Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog -Endokrynolog Lublin
Odpowiedz

Ginekolog -Endokrynolog Lublin

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Poszukuję dobrego ginekologa -endokrynologa z okolic Lublina.

• neomi34 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znam Panią doktor Tkaczuk-Włach, ale może też ktoś kogoś poleci bo chętnie też bym się skonsultowała

neomi34
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 czerwca 2015, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki podbijam temat, pilnie poszukuje

• Kamilka Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2015, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam jak wyżej Neomi.
    Czytałam o profesorze Jakowickim z luxmedu że jest ok ale sama u niego nie byłam.

neomi34 lubi tę wiadomość

04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego