X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

GONAL F

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 5 cykl na gonalu... dziala na.mnie dawka 75j niestety ciazy brak... mimo ze na monitoringach i w badaniach hormonow wszystko idealnie wyglada...

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam u dr i dostałam gonal w 4,5,6 i 8 dniu cyklu po 50j.. nie za mało? I 11dc jadę obejrzeć czy coś uroslo. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 13:59

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzieki gonalowi miałam pierwsza w zyciu owulacje i "od razu" ciąża;-) cuda się zdarzają a dawka to 8 x 75
    staralismy sie prawie dwa lata

    Dani lubi tę wiadomość

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie clo kompletnie nie działało. Zrobiłam sobie pół roku przerwy i teraz zaczynam walkę gonadotropinami. Lekarz przepisał mi Puregon.Chciałam Was zapytać czy bez problemu można kupić w aptece leki tego typu czy trzeba zamawiać oraz czy pen jest w komplecie czy to dodatkowo się kupuje. Nie mogę się doczytać recepty i boje się, że nie będzie pena. :) Izik widziałam, że zaszłaś w ciążę w chwili kiedy chyba wątpiłaś że Ci się uda.. :) gratuluję i dzięki Tobie też wierzę :)

    Izik lubi tę wiadomość

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Ja dziś byłam u dr i dostałam gonal w 4,5,6 i 8 dniu cyklu po 50j.. nie za mało? I 11dc jadę obejrzeć czy coś uroslo. ..
    Lekarz wie co robi, a kazdy organizm reaguje inaczej ;-) ja np pierwszy raz mialam dawke 50j od 3dc codziennie i 8d monitoring to prawie nic nie uroslo i w dalszych dniach do 13dc robilam 75j... Od tamtego czasu biore caly czas 75j bo na 50 wogole nie reagowalam... Nam udalo sie w piatym cyklu niestety na krotko... Ale kuzynka zaczynala od 50j codziennie do czasu ovitrelle i odrazu sie udalo teraz juz jestvw 7 miesiacu...

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Lekarz wie co robi, a kazdy organizm reaguje inaczej ;-) ja np pierwszy raz mialam dawke 50j od 3dc codziennie i 8d monitoring to prawie nic nie uroslo i w dalszych dniach do 13dc robilam 75j... Od tamtego czasu biore caly czas 75j bo na 50 wogole nie reagowalam... Nam udalo sie w piatym cyklu niestety na krotko... Ale kuzynka zaczynala od 50j codziennie do czasu ovitrelle i odrazu sie udalo teraz juz jestvw 7 miesiacu...


    Tylko ja mam dawkę 50j przez 4 dni, a wszędzie jak czytam to dziewczyny biorą przynajmniej 7 dni :(

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wystarczy a jak nie to zawsze można dołożyć.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ma też znaczenie jak reagowałam na CLO? 2 cykle miałam po 1 pęcherzyku a 3 cykle po dwa pęcherzyki

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud a kiedy masz miec monitoring?

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    czekajacanacud a kiedy masz miec monitoring?

    11 dc i zazwyczaj tego dnia otrzymywałam już ovitrelle na pękniecie

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mysle ze jakby ci za malo urosly to spokojnie jeszcze bylby czas zeby dodac ci zastrzykow przed ovitrelle... wiesz te zastrzyki sa mocniejsze jak tabletki wiec pewnie nie chce ryzykowac zeby nie bylo za duzo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 15:57

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 21 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OBy... nie ukrywam, że jak zaczęłam przeglądać internet to ta moja dawka wydaje się być śmiesznie mała, ale być może obawia się przestymulowania

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja sie juz na forum spotkalam tez z dawkami 37,5 wiec sa i mniejsze od twoich... a co so schematow podawania to naprawde co lekarz to inny schemat... nawet spotkalam sie z dzewczynami ktore bray w danych dniach clo a w danych zastrztki np. 3,4,5dc clo a potem co drugi dzien czy cos zastrzyk... no naprawde ile nas tutaj tyle schematow brania... u mnie pierwszy cykl byl tez jakby "testowy" bo po pierwszych 5 zastrzykach nic a potem rosly lepiej ale nim pecherzyk byl odpowiedni to juz byl czas na ovitrelle bo estradiol wysoko i nie bylo czasu już na podrasowanie pecherzyka...

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś na wizycie i mam jeden pęcherzyk 16mm i w środę ovitrelle i od poniedziałku luteina dopochwowo. Nie uważacie, że to słaby wynik jeden pęcherzyk na takich lekach?:( Ile miałyście pęcherzyków na naturalnym cyklu przy gonalu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 19:03

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Dziewczyny byłam dziś na wizycie i mam jeden pęcherzyk 16mm i w środę ovitrelle i od poniedziałku luteina dopochwowo. Nie uważacie, że to słaby wynik jeden pęcherzyk na takich lekach?:( Ile miałyście pęcherzyków na naturalnym cyklu przy gonalu?
    Ja bralam 5 cykli do tej pory i zawsze mialam jeden pecherzyk, w kazdym jednym cyklu...

  • Emma1985 Ekspertka
    Postów: 159 172

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,


    Ja zaczynalam od puregonu ale slabo reagowalam. Teraz tylko 100 gonalu bo na 75 gonalu tez nie reagowalam:) w ostatnim cyklu stymulowanym zaszlam w ciaze biochemiczna ( pekly 2 pecherzyki). W aktualnym cyklu sie juz staram i jutro ide na podglad czy cos uroslo ( 100 ml w 5,6 i 8 dniu) .

    Roxa, Ty juz wrocilas do staran?

    Czekajacanacud - udalo sie?

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie udało się

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Emma1985 Ekspertka
    Postów: 159 172

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajacanacud uda sie nastepnym razem:) ja tez mam jeden pecherzyk w tym cyklu:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma tak :-D wczoraj przyszla pierwsza @ po zabiegu a ze tydzien temu badania hormonow super i endo 12mm to lekarz mowi ze od pierwszej sie staramy... wczoraj bylam w klinice oddalam krew wrocilam zaopatrzona w gonal i jak wyniki beda dobre to od jutra zaczynam dawka 75

  • Emma1985 Ekspertka
    Postów: 159 172

    Wysłany: 4 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa - trzymam kciuki, dawki gonalu masz w tym cykllu takie same? Ja czekam na testowanie :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ