X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną GYNCENTRUM KATOWICE- potrzebuje kilku informacji
Odpowiedz

GYNCENTRUM KATOWICE- potrzebuje kilku informacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. chce wybrać się na wizytę do kliniki leczenia niepłodności GYNCETRUM w Katowicach do dr Czerwińskiej. Czy ktoś może powiedzieć mi cos więcej jakie badania zrobić przed pierwszą wizytą? Ile może kosztować pierwsza wizyta? nie wiem czego się spodziewać dlatego proszę Was o pomoc:)

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 5 października 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Monika, ja byłam zapisana do dr Czerwińskiej, ale nie doszłam na wizytę, bo w z tego co się naczytałam w necie opinii o tej dr to się zniechęciłam. A wiesz jak to jest, jak się człowiek źle nastawi to będzie źle ;)
    Ja chodzę do dr Paliga w Provicie, i zdecydowanie mogę polecić tę lekarkę.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A koszty takiego leczenia w Provicie ile Cie wynoszą albo chociaż pierwsz wizyta? :)

  • Assume2 Ekspertka
    Postów: 200 309

    Wysłany: 5 października 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja leczę się w Gyn. Co prawda nie u dr Czerwińskiej ale bylam u niej na dwóch wizytach konsultacyjnych i była dla mnie bardzo sympatyczna. Woem też że nie wszyscy mają takie odczucia. Osobiście mogę polecić Ci dr Mercika, to konkretny lekarz, dobry specjalista. Powtarzam- konkretny :)
    Ja skorzystałam z bezpłatnej mini- konsultacji. Pewnie takie są i teraz. Wizyta z usg to koszt chyba był 120-150 zl. Nie pamiętam, zostałam szybko zakwalifikowana do programu rządowego i nie płacę za wizyty.
    Mają teraz bardzo fajną akcję- te badania musiałam wykonać przed kwalifikacją do in vitro ( oczywiście prócz dostarczenia dokumentacji leczenia i starania się o dziecko od mojej gin.) są za darmo, plus wizyta konsultacyjna dot.otrzymanych wyników:
    http://silesiadzieci.pl/wydarzenie/1816/przebadaja-plodnosc-mieszkanek-slaska

    m0nik4a89 lubi tę wiadomość

    icsi sierpień 2014 (-)
    crio październik 2014 (-)
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zamierzam jutro tam zadzwonić w sprawie tych badań i zapisania się na pierwszą wizytę. A wiesz może jak długo się czeka na taką wizytę? Na wizyty chodzisz sama czy z partnerem? I jaka efekty leczenia?

  • Assume2 Ekspertka
    Postów: 200 309

    Wysłany: 5 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku chodzilam z mężem, ale odkąd zaczęłam stymulację- do gabinetu wchodzę sama.
    Jestem po nieudanym pierwszym podejściu, obecnie drugi dzień po crio leżakuję :) to, że podejście nie udane, nie znaczy że jestem niezadowolona z opieki. Prawdę mówiąc mam poczucie że trafilam w dobre miejsce :)
    Przedzwoń, nie mam pojęcia jak teraz z terminami. Ja ostatnio umawiam się po prostu w określone dni cyku :)

    icsi sierpień 2014 (-)
    crio październik 2014 (-)
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak na razie cykl się zatrzymał więc z tym będzie ciężko ;) Dziękuje Ci za pomoc. Zadzwonię teraz jestem dobrej myśli. zaczynam walkę i mam nadzieję ze ta przyniesie pozytywny wyniki :)

    Assume2 lubi tę wiadomość

  • Assume2 Ekspertka
    Postów: 200 309

    Wysłany: 5 października 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    m0nik4a89 lubi tę wiadomość

    icsi sierpień 2014 (-)
    crio październik 2014 (-)
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 5 października 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za Ciebie również :)

    Assume2 lubi tę wiadomość

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika i jak się mają sprawy? Zapisałaś się do dr Mercika czy do dr Czerwińskiej? ;)

    Pytałaś o Provitę: Wizyta pierwsza kosztuje 160pln, a kolejne 80pln jeśli to wizyta krótka, a dr Paliga uznaje, że nawet godzinna wizyta jest krótka ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 26 października 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) byłam na pierwszej wizycie w gyncentrum u dr czerwińskiej. Pierwsza wizyta kosztowała 200zl z usg. Zapisałam się też na.darmowe badania hormonów teraz czekam na wyniki żeby wybrać się na następną wizytę.

  • m0nik4a89 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) Mam jeszcze pytanie czy któraś z Was miała robioną laparoskopie w gyncentrum ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ