X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - śląskie
Odpowiedz

Ginekolog - śląskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam w Bytomiu doktor Olszak-Wąsik. Przyjmuje w Klinice Antrum na Olimpijskiej.
    Chodzę do niej już od trzech miesięcy i na prawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić :)
    https://www.znanylekarz.pl/katarzyna-olszak-wasik/ginekolog/bedzin
    Koszt wizyty 170 zł ( z usg).

  • MarcowaBabcia Znajoma
    Postów: 28 25

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmela85 wrote:
    A ja słyszałam dobrą opinie o lekarzu, który przyjmuje w prywatnym szpitalu w Katowicach na Fabrycznej. Szczególnie jeśli chodzi o problemy z zajściem w ciąże. Ja na razie chodzę do siebie do lekarza ale jeśli długo nie będzie rezultatów to też wybiorę się do tego, o którym piszę:)

    Jestem przekonana, że mowa tutaj była o dr Dariuszu Cholewie. Aktualnie przyjmuje on w swojej prywatnej poradni AdClinic w Tychach przy ul. Bocznej. W szpitalu na Fabrycznej w Katowicach (Angelius) również pracuje, ale nie wiem na jakich zasadach. Ja jeżdżę do niego od października 2015. Kolejki do niego niesamowite, na pierwszą wizytę niestety trzeba czekać aż miesiąc. Ale później, gdy są podjęte działania otacza każdą staraczkę niesamowitą opieką, jest z nimi w kontakcie mailowym/telefonicznym, przyjmuje je w razie komplikacji pomiędzy innymi wizytami.

    Przy tym jest niesamowitym profesjonalistą. Ja miałam straszne opory by do niego iść.. Jakoś wstydziłam się. Ale po pierwszej wizycie okazało się, że Pan Doktor jest delikatny i zna się na rzeczy - mam na myśli tutaj walkę z niepłodnością. Szczerze polecam Paniom ze Śląska, cen nie ma jakichś wywindowanych w stosunku do tego, co oferuje.

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dobrego ginekologa na NFZ z dobrym usg najchętniej z Katowic:) ktoś cos...??

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 5 lipca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr. Dariusza Cholewę, który przyjmuje w Katowicach w Angeliusie i Tychach AD Clinic. c.

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 5 lipca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarcowaBabcia wrote:
    Jestem przekonana, że mowa tutaj była o dr Dariuszu Cholewie. Aktualnie przyjmuje on w swojej prywatnej poradni AdClinic w Tychach przy ul. Bocznej. W szpitalu na Fabrycznej w Katowicach (Angelius) również pracuje, ale nie wiem na jakich zasadach. Ja jeżdżę do niego od października 2015. Kolejki do niego niesamowite, na pierwszą wizytę niestety trzeba czekać aż miesiąc. Ale później, gdy są podjęte działania otacza każdą staraczkę niesamowitą opieką, jest z nimi w kontakcie mailowym/telefonicznym, przyjmuje je w razie komplikacji pomiędzy innymi wizytami.

    Przy tym jest niesamowitym profesjonalistą. Ja miałam straszne opory by do niego iść.. Jakoś wstydziłam się. Ale po pierwszej wizycie okazało się, że Pan Doktor jest delikatny i zna się na rzeczy - mam na myśli tutaj walkę z niepłodnością. Szczerze polecam Paniom ze Śląska, cen nie ma jakichś wywindowanych w stosunku do tego, co oferuje.

    Tak, chciałam potwierdzić te słowa. To wspaniały lekarz. Delikatny, mądry, spokój od niego biję. Pełen profesjonalizm. Dopiero rozpoczynamy u niego próbę zajścia w ciąże. Pierwsza wizyta i od razu wszystkie zlecone badania, później od razu monitoring. Wszystko jak się należy. Godny zaufania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a słyszałyście o dr Skrzypulec w Mikołowie?Ja byłam wierna dr Biernat, ale postanowiłam ją zdradzić po tym jak usłyszałam, że kolejnym etapem jest inseminacja...Badania hormonów zrobiłam na własną rękę i jadę je skonsultować właśnie do dr Skrzypulec. Czy dr Cholewa jest godny polecenia?czy słyszalyście, że którejś staraczce pomógł zajść w upragnioną ciążę?

  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 7 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Dziewczyny a słyszałyście o dr Skrzypulec w Mikołowie?Ja byłam wierna dr Biernat, ale postanowiłam ją zdradzić po tym jak usłyszałam, że kolejnym etapem jest inseminacja...Badania hormonów zrobiłam na własną rękę i jadę je skonsultować właśnie do dr Skrzypulec. Czy dr Cholewa jest godny polecenia?czy słyszalyście, że którejś staraczce pomógł zajść w upragnioną ciążę?

    Ja wlaśnie z polecenia przez moja kolezanke, ktora po kilku latach staran trafila do niego. W jego gabinecie duzo zdjec maluszkow, zapewne zdjecia podarowane przez szczesliwych rodzicow.
    Na portalu znanylekarz.pl mozesz poczytac wiecej. Jak narazie to najlepszy lekarz na jakiego trafilam. Oby ostatni. :) Powodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Ja wlaśnie z polecenia przez moja kolezanke, ktora po kilku latach staran trafila do niego. W jego gabinecie duzo zdjec maluszkow, zapewne zdjecia podarowane przez szczesliwych rodzicow.
    Na portalu znanylekarz.pl mozesz poczytac wiecej. Jak narazie to najlepszy lekarz na jakiego trafilam. Oby ostatni. :) Powodzenia.
    Dzięki kochana, myśle , że umówię się do niego w najbliższym czasie :)

    Kasia_82 lubi tę wiadomość

  • wiktoria_87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    A ja bym chciała polecić z całego serca lek. Darię Jankowską, która przyjmuje w Rudzie Śląskiej. Pomogła mi bardzo. Jest młoda, sympatyczna, wyrozumiała i od razu znalazła sedno mojego problemu.

  • Edytta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 6 czerwca 2017, 17:54

    Edytta
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Mercika. Ma swój gabinet w Rudzie. Koszt to od 50do 100zl więc mało. Jest świetny. Przyjmuje też w Gyncentrum tam ceny już 200 zł wizyta. ma specjalizacje z endykrologii. Ogólnie zajmuje się niepłodności a.

    Sarita35 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Edytta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 6 czerwca 2017, 17:54

    Edytta
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a jakiego gin z tychów polecacie? jest ktoś z tych okolic

    hchypc0zgq8syrex.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 8 maja 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Czy ktoś może mi polecić dobrego ginekologa z Rybnika, który pomoże mi dojść do tego dlaczego nie umie zajść w ciążę?

    ona32
  • Edytta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 6 czerwca 2017, 17:54

    Edytta
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zna któraś z was jakiegoś dobrego lekarza z Gliwic? Bo przeczytałam cały wątek i nie ma nikogo z tego miasta ;) najlepiej na NFZ ale prywatne propozycje też mile widziane ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • KaroH Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 września 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GINEKOLOGIA/ USG /POŁOŻNICTWO/ PROWADZENIE CIĄŻY/ PŁYNNA CYTOLOGIA/ ZABIEGI
    Specjaliści:
    dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG.
    dr n. med. Maciej Kwiatek –Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie.
    lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie
    lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog
    lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista.
    Multidyscyplinarne podejście do leczenia powoduje, że nasi pacjenci zostają objęci kompleksowym poradnictwem oraz ekskluzywną opieką.
    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznanie się z ofertą.
    Rejestracja online
    Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu
    8:00 – 21:00
    81 477 57 96
    Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181
    http://pc-ginekolog.pl/

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 22 września 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Zna któraś z was jakiegoś dobrego lekarza z Gliwic? Bo przeczytałam cały wątek i nie ma nikogo z tego miasta ;) najlepiej na NFZ ale prywatne propozycje też mile widziane ;)

    Ja znam z Zabrza . Pani dr Iwona Janosz

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 września 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieść Dziewczyny,
    Mam pytanie, czy któraś z Was chodziła/chodzi do dr Małgorzaty Zięby do ZiębaClinic w Katowicach??? Macie jakieś opinie/doświadczenia na jej temat?

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    hej a jakiego gin z tychów polecacie? jest ktoś z tych okolic

    Polecam dr Witycha.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ