X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Histeroskopia Poznań
Odpowiedz

Histeroskopia Poznań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam histeroskopie z laparoskopia na Polnej. Skierowanie z poradni leczenia niepłodności też z Polnej. Zrobili oba zabiegi jednoczenie, jak to moja pani doktor mówiła za jednym spaniem ;) zabieg wykonywał profesor, który stwierdził wątpliwą drożność jajowodów, mimo że 2 lata wcześniej miałam hsg w innym szpitalu i niby wszystko było ok. Profesor przy omawianiu wyników zaproponował invitro, bo z takimi jajowodami to będzie ciężko zajsc w ciążę naturalnie (4 nieudane inseminacje były już za mną) a że dofinansowanie jest to zachęca. I tym sposobem histero w maju a w sierpniu udane podejście do invitro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Koleżanka wrote:
    Ja miałam histeroskopie z laparoskopia na Polnej. Skierowanie z poradni leczenia niepłodności też z Polnej. Zrobili oba zabiegi jednoczenie, jak to moja pani doktor mówiła za jednym spaniem ;) zabieg wykonywał profesor, który stwierdził wątpliwą drożność jajowodów, mimo że 2 lata wcześniej miałam hsg w innym szpitalu i niby wszystko było ok. Profesor przy omawianiu wyników zaproponował invitro, bo z takimi jajowodami to będzie ciężko zajsc w ciążę naturalnie (4 nieudane inseminacje były już za mną) a że dofinansowanie jest to zachęca. I tym sposobem histero w maju a w sierpniu udane podejście do invitro :)
    Do kogo chodzisz

  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 27 sierpnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Do kogo chodzisz
    Skierowanie miałam od pani doktor Serdyńskiej Szuster, a histero u cała procedura invitro prof Pawelczyk

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ