X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella a Ty jakie masz wrazenia apropo dr L?

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 lipca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Bella a Ty jakie masz wrazenia apropo dr L?
    Podobne ;) Uwazam, ze jest przereklamowany, nie sluchal mnie, wymyslil ze mam nadzerke i w sumie nie wymyslil nic nowego, za to mial duzo do powiedzenia o tym co juz przeszlam.
    Klinika - moloch, zle zorganizowany moloch

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamotałam się. O kim puszecie? Kto to L?

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Izka36 Koleżanka
    Postów: 53 14

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam że jest przereklamowany. Mnie też wymyslił nadzerkę..komentował i wszystko dawał w procentach, nie tylko szanse ale każdą atywnośc przeliczał na procenty. Powiedział że powinnam była przyjśc po drugiej stymulacji do niego albo do kliniki Bocian-to był dziwny komentarz. Poniewaz tym razem powiedziałam sobie że będe mowic co mysle to mu kilka razy dosadnie odpowiedzialam ale on nawet tego nie sluchal, hehe.

    Po jego usg,tak mnie powygniatał że krwawiłam...ale tak to jest jak na swoim usg i monitorku atari nie widział nic. Grunt że sufit sie świecił ala gwiazdy:)

    Izka36
    "Nie poddawaj się! przeważnie to ten ostatni klucz z pęku otwiera drzwi"
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, to się nie dziwię, że jesteś niezadowolona. A jak u Was z tymi wynikami i parametrami, bo chyba nie napisałaś, albo ja już nie pamiętam. Kto Wam zasugerował imsi?

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Izka36 Koleżanka
    Postów: 53 14

    Wysłany: 27 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMSI ze wzgledu na maly procent plemnikow o prawidlowej budowie/0% plemnikow klasy I/. Ja mam niskie amh ale jeszcze udaje mi sie wyprodukowac cos tam. Jakosć dobra choć ilosc mala. Problem byl w zle robionym transferze. Poszlam do L. liczac na to ze ulozy mi stymulacje aby uzyskac jak najwiecej a on mi proponuje pecherzyki na Clo.

    Przejechałam już pół polski w poszukiwaniu dobrej kliniki. Poki co bez rezultatu.

    A polecacie w Gamecie histeroskopie?

    Izka36
    "Nie poddawaj się! przeważnie to ten ostatni klucz z pęku otwiera drzwi"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka36 wrote:
    IMSI ze wzgledu na maly procent plemnikow o prawidlowej budowie/0% plemnikow klasy I/. Ja mam niskie amh ale jeszcze udaje mi sie wyprodukowac cos tam. Jakosć dobra choć ilosc mala. Problem byl w zle robionym transferze. Poszlam do L. liczac na to ze ulozy mi stymulacje aby uzyskac jak najwiecej a on mi proponuje pecherzyki na Clo.

    Przejechałam już pół polski w poszukiwaniu dobrej kliniki. Poki co bez rezultatu.

    A polecacie w Gamecie histeroskopie?
    W Gamecie histeroskopię niekoniecznie...mój gin mówił, że mają na obecną chwilę nie najlepszy sprzęt
    Pewnie L jest tak samo przereklamowany jak przemiła, choć lecąca jednym schematem, dr Paliga w angeliusie.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Bella a Ty jakie masz wrazenia apropo dr L?
    Aaa no i nie dr L. tylko lek. ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecą schematami, bo w wielu przypadkach one się sprawdzają. Gorzej jak są przypadki nietypowe.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Lecą schematami, bo w wielu przypadkach one się sprawdzają. Gorzej jak są przypadki nietypowe.
    Właśnie ja takim byłam. W związku z czym w moim przypadku ów schemat naciągnął mnie tylko na wysokie koszty i bezsensowne badania- jak rm w kierunku adenomiozy, której nie było i której nie widział żaden inny lekarz, oprócz dr P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 13:43

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 28 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tamten moment ta hipoteza brzmiała sensownie, ale w efekcie faktycznie naciągnęło Cię to na niepotrzebny koszt. Przykre to, ale w tych naszych staraniach wielokrotnie tak bywa. Jak diagnoza się potwierdza, to nie wiadomo czy czuć ulgę, że to już jakiś konkret, z którym wiadomo co dalej, czy oddać się rozczarowaniu, że faktycznie mamy duży problem i czeka nas kolejne wydawanie kasy na leczenie.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Na tamten moment ta hipoteza brzmiała sensownie, ale w efekcie faktycznie naciągnęło Cię to na niepotrzebny koszt. Przykre to, ale w tych naszych staraniach wielokrotnie tak bywa. Jak diagnoza się potwierdza, to nie wiadomo czy czuć ulgę, że to już jakiś konkret, z którym wiadomo co dalej, czy oddać się rozczarowaniu, że faktycznie mamy duży problem i czeka nas kolejne wydawanie kasy na leczenie.
    Mam świadomość, że inaczej bym patrzyła na jej hipotezy gdyby któraś się potwierdziła. To jest oczywiste, natomiast wydawało mi się dziwne, że widziała akurat adenomiozę, której nie widział dr Kozarzewski, Lewy w Medeorze i Połać. Rezonans finalnie wykluczył schorzenie. Ureoplasma, w której pani dr upatrywała się niepowodzeń, została u mnie nie wykryta, a biopsja endometrium nie wykazała stanu zapalnego. Zatem tez antybiotykoterapia była w moim przypadku zbędna.
    Mając na myśli schemat, chodziło mi o to, że każdej z 3 znajomych, które były u niej na konsultacji w ub roku, zleciła dokładnie to samo. U jednej wyszła ureoplasma, u pozostałych jak i u mnie, nic.
    Nie zmienia to jednak faktu, o czym pisałam wyżej, że jest przemiła i empatyczna. Chce pomóc i wielu parom pomogła. Trochę tak jak Paśnik- fajny człowiek, widać, że mu zależy aby pomóc, ale leci swoim schemacikiem (szczepienia, intralipid, accofil) jednym pomaga, a innym zupełnie nie. Choć wiem, że intencje ma jak najlepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 23:42

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 29 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka36 my przy 1 procedurze też robiliśmy imsi no i przy drugiej dr też nam zalecił. Oby to coś pomogło.

    Ja mam dziś 1 monit stymulacji. Zobaczymy co tam rośnie.
    Narazie nic nie czuję.
    Porównując do 1 stymulacji gdzie po każdym zastrzyku ból brzucha do tego byłam taka wzdeta a teraz nic... Jakoś lepiej to wszystko przechodzę. W sumie teraz już wiem co czym i jak a po za tym teraz mam pena a przy 1 stymulacji musiałam nabierać te strzykawki i się męczyć

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Izka36 my przy 1 procedurze też robiliśmy imsi no i przy drugiej dr też nam zalecił. Oby to coś pomogło.

    Ja mam dziś 1 monit stymulacji. Zobaczymy co tam rośnie.
    Narazie nic nie czuję.
    Porównując do 1 stymulacji gdzie po każdym zastrzyku ból brzucha do tego byłam taka wzdeta a teraz nic... Jakoś lepiej to wszystko przechodzę. W sumie teraz już wiem co czym i jak a po za tym teraz mam pena a przy 1 stymulacji musiałam nabierać te strzykawki i się męczyć
    Powodzenia!! Kto dziś dyżuruje w Gamecie?

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly love dzięki ;)

    Ja całe przygotowania mam u siebie w Szczecinie u dr do gamety jadę tylko na punkcie i ewentualnie transfer

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Polly love dzięki ;)

    Ja całe przygotowania mam u siebie w Szczecinie u dr do gamety jadę tylko na punkcie i ewentualnie transfer
    Jasne, faktycznie :) to odezwij się po wizycie
    &&&

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mimo tych kosztów, kasy, którą mogłabyś dużo lepiej wydać, ja tam się cieszę, że nic Ci tam nie znaleźli. Długa to była dla Ciebie droga, przeżywałam te kroki do szczęścia razem z Tobą i teraz, praktycznie u celu, potrafię myśleć już tylko o tym, że zaraz zauroczy mnie pewne maleńkie dziewczę, bolesna przeszłość przy tym blednie.

    Polly_love, Lubię_czekoladę, zielinka_97 lubią tę wiadomość

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Paulina, mimo tych kosztów, kasy, którą mogłabyś dużo lepiej wydać, ja tam się cieszę, że nic Ci tam nie znaleźli. Długa to była dla Ciebie droga, przeżywałam te kroki do szczęścia razem z Tobą i teraz, praktycznie u celu, potrafię myśleć już tylko o tym, że zaraz zauroczy mnie pewne maleńkie dziewczę, bolesna przeszłość przy tym blednie.
    Ładnie to ujęłaś... myślę, że dla tego stanu ciała i ducha, dla emocji i radości z oczekiwania na dziecko, przeżyłabym to wszystko jeszcze raz. Często powtarzam, że jestem kobietą, która nie miała szans...i że skoro mnie, takiemu przypadkowi udało się to każdej jednej kobiecie może się udać. I uda. Bardzo w to wierzę i szczerze tego życzę każdej jednej walczącej kobiecie.

    Kadetka, Martoszka, Koliberek, Lubię_czekoladę, aniab2205 lubią tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Ładnie to ujęłaś... myślę, że dla tego stanu ciała i ducha, dla emocji i radości z oczekiwania na dziecko, przeżyłabym to wszystko jeszcze raz. Często powtarzam, że jestem kobietą, która nie miała szans...i że skoro mnie, takiemu przypadkowi udało się to każdej jednej kobiecie może się udać. I uda. Bardzo w to wierzę i szczerze tego życzę każdej jednej walczącej kobiecie.
    <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 lipca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was kiedykolwiek dodzwonila się do Gamety w Niedzielę? Wczoraj kazali dzwonić A dziś nie odbierają.. :/

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ