X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GMW Opole ktoś coś?????
Odpowiedz

GMW Opole ktoś coś?????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy jest tu jakaś koleżanka z opolskiego, która korzysta/-ła, leczy/-ła się w GMW? Jak wrażenia, jakie rezultaty? Doktor N., T., G. ?

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u jednego z lekarzy na kilku wizytach... na ostatniej wizycie powiedział mi ze mam jajniki co usunięcia... :/ wybiegłam z płaczem i nigdy nie wróciłam.. gdybym go posłuchała, nigdy nie miałabym dzieci a teraz jestm w ciąży :) Nie polecam! Faktycznie patrzą tylko na pieniądze.. ale jeden plus, że sprzęt mają fajny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan doktorek G.. :] Nazwisko mówi samo za siebie :))

    Dziękuję:)

    Opolanka 85, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym Panu słyszałam sporo niepochlebnych opinii. Zresztą widać w poczekalni, do którego gabinetu jest najwięcej pacjentek. Pan G. odpada w przedbiegach. Byłam w GMW na kilkunastu monitoringach, jestem ciekawa Waszych opinii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 17:46

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. powiedział, że wyglądają jak sitko i do niczego się nie nadają :)
    Owszem mam PCOs i to dość zaawansowane... i tych pęcherzyków na jajnikach była naprawde fuul.. ale jednak inny lekarz zadziałał, przeszłam laparoskopię brałam leki i się udało po 2.5 roku starań :) Namęczyłam się ale warto było :) a tak już bym jajników przez "Głąba" nie miała... :]

    Morisek28, Opolanka 85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dobrze ze to sie tak skończyło.
    dlatego zawsze mówię że warto pojsc do drugiego na konsultacje

    do jakiego lekarza później chodziłaś?
    aaaa do kogo ja nie chodziłam hehe ;p w Opolu byłam na kilku wizytach jeszcze w medicusie ;) ale nie pamietam nazwiska tego ginekologa :p a tak to na śląsku bo ja ze śląska jestem a w Opolu studiowałam więc dlatego tam poszłam :p
    Łącznie byłam u hmmmm ... ok 7-9 ginekologow :p hehe

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku tamtego roku byłam w Medremie u pewnej Pani doktor, po usg powiedziała mi, że mam torbiel, więc to niestety cykl bezowulacyjny i zapisze mi tabletki anty (powiedziałam, że się staram o dzidzię!), że te torbiele pewnie się u mnie powtarzają co cykl (byłam tam pierwszy raz na badaniu usg), kilka dni później w tym samym cyklu byłam na usg w GMW i doktor powiedział, że nie ma żadnej torbieli, tylko pęcherzyk ładny, że owulacja się zbliża wielkimi krokami:) Zapytał kto mi takich bzdur nagadał hihi :)

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opolanka 85 wrote:
    Ja na początku tamtego roku byłam w Medremie u pewnej Pani doktor, po usg powiedziała mi, że mam torbiel, więc to niestety cykl bezowulacyjny i zapisze mi tabletki anty (powiedziałam, że się staram o dzidzię!), że te torbiele pewnie się u mnie powtarzają co cykl (byłam tam pierwszy raz na badaniu usg), kilka dni później w tym samym cyklu byłam na usg w GMW i doktor powiedział, że nie ma żadnej torbieli, tylko pęcherzyk ładny, że owulacja się zbliża wielkimi krokami:) Zapytał kto mi takich bzdur nagadał hihi :)
    No widzisz... co lekarz to inaczej :)
    Czasem nie wiadomo na kogo się trafi i leoiej zasiegnac opinii gdzies indziej :)
    Kiedyś poszlam do naprawde bardzo fajnej pani doktor:) przyjela mnie zrobila komplet badań ale szczerze mi powiedziala ze nie chce mnie dalej leczyć bo ona się na pcos nie zna za dobrze a nie chce mi krzywdy zrobić i pokierowala mnie do pani profesor która akurat mi pomogla bo sie na tym super znala :p ciesze sie ze tamta lekarka miala chociaz odwage cos takiego powiedziec :)

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do jakich lekarzy jeszcze chodziłyście w Opolu? Bo tak sobie myślę, że do prowadzenia ciąży, czy zrobienia podstawowych badań, wybór jest spory, ale jeśli chodzi o problemy z zajściem, to już lipa straszna... A takich lekarzy jak Panowie D. Kowalczyk, J. Głowacki, B. Mróz, znacie może?

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ