X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 3487 3056

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Koleżanka 38 lat uzyskała w Gyncentrum 15 zarodków AA za jednym podejściem.
    Ja uważam, że oni mają super labo i embriologa. I są mega dobrze zaopatrzeni w swoim labo - zwłaszcza we wszystkich testach genetycznych. Ale przy słabych oocytach sobie nie poradzili i przede wszystkim nie wyciągnęli wniosków. Czeskie mini wychodzą lepiej podejrzewam, że z powodu braku antagonisty. Kobiety które nigdy nie miały blastocyst w Czechach je nagle mają.

    Agulek24, Krakowska lubią tę wiadomość

    5 lat staran - bez efektu;
    Decyzja o kd : Eurofertil -5 blastocyst: transfery 1-3 - cykl sztuczny, 2 x beta 0, 1 biochem
    Transfer nr 4 - cykl naturalny - 9 dpt beta 102 ; 11 dpt 214; 13 dpt 436; 15 dpt 853;18 dpt- 2220; 22 dpt -6671,50: 23 dpt -USG i ❤️; 27 dpt -18906

    preg.png
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1244 1045

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A gdzie teraz jesteś? Ja jak tu jestem na tym forum to wydaje mi się, że jak się jest trudnym przypadkiem to w Polsce w ogóle żaden lekarz nie ogarnie. Zresztą jak widać to ivf to loteria, niezależnie od kliniki. Ja żałuję, że nie wylądowałam w Czechach wcześniej.


    Ja po prostu nie wyobrażam sobie wrócić do gyncentrum po tym jak widzę jak jest w Angeliusie. Mam porównanie, i w Angeliusie narazie odpowiada mi wszytsko, w gyncentrum nic mi nie odpowiadało.

    Agulek24, Agunieszka lubią tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    03.2024 Test ERA (okno implementacyjne)
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • cocieto Nowa
    Postów: 1 4

    Wysłany: 14 stycznia 2023, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, po 3 latach straconych w innej klinice trafiłam do Gyncentrum. Oczywiście koszty masakryczne ale powodów do narzekań nie mam bo już niedługo przyjdzie na świat mój długo wyczekiwany Bombelek:) byliśmy w programie 2+1
    Udało nam się w pierwszej procedurze 6 zarodków wysokiej klasy, pierwszy transfer próbny nieudany, drugi transfer skończony poronieniem, no i teraz najszczęśliwszy 3 transfer i ma być już ok.
    Chodziłam do dr Kowalskiej i bardzo dobrze wspominam wizyty. Generalnie nie mam pojęcia w temacie żadnego a wychodząc z gabinetu wszystko miałam rozpisane i wiedziałam co i jak. Właściwie 3 miesiące od pierwszej wizyty byłam w ciąży.

    monester, Bazylia, Krakowska, wdrodze82 lubią tę wiadomość

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Echo Autorytet
    Postów: 2842 1692

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Poszukuję informacji na temat lekarzy i klinik leczenia niepłodności w Krakowie. 14 marca poroniłam (starania naturalne) przez co wykonałam szereg badań, w tym zleconych przez dr Sydora. W międzyczasie dowiedziałam się, że moje AMH jest bardzo niskie, więc nie zastanawiając się zbyt długo umówiłam wizytę w klinice. Wizyta była ekspresowa, ale lekarz potwierdził w USG moje AMH i zlecił kolejny zestaw badań, które wraz z mężem musieliśmy wykonać.

    Czekam na ostatnie wyniki, więc już powoli umawiam wizytę kontrolną u dr Sydora, ale zastanawiam się co dalej. Przez to jakie mam AMH nie mam możliwości testować różnych klinik i różnych lekarzy, dlatego bardzo Was proszę o pomoc :( Czy możecie mi coś doradzić? Czy trafiłam do dobrego lekarza, który mnie dobrze poprowadzi? Jakie macie doświadczenia? A może polecacie inną klinikę/lekarza? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2023, 06:10

    Starania 2023 ♡
    03.23 - ciąża naturalna - poronienie 8tc.
    10.23 - ciąża naturalna - poronienie 8tc 4d.

    Starania 2024 ♡
    IVF ✰
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4662 4347

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Poszukuję informacji na temat lekarzy i klinik leczenia niepłodności w Krakowie. 14 marca poroniłam (starania naturalne) przez co wykonałam szereg badań, w tym zleconych przez dr Sydora. W międzyczasie dowiedziałam się, że moje AMH jest bardzo niskie, więc nie zastanawiając się zbyt długo umówiłam wizytę u dr Mercika w Gyncentrum. Wizyta była ekspresowa, ale lekarz potwierdził w USG moje AMH i zlecił kolejny zestaw badań, które wraz z mężem musieliśmy wykonać.

    Czekam na ostatnie wyniki, więc już powoli umawiam wizytę kontrolną u dr Sydora, ale zastanawiam się co dalej. Przez to jakie mam AMH nie mam możliwości testować różnych klinik i różnych lekarzy, dlatego bardzo Was proszę o pomoc :( Czy możecie mi coś doradzić? Czy trafiłam do dobrego lekarza, który mnie dobrze poprowadzi? Jakie macie doświadczenia? A może polecacie inną klinikę/lekarza? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź <3

    Od stymulacji w tej klinice polecani są dr Mercik i dr Polaczek. Z całej kliniki również polecam dr Mercika.
    Gdyby się nie udało wiele osób poleca kliniki czeskie, które stosują jakieś inne podejście do stymulacji w takich problemach (nie znam szczegółów) i mogą pomóc jeśli kliniki w Polsce nie są w stanie.

    Echo lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Echo Autorytet
    Postów: 2842 1692

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Od stymulacji w tej klinice polecani są dr Mercik i dr Polaczek. Z całej kliniki również polecam dr Mercika.
    Gdyby się nie udało wiele osób poleca kliniki czeskie, które stosują jakieś inne podejście do stymulacji w takich problemach (nie znam szczegółów) i mogą pomóc jeśli kliniki w Polsce nie są w stanie.

    Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że niedługo przyjdą wyniki kariotypów i będę mogła w końcu umówić wizytę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2023, 06:11

    Starania 2023 ♡
    03.23 - ciąża naturalna - poronienie 8tc.
    10.23 - ciąża naturalna - poronienie 8tc 4d.

    Starania 2024 ♡
    IVF ✰
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wrzucam wam link do ciekawego konta, które ostatnio odkryłam, może Wam też się przyda, prowadzą go położne i bardzo fachowe informacje 😊

    https://instagram.com/nurses_midwives_ivf?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Czy ktoś tu miał tzw. transfer próbny? Chodzi o pobranie wycinka z macicy i przesłanie go do badań.
    Czy to bardzo boli? Czy będzie potrzebne l4, choć na następny dzień?

    10.2018 - poród przez CC
    1.2022 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko, nisza Niche w bliźnie po cc
    8.2022 - AMH 1,69, hormony ok
    11.2022 - laparohisteroskopia: zrosty, endometrium polipowate, endometrioza I/II stopnia 🙁
    I 2023 - wyniki męża ok,
    II - X 2023 - lametta + ovitrelle + cyclogest + kubeczek, IX-X w/w + intralipid + encorton + acard
    VI 2023 - biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy (jednorazowo accofil)
    X - adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)
    XII - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    I - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 609 616

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magsty wrote:
    Hej!

    Czy ktoś tu miał tzw. transfer próbny? Chodzi o pobranie wycinka z macicy i przesłanie go do badań.
    Czy to bardzo boli? Czy będzie potrzebne l4, choć na następny dzień?
    Hej!

    Ja to miałam. Było bolesne jak mocniejszy okres, ale to tylko chwilę 🙂 mnie osobiscie nie było potrzebne l4. Ewentualnie po możesz trochę plamić, ale to niewiele, weź ze sobą podpaskę 👍

    Magsty lubi tę wiadomość

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1263 1637

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    ile się czeka w Gyncentrum Katowice na wyniki biopsji z pobraniem wycinka pod kątem zapalenia endometrium? :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb
    20.09.2022 1 IUI nieudana ;(
    18.11. 2022 - histeroskopia i usunięcie polipa (2,2 cm)
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    Hej!

    Ja to miałam. Było bolesne jak mocniejszy okres, ale to tylko chwilę 🙂 mnie osobiscie nie było potrzebne l4. Ewentualnie po możesz trochę plamić, ale to niewiele, weź ze sobą podpaskę 👍


    Dzięki wielkie za odpowiedź i rady 😊 Zaczęłam się stresowac, że to boli 🤔

    10.2018 - poród przez CC
    1.2022 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko, nisza Niche w bliźnie po cc
    8.2022 - AMH 1,69, hormony ok
    11.2022 - laparohisteroskopia: zrosty, endometrium polipowate, endometrioza I/II stopnia 🙁
    I 2023 - wyniki męża ok,
    II - X 2023 - lametta + ovitrelle + cyclogest + kubeczek, IX-X w/w + intralipid + encorton + acard
    VI 2023 - biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy (jednorazowo accofil)
    X - adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)
    XII - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    I - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 3 lipca 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej.
    ile się czeka w Gyncentrum Katowice na wyniki biopsji z pobraniem wycinka pod kątem zapalenia endometrium? :)


    Trochę późno odpisuję, ale kazano mi czekać 3 tygodnie 😉

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

    10.2018 - poród przez CC
    1.2022 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko, nisza Niche w bliźnie po cc
    8.2022 - AMH 1,69, hormony ok
    11.2022 - laparohisteroskopia: zrosty, endometrium polipowate, endometrioza I/II stopnia 🙁
    I 2023 - wyniki męża ok,
    II - X 2023 - lametta + ovitrelle + cyclogest + kubeczek, IX-X w/w + intralipid + encorton + acard
    VI 2023 - biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy (jednorazowo accofil)
    X - adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)
    XII - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    I - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 115

    Wysłany: 19 sierpnia 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś brał w Gyncentrum intralipid w ostatnim czasie?jaki jest koszt podania 2 buteleczek?

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 27 września 2023, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesil wrote:
    Dlatego my postanowiliśmy przenieść się z powrotem do poprzedniej kliniki czyli Provity. Na tyle zrazilismy się do dr. Szczebary ze nie mamy ochoty go znowu oglądać...
    Poza tym wyjaśniła się u nas kwestia genetyki i ewentualnej mukowiscydozy u potomstwa dlatego nie musimy wykonywać badań PGD które były w bardzo dobrej cenie w Gyncentrum i możemy wrócić do swojego kochanego dr. Pietrusy :)

    Jak mógł Wam nie zlecić badań genetycznych... przecież to podstawa! U nas doktor Szczebara mowil ze w ogóle nie rozumie po co Dr. Pietrusa wykonywał zabieg na usunięcie żylaków.. a żylaki były tak duże ze nie byłoby szansy na wyciągnięcie plemników w dobrej jakości wtedy. Ehhh Ci lekarze...
    Nie wiem czy jeszcze jesteś na forum. Jeśli tam to bardzo proszę o wiadomość. Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek. Mam pytanie .

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 28 września 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    Czy ktoś brał w Gyncentrum intralipid w ostatnim czasie?jaki jest koszt podania 2 buteleczek?

    Hej! Czy wiesz już jaka cena?

    10.2018 - poród przez CC
    1.2022 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko, nisza Niche w bliźnie po cc
    8.2022 - AMH 1,69, hormony ok
    11.2022 - laparohisteroskopia: zrosty, endometrium polipowate, endometrioza I/II stopnia 🙁
    I 2023 - wyniki męża ok,
    II - X 2023 - lametta + ovitrelle + cyclogest + kubeczek, IX-X w/w + intralipid + encorton + acard
    VI 2023 - biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy (jednorazowo accofil)
    X - adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)
    XII - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    I - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
‹‹ 619 620 621 622 623
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ