X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 23 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Sil trzymaj się! Ale się wystraszyłam. Dobrze, że wszystko pod kontrolą...
    Też pierwsze o czym pomyślałam, to że wszystkie dziewczyny po kolei po ivf lądują w szpitalu. Ale może dzięki temu forum można to łatwiej przyjąć, wiedząc, że tak się bardzo często dzieje, i nie musi to oznaczać najgorszego. Ale stresu nie zazdroszczę. Sil, odpoczywaj!:)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku u nas piekny dzień, chyba wszędzie taki był. Byliśmy w lesie, potem na wsi. Tak więc dziś trochę spacerku było. Ale dziś było tak uroczo, że żal w domu siedzieć. Co do facetów, to podgrzewane fotele, laptop na kolanach, telefon w kieszeni, papierosy, bielizna zbyt obcisła i gorące kąpiele, alkohol= kiepskie nasienie.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jechalyscie do szpitala na podtrzymanie ciąży to bralyscie koszule nocna + szlafrok czy spokojnie można chodzić np. w spodniach dresowych (lub od piżamy ) i jakiejś koszulce?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku a cos sie dzieje?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesolku a cos sie dzieje?

    coraz częściej brzuch mnie boli a muszę się przygotować. Byle do czwartku i zobaczymy czy wszystko ok

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku ja byłam 3 dni i w dzień chodziłam w dresach ☺. Ale na noc bedziesz potrzebowała koszule a idziesz do szpitala?
    Sil trzymaj się i dużo odpoczywaj będzie dobrze ☺gratuluję serduszka.

    Karolcia885
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku ile ważą maluszki?

    Karolcia885
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, jak ja byłam w szpitalu, to w dzien byłam w dresie, a tylko w nocy w koszuli nocnej. Mozesz byc ubrana jak chcesz. Ważne, żebyś ty sie dobrze czuła. Koszula jest wygodniejsza od piżamy jeśli chodzi o badania.


    Peonia88
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 23 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil ale sie przerazilam trzymam kciuki. Ja jutro mam 8 dzien stym i wyzyte u dr gr bo dr m niema. Byla ktoras z Was u niego?
    Wesolki w dzien dres lub legginsy i koszulkana nic sieprzebieralam w pidzame

    W trakcie II procedury...
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do papierosów, to lepiej rzucić przed ivf. Ja ani moj M na szczęście nie palimy, to może mi sie łatwo mówi. Ale tak sie poświęcamy, robimy wszystko, zeby zwiększyć szanse, włącznie z używaniem kosmetyków bezzapachowych. Papierosy to nic dobrego, lepiej te pieniądze wydać na inne przyjemności i może teraz najlepszy czas, zeby pożegnać sie z nałogiem. Łatwiej jest jak człowiek jest zmuszony, przynajmniej z dieta, jak trzeba to trzeba.
    Z laptopem na kolanach i komórka w kieszeni, to cały czas walczę z moim M, mimo ze wie, ze tak nie powinien nosić, ale gdzie schować, jak nie do kieszeni? My mamy torebki, a faceci maja kieszenie :/ a jeśli chodzi o alkohol, to moj M od czasu do czasu wypije sobie piwko. I myśle, ze jak korzysta sie z alkoholu z umiarem, to nie zaszkodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 20:31


    Peonia88
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak bylam w szpitalu, a obok leżała dziewczyna na podtrzymaniu, to normalnie byla w koszuli, szlafrok. Była tam tydzień więc wiecej leżała niż chodziła.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 23 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :* dobrze ze pozytywnie sie zakończyła ta sytuacja. Co do palenia, to przyznaje, ze razem z M, paliliśmy przez kilkanaście lat, definitywnie rzuciliśmy w styczniu tego roku. A w ciagu ty h kilku lat wielokrotnie rzucałam, ale na krótko. Teraz jak nie palimy to zastanawiam sie co mnie w tym tak kręciło.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)
    Karolcia... w czwartek mam wizytę więc dowiem się ile ważą. W szpitalu pewnie w końcu wyląduje bo on nade mną wisi cały czas a chcę się przygotować.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 23 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy gratuluję- bardzo się ccieszę, że Malutka pokazuje się z najlepszej strony hehe.
    Sil ja też tak miałam- lezalam pięć dni a później tydzień w domu. Będzie dobrze.
    U mnie dziwna sprawa- od dwoch dni brązowe plamienie. Bardzo się tym stresuje i pojadę jutro rano do gync. Aktualnie jestem w koncowce 25 tc. Miał ktoś tak z Was?

  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 23 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, trzeba dbac o wszystko.. ale jak pomysle o tych ludziach, którzy raz-dwa i ciąża... np dalszy znajomy mojego M, 3 tyg.temu urodzilo mu sie dziecko i jak powiedzial mojemu M, ze raz, czy dwa z tą swoja sie ...kochali /bo to poczatek znajomosci był/ i ta juz zaciązyła, a on kurzy dwie paczki fajek na dzien i to mocnych, odżywia sie tez jakoś niewyszukanie...kola, napoje... a dziecko zdrowe sie urodzilo , hmm jak to jest a my tu czary mary wyprawiamy eeehhh

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkownik, to tak niestety jest. Tak jak patologia, piją, pala, cpia, a dzieci jak króliki płodzą. Nie ma reguły, ale jak możemy sobie jakoś pomoc, to warto spróbować zdrowo sie odżywiać, rzucić palenie i dbać o siebie. Kiedyś to wszystko wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 20:58


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa, nie pomogę, ale dobrze to skonsultować z lekarzem. Pamietam jak moja siostra była na końcówce ciąży w szpitalu, to leżały z nią dziewczyny, które juz miały duże brzuszki i plamily.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil, w swietochlowicach chyba pracuje w szpital dr G-K, czy sie mylę?


    Peonia88
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 23 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Majkownik, to tak niestety jest. Tak jak patologia, piją, pala, cpia, a dzieci jak króliki płodzą. Nie ma reguły, ale jak możemy sobie jakoś pomoc, to warto spróbować zdrowo sie odżywiać, rzucić palenie i dbać o siebie. Kiedyś to wszystko wyjdzie.
    masz racje, też tak sądze; kiedys to wszystko wyjdzie, więc dbać o siebie i tak trzeba, nie ma co wystawiac ciało, organizm na próbę, na wytrzymałośc , prawda jes takka, ze kazdy z nas cos w organizmie slabszego, jedni nerki, jedni pecherz / np ja :-)/ jedni serce inny jeszcz cos, czasem o tym sie wie, a czasem przekonujemy sie z czasem, np w trakcie trwania jakies choroby i gdzie normalnie bysmy przetrwali dana chorobe to sie nagle okaze, ze przechodzi sie ciężej niz inny, albo wychodzi właśnie to czysmy dbali o siebie w przeszłosci czy też nie, itp

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutasku życzę żeby na przygotowaniach się skończyło ☺
    Lilou dr Gajewska ma dyżury jest w każdą środę jej mąż jest tam ordynatorem

    Karolcia885
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ