę. Może się któraś z dziewczyn, które miały po kilka stymulacji i dobrze znają temat, pochyli nad Twoim pytaniem. Powodzenia &&&

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Witajcie dziewuszki.
    Jakiś czas temu witałam się Wami czytałam co się u Was dzieje ale nie pisałam gdyż czekaliśmy na zielone światło na 2 procedurę.
    Na dniach mam startować z ovaleap 900 i 300 i potem menopur.
    Mam do Was pytanie. W który dzień cyklu startowałyscie ze stymulacją ?
    Ja przy 1 procedurze brałam leki od 1 d.c.
    Teraz byłam na anty i czekam właśnie na @ po odstawieniu. Jutro mam wizytę z usg i wówczas dr ma również rozpisać co i jak ze stymulacja, brzuch dziś ciągnie że hej także @ lada dzień i tak sobie myślę czy wystartuje już jutro z lekami czy kiedy

    Nie wiem czy pomogę. Ja miałam jedna procedurę i jedna stymulacje. Pierw przez 3 msce wyciszalam się bez jakiejkolwiek przerwy na antykach,potem bodajze przerwa i od 1 dc leki. Zaczynałam od 125 puregonu. Stymulacja tylko puregonem. Efekt 3zarodki z 10 pecherzykow.

    Mam nadzieję że druga procedura u Ciebie zakończy się 9mscznym sukcesem ;)

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Witajcie dziewuszki.
    Jakiś czas temu witałam się Wami czytałam co się u Was dzieje ale nie pisałam gdyż czekaliśmy na zielone światło na 2 procedurę.
    Na dniach mam startować z ovaleap 900 i 300 i potem menopur.
    Mam do Was pytanie. W który dzień cyklu startowałyscie ze stymulacją ?
    Ja przy 1 procedurze brałam leki od 1 d.c.
    Teraz byłam na anty i czekam właśnie na @ po odstawieniu. Jutro mam wizytę z usg i wówczas dr ma również rozpisać co i jak ze stymulacja, brzuch dziś ciągnie że hej także @ lada dzień i tak sobie myślę czy wystartuje już jutro z lekami czy kiedy
    Wszystko zależy od lekarza i jak chce poprowadzić stymulację. Ja miałam 3 stymulację ale nigdy wcześniej na anty nie byłam. Dwie stymulację zaczynałam od 2 DC a trzecia stymulację od 10 DC .bkazda stymulacja owocowała dużą ilością komórek.
    U kogo się leczysz?

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Witajcie dziewuszki.
    Jakiś czas temu witałam się Wami czytałam co się u Was dzieje ale nie pisałam gdyż czekaliśmy na zielone światło na 2 procedurę.
    Na dniach mam startować z ovaleap 900 i 300 i potem menopur.
    Mam do Was pytanie. W który dzień cyklu startowałyscie ze stymulacją ?
    Ja przy 1 procedurze brałam leki od 1 d.c.
    Teraz byłam na anty i czekam właśnie na @ po odstawieniu. Jutro mam wizytę z usg i wówczas dr ma również rozpisać co i jak ze stymulacja, brzuch dziś ciągnie że hej także @ lada dzień i tak sobie myślę czy wystartuje już jutro z lekami czy kiedy
    Cześć,

    Czyją jesteś pacjentką? Bierzesz estrofem do 25 dc?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • sappy Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    mam pytanko w sprawie dofinansowania. Być może odpowiedź już gdzieś na forum jest, ale nie znalazłam. Jeśli tak, to przepraszam za dublowanie.

    W zasadach programu "In Vitro dla Łodzi" jest jedynie informacja, że program UM obejmuje mieszkańców i, że w dniu kwalifikacji trzeba mieć miejsce zamieszkania na terenie Łodzi. Co to w zasadzie oznacza?? Przecież mogę mieć inny adres meldunkowy, który figuruje na wszystkich dokumentach, a mieszkać w Łodzi. Jak to jest weryfikowane i jak można to udowodnić?? Czy ktoś przechodził przez ten proces i może podzielić się doświadczeniem??

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sappy wrote:
    Cześć,

    mam pytanko w sprawie dofinansowania. Być może odpowiedź już gdzieś na forum jest, ale nie znalazłam. Jeśli tak, to przepraszam za dublowanie.

    W zasadach programu "In Vitro dla Łodzi" jest jedynie informacja, że program UM obejmuje mieszkańców i, że w dniu kwalifikacji trzeba mieć miejsce zamieszkania na terenie Łodzi. Co to w zasadzie oznacza?? Przecież mogę mieć inny adres meldunkowy, który figuruje na wszystkich dokumentach, a mieszkać w Łodzi. Jak to jest weryfikowane i jak można to udowodnić?? Czy ktoś przechodził przez ten proces i może podzielić się doświadczeniem??
    To co masz na dowodzie jest nieważne.
    Wazne ze piszesz oswiadczenie, ze mieszkasz w Łodzi. Ja meldunku w ogole nie mam, a dofinansowanie dostalam.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • sappy Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK, dzięki za info. Wiesz może w jaki sposób jest to weryfikowane?? Przecież jeśli by było tylko na podstawie oświadczenia, to każdy może się na to załapać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie jest weryfikowane. Wpisujesz adres,podpisujesz jako zamieszkania i tyle. Biorąc pod uwagę że w nowych dowodach nie ma adresu zameldowania też nie sądzę by kliniki/przychodnie weryfikowaly takowe dane.

  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 lipca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sappy

    Oni kontorluja to losowo. Pracownik urzędu bez zapowiedzi jedzie pod adres podany na wniosku i weryfikuje czy dana osoba tam mieszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sappy wrote:
    OK, dzięki za info. Wiesz może w jaki sposób jest to weryfikowane?? Przecież jeśli by było tylko na podstawie oświadczenia, to każdy może się na to załapać...

    https://invitroonline.pl/3-najczestsze-pytania-o-dofinansowanie-in-vitro-odpowiedzi/

    Takie coś jeszcze znalazlam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 15:07

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice mówili, że weryfikacja jest. Teraz jeszcze większa niż na początku. Podobno sprawdzają PIT

    M&M
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    W klinice mówili, że weryfikacja jest. Teraz jeszcze większa niż na początku. Podobno sprawdzają PIT
    A co to da że spr Pit? Ja np się rozliczam się gdzie indziej niż mieszkam . Mi znajoma mówiła że zaczynają kontrolować i spr miejsce zamieszkania bo mieli jakieś nieścisłości w tym temacie.

  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane 16-17 lipca miałam różowe plamienia od 18 zaczęła się krew i mam ją do dzisiaj to już jest 7 dzień zaczynam się nie pokoic. Dodam że w tamtym cyklu miałam torbiele i brałam duhapson, a teraz nic mnie nie boli (mam nadzieję że nie mam torbieli) ale nie pokoi mnie długosc miesiączki... Któraś z was tak miała? Dzwonić do lekarza?

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Na tę wiadomość czekałam❤️Bardzo, bardzo się cieszę :) dbaj o siebie, odzywaj się proszę :)
    Dziękuję, u mnie czas leci jak wariat. W środę wizyta, za tydzień 3 usg u Kozarzewskiego.
    Oczywiście będę się odzywać, choć czasami ciężko jak ma się 2 latka rozrabiake. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, bo to już prawie końcówka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 15:40

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze trochę i również będziemy mieli 1 usg u dr. U mnie dopiero połowa 2 miesiąca.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola853 wrote:
    A co to da że spr Pit? Ja np się rozliczam się gdzie indziej niż mieszkam . Mi znajoma mówiła że zaczynają kontrolować i spr miejsce zamieszkania bo mieli jakieś nieścisłości w tym temacie.
    Nie wiem. Takie informacje dostałam rok temu. Teraz nie wiem jak to wygląda. Może nowe sposoby znaleźli.

    M&M
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 lipca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA wrote:
    My jeszcze trochę i również będziemy mieli 1 usg u dr. U mnie dopiero połowa 2 miesiąca.
    IVa a proponowali Ci badania genetyczny przesiewowe np Nifty?

  • Joannaaaa Przyjaciółka
    Postów: 74 37

    Wysłany: 24 lipca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Kochane 16-17 lipca miałam różowe plamienia od 18 zaczęła się krew i mam ją do dzisiaj to już jest 7 dzień zaczynam się nie pokoic. Dodam że w tamtym cyklu miałam torbiele i brałam duhapson, a teraz nic mnie nie boli (mam nadzieję że nie mam torbieli) ale nie pokoi mnie długosc miesiączki... Któraś z was tak miała? Dzwonić do lekarza?
    A obfite masz krwawienie? Jeśli tak to warto spytać się lekarza. U mnie np zwykle trwa 5 dni z czego 2 mam bardziej obfite

    Starania od 2014r.
    29 lat
    Słabsze nasienie męża
    2016r. - 2 IUI - brak ciąży
    06.2018r. - IMSI - 2 zarodki
    07.2018r. - criotransfer 1 zarodka - ciąża biochemiczna
    08.2018r. - criotransfer 2go zarodka - :(
    10.2018 - 2 IMSI, brak ❄️, transfer 3dniowego zarodka - 12dpt beta 715!
    16ud6vgc3f6ods0i.png
  • Joannaaaa Przyjaciółka
    Postów: 74 37

    Wysłany: 24 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA wrote:
    My jeszcze trochę i również będziemy mieli 1 usg u dr. U mnie dopiero połowa 2 miesiąca.
    Ale pięknie :) tobie się udało za pierwszym razem jak dobrze pamiętam tak?
    Niech rośnie zdrowo :D

    IVA lubi tę wiadomość

    Starania od 2014r.
    29 lat
    Słabsze nasienie męża
    2016r. - 2 IUI - brak ciąży
    06.2018r. - IMSI - 2 zarodki
    07.2018r. - criotransfer 1 zarodka - ciąża biochemiczna
    08.2018r. - criotransfer 2go zarodka - :(
    10.2018 - 2 IMSI, brak ❄️, transfer 3dniowego zarodka - 12dpt beta 715!
    16ud6vgc3f6ods0i.png
‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ