X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog - śląskie
Odpowiedz

Ginekolog - śląskie

Oceń ten wątek:
  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Ja u niego byłam jakieś 2-3 lata temu i zraził mnie tym ze kartotek nie prowadził co znacznie wydłużało wizytę... Poza tym był bez zarzutu. A jak jest teraz? Zmieniło się coś?

    prowadzi jakieś wirtualne kartoteki ale nie kojarzy pacjentek i trzeba wszystko od nowa tłumaczyć i tego u niego nie lubię :( ale jest świetnym specjalistą a ja takiego potrzebuje ....

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola84 wrote:
    prowadzi jakieś wirtualne kartoteki ale nie kojarzy pacjentek i trzeba wszystko od nowa tłumaczyć i tego u niego nie lubię :( ale jest świetnym specjalistą a ja takiego potrzebuje ....

    Też się zgadzam że jest świetny i jak nikogo dobrego nie znajdę to do niego wrócę, ale... te kartoteki i fakt że przez to wizyta się przedłuża... Raz byłam na 18 umówiona, przede mną było 3 panie, a ja weszłam o... 19:40...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Mercik - przyjmuje w Rudzie Śląskiej, Gliwicach i Katowicach

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:20

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Gliwicach w szpitalu - tak

    W Rudzie Ślaskiej przyjmuje prywatnie - wizyta z USG to 80zł, więc chyba nie za dużo.

    Pracuje też w Klinice w Katowicach na Żelaznej 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 09:29

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:20

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dariuszmercik.ginweb.pl/index/

    ten jego gabinet jets przy zjeździe na a4 w dzielnicy wirek, tuż za przejazdem kolejowym skręca się w lewo;)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:20

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmela85 wrote:
    A ja słyszałam dobrą opinie o lekarzu, który przyjmuje w prywatnym szpitalu w Katowicach na Fabrycznej. Szczególnie jeśli chodzi o problemy z zajściem w ciąże. Ja na razie chodzę do siebie do lekarza ale jeśli długo nie będzie rezultatów to też wybiorę się do tego, o którym piszę:)
    Karmiła a znasz moze nazwisko?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale ja chodzę do dr Kulejewskiej w Katowicach. Przyjmuje w szpitalu na Raciborskiej i prywatnie w Superjednostce.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mieszkałam w PL chodziłam do Gagosia w Piekarach Śl. ale on przyjmuje też w szpitalu w Bytomiu, bardzo fajny lekarz, ciepły i cierpliwy, i ma dobre opinie.
    Jeszcze dobrym lekarzem jest Ślęczka - przyjmuje w prywatej klinice (wizyta sporo kosztuje bo jakoś 200 zł), chodziła do niego moja siostra i koleżanka, i rodziły w tej prywatnej klinice u niego na Łubinowej w Katowicach (tam gdzie przyjmuje). Siostra miała cesarkę a koleżanka rodziła siłami natury i obie sobie chwalą. Mam jeszcze jedną koleżankę, która rodziła w tej klinice i też cesarką i mówi, ze było wszytsko ok. Ja gdybym mieszkałą w PL też bym tam chciała w przyszłości rodzić.

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam dr Studenta w Orzeszu prauje w Mikolowie w szpitalu na porodówce ;)

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Jeszcze dobrym lekarzem jest Ślęczka - przyjmuje w prywatej klinice (wizyta sporo kosztuje bo jakoś 200 zł), chodziła do niego moja siostra i koleżanka, i rodziły w tej prywatnej klinice u niego na Łubinowej w Katowicach (tam gdzie przyjmuje). Siostra miała cesarkę a koleżanka rodziła siłami natury i obie sobie chwalą. Mam jeszcze jedną koleżankę, która rodziła w tej klinice i też cesarką i mówi, ze było wszytsko ok. Ja gdybym mieszkałą w PL też bym tam chciała w przyszłości rodzić.

    Ja mieszkam obok tej kliniki i nie zdecydowałabym się na poród tam. Wszystko jest ok póki nie ma komplikacji... kilka razy w tygodniu zabierają stamtąd dzieci na Ligotę, bo nie mają sprzętu do opanowania skomplikowanych porodów i dzieci, które rodzą się z niepokojącymi objawami. Czytałam też opinie w internecie o tej klinice i nie są zbyt pochlebne... ja bym się jednak bała...

    Lena87 lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Ja mieszkam obok tej kliniki i nie zdecydowałabym się na poród tam. Wszystko jest ok póki nie ma komplikacji... kilka razy w tygodniu zabierają stamtąd dzieci na Ligotę, bo nie mają sprzętu do opanowania skomplikowanych porodów i dzieci, które rodzą się z niepokojącymi objawami. Czytałam też opinie w internecie o tej klinice i nie są zbyt pochlebne... ja bym się jednak bała...


    Jasne, ze rozumiem. Ja tylko napisałam co dotyczyło kogoś z mojego otoczenia :) Wiem też że w nagłych wypadkach niestety przewożą dzieciaczki lub rodzące do innego szpitala, ale z tego co słyszałam własnie od tych które tam chodziły (nie tylko ciążatych), to gdy są jakiekolwiek komplikacje juz w ciąży to od razu kierują gdzie indziej. Ryzyko istnieje w każdym szpitalu. Ja porównując opowieści koleżanek które rodziły np. w Mysłowicach czy na Izbie porodowej w Lędzinach (juz to chyba nie isnieje), i opowieść koleżanki, która poszła odwiedzic przed porodem szpital w Bogucicach (pani położna powiedziała jej na pytanie o znieczulenie zewnątrzoponowe, ze ona uważa ze prawdziwy poród dla niej to jest taki jak kobieta z bólu chodzi po ścianach), to dziękuję; dlatego byłam zdecydowana w razie ciaży na tę klinikę.
    Ale oczywiście każda z nas podejmuje inne decyzje :)

    A o szpitalu w Mikołowie i lekarzach tam też słyszałam rewelacyjne opinie :)

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już dojdę do tego etapu to chciałabym rodzić na Raciborskiej. Moja lekarka tam przyjmuje, a poza tym rodziła tam moja siostra (dwa razy) i przyjaciółka - ja też miałam dobre odczucia podczas odwiedzin.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • czarnaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Dr Zbigniewa Nowaka ma swoj oddzial na ochojcu w katowicach, przyjmuje tam niestety prywatnie, ale tez wiem, że przyjmuje w jakichs przychodniach na nfz. Jest bardzo dobrym lekarzem, nie prowadzil mojej ciaży (jeszcze), ale pewnie jak zajdę to nieomieszkam do Niego się zglosic, bo jest niedosc,ze swietnym specjalistą to bardzo sympatycznym gościem :)
    Mam do Niego kawalek drogi, ale jak dla mnie warto.

  • ol Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem czy post jeszcze aktualny... chciałam się Was zapytać czy znacie jakiegoś lekarza który byłby dobry w prowadzeniu ciąży cukrzycowych?
    Nie donosiłam pierwszej ciąży teraz czekam na zielone światło ale chce się już przygotować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 23:33

    Wiktoria 29.10.2014r. 27tc [*] moje słoneczko.
    bi7yics4luz45jde.png
    39f8xzdvwimcg5fx.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja napiszę jak jestem w PL to chodzę do moim zdanie świetnego gin Adam Nowara przyjmuje w Katowicach cena wizyty 160zł trafiłam do niego po 1 poronieniu i sądzę ze dzieki niemu udało się donosić drugą ciążę a była bardzo trudna fakt ze zleca duzo badan ale ma dobrą pamieć do pacjentek, angazuje się w to co robi analizuje niestety tu gdzie teraz mieszkam brakuje mi takiego lekarza :(
    i cały czas się dokształca :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja zdecydowanie polecam panią Martę Szulik, która przyjmuje na pewno w klinice Dea Salus w Tychach. Oprócz niej przyjmuja tam jeszcze panowie : dr hab. K. Nowosielski, T. Szulik, M. Jędrzejko, T. Jureczko. Każdy z tych lekarzy jest bardzo taktowny, dokładny, i delikatny. W klinice wykonywano mi w znieczuleniu ogólnym badanie niedrożności jajowodów, a mojej przyjaciółce KTG:) Pozdrawiam

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 30 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaMariola wrote:
    Witajcie. Ja zdecydowanie polecam panią Martę Szulik, która przyjmuje na pewno w klinice Dea Salus w Tychach. Oprócz niej przyjmuja tam jeszcze panowie : dr hab. K. Nowosielski, T. Szulik, M. Jędrzejko, T. Jureczko. Każdy z tych lekarzy jest bardzo taktowny, dokładny, i delikatny. W klinice wykonywano mi w znieczuleniu ogólnym badanie niedrożności jajowodów, a mojej przyjaciółce KTG:) Pozdrawiam

    Mam do Ciebie pytanie odnośnie ceny - ile płaciłaś za HSG ?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ