X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cara wrote:
    Ellen - ja nie wiem jak akurat z tym CD, alewydaje mi aie ze immunologia wplywa negatywnie na proces zagniezdzenia i utrzymania ciazy (?) Tak mi sie wydaje . Moze skonsultuj sie z innym immunologiem ?
    Ja nie byłam jeszcze u żadnego immunologa, ale z tego co piszecie to faktycznie pójdę skonsultować ten wynik. Wszystko co wiem to od doktor Gajewskiej. Na razie stwierdziła że ta kroplówka powinna sobie poradzić z tym CD. Za tydz idę na monitoring do dr. Kowalskiej. Może od niej się dowiem więcej.

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elleen wrote:
    Ja nie byłam jeszcze u żadnego immunologa, ale z tego co piszecie to faktycznie pójdę skonsultować ten wynik. Wszystko co wiem to od doktor Gajewskiej. Na razie stwierdziła że ta kroplówka powinna sobie poradzić z tym CD. Za tydz idę na monitoring do dr. Kowalskiej. Może od niej się dowiem więcej.
    Trzeba zrobić poziom cytokin skoro jest taki wynik. Kroplówka jest tylko na nk.. Dla mnie wiedzą Pani dr Gajewskiej jest mała. Wlewają wszystkim ta kroplówkę..

    Szs
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Trzeba zrobić poziom cytokin skoro jest taki wynik. Kroplówka jest tylko na nk.. Dla mnie wiedzą Pani dr Gajewskiej jest mała. Wlewają wszystkim ta kroplówkę..
    Tak właśnie jak czytałam różne wątki to pisali, że jest na NK i nie znalazłam nic, żeby podawali i czy zadziała na to Cd4:CD8. Dziękuję za rady. Kto Ciebie prowadzi jeśli mogę spytać?

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elleen wrote:
    Tak właśnie jak czytałam różne wątki to pisali, że jest na NK i nie znalazłam nic, żeby podawali i czy zadziała na to Cd4:CD8. Dziękuję za rady. Kto Ciebie prowadzi jeśli mogę spytać?
    Szczerze nie wiem.. Bo lekarz prowadzący dr mercik widział mnie może 2x non stop u kogoś innego

    Szs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam napiszę tak. Przestaje analizować kto i jaka wiedzę ma. Trzeba zaufać, że wiedza co robia. Ostatnio byłam na wizycie u słynnego dr i okazał się proznym, chamowatym bucem. No sorry, ale w takiej atmosferze to ja w ciążę na pewno nie zajdę. Gyncentrum ma ta przewagę, że jest to duża klinika i trafia się na roznych lekarzy. I to jest dobre. Szapiro rozumiem że Tobie dr Gajewska nie pomogla,ale nie spamuj Jej tak.
    My już jedno dziecko mamy więc pewnie mnóstwo badań odpada bo ze sobą w ciążę możemy zajść .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 08:22

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się, jak wygląda wizyta, jeśli akurat dzień monitoringu wypadnie mi w weekend albo święto? Przyjmą mnie? Bo okresu nadal brak, zaczynają mnie boleć piersi więc może przyjdzie wnet ale nie wiem kiedy, i boję się, że przyjdzie akurat tak, że wizyta wypadnie mi 15 sierpnia w święto albo w niedzielę.. A nie chce żeby przez to przepadł mi kolejny miesiąc bo i tak przez ten spóźniający się okres wszystko się mi przeciąga.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie doktor Gajewska też nie pomogła. Jedynie jak byłam już w ciąży i miałam większą przerwę w wizytach to szłam do niej na wizytę uspokajacz. Bo bym nie dała rady wytrzymać czy jest ok . Uspokajała mnie że maluch rośnie ładnie itp.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile osób, tyle opinii. Są osoby którym nie pomogła, ale są też takie, które teraz dzięki niej cieszą się macierzynstwem. Postawiłam na nią i jej zaufałam, ale nie wykluczam zmiany lekarza jeśli nie będzie ciąży. Ale to dopiero za jakiś czas. Jak na razie pierwszy miesiąc stymulacji więc dopiero zaczynam. Trzymajcie kciuki za efekty.

    Yoselyn82, Tabolek lubią tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mnie doktor Gajewska też nie pomogła. Jedynie jak byłam już w ciąży i miałam większą przerwę w wizytach to szłam do niej na wizytę uspokajacz. Bo bym nie dała rady wytrzymać czy jest ok . Uspokajała mnie że maluch rośnie ładnie itp.
    Możesz konkretnie przybliżyć sytuację? My jesteśmy zapisani na wizytę startowa na przyszły tydzień. Nie ma wiedzy, jest nieprzyjemna czy o co chodzi? Samo GC wydaje się być profesjonalne. Dziewczyny tu pisały, że atmosfera i podejście super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 19:01

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Możesz konkretnie przybliżyć sytuację? My jesteśmy zapisani na wizytę startowa na przyszły tydzień. Nie ma wiedzy, jest nieprzyjemna czy o co chodzi? Samo GC wydaje się być profesjonalne. Dziewczyny tu pisały, że atmosfera i podejście super.

    Nie nie, pani doktor jest super, zawsze uśmiechnięta, pomocna. Po prostu mi się nie udało w gyncentrum. Tylko w provicie. Do pani doktor chodziłam na wizyty jak miałam dłuższe odstępy między wizytami w Provicie.. wizyta tzn uspokajacz. Chodziło mi o to żeby się uspokoić czy wszystko dobrze z maluchem.
    Ja jestem zadowolona i bardzo polecam PAnia.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Nie nie, pani doktor jest super, zawsze uśmiechnięta, pomocna. Po prostu mi się nie udało w gyncentrum. Tylko w provicie. Do pani doktor chodziłam na wizyty jak miałam dłuższe odstępy między wizytami w Provicie.. wizyta tzn uspokajacz. Chodziło mi o to żeby się uspokoić czy wszystko dobrze z maluchem.
    Ja jestem zadowolona i bardzo polecam PAnia.
    to, super. A jaki u Was jest problem? Wiekowo chyba jesteśmy zbliżone ;)
    Jak dr Gajewska jeśli chodzi o niepłodność? Dokładnie zbiera wywiad? Forsuje in vitro mimo dobrych wyników badań (trochę obawiam się przez wzgląd na mój wiek, pomimo dobrych wyników). Możesz napisać coś więcej jak to wygląda?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 21:24

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    to, super. A jaki u Was jest problem? Wiekowo chyba jesteśmy zbliżone ;)
    Jak dr Gajewska jeśli chodzi o niepłodność? Dokładnie zbiera wywiad? Forsuje in vitro mimo dobrych wyników badań (trochę obawiam się przez wzgląd na mój wiek, pomimo dobrych wyników). Możesz napisać coś więcej jak to wygląda?:)

    Wiesz tego do końca nie wiem. Bo ja się stymulowalam i dr Cz w programie rządowym. Potem przeniosłam się do pani doktor . Ona tylko prowadziła mnie do transferów crio . A jak że stymulacja nie wiem do końca. Chociaż słyszałam że ponoć daje radę

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Wiesz tego do końca nie wiem. Bo ja się stymulowalam i dr Cz w programie rządowym. Potem przeniosłam się do pani doktor . Ona tylko prowadziła mnie do transferów crio . A jak że stymulacja nie wiem do końca. Chociaż słyszałam że ponoć daje radę
    Ty teraz podchodzisz do in vitro?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Ty teraz podchodzisz do in vitro?

    Do crio będę podchodzić

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Do crio będę podchodzić
    I nie jadą Cię za wiek? Ja trafiłam na dwóch bucow, którzy najwyraźniej uważają, że w wieku 38 lat chec zostania mama po raz drugi jest jakaś dziwna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 21:07

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    I nie jadą Cię za wiek? Ja trafiłam na dwóch bucow, którzy najwyraźniej uważają, że w wieku 38 lat chec zostania mama po raz drugi jest jakaś dziwna.

    Nie, lekarka mnie nawet namawiała na rodzeństwo. A to że im się nie podoba to ich problem. To są moje zarodki i mam do tego prawo być mamą poraz drugi.

    A to w gym tak tobie powiedzieli?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Nie, lekarka mnie nawet namawiała na rodzeństwo. A to że im się nie podoba to ich problem. To są moje zarodki i mam do tego prawo być mamą poraz drugi.

    A to w gym tak tobie powiedzieli?
    Nie, gdzieindziej. Też uważam, ze to ich problem jednak jest to przykre. Ty masz 38 lat?

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakby któraś potrzebowała, to mam na zbyciu 1,5 opakowania Neoparinu :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po dużym spóźnieniu wreszcie przyszedł w tygodniu okres. Mam już umówiony podgląd usg w Katowicach, bo wypada akurat 10dc w sobotę a tylko w Katowicach prowadzą dyżury w soboty. I będę miała wizytę u dr. Mercika. A naczytałam się od Was, że nie są zbyt fajne wizyty u niego i teraz się boję.. Wgl też okazało się, że muszę jeszcze kilka badań zrobić, a ostatnio mi powiedzieli, że wszystko już mam.. Także no, trzeba samemu jednak wszystko pilnować, dopytywać.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    w sobotę byłam na punkcji i mamy łącznie 4 komórki. Mąż oddał nasienie i czekamy na telefon z kliniki z wiadomościami. Powiedzcie jak to u Was było z kontaktem z embriologami? Wykupiliśmy hodowle zarodków do 5 doby. Kiedy można spodziewać się telefonu od nich z informacją czy się udało i kiedy transfer. Ja wiem, że dziś drugi dzień ale oboje siedzimy jak na szpilkach, dodatkowo moja Bratowa jest w szpitalu i rodzi więc mamy dodatkowe zmartwienie czy wszystko pójdzie dobrze 😔 druga siostra męża rodzi za miesiąc, więc jestem bardzo przytłoczona myślami czy u nas jest wszystko w porządku i czy my też doczekamy się potomstwa.

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ