X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - śląskie
Odpowiedz

Ginekolog - śląskie

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam tutaj takiego wątku, więc go zaczynam :)
    Kochane przyszłe Mamusie, możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa z okolic Katowic/Bytomia/Chorzowa/Dąbrowy górniczej?

    samira, didik34 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Marronek,

    Katowice - dr Magnucki, dr Nowosielski, dr Świtała

    Marronek, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Nie widziałam tutaj takiego wątku, więc go zaczynam :)
    Kochane przyszłe Mamusie, możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa z okolic Katowic/Bytomia/Chorzowa/Dąbrowy górniczej?

    Dr.Bystrzejewski ze szpitala tego prywatnego ale mają kontrakt na NFZ a przyjmuje prywatnie tutaj http://www.cmpanewniki.pl/ginekolog a właśnie tu jest ordynatorem http://www.narodziny.com.pl/index.php idę za tydzień na wizytę (150zł) ,byłam tam na w Panewnikach na bezpłatnej konsultacji ,lekarz super i jeśli chodzi o wiedzę i kulturę osobistą :) poza tym ma bardzo dobre opinie jako jeden z najlepszych lekarzy na Śląsku,pierwszy gin który po rozmowie i USG powiedział że mam torbiel i to od dawna tam jest i trzeba by ja usunąć ,zaproponował HSG z Lparo i usuniecie ewentualnych przeszkód podczas zabiegu (oczywiście to na NFZ w tym jego szpitalu) ,kazał zrobić tez G badania nasienia (trafiliśmy akurat w klinice InviMed na darmowe rozszerzone b.nasienia) i właśnie idę do niego już z wynikami bo będą za tydzień i zrobić wymaz na posiew czy nie mam bakterii bo mam problemy ze śluzem płodnym ,podejrzewa ze od infekcji przebytej ...no i ustalić termin zabiegu...dużo się u niego dowiedziałam ciekawych rzeczy :)

    wszędzie przyjmuje prywatnie !!! (czyli właśnie tam gdzie idę Panewniki,potem Chorzów i chyba w tym swoim szpitalu)

    mam nadzieje ze pomogłam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 14:10

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki samira :)
    Może też się do niego wybiorę. Bo tak się szlajam po różnych lekarzach, ale jakoś na dobrego nie umiem natrafić.
    Gosiren83 - Maguckiego znam, ale... zraził mnie tym, że kart pacjentek nie prowadził, przez co za każdym razem wizyta się wydłużała (trzeba było referować wszystko od nowa). Pozostałych dwóch nie znam.

    samira lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podłaczam sie-też szukam dobrego lekarza, jestem w 9 tyg.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wyjaśniam, bo nie miałam chwili by dokończyć :)

    Do dra Magnuckiego przepisałam się po poronieniu - presja otoczenia by zmienić lekarza itd., ale faktem jest że znam kilka dziewczyn, którym bardzo pomógł (od problemów z zajściem w ciążę przez problemy w trakcie). Po pierwszej wizycie też nie byłam zadowolona (cena 180zł) trwała jakieś 15min, było bardzo prawidłowo pod względem podejścia do kobiety po poronieniu, ale czegoś mi było brak - może większej uwagi. Ale zostałam przy nim, jak nic się nie zmieni to mam iść za ok 2 cykle po leki (na tą chwilę nic nie biorę, jedynie euthyrox na TSH).
    Do dra Nowosielskiego chodziłam wcześniej jeszcze przed planami ciążowymi. Super lekarz, delikatny, miły, cierpliwy, empatyczny. Dużą zaletą było to, że przyjmował na kasę chorych, ale teraz już tylko na Giszowcu jest (ok 150zł ale dla stałych pacjentek te ceny się zmieniały i kontrola cyklu z USG nawet za 100zł). Zmieniłam go, bo jest bardzo młody, liczyłam może na większe doświadczenie. Ale zdecydowanie polecam. Ma 3 koty, a ludzie mający koty to dobrzy ludzie ;)
    O Świtale nie wiem wiele, chyba jest ordynatorem w szpitalu na Raciborskiej, 2 koleżanki do niego chodzą/chodziły, wiem tylko, że kolejki do niego są duże (trzeba pół rodziny zaangażować), ale dba o swoje pacjentki.
    Bardzo dobre opinie ma też pani doktor ANETA PORĘBA-CIEŚLUKOWSKA, też przyjmuje na Giszowcu, ale znam tylko opinie internautów.

  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira powiedz coś więcej o tych darmowych badaniach nasienia, jakaś promocja była czy co :))

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiren83 wrote:
    samira powiedz coś więcej o tych darmowych badaniach nasienia, jakaś promocja była czy co :))
    nie ,to nie promocja tylko były bezpłatne wizyty u ginekologa,urologa i jeszcze jakiegoś ,mój G poszedł do urolog (to było 7grudnia te konsultacje)i dostał bezpłatny kupon na wykonanie w ich klinice rozszerzonego badania nasienia
    później musiał się zapisać na to badanie do 20 gru.(to był termin zapisu nie termin badania) więc od razu się zapisał i był tydzień temu a jutro albo pojutrze będzie odbierał wyniki -KLINIKA InviMed
    acha na tym kuponie była tez konsul. na 50% znizki do gina od niepłodności dla pary :) link: http://www.invimed.pl/kliniki/invimed-katowice/# aha a na stronce znalazłam takie zdanie cyt:" Wiemy, iż istnieje w Katowicach i regionie potrzeba organizacji takich spotkań.
    Będziemy na nie zapraszać także w nadchodzącym 2014 roku."
    Zespół Kliniki InviMed Katowice.

    a ja z kolei byłam U Bystrzejewskiego na konsultacjach ale gdzie indziej niż mój G (jak pisałam powyżej) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 14:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekary Ślaskie dr Skiba, dr Majchrzak (kobieta), dr Gagos

    yojiona lubi tę wiadomość

  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Piekary Ślaskie dr Skiba, dr Majchrzak (kobieta), dr Gagos
    Mozesz coś więcej powiedziec na temat tych lekarzy, chodzisz osobiście do któregoś z nich? Też poszukuje z tych okolic dobrego gin;)

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mieszkam juz w Polsce ale sa to bardzo dobrzy lekarze. Ja chodzilam do Majchrzak. Do Skiby moja przyjaciolka i tesciowa, do Gagosia moja mama. Polecam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umialam edytowac posta dlatego pisze drugi ;)

    nie wiem co moje jeszcze o nich napisac ;)
    Majchrzak prowadzila cala moja pierwsza ciaze, duzo kolezanke tez do Niej chodzi.
    Delikatna, fajna babka. Wszystko tlumaczy. USG na miejscu.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że albo żadna z was nie jest z tych okolic, albo... nie ma tu więcej lekarzy do polecenia.
    W każdym razie dziękuję za pomoc :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja słyszałam dobrą opinie o lekarzu, który przyjmuje w prywatnym szpitalu w Katowicach na Fabrycznej. Szczególnie jeśli chodzi o problemy z zajściem w ciąże. Ja na razie chodzę do siebie do lekarza ale jeśli długo nie będzie rezultatów to też wybiorę się do tego, o którym piszę:)

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam z Bytomia Panią Jolantę Doktorowicz, naprawdę przemiła i cierpliwa, z bardzo dużym doświadczeniem. Wprawdzie nie wiem jak prowadzi ciąże (mam nadzieje że się kiedyś dowiem), ale ogólnie jako ginekologa polecam.
    http://www.pkt.pl/doktorowicz-jolanta-lek-med-spec-ginekolog-po%C5%82o%C5%BCnik-anestezjolog-gabinet/100775165/5-1/
    Koszt podstawowej wizyty to 70zl, usg chyba 50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2014, 21:38

    yojiona, Marronek lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej też jestem ze śląska i polecam dr.Magnuckiego... a odradzam dr. Moja z Siemianowic przy nim poroniłam 2 razy i przyczynił się do śmierci mojej córeczki w 35 tyg wszystko było niby książkowe mimo tego że mała miała sporą niedowagę on twierdził że to norma :( ...przez 3 lata leczenia u niego ani razu nie zleci tsh twierdził że to nie potrzebne nawet po śmierci małej a okazało się że mam Hashimoto i niedoczynność i to to była przyczyna moich strat...więc jeśli ktoś zna tego lekarza to niech uważa... pozdrawiam ;)

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    Ja polecam z Bytomia Panią Jolantę Doktorowicz, naprawdę przemiła i cierpliwa, z bardzo dużym doświadczeniem. Wprawdzie nie wiem jak prowadzi ciąże (mam nadzieje że się kiedyś dowiem), ale ogólnie jako ginekologa polecam.
    http://www.pkt.pl/doktorowicz-jolanta-lek-med-spec-ginekolog-po%C5%82o%C5%BCnik-anestezjolog-gabinet/100775165/5-1/
    Koszt podstawowej wizyty to 70zl, usg chyba 50.

    właśnie jestem na etapie, zmiany i szukania dorego lekarza, mam pytanko odnośnie lekarza, czy wiesz może czy ta Pani Doktorowicz ma doświadczenie z niepłodnością? bo właśnie takiego lekarza poszukuje, który wie co robić w tej dziedzinie?

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmela85 wrote:
    A ja słyszałam dobrą opinie o lekarzu, który przyjmuje w prywatnym szpitalu w Katowicach na Fabrycznej. Szczególnie jeśli chodzi o problemy z zajściem w ciąże. Ja na razie chodzę do siebie do lekarza ale jeśli długo nie będzie rezultatów to też wybiorę się do tego, o którym piszę:)
    Hej camela85 a o którym piszesz?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,

    Ja również poszukuję dobrego Ginekologa, tylko bardziej okolice Jastrzębia Żor Rybnika i tak w koło .. :)

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    Ja polecam z Bytomia Panią Jolantę Doktorowicz, naprawdę przemiła i cierpliwa, z bardzo dużym doświadczeniem. Wprawdzie nie wiem jak prowadzi ciąże (mam nadzieje że się kiedyś dowiem), ale ogólnie jako ginekologa polecam.
    http://www.pkt.pl/doktorowicz-jolanta-lek-med-spec-ginekolog-po%C5%82o%C5%BCnik-anestezjolog-gabinet/100775165/5-1/
    Koszt podstawowej wizyty to 70zl, usg chyba 50.

    Chyba się do niej wybiorę - przyjmuje niedaleko mojej pracy :P

    karola84 wrote:
    hej też jestem ze śląska i polecam dr.Magnuckiego... a odradzam dr. Moja z Siemianowic przy nim poroniłam 2 razy i przyczynił się do śmierci mojej córeczki w 35 tyg wszystko było niby książkowe mimo tego że mała miała sporą niedowagę on twierdził że to norma :( ...przez 3 lata leczenia u niego ani razu nie zleci tsh twierdził że to nie potrzebne nawet po śmierci małej a okazało się że mam Hashimoto i niedoczynność i to to była przyczyna moich strat...więc jeśli ktoś zna tego lekarza to niech uważa... pozdrawiam ;)

    Ja u niego byłam jakieś 2-3 lata temu i zraził mnie tym ze kartotek nie prowadził co znacznie wydłużało wizytę... Poza tym był bez zarzutu. A jak jest teraz? Zmieniło się coś?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ