X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Histeroskopia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka116 Koleżanka
    Postów: 53 19

    Wysłany: 8 lipca 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle owulacyjne, teoretycznie powinna móc podejść na naturalnym ale mam zaburzenia estrogenow i progesteronu mam za grube endomeirium ale nie dojrzałe, biopsje można zrobić w cyklu przed chyba tylko ? A testy typu ERA to 3-4 tysiące, pytanie czy coś dają, poza tym można trafić na zły zarodek, co jest więcej niż prawdopodobne.

  • Truskaweczka116 Koleżanka
    Postów: 53 19

    Wysłany: 8 lipca 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 27 dni, po histero spóźnił okres mi się ponad tydzień cykl wyszedł z 35 dni

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ