Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 4 października 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie na różnych stronach piszą że dopiero od 6dpt zzrodek jest zaimplantowany i zaczyna się produkcja bety. Kurde już nic nie wiem. Nie mam nadziei raczej.

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 4 października 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 a dziś który dpt? Może jeszcze beta ruszy???

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 4 października 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja miałam 4AA właśnie w poprzednich miałam zaznaczone teraz Cieplinski robił i nie pytał a Ja zapomniałam

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 4 października 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Ma83 a dziś który dpt? Może jeszcze beta ruszy???
    Wynik z 5dpt soboty był. Prześledziłam kilka statystyk to widzę że rzadko kiedy ktoś w 5 w ogóle badał hcg albo było niziutko.

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 4 października 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 No właśnie ja jutro 12 dpt ale teraz to przeżywam ze co jeśli nie wydostała sie z otoczki nikt bie zapytał mnie o nacięcie a ja zapomniałam miałam 4aa

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 4 października 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 wrote:
    Wszędzie na różnych stronach piszą że dopiero od 6dpt zzrodek jest zaimplantowany i zaczyna się produkcja bety. Kurde już nic nie wiem. Nie mam nadziei raczej.
    Wiesz kochana u każdej z nas inaczej może się to odbywac także nie trać nadziei.

  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 4 października 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam chyba szkoda gadac i się nakręcać.....😔 Zrobie w 10 dpt jeszcze raz tak jak chce klinika i się wszystko wyjasni

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 4 października 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa nie denerwuje się bo jeszcze sobie zaszkodzisz. Dasz radę i czekam na twoje dobre wieści😘

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 4 października 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ma83 No właśnie ja jutro 12 dpt ale teraz to przeżywam ze co jeśli nie wydostała sie z otoczki nikt bie zapytał mnie o nacięcie a ja zapomniałam miałam 4aa
    Gdyby była taka potrzeba to wydaje mi się że dr by coś mówił. Bo mi się np pytał czy robimy z embrio glu tak jak zaznaczyłam i że nacięcie nie jest potrzebne

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 4 października 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Embrio miałam robione bo pytał

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 4 października 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 wrote:
    Oj tam chyba szkoda gadac i się nakręcać.....😔 Zrobie w 10 dpt jeszcze raz tak jak chce klinika i się wszystko wyjasni
    Dokładnie tak będzie wiadomo. Ja i tak trzymam kciuki żeby beta ruszyła wysoko.

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 4 października 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie No kręciło sobie ze nie wydostała się z otoczki

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 5 października 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka kciuki ✊ już po badaniu?

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 października 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka ✊✊♥️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 5 października 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak już jestem po dałam radę 🥰 wyniki o 15

    Nika01 lubi tę wiadomość

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 5 października 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znowu brzuch jakbym miała @ ale może to stres

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 5 października 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Dziś znowu brzuch jakbym miała @ ale może to stres
    Może i od stresu spokojnie kochana jeszcze parę h i będzie wiadomo czy maleństwo jest z tobą bardzo bym chciała żeby się udało bo my staraczki naprawdę dużo przechodzimy i należy się sukces ✊🥰

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 5 października 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane żebyście wiedziały już jestem u kresu sil z tym wszystkim tak marze żeby dziś beta była wysoka. Naprawdę odpoczelabym psychicznie

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 października 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluś każda z nas o tym marzy...♥️
    Mam nadzieję, że wszystkie sie w końcu doczekamy po tym co przechodzimy 😘
    Ja jutro o 11:40 podgląd kurnika.. Zobaczymy ile jajeczek tam rośnie... Oby byly ze 3.... To i szanse większe do iui 🙏

    Nika01, Ma83 lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 5 października 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce mam w gardle dziewczyny do 15 stanę na głowie chyba 🙈 tak strasznie boje się rozczarowania

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ