Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nk po 2 godzinach (50:1) mam 25,4% Ana dodatni 1:160

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Ana 3 mam anty JO-1 wykryto

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 9 września 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Oby ja mnie zadZialal . Joanna a jakie miałaś zalecenia ze miałaś wlew

    3x transfer gdzie beta nie ruszyła, dr zdecydował sam o wlewie.

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Nk po 2 godzinach (50:1) mam 25,4% Ana dodatni 1:160
    Ja też mam taki wynik ana i dlatego musiałam zrobić ana3 ale mi immunolog powiedział, że jak ana 3 jest ok to ana 1 i 2 nie ma co brać pod uwagę.
    Mi z testu IMK NK wyszło prawie 17%
    W październiku mam pierwsza wizytę u Paśnika, zobaczę co on powie. Ja niestety nie mam już żadnej ❄

  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    3x transfer gdzie beta nie ruszyła, dr zdecydował sam o wlewie.
    A u kogo jesteś w Gravidzie, bo już zapomniałam? U mnie 3 razy nie ruszyła beta i podchodzę do kolejnej procedury a później histero.

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja w Ana 3 mam anty Jo-1

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Sylwia ja w Ana 3 mam anty Jo-1
    A wiadomo o czym to świadczy?

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie mam pojęcia dziewczyny te wyniki ana to świadczą o tych przeciwciałach co po prostu niszczą zarodek

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa a kiry robiłaś?

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robiłam

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł mi bx

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 9 września 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl-wia888 wrote:
    A u kogo jesteś w Gravidzie, bo już zapomniałam? U mnie 3 razy nie ruszyła beta i podchodzę do kolejnej procedury a później histero.
    U dr C.
    Ja histero miałam w maju robiona. Wczorajszy transfer był moim ostatnim z tej procedury, liczę że ten wlew to strzał w dziesiątkę

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna trzymam kciuki ja ostatni podglad w poniedziałek i dowiem się kiedy wlew

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Wyszedł mi bx
    Też mam bx ale brak tych najważniejszych

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia których masz brak

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna. Joanna wrote:
    U dr C.
    Ja histero miałam w maju robiona. Wczorajszy transfer był moim ostatnim z tej procedury, liczę że ten wlew to strzał w dziesiątkę
    Trzymam mocno kciuki żeby ten ostatni okazał się szczęśliwy ✊✊✊. Dużo kosztuje taki wlew? Jak to się odbywa i ile dni przed transferem się go robi? Transfer był na cyklu sztucznym czy naturalnym? Ja niestety zaliczyłam 3 porażkę. Myślałam, że ten ostani chociaż coś ruszy a tu d....
    Dostałam skurczy macicy i nic mi na nie nie pomagało. Przy pierwszym transferze tez je miałam.

  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 9 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Sylwia których masz brak
    Nie ma 2DS1, 2DS3, 2DS5,3DS1

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 9 września 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te wszystkie mam

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 991 956

    Wysłany: 9 września 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl-wia888 wrote:
    Trzymam mocno kciuki żeby ten ostatni okazał się szczęśliwy ✊✊✊. Dużo kosztuje taki wlew? Jak to się odbywa i ile dni przed transferem się go robi? Transfer był na cyklu sztucznym czy naturalnym? Ja niestety zaliczyłam 3 porażkę. Myślałam, że ten ostani chociaż coś ruszy a tu d....
    Dostałam skurczy macicy i nic mi na nie nie pomagało. Przy pierwszym transferze tez je miałam.
    Wlew kosztuje 250 zł
    Ja miałam dwa dni przed transferem i podobnie wygląda do iui ☺️ transfer jak zwykle na sztucznym. Pierwsza beta już w poniedziałek 5 dpt 😱

    3x IUI ❌
    IVF 1 07.2020 pobrano 10🥚 1❄️❌
    IVF 2 /01.2021 pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC❌4 BB❌ 5 CC (5 dpt 2,82, 8 dpt 21,05, 12 dpt 12,220💔)
    IVF 3
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4/01.2023 wracamy do gry 🥰
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
    08.2024 Przygotowania do transferu
    4.11.2024 Stymulacja IVF nr 5
    14.11.24 Punkcja 2 blastocysty
    17.12.24 transfer 4BC
    3 dpt prog. 26,4
    6 dpt beta 34,26
    10 dpt beta 299,0
    13 dpt beta 1320
    17 dpt beta 5516
    23 dpt 5+6 mamy serdunio ❤️
    09.09.2025 40+5tc syn Aleksander 🩵
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 10 września 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna ja transfer mam na cyklu naturalnym 🙈

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ