Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GMW Opole ktoś coś?????
Odpowiedz

GMW Opole ktoś coś?????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy jest tu jakaś koleżanka z opolskiego, która korzysta/-ła, leczy/-ła się w GMW? Jak wrażenia, jakie rezultaty? Doktor N., T., G. ?

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u jednego z lekarzy na kilku wizytach... na ostatniej wizycie powiedział mi ze mam jajniki co usunięcia... :/ wybiegłam z płaczem i nigdy nie wróciłam.. gdybym go posłuchała, nigdy nie miałabym dzieci a teraz jestm w ciąży :) Nie polecam! Faktycznie patrzą tylko na pieniądze.. ale jeden plus, że sprzęt mają fajny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan doktorek G.. :] Nazwisko mówi samo za siebie :))

    Dziękuję:)

    Opolanka 85, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym Panu słyszałam sporo niepochlebnych opinii. Zresztą widać w poczekalni, do którego gabinetu jest najwięcej pacjentek. Pan G. odpada w przedbiegach. Byłam w GMW na kilkunastu monitoringach, jestem ciekawa Waszych opinii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 17:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. powiedział, że wyglądają jak sitko i do niczego się nie nadają :)
    Owszem mam PCOs i to dość zaawansowane... i tych pęcherzyków na jajnikach była naprawde fuul.. ale jednak inny lekarz zadziałał, przeszłam laparoskopię brałam leki i się udało po 2.5 roku starań :) Namęczyłam się ale warto było :) a tak już bym jajników przez "Głąba" nie miała... :]

    Morisek28, Opolanka 85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dobrze ze to sie tak skończyło.
    dlatego zawsze mówię że warto pojsc do drugiego na konsultacje

    do jakiego lekarza później chodziłaś?
    aaaa do kogo ja nie chodziłam hehe ;p w Opolu byłam na kilku wizytach jeszcze w medicusie ;) ale nie pamietam nazwiska tego ginekologa :p a tak to na śląsku bo ja ze śląska jestem a w Opolu studiowałam więc dlatego tam poszłam :p
    Łącznie byłam u hmmmm ... ok 7-9 ginekologow :p hehe

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku tamtego roku byłam w Medremie u pewnej Pani doktor, po usg powiedziała mi, że mam torbiel, więc to niestety cykl bezowulacyjny i zapisze mi tabletki anty (powiedziałam, że się staram o dzidzię!), że te torbiele pewnie się u mnie powtarzają co cykl (byłam tam pierwszy raz na badaniu usg), kilka dni później w tym samym cyklu byłam na usg w GMW i doktor powiedział, że nie ma żadnej torbieli, tylko pęcherzyk ładny, że owulacja się zbliża wielkimi krokami:) Zapytał kto mi takich bzdur nagadał hihi :)

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opolanka 85 wrote:
    Ja na początku tamtego roku byłam w Medremie u pewnej Pani doktor, po usg powiedziała mi, że mam torbiel, więc to niestety cykl bezowulacyjny i zapisze mi tabletki anty (powiedziałam, że się staram o dzidzię!), że te torbiele pewnie się u mnie powtarzają co cykl (byłam tam pierwszy raz na badaniu usg), kilka dni później w tym samym cyklu byłam na usg w GMW i doktor powiedział, że nie ma żadnej torbieli, tylko pęcherzyk ładny, że owulacja się zbliża wielkimi krokami:) Zapytał kto mi takich bzdur nagadał hihi :)
    No widzisz... co lekarz to inaczej :)
    Czasem nie wiadomo na kogo się trafi i leoiej zasiegnac opinii gdzies indziej :)
    Kiedyś poszlam do naprawde bardzo fajnej pani doktor:) przyjela mnie zrobila komplet badań ale szczerze mi powiedziala ze nie chce mnie dalej leczyć bo ona się na pcos nie zna za dobrze a nie chce mi krzywdy zrobić i pokierowala mnie do pani profesor która akurat mi pomogla bo sie na tym super znala :p ciesze sie ze tamta lekarka miala chociaz odwage cos takiego powiedziec :)

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do jakich lekarzy jeszcze chodziłyście w Opolu? Bo tak sobie myślę, że do prowadzenia ciąży, czy zrobienia podstawowych badań, wybór jest spory, ale jeśli chodzi o problemy z zajściem, to już lipa straszna... A takich lekarzy jak Panowie D. Kowalczyk, J. Głowacki, B. Mróz, znacie może?

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ