X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie 2 tura wyborow.. :)

    Szs
  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 16:58

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mialy do czynienia z dr Gajewska -Kucharek. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej dr,że sympatyczna, przyjazna itd. Jak to się przeklada na efekty? Bo niestety czytałam też to o czym mowa parę postów wyżej, że nie radzi sobie z bardziej skomplikowanymi przypadkami, że się nie szkoli. Proszę o wypowiedzi dziewczyn, które są po więcej niż jednej wizycie.

  • AgaBK Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, które mialy do czynienia z dr Gajewska -Kucharek. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej dr,że sympatyczna, przyjazna itd. Jak to się przeklada na efekty? Bo niestety czytałam też to o czym mowa parę postów wyżej, że nie radzi sobie z bardziej skomplikowanymi przypadkami, że się nie szkoli. Proszę o wypowiedzi dziewczyn, które są po więcej niż jednej wizycie.


    Ja się u niej leczyłam i nam pomogła mamy dwie córeczki :) nie powiem na nią złego słowa. do tej pory mam z nią kontakt bo prowadzić ciąży nie mogła jakiś nowy regulamin w gyncentrum ale poleciła mi lekarza anioła Andrzeja Brenk. w 2017roku położyła mnie do szpitala gdzie jej mąż zrobił mi laparoskopie Doświadczenie i rękę do transferów największe w gyncentrum ma Dr Mercik i uważam że duet Gajewska i Mercik najlepszy. byłam dwa razy na wizycie u dr. Grettka masakra bałam się go!! i wizyta trwała 2 minuty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy którąś z was Pani dr. Gajweska szykowała do crio ?

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A coś o dr Wajda ktoś powie? Bo będę mieć sono u niej w poniedziałek. Wgl ostatnio mam problem żeby się dodzwonić do Krakowa do gyncentrum.. Ciągle albo przerywa połączenie albo poczta się zgłasza eh. Ale udało się na szczęście przełożyć zabieg. Oby było wszystko okej. Mam nadzieję, że ona rzuci okiem na moje wyniki badań, do insemimacji i powie czy jest w porządku czy nie. Niby wszystko w normie ale jednak lepiej jak ktoś spojrzy fachowym okiem

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wika kiedy masz wizyte ?? Jak wrazenia ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 16:56

  • Wika35 Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 4 lipca 2020, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    Wika kiedy masz wizyte ?? Jak wrazenia ??

    Hej Cara, tak byłam. Dr M bardzo mily. Wizyta konkretna i rzeczowa. Musimy poczekać trochę bo ja po tych 2 stymulacjach no i mąż tez musi poprawic wyniki, wiec byliśmy tez u androloga.
    Musimy ogarnąć więcej badań, poczekać na wymiki i podreperować wyniki meza w tym czasie. Wtedy będzie można zacząć proceduere. Wiec pewnie 2-3 miesiące.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz :) to świetnie. Moe jest miły dla tych którzy dopiero będą robić in vitro hehe. My już mało dochodowi bo tylko crio.

    Myśmy z mężem pogadali, i jak usłyszałam to co mi mąż powiedział to coś we mnie pękło. A chciałam może dojechać do końca przy dr. M ale nie da rady. Zmieniamy na dr.G

    Po pierwsze nie sądziłam ze mój mąż jest taki zdegustowany ( wcześniej nic nie mówił, jak pytałam odpowiadał ze będzie tak jak chce itd.) ale wczoraj mi opowiedział
    Jak to usłyszałam to się załamałam i nie chce już poświęcać nawet moich dwóch minut na wizytę u doktora.

    Myśle ze każdemu lekarz musi zaklikac, bo jak tego nie ma jak coś nie pasuje to lipa. Jedna woli kobietę druga mężczyznę lekarza, jeszcze inna woli małomównego inna ma pytania i chce uzyskać odpowiedzi itp. Itd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2020, 09:15

  • Wika35 Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 4 lipca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    A no widzisz :) to świetnie. Moe jest miły dla tych którzy dopiero będą robić in vitro hehe. My już mało dochodowi bo tylko crio.

    Myśmy z mężem pogadali, i jak usłyszałam to co mi mąż powiedział to coś we mnie pękło. A chciałam może dojechać do końca przy dr. M ale nie da rady. Zmieniamy na dr.G

    Po pierwsze nie sądziłam ze mój mąż jest taki zdegustowany ( wcześniej nic nie mówił, jak pytałam odpowiadał ze będzie tak jak chce itd.) ale wczoraj mi opowiedział
    Jak to usłyszałam to się załamałam i nie chce już poświęcać nawet moich dwóch minut na wizytę u doktora.

    Myśle ze każdemu lekarz musi zaklikac, bo jak tego nie ma jak coś nie pasuje to lipa. Jedna woli kobietę druga mężczyznę lekarza, jeszcze inna woli małomównego inna ma pytania i chce uzyskać odpowiedzi itp. Itd

    Hej Cara, byliśmy tez w Nowum i prawdopodobnie tam podjedziemy do procedury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie Warszawa ?

    Tak czy siak życzę wszytskim nam powodzenia :)) Trzymajcie też za mnie kciuki :)

    Wika35 lubi tę wiadomość

  • Wika35 Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 4 lipca 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    W sensie Warszawa ?

    Tak czy siak życzę wszytskim nam powodzenia :)) Trzymajcie też za mnie kciuki :)

    Tak, trzymam mocno kciuki Cara. Daj znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2020, 17:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać jak będę po wizycie :) Narazie czekam na @ żebym mogła coś zaplanować :)

    Wika35 lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 6 lipca 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa jestem po drożności. Na szczęście wszystko w porządku, jajowody drożne 😊 Pani doktor spojrzała na wyniki badań, powiedziała, że ta Wit d3 wgl nie potrzebna ale jak już mam zrobiona, to żebym po miesiącu powtórzyła czy się podniosła. Tsh powiedziała, że trochę za wysokie więc też mi dała leki żeby obniżyć. I teraz tylko czekać na okres i po okresie umawiam się na podgląd usg w 10 dc i później insemimacja 🥰

    No a teraz badanie sono bo chciałaś wiedzieć. Panie położne dają tabletkę przeciwbólową i czopek doodbytniczy przeciwbólowy (idziesz do łazienki i sobie musisz go zaaplikowac). Później czekasz chwilę pod gabinetem i jak lekarka skończy wizytę to biorą Cie z tą położna do innego gabinetu i wiadomka, rozbierasz się w toalecie i idziesz na fotel. Zakładają wziernik, dla mnie już to było nie przyjemne, ale ja jestem mega delikatna tam na dole.. Później wkładają chyba jakaś chusteczkę i przecierają, takie nie mile uczucie pocierania. I potem najgorsze bo coś znów wkładają, nie pamiętam co i jest taki ból jakby Cie od środka rozpychało. I do tego ból podbrzusza jak na okres. W trakcie tego ciągle pytają czy w porządku. Później robią usg i czuć jak wlewają ten roztwór do sprawdzenia drożności. To również jest nie fajne. Był ból i wgl ale do wytrzymania. Pani doktor stwierdziła, że mnie chyba nie bolało bo leżałam spokojnie, a czasem pacjentki różne rzeczy wyprawiają. No ale ja mówię, że trzeba i tak zrobić i wiercenie tylko pogorszy sprawę bo się czas zabiegu wydłuży. A tak to nie wiem czy to 5 min trwało. Mnie się wydaje że weszłam tam i wyszłam heh. Teraz tylko krew się leje ze mnie, więc sobie dobrze wziąć ze sobą podpaskę.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 6 lipca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Siskaa jestem po drożności. Na szczęście wszystko w porządku, jajowody drożne 😊 Pani doktor spojrzała na wyniki badań, powiedziała, że ta Wit d3 wgl nie potrzebna ale jak już mam zrobiona, to żebym po miesiącu powtórzyła czy się podniosła. Tsh powiedziała, że trochę za wysokie więc też mi dała leki żeby obniżyć. I teraz tylko czekać na okres i po okresie umawiam się na podgląd usg w 10 dc i później insemimacja 🥰

    No a teraz badanie sono bo chciałaś wiedzieć. Panie położne dają tabletkę przeciwbólową i czopek doodbytniczy przeciwbólowy (idziesz do łazienki i sobie musisz go zaaplikowac). Później czekasz chwilę pod gabinetem i jak lekarka skończy wizytę to biorą Cie z tą położna do innego gabinetu i wiadomka, rozbierasz się w toalecie i idziesz na fotel. Zakładają wziernik, dla mnie już to było nie przyjemne, ale ja jestem mega delikatna tam na dole.. Później wkładają chyba jakaś chusteczkę i przecierają, takie nie mile uczucie pocierania. I potem najgorsze bo coś znów wkładają, nie pamiętam co i jest taki ból jakby Cie od środka rozpychało. I do tego ból podbrzusza jak na okres. W trakcie tego ciągle pytają czy w porządku. Później robią usg i czuć jak wlewają ten roztwór do sprawdzenia drożności. To również jest nie fajne. Był ból i wgl ale do wytrzymania. Pani doktor stwierdziła, że mnie chyba nie bolało bo leżałam spokojnie, a czasem pacjentki różne rzeczy wyprawiają. No ale ja mówię, że trzeba i tak zrobić i wiercenie tylko pogorszy sprawę bo się czas zabiegu wydłuży. A tak to nie wiem czy to 5 min trwało. Mnie się wydaje że weszłam tam i wyszłam heh. Teraz tylko krew się leje ze mnie, więc sobie dobrze wziąć ze sobą podpaskę.
    Ale mnie nastraszyłaś....
    Ja chyba oszaleje ze strachu :(
    Jutro mam wizytę, na razie modlę się żeby wchłonęła mi się torbiel.

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 6 lipca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Ale mnie nastraszyłaś....
    Ja chyba oszaleje ze strachu :(
    Jutro mam wizytę, na razie modlę się żeby wchłonęła mi się torbiel.

    Jejkuu przepraszam, nie chciałam. Chcialam Ci opisać wszystko dokładnie jak to wygląda, bo ja bym tak wolała żeby się przygotować co mnie czeka. Ale na prawdę ból jest ale do zniesienia, i szczerze cieszę się, że jednak trafiłam do kobiety a nie do faceta na ten zabieg, wydaje się mi że facet by pewnie olał, a pani doktor na prawdę była mega delikatna. Ale tak jak pisalam, chwila moment i po wszystkim a teraz to już nawet nie pamiętam tego bólu. Ja tylko czekalam na słowa że jajowody są drożne 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała badany progesteron w dniu transferu ( criotransfer) i gdzieś około 10-12 dc ??

    Natrafiłam na tekst w którym jest napisane, że prg około 12 dc powinien być około 1, natomiast w dniu transfero pozyżej 10 inaczej nie opłaca się w ogole robic crio. Na ile to prawda ? Wie któraś ? Tekst pochodził z jakiegoś bloga.

  • Avonne Autorytet
    Postów: 363 424

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , to mój pierwszy wpis na forum, wiec w skrócie napisze z czym się zmagam. Endometrioza 4 st, rok po laparo z usunieciem wszystkich ognisk i z szansą na zajście w ciążę jak najszybciej,pierwszy cykl po ciąża pozamaciczna. Od tego czasu starania naturalne bezskuteczne. Pierwsza wizyta w klinice w gyncentrum w katowicach u dr grettki i od razu invitro długi protokół, mąż miał powtorzyć wyniki nasienia które rok temu byly dobre + fragmentacja dna. Miałam mieszane uczucia po pierwszej wizycie ale mąż ocenił ze konkretny lekarz i nie musi być przecież miły. Dzisiaj druga wizyta i wciąż nie zostałam przekonana co do niego. Wszystko od niego trzeba wyciągać, na pytanie o suplementy na poprawe jakości komórek wrecz mnie wyśmiał ze takie sa potrzebne paniom po 40 i z niskim amh, i ze nawet w ich przypadku działają na psychike bardziej, jak spytałam jak sie moge czuć po podaniu zastrzyku na sztuczną menopauze usłyszałam ze mam spytac mame bo juz powinna miec menopauze. Żadnych badań nie zalecił dzisiaj, poprzednio miałam amh,lh,fsh,tsh,estradiol, wymazy na chlamydie,ureoplasma,mycoplasma. Mąż nie zdarzył wykonać badania nasienia bo nie było terminów, a ja juz dostalam skierowanie na zastrzyk diphereline który powinnam wziąć za około tydzień w 1dniu miesiączki. Myślicie że powinnam go brać mimo braku wynikow z fragmentacji?

    9.12.2022 👶córka 4030 g 58 cm ❤
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was leczyła się u immunologa w Gyncentrum?

    Mam NK 15%
    CD4/CD8 2,7

    Doktor Gajewska poleciła mi dr Sydora.

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonne dziwne ze lekarz nie zlecil badan. Probuje sobie przypomniec jak bylo u mnie ale przed in vitro napewno mialam badania na rozyczke hiv wymazy - nie pamietam, toxoplazmoze itd.
    Teoche mnie zasmucilas bo ja jestem orzed wizyta u dra i wlasnie nastawiam sie na to ze zleci mi badania ten caly pakiet z krwi czyli hiv rozyczka toxo wit d itp plus wymazy chlamydia urwa i myko i zwykly pkus cytologia

‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ