X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG NFZ Wrocław
Odpowiedz

HSG NFZ Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was robiła niedawno badanie drożności jajowodow we Wrocławiu na NFZ ? Szukam i nie mogę znaleźć. Byłabym wdzieczna za konkretne namiary.

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • Annkar Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 września 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We Wrocławiu nie znalazłam badania na NFZ. Z tego co się dowiedziałam to szpital na Borowskiej ma sprzęt ale nie wykonują tego badania podobno z braku współpracy z radiologami. Polecam poszukać poza Wrocławiem, np. na Śląsku szpital w Pyskowicach wykonuje to badania na NFZ.

    A
  • Annkar Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 13 września 2017, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy gdzieś we Wrocławiu albo na Dolnym Śląsku można na NFZ kompleksowo zdiagnozować przyczyny niepłodności? chodzi mi m.in o badania hormonalne, monitoring owulacji, ewentualne skierowania na konieczne zabiegi jak hsc, hsg, laparoskopia. I gdzie można zrobić laparoskopię na NFZ?

    A
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam temat - gdzie we Wrocławiu obecnie można wykonać sprawdzenie drożności jajowodów na nfz? Mam już skierowanie. Jutro pewnie podzwonię, ale może która zWas robiła niedawno?

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 19 września 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylve wrote:
    Hej, podbijam temat - gdzie we Wrocławiu obecnie można wykonać sprawdzenie drożności jajowodów na nfz? Mam już skierowanie. Jutro pewnie podzwonię, ale może która zWas robiła niedawno?
    Ja miałam robione w Oławie.

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 19 września 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annkar wrote:
    Czy gdzieś we Wrocławiu albo na Dolnym Śląsku można na NFZ kompleksowo zdiagnozować przyczyny niepłodności? chodzi mi m.in o badania hormonalne, monitoring owulacji, ewentualne skierowania na konieczne zabiegi jak hsc, hsg, laparoskopia. I gdzie można zrobić laparoskopię na NFZ?
    Laparoskopię w szpitalu na Weigla

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 19 września 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w strzelinie

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) też się dowiedziałam dzisiaj, że w Oławie bardzo szybkie terminy :)

  • Roszpunka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 października 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    I jak to badanie hsg w Oławie?
    Też chciałabym tam pójść ale moja koleżanka mi odradza, twierdzi że tam jest koszmarnie i źle traktują pacjentki. Czy to prawda?

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 15 października 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka wrote:
    Hej,
    I jak to badanie hsg w Oławie?
    Też chciałabym tam pójść ale moja koleżanka mi odradza, twierdzi że tam jest koszmarnie i źle traktują pacjentki. Czy to prawda?
    Ja miałam i nie narzekam, a wręcz polecam.

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Roszpunka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 października 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zdecydowałam się na badanie HSG W szpitalu na Kamińskiego u dr Wojciechowskiego. Mogę szczerze polecić, pani pielęgniarka przemiła, doktor też w miarę przyjazny. Koszt 450 PLN, trzeba sobie zarezerwować 2-3h.

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 27 października 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka wrote:
    Zdecydowałam się na badanie HSG W szpitalu na Kamińskiego u dr Wojciechowskiego. Mogę szczerze polecić, pani pielęgniarka przemiła, doktor też w miarę przyjazny. Koszt 450 PLN, trzeba sobie zarezerwować 2-3h.
    W Oławie jest na NFZ i polecam

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka wrote:
    Zdecydowałam się na badanie HSG W szpitalu na Kamińskiego u dr Wojciechowskiego. Mogę szczerze polecić, pani pielęgniarka przemiła, doktor też w miarę przyjazny. Koszt 450 PLN, trzeba sobie zarezerwować 2-3h.
    Mam pytanko rejestrowalas się telefonicznie? Jeśli tak to poproszę jakieś namiary :-) i jak to wyglądało całe badanie od początku do końca :-)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Roszpunka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, telefonicznie- 603765677. Badanie wykonywane jest w czwartki w szpitalu na Kamińskiego. Trzeba się stawić między 18.30 a 19. Obowiązuje kolejka, najpierw rejestracja u przesympatycznej pielęgniarki, następnie wizyta u lekarza, krotki wywiad i badanie na fotelu ginekologicznym. Jeśli lekarz zakwalifikuje Cię na badanie to dostajesz tabletkę rozkurczową. Pielęgniarka dzieli dziewczyny na pary. Jak już wszystkie panie zostaną zakwalifikowane to zabierają już na badanie Hsg. Samo badanie 5 minut, lekarz dokładnie omówi wynik i życzy powodzenia. I to tyle :) Całość zajmuje 2-3h.

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 8 listopada 2019, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka wrote:
    Tak, telefonicznie- 603765677. Badanie wykonywane jest w czwartki w szpitalu na Kamińskiego. Trzeba się stawić między 18.30 a 19. Obowiązuje kolejka, najpierw rejestracja u przesympatycznej pielęgniarki, następnie wizyta u lekarza, krotki wywiad i badanie na fotelu ginekologicznym. Jeśli lekarz zakwalifikuje Cię na badanie to dostajesz tabletkę rozkurczową. Pielęgniarka dzieli dziewczyny na pary. Jak już wszystkie panie zostaną zakwalifikowane to zabierają już na badanie Hsg. Samo badanie 5 minut, lekarz dokładnie omówi wynik i życzy powodzenia. I to tyle :) Całość zajmuje 2-3h.
    To późno , myślałam że w godzinach porannych :-) chyba muszę poszukać gdzieś indziej,bo ja jestem spoza Wrocławia :-) Dziękuję za informację

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 8 listopada 2019, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam HSG robione w Oławie ale lekarz chce żebym powtórzyła w innym miejscu :-)

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Roszpunka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 listopada 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za pierwszym razem w 2014r. miałam robione w szpitalu na Borowskiej ale trzymali mnie tam 3 dni.

  • KASIENKA Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Mam pytanie do dziewczyn które miały robione badanie HSG w Oławie lub Strzelinie na NFZ . Zapisywalyscie się telefonicznie? Jak tak to mogę prosić o numer pod ktory dzwonilyscor

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 2 marca 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat, serio we Wrocławiu nie zrobię hsg na NFZ? Czemu skoro wykonują to badanie na na Kamieńskiego nie można zrobić tego w ramach NFZ?

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Syls Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 2 listopada 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy obecnie we Wrocławiu gdzieś wykonują drożność? Dzwoniłam do szpitala w Brzegu, tam najszybciej ale może da się bliżej:)
    Drugie pytanie - lekarz powiedział mi, że muszę mieć wykonaną czystość pochwy. Miałam robione posiewy w kierunku różnych bakterii - czym to się różni?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ