X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG NFZ Wrocław
Odpowiedz

HSG NFZ Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nat_71 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja robiłam w szpitalu na Brochowie, na NFZ. Wiąże się to z dwudniowym pobytem w szpitalu, ale opieka i podejście personelu do pacjentki bardzo na plus, duże wsparcie, wszyscy mili i wyrozumiali. Szpital nie zachwyca, ale da się przeżyć :)

  • WannaBe Autorytet
    Postów: 503 707

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syls wrote:
    Hej, czy obecnie we Wrocławiu gdzieś wykonują drożność? Dzwoniłam do szpitala w Brzegu, tam najszybciej ale może da się bliżej:)
    Drugie pytanie - lekarz powiedział mi, że muszę mieć wykonaną czystość pochwy. Miałam robione posiewy w kierunku różnych bakterii - czym to się różni?

    Na nfz można zrobic w Oławie, ale i tak trzeba dopłacić 200zł za obowiązkową cegiełke.

    Starania od 2018
    Ja: 30 lat, AMH 3.83-> 3.1 -> 2.38 ng/ml 😔
    IO, PAI-1, MTHFR heterozygotyczna
    HSG - ok ✔️
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    Kir Bx, brak 3 DS-ów ❌
    Podwyższone CD56 ❌
    CD138 - ok ✅

    Mąż: 33 lata, IO, asthenozoospermia
    2019: morfologia 2%,
    2021: morfologia 3%, MSOME 0%/1%, fragmentacja 30%
    2023: morfologia 4% , fragmentacja 24% 👏🏻,
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    HLA-C - C1*07 ✔️

    🍷 1 IUI - 09.2021 - Aromek + Ovitrelle
    🍷 1 IVF-ICSI + ZyMot - 03/04.2022 - długi protokół
    - ET 8A, 4B ❌, 0 ❄️

    🍍2 IVF-IMSI + Fertile Chip - 09/10.2023 - nowa klinika - krótki protokół
    - ET 2x8A ❌, mamy ❄️ 4AA, 3BA
    - 11.2023 - scratching endometrium
    - FET - kwiecień 2024 🔜
  • Ewelina9 Przyjaciółka
    Postów: 82 29

    Wysłany: 19 lipca 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WannaBe wrote:
    Na nfz można zrobic w Oławie, ale i tak trzeba dopłacić 200zł za obowiązkową cegiełke.

    Ja mam badanie w czwartek w olawie. O co chodzi z ta cegiełka? I jakie znieczulenie podają?

  • mikado Autorytet
    Postów: 1083 559

    Wysłany: 18 lipca 2023, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Podbijam temat. HsG wroclaw I okolice w ramach funduszu gdzie najlepiej ? Do kogo po skierowanie udać? Mam zalecenie z luxmed od ginekologa..

    Syn !:*. Wojtuś <3
    26.11.2015 53 cm 3300g :) SN :D
    bhywqtkfje5mmlij.png
  • JuliaR Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja robiłam HSG w szpitalu na Brochowie w zeszłym roku w listopadzie. Całkiem szybkie terminy. Jak dostałam szybciej okres to też nie było problemu z przesunięciem terminu. Jednodniowe przyjęcie. Nawet obiad dostałam :P

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ