X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 23 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Sil trzymaj się! Ale się wystraszyłam. Dobrze, że wszystko pod kontrolą...
    Też pierwsze o czym pomyślałam, to że wszystkie dziewczyny po kolei po ivf lądują w szpitalu. Ale może dzięki temu forum można to łatwiej przyjąć, wiedząc, że tak się bardzo często dzieje, i nie musi to oznaczać najgorszego. Ale stresu nie zazdroszczę. Sil, odpoczywaj!:)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku u nas piekny dzień, chyba wszędzie taki był. Byliśmy w lesie, potem na wsi. Tak więc dziś trochę spacerku było. Ale dziś było tak uroczo, że żal w domu siedzieć. Co do facetów, to podgrzewane fotele, laptop na kolanach, telefon w kieszeni, papierosy, bielizna zbyt obcisła i gorące kąpiele, alkohol= kiepskie nasienie.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jechalyscie do szpitala na podtrzymanie ciąży to bralyscie koszule nocna + szlafrok czy spokojnie można chodzić np. w spodniach dresowych (lub od piżamy ) i jakiejś koszulce?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku a cos sie dzieje?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorciak1805 wrote:
    Wesolku a cos sie dzieje?

    coraz częściej brzuch mnie boli a muszę się przygotować. Byle do czwartku i zobaczymy czy wszystko ok

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku ja byłam 3 dni i w dzień chodziłam w dresach ☺. Ale na noc bedziesz potrzebowała koszule a idziesz do szpitala?
    Sil trzymaj się i dużo odpoczywaj będzie dobrze ☺gratuluję serduszka.

    Karolcia885
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku ile ważą maluszki?

    Karolcia885
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku, jak ja byłam w szpitalu, to w dzien byłam w dresie, a tylko w nocy w koszuli nocnej. Mozesz byc ubrana jak chcesz. Ważne, żebyś ty sie dobrze czuła. Koszula jest wygodniejsza od piżamy jeśli chodzi o badania.


    Peonia88
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 23 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil ale sie przerazilam trzymam kciuki. Ja jutro mam 8 dzien stym i wyzyte u dr gr bo dr m niema. Byla ktoras z Was u niego?
    Wesolki w dzien dres lub legginsy i koszulkana nic sieprzebieralam w pidzame

    W trakcie II procedury...
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do papierosów, to lepiej rzucić przed ivf. Ja ani moj M na szczęście nie palimy, to może mi sie łatwo mówi. Ale tak sie poświęcamy, robimy wszystko, zeby zwiększyć szanse, włącznie z używaniem kosmetyków bezzapachowych. Papierosy to nic dobrego, lepiej te pieniądze wydać na inne przyjemności i może teraz najlepszy czas, zeby pożegnać sie z nałogiem. Łatwiej jest jak człowiek jest zmuszony, przynajmniej z dieta, jak trzeba to trzeba.
    Z laptopem na kolanach i komórka w kieszeni, to cały czas walczę z moim M, mimo ze wie, ze tak nie powinien nosić, ale gdzie schować, jak nie do kieszeni? My mamy torebki, a faceci maja kieszenie :/ a jeśli chodzi o alkohol, to moj M od czasu do czasu wypije sobie piwko. I myśle, ze jak korzysta sie z alkoholu z umiarem, to nie zaszkodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 20:31


    Peonia88
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 23 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak bylam w szpitalu, a obok leżała dziewczyna na podtrzymaniu, to normalnie byla w koszuli, szlafrok. Była tam tydzień więc wiecej leżała niż chodziła.

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 23 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :* dobrze ze pozytywnie sie zakończyła ta sytuacja. Co do palenia, to przyznaje, ze razem z M, paliliśmy przez kilkanaście lat, definitywnie rzuciliśmy w styczniu tego roku. A w ciagu ty h kilku lat wielokrotnie rzucałam, ale na krótko. Teraz jak nie palimy to zastanawiam sie co mnie w tym tak kręciło.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 23 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)
    Karolcia... w czwartek mam wizytę więc dowiem się ile ważą. W szpitalu pewnie w końcu wyląduje bo on nade mną wisi cały czas a chcę się przygotować.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 23 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy gratuluję- bardzo się ccieszę, że Malutka pokazuje się z najlepszej strony hehe.
    Sil ja też tak miałam- lezalam pięć dni a później tydzień w domu. Będzie dobrze.
    U mnie dziwna sprawa- od dwoch dni brązowe plamienie. Bardzo się tym stresuje i pojadę jutro rano do gync. Aktualnie jestem w koncowce 25 tc. Miał ktoś tak z Was?

  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 23 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, trzeba dbac o wszystko.. ale jak pomysle o tych ludziach, którzy raz-dwa i ciąża... np dalszy znajomy mojego M, 3 tyg.temu urodzilo mu sie dziecko i jak powiedzial mojemu M, ze raz, czy dwa z tą swoja sie ...kochali /bo to poczatek znajomosci był/ i ta juz zaciązyła, a on kurzy dwie paczki fajek na dzien i to mocnych, odżywia sie tez jakoś niewyszukanie...kola, napoje... a dziecko zdrowe sie urodzilo , hmm jak to jest a my tu czary mary wyprawiamy eeehhh

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkownik, to tak niestety jest. Tak jak patologia, piją, pala, cpia, a dzieci jak króliki płodzą. Nie ma reguły, ale jak możemy sobie jakoś pomoc, to warto spróbować zdrowo sie odżywiać, rzucić palenie i dbać o siebie. Kiedyś to wszystko wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 20:58


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa, nie pomogę, ale dobrze to skonsultować z lekarzem. Pamietam jak moja siostra była na końcówce ciąży w szpitalu, to leżały z nią dziewczyny, które juz miały duże brzuszki i plamily.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 23 października 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil, w swietochlowicach chyba pracuje w szpital dr G-K, czy sie mylę?


    Peonia88
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 23 października 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Majkownik, to tak niestety jest. Tak jak patologia, piją, pala, cpia, a dzieci jak króliki płodzą. Nie ma reguły, ale jak możemy sobie jakoś pomoc, to warto spróbować zdrowo sie odżywiać, rzucić palenie i dbać o siebie. Kiedyś to wszystko wyjdzie.
    masz racje, też tak sądze; kiedys to wszystko wyjdzie, więc dbać o siebie i tak trzeba, nie ma co wystawiac ciało, organizm na próbę, na wytrzymałośc , prawda jes takka, ze kazdy z nas cos w organizmie slabszego, jedni nerki, jedni pecherz / np ja :-)/ jedni serce inny jeszcz cos, czasem o tym sie wie, a czasem przekonujemy sie z czasem, np w trakcie trwania jakies choroby i gdzie normalnie bysmy przetrwali dana chorobe to sie nagle okaze, ze przechodzi sie ciężej niz inny, albo wychodzi właśnie to czysmy dbali o siebie w przeszłosci czy też nie, itp

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 23 października 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutasku życzę żeby na przygotowaniach się skończyło ☺
    Lilou dr Gajewska ma dyżury jest w każdą środę jej mąż jest tam ordynatorem

    Karolcia885
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ