Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HSG

Oceń ten wątek:
  • bulinka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Dziewczyny czy musiałyście wykonać badanie CRP? Jesli tak to w jakim dniu cyklu, obojętnie?
    hej ja robilam ze 3 tyg przed HSG obojetnie w jakim dniu ,oby na czczo i aby nie byc przeziebionym bo wyjdzie podwyzszone:)

    bulinka
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się zestresowalam bo mam CRP ok.10 przy normie max do 5. Boję się że mnie do zabiegu nie dopuszcza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mar

    A jesteś przeziębiona? Wszystko pewnie będzie zależeć od Twojego lekarza prowadzącego i Twojego samopoczucia. Ja też mam wykonać badanie, ale OB przed HSG. Też chciałabym mieć to już za sobą.

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie jeszcze - na jak długo dostalyscie zwolnienie ze szpitala po hsg?

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tylko na dzien zabiegu, ale chyba gdybym poprosiła o jeszcze jeden dzien to pewnie nie byłoby problemu :)

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na 3 dni , ale poprosiłam o jeszcze jeden i łącznie 4 dni L4 :-)

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i CPR miałam pobrane przed zabiegiem rano, i kilka innych badań z krwi. Samo badanie było po 14, wiec dr miał już moje wyniki z labolatorium.

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Eltasz

    A jak samo badanie? Bardzo bolesne? Długo ono trwa?dostałaś jakieś znieczulenie?

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć AgnieszkaH. Samo badanie niezbyt przyjemne , ale naprawdę do przeżycia. Czuje się jak kontrast się rozchodzi w jajowodach, przynajmniej ja miałam takie uczucie. Jak przy silnym bólu miesiączkowym. Badanie trwało ok 15 min, na początku był jakiś problem z przepływem, ale wyniki "oba drożne". Do badania dostałam domięśniowo Ketonal p/bólowo.
    Jestem już w 4 cyklu po badaniu, niestety ciąży brak:-( Dziś idę do ginekologa, zobaczymy co dalej .

    Eltasz
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    A i CPR miałam pobrane przed zabiegiem rano, i kilka innych badań z krwi. Samo badanie było po 14, wiec dr miał już moje wyniki z labolatorium.
    a gdzie miałaś wykonywane badanie?

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    A mam pytanie jeszcze - na jak długo dostalyscie zwolnienie ze szpitala po hsg?
    miałam L 4 na dwa dni- dzień badania i dzień po

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie w klinice na NFZ

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po hsg, to jest jeden wielki ból. Akurat zakładanie cewnika itd nie boli, ale jak zaczał dawac kontrast to masakrycznie zaczeło bolec, wczoraj tylko lezałam w domu zadne ibupromy itd nie pomagały. Polecam znieczulenie...i sie okazalo ze jeden dobry a drugi ma zmniejszona droznosc. Ale ogolnie nadal pozostało wskazanie do inseminacji, dzis tez mnie boli -powiedział ze do 3 dni moze bolec.

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 14 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka dasz radę :-)
    Hsg to pikuś, poród będzie wyzwaniem ;-). Mam nadzieję że wszystkie tego doswiadczymy.

    Eltasz
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli nie boli tak bardzo jak moje miesiączki przy których ląduję z bólu w szpitalu to zdzierżę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie boli jak mega okres i do tego żaden lek nie działa, ale teraz już mało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja strasznie się boję hsg ale tak jak mówisz Eltasz w porownaniu z porodem to pewnie pikus a zresztą napewno jest wiele innych gorszych badań niż to:)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy słyszałyście coś o udrażnianiu jajowodów w szpitalu na Starynkiewicza Wawa?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Czy słyszałyście coś o udrażnianiu jajowodów w szpitalu na Starynkiewicza Wawa?
    ale chodzi Ci o hsg bo to badanie droznosci czy o laparoskopie np?


    Fakt bol porodowy na pewno x wiekszy ale ja tam jak juz zajde bede brac znieczulenie.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że HSG to badanie drożności, chodzi mi o udrażnianie, coś w stylu tego co robią w Lublinie.
    http://radiologia-zabiegowa.pl/index.php?s=rad_zab_18

    koleżanka coś mi wspomniała, że na Starynkiewicza też to robią, więc pytam bo może ktoś coś wie.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ