X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IFV 2021

Oceń ten wątek:
  • Avocado bez pestki Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Nie było mnie tu chwilę dłuższą. W lutym na walentynki miałam biopsję, koszmar, wybudziłam się za wcześnie, ból nie do wytrzymania, ale dałam radę. Dochodziłam do siebie przez tydzień. Pobraliśmy 21 jajeczek, 9 udało się zapłodnić, 5 wyrwało pierwsza fazę, 2 ostały się do drugiej.
    Mamy dwie maleńkie nadzieje, zamrożone, czekające na następny cykl.
    12 tego nam konsultacje z lekarzem. Nie udało się w tym cyklu bo estrogeny mi skoczyły ponad 32tys :0, to się nazywa pełna mobilizacja :D
    Mąż prawie już całkiem osiwiał w czasie tych starań, tak się stara i martwi za razem.
    Boje się trochę jak już będzie czas na transfer.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuonela jak tam sytuacja u Ciebie? Lepiej się już czujesz?

    U mnie informacja sprzed chwili.. jeden zarodek z tych trzech które walczyły dał radę🥰 został zamrożony w 6 dobie. Więc mamy 💙💛💚❤️ blastki

    Joana23, Stoktotka26 lubią tę wiadomość

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamy 5 blastek 3 najwyższej klasy jedna dobije podjerzewaja do ten najwyższej i jedna taka slabsza
    6 zarodek dość leniwy więc nic z niej nie będzie. Transferu nie było.. :( Za duże ryzyko mam płyn w brzuchu więc hiperstymulacja mogłaby się nasilić zwłaszcza po ciąży tak mnie lekarz nastraszył.. Jeden miesiąc przerwy jajniki muszą odpocząć

    Joana23 lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 3 marca 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope gratuluję super wyniku! 😉 So transferu podchodzisz w kolejnym cyklu czy za dwa?

    Tuonela tobie również kochana gratuluję tyłu ❄️😉
    Też miałam płyn w brzuchu i musiałam czekać 2 cykle na transfer ale zdecydowanie lepiej zaczekać niż potem żałować 😉

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Hope gratuluję super wyniku! 😉 So transferu podchodzisz w kolejnym cyklu czy za dwa?

    Mam nadzieję że podejdziemy już w tym najbliższym cyklu. Póki co biorę jeszcze po punkcji utrogestan, w piątek mam wizytę w Rzeszowie żeby podpisać zgodę na transfer mrożony, zapłacimy za mrożenie i od razu podgląd czy jajniki już wróciły do normalności.
    Byłam u doktora dwa dni po punkcji to jajniki były delikatnie powiększone ale nie za dużo, płynu nie było a estradiol już wtedy spadł do 700 więc nawet dostinexu nie musiałam brać.
    Wszystkiego się dowiem w piątek ale jest szansa że jeszcze w marcu będzie transfer ❤️
    Chodzi nam po głowie żeby zabrać dwa maluszki 💚💛 ale jeszcze musimy to przegadać .

    Tuonela piękny wynik 😍 gratuluje 🥳

    Stoktotka26 lubi tę wiadomość

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Mam nadzieję że podejdziemy już w tym najbliższym cyklu. Póki co biorę jeszcze po punkcji utrogestan, w piątek mam wizytę w Rzeszowie żeby podpisać zgodę na transfer mrożony, zapłacimy za mrożenie i od razu podgląd czy jajniki już wróciły do normalności.
    Byłam u doktora dwa dni po punkcji to jajniki były delikatnie powiększone ale nie za dużo, płynu nie było a estradiol już wtedy spadł do 700 więc nawet dostinexu nie musiałam brać.
    Wszystkiego się dowiem w piątek ale jest szansa że jeszcze w marcu będzie transfer ❤️
    Chodzi nam po głowie żeby zabrać dwa maluszki 💚💛 ale jeszcze musimy to przegadać .

    Tuonela piękny wynik 😍 gratuluje 🥳

    Trzymam kciuki żeby jeszcze w marcu odbył się transfer 😘
    Dwa maluszki podwójna szansa podwójne szczęście 😍 a zastanawiałaś się nad embrioglue będziesz brać?

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • KalaW Autorytet
    Postów: 1114 1552

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja chciałam tylko dać znać dlaczego już tu nie pisze.
    Jak założyłam wątek to pisałam, że to dlatego że na innych wątkach pełno dziewczyn, którym się udało i ich rozmowy o ciąży nie były tym, czego szukałam.

    Moje IVF się udało (mam nadzieję że dzidzia już że mną zostanie), dlatego już tu nie pisze.... zostawiam tę przestrzeń dla staraczek :* Ale czytam was i trzymam mocne kciukasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2021, 10:15

    Stoktotka26, Hope28, Joana23, agaguska, tuonela, Kasian lubią tę wiadomość

    3jgxdqk3tske6v4q.png

    PCOS, MTHFR A1298C C/C homozygotyczne, 20210 G-A heterozygotyczne
    ok. 4, 5 roku starań
    CB: 10.2018 -> 01.2019(CP?) -> 08.2019
    CP: 01.2020 -> 07.2020

    01/2021 IVF - 1 podejście
    29.01 ET 3 dniowego 7B
    5 dpt bhcg 4,35 -> 7 dpt 6:00 bhcg 9,6 prog 190ng/ml -> 9 dpt 18:00 bhcg 71,16 -> 12 dpt 6:00 bhcg 155,1 ->15 dpt 6:00 bhcg 324,3 (63,2%) ->16 dpt 18:00 bhcg 593 🥰 -> 20 dpt 18:00 bhcg 2708
    22.02.21 - 24 dpt mamy zarodeczek i 💗
    8w5d 2cm dzidzi | 171 bpm

    Brak ❄️ (4 zatrzymały się w rozwoju po 3dobie)

    Mój instagram:
    i_want_2_be_mom
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KalaW wrote:
    Hej. Ja chciałam tylko dać znać dlaczego już tu nie pisze.
    Jak założyłam wątek to pisałam, że to dlatego że na innych wątkach pełno dziewczyn, którym się udało i ich rozmowy o ciąży nie były tym, czego szukałam.

    Moje IVF się udało (mam nadzieję że dzidzia już że mną zostanie), dlatego już tu nie pisze.... zostawiam tę przestrzeń dla staraczek :* Ale czytam was i trzymam mocne kciukasy :)

    Gratulacje! Bardzo się cieszę ze ci się udało i oczywiście powodzenia żeby wszystko było już dobrze tak jak powinno! 😘

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Trzymam kciuki żeby jeszcze w marcu odbył się transfer 😘
    Dwa maluszki podwójna szansa podwójne szczęście 😍 a zastanawiałaś się nad embrioglue będziesz brać?
    Gdyby były dwa maluszki to bardzo byśmy się cieszyli 🥰 ale z drugiej strony boje się że jak nie wyjdzie to stracimy dwa zarodki, no i wiadomo ciąża bliźniacza to możliwe komplikacje. Pytałam naszego doktora i to. Powiedział że decyzja należy do nas i że wiadomo że jest trudniej taka ciążę prowadzić i nosić ale jak tam chcemy to niech tak będzie. Przegadany to jeszcze z mężem ale póki co się mijamy zmianami więc praktycznie się nie widzimy.

    Myślałam nad embrioglue i jutro jak będziemy w Rzeszowie to chciałabym podejść do embriologa i zapytać o Nasze zarodki, żeby nam chociaż powiedziała czy są dobrej klasy i właśnie o embrioglue.
    Dalej dodatkowa kasa (a już jedziemy na oparach😅) ale gdyby miało to pomoc to chce zrobić wszystko.
    A powiedz czy Ty jak byłaś podpisywać te zgody właśnie to rozmawiałaś z embriologiem? Wiem że u nas nie ma zwyczaju mowienia jakiej klasy jest zarodek ale chyba cokolwiek powinni?
    A Ty kochana robisz jakieś badania przed wizytą u immunologa czy narazie tak jedziecie?

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Gdyby były dwa maluszki to bardzo byśmy się cieszyli 🥰 ale z drugiej strony boje się że jak nie wyjdzie to stracimy dwa zarodki, no i wiadomo ciąża bliźniacza to możliwe komplikacje. Pytałam naszego doktora i to. Powiedział że decyzja należy do nas i że wiadomo że jest trudniej taka ciążę prowadzić i nosić ale jak tam chcemy to niech tak będzie. Przegadany to jeszcze z mężem ale póki co się mijamy zmianami więc praktycznie się nie widzimy.

    Myślałam nad embrioglue i jutro jak będziemy w Rzeszowie to chciałabym podejść do embriologa i zapytać o Nasze zarodki, żeby nam chociaż powiedziała czy są dobrej klasy i właśnie o embrioglue.
    Dalej dodatkowa kasa (a już jedziemy na oparach😅) ale gdyby miało to pomoc to chce zrobić wszystko.
    A powiedz czy Ty jak byłaś podpisywać te zgody właśnie to rozmawiałaś z embriologiem? Wiem że u nas nie ma zwyczaju mowienia jakiej klasy jest zarodek ale chyba cokolwiek powinni?
    A Ty kochana robisz jakieś badania przed wizytą u immunologa czy narazie tak jedziecie?

    My jak byliśmy w Rzeszowie to rozmawialiśmy z embriolog w gabinecie i nam powiedziała tylko tyle ze są bardzo dobrej jakości i nic nie wspominała o embryoglue i wydaje mi się ze tak nie powinno być bp to są nasze zarodki więc powinni nam wszystko powiedzieć, no i jeszcze mnie wkurza i nich to że po transferze nie dają kompletnie nic żadnego dokumentu ze był transfer. W sumie Teraz trochę żałuję ze nie wzięłam tego embryoglue bo może było by inaczej ale tak to jest jak pierwsze podejście i nie wie się nic raz mi nasz doktor powiedział ze pierwszy transfer jest taka próba jak organizm zareaguje na zarodek i tym mnie zdenerwował bo przez takie podejście mamy ostatnia szanse, ale powiem szczerze że jakoś się już nie nastawiam ze cokolwiek z tego będzie, po ostatnim transferze odpuszczamy na jakiś czas i jak uzbieramy kasę to zaczynamy spowrotem pewnie ale na razie jeszcze ta wizyta u immunologa, trochę się denerwuje... W sumie to nie robię żadnych badań bo za tydzień mam wizytę więc Już wolę jechać do niego niech zleci konkretne badania a nie robić na własną rękę

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 4 marca 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze w sumie zastanawiam się nad zmianą kliniki przy następnym podejściu bo wydaje mi się ze w tym Rzeszowie to jakoś tal byle jak podchodzą do pacjenta nie mówią nic dokładnie konkretnie więc pewnie trzeba będzie zmienić klinikę...

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    My jak byliśmy w Rzeszowie to rozmawialiśmy z embriolog w gabinecie i nam powiedziała tylko tyle ze są bardzo dobrej jakości i nic nie wspominała o embryoglue i wydaje mi się ze tak nie powinno być bp to są nasze zarodki więc powinni nam wszystko powiedzieć, no i jeszcze mnie wkurza i nich to że po transferze nie dają kompletnie nic żadnego dokumentu ze był transfer. W sumie Teraz trochę żałuję ze nie wzięłam tego embryoglue bo może było by inaczej ale tak to jest jak pierwsze podejście i nie wie się nic raz mi nasz doktor powiedział ze pierwszy transfer jest taka próba jak organizm zareaguje na zarodek i tym mnie zdenerwował bo przez takie podejście mamy ostatnia szanse, ale powiem szczerze że jakoś się już nie nastawiam ze cokolwiek z tego będzie, po ostatnim transferze odpuszczamy na jakiś czas i jak uzbieramy kasę to zaczynamy spowrotem pewnie ale na razie jeszcze ta wizyta u immunologa, trochę się denerwuje... W sumie to nie robię żadnych badań bo za tydzień mam wizytę więc Już wolę jechać do niego niech zleci konkretne badania a nie robić na własną rękę

    U nas w klinice po 2 tygodniach od transferu przychodzi się po kartę informacyjną. Oczywiście nikt mnie nie poinformował o tym i karte informacyjną z punkcji odebrałam po 2.5 miesiąca i to przez przypadek bo zapytałam czy jest jakaś dokumentacja dla mnie... I wtedy się dowiedziałam o klasie zarodków i jeszcze dwie wiadomości: dostałam embrioglue (to akurat super) oraz zrobili mi IMSI a lekarz powiedział że będzie ICSI.
    Raczej powinnyśmy wiedzieć o takich rzeczach.
    Też odnoszę wrażenie że pierwsze transfery to jakieś takie próbne są. I już nie chodzi o pieniądze tylko o emocje z tym związane, leki, czas, tłumaczenie się przed pracodawcami, urlop z dnia na dzień

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po punkcji jest wypis opisane leki, kiedy będą dzwonić, na jaki numer dzwonić jak będziesz się źle czuć itp
    Po transferze zawsze też dostaje wypis z lekami oraz zdjęciami zarodka który był transferowany.

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 4 marca 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    U nas w klinice po 2 tygodniach od transferu przychodzi się po kartę informacyjną. Oczywiście nikt mnie nie poinformował o tym i karte informacyjną z punkcji odebrałam po 2.5 miesiąca i to przez przypadek bo zapytałam czy jest jakaś dokumentacja dla mnie... I wtedy się dowiedziałam o klasie zarodków i jeszcze dwie wiadomości: dostałam embrioglue (to akurat super) oraz zrobili mi IMSI a lekarz powiedział że będzie ICSI.
    Raczej powinnyśmy wiedzieć o takich rzeczach.
    Też odnoszę wrażenie że pierwsze transfery to jakieś takie próbne są. I już nie chodzi o pieniądze tylko o emocje z tym związane, leki, czas, tłumaczenie się przed pracodawcami, urlop z dnia na dzień

    To u mnie w klinice z punkcji dają wypis kartę informacyjna i wszystko a jak po transferze na drugi dzień dzwoniłam i pytałam czy może zapomniały mi panie dać jakieś dokumenty z transferze bo doktor mówił ze dostane zdj podanego zarodka i będzie podana klasa tych pozostałych również więc pani mi powiedziała ze u nich w klinice nie dają żadnych takich dokumentów....
    Dokładnie tak jak mówisz ze juz nawet nie chodzi o pieniądze ale człowiek myśli ze pierwszy to na pewno się uda skoro jest super klasy podobno ze wszystko będzie ok a tutaj nagle przychodzi rozczarowanie i odbija się na psyhice, ja to bardzo źle zniosłam, właściwie to już nie chciałam podchodzić do kolejnego transferu nie chciałam zapisywać się do immunologa bo twierdziłam ze to wszystko bez sensu i skoro so tej pory nic się nie udało to się już nie uda i gdyby nie mąż i jego wsparcie to byłoby kiepsko... On na szczęście nie pokazuje swoich emocji chociaż wiem ze to mocno przeżywa...

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    My jak byliśmy w Rzeszowie to rozmawialiśmy z embriolog w gabinecie i nam powiedziała tylko tyle ze są bardzo dobrej jakości i nic nie wspominała o embryoglue i wydaje mi się ze tak nie powinno być bp to są nasze zarodki więc powinni nam wszystko powiedzieć, no i jeszcze mnie wkurza i nich to że po transferze nie dają kompletnie nic żadnego dokumentu ze był transfer. W sumie Teraz trochę żałuję ze nie wzięłam tego embryoglue bo może było by inaczej ale tak to jest jak pierwsze podejście i nie wie się nic raz mi nasz doktor powiedział ze pierwszy transfer jest taka próba jak organizm zareaguje na zarodek i tym mnie zdenerwował bo przez takie podejście mamy ostatnia szanse, ale powiem szczerze że jakoś się już nie nastawiam ze cokolwiek z tego będzie, po ostatnim transferze odpuszczamy na jakiś czas i jak uzbieramy kasę to zaczynamy spowrotem pewnie ale na razie jeszcze ta wizyta u immunologa, trochę się denerwuje... W sumie to nie robię żadnych badań bo za tydzień mam wizytę więc Już wolę jechać do niego niech zleci konkretne badania a nie robić na własną rękę

    My jak pytaliśmy o jakieś dodatki do ICSI to usłyszeliśmy że w sumie nie są nam potrzebne, lekarz stwierdził że wyniki męża dobre. Ale mi to jakoś nie dawało spokoju, czytałam trochę i pomyślałam o tym Fertile Chip bo kiedy był u nas problem z morfologia. Zadzwoniłam do Rzeszowa poprosiłam o rozmowę z embriolog i ona mówiła że w sumie to faktycznie te wyniki są dobre, ale zapytałam konkretnie o ten dodatek i ona mi wyjaśniła na czym to polega. Ja chciałam konkretnej odpowiedzi czy w jakimś stopniu może to pomoc, to powiedziała że owszem daje to kilka procent na plus. Myślę że teraz z embrioglue zrobię tak samo, jutro będę dopytywać. I choć się nie przelewa z kasą to uważam że te kilka stówek warto wydać jeżeli ma to pomoc. Boje się że jeśli tego nie weźmiemy a się nie uda to będę się zastanawiała co by było gdyby.
    Nie wiem czy w innych klinikach jest inaczej. Ale stwierdziłam że będę się dopytywać o wszystko nawet po kilka razy bo płacimy grubą kasę a to jest ich obowiązek żeby udzielić nam informacji. Zapytam jutro również o to czy po transferze dostaniemy coś takiego jak po punkcji, informacja i zalecenia.
    Wierzę kochana że Ci się uda teraz 👍 kibicuje Wam bardzo!

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 5 marca 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope i jak tam Kochana rozmawiałaś z embriolog?
    Dowiedziałas się czegoś konkretnego?
    Jestem ciekawa co Ci powiedziała ma temat czy dostaniecie coś po transferze

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Hope i jak tam Kochana rozmawiałaś z embriolog?
    Dowiedziałas się czegoś konkretnego?
    Jestem ciekawa co Ci powiedziała ma temat czy dostaniecie coś po transferze
    Szkoda gadać😒 podpisaliśmy zgody, byłam też na USG u doktora i nawet mówię do niego że nie wiemy jakiej klasy są zarodki i czy embriolog coś nam powie a on mówi że tak tak żebyśmy podeszli. No i później najważniejsza rzecz czyli płatność! Zapłaciliśmy za mrożenie i wizytę i pytam czy możemy porozmawiać z embriolog a kobitka mi mówi że nie bo teraz nie ma możliwości bezpośredniej rozmowy tylko telefonicznie . Więc dałam sobie spokój i stwierdziłam że zadzwonię w poniedziałek. Ale śmiałam się do męża przez drogę że chodziła embriolog po korytarzu bo nawet miała koszulkę z napisem ale porozmawiać nie można 😂

    Jak dowiem się czegoś w poniedziałek to dam Ci znać 👍
    Z dobrych informacji jest to że mamy zielone światło na transfer już w tym cyklu. Czekam na @ i zaczynamy. 🍀

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 5 marca 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Szkoda gadać😒 podpisaliśmy zgody, byłam też na USG u doktora i nawet mówię do niego że nie wiemy jakiej klasy są zarodki i czy embriolog coś nam powie a on mówi że tak tak żebyśmy podeszli. No i później najważniejsza rzecz czyli płatność! Zapłaciliśmy za mrożenie i wizytę i pytam czy możemy porozmawiać z embriolog a kobitka mi mówi że nie bo teraz nie ma możliwości bezpośredniej rozmowy tylko telefonicznie . Więc dałam sobie spokój i stwierdziłam że zadzwonię w poniedziałek. Ale śmiałam się do męża przez drogę że chodziła embriolog po korytarzu bo nawet miała koszulkę z napisem ale porozmawiać nie można 😂

    Jak dowiem się czegoś w poniedziałek to dam Ci znać 👍
    Z dobrych informacji jest to że mamy zielone światło na transfer już w tym cyklu. Czekam na @ i zaczynamy. 🍀

    O ludzie to faktycznie śmiech 🤦‍♀️ jak na klinikę to powinni naprawdę mieć całkiem inne podejście, coraz bardziej już mi podpadają...
    Ale najważniejsze że w tym cyklu będziesz mieć transfer 🥰 bardzo się cieszę i kciuki dalej zaciśnięte 😉 a masz jakieś leki na wywołanie @ czy nic?

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    O ludzie to faktycznie śmiech 🤦‍♀️ jak na klinikę to powinni naprawdę mieć całkiem inne podejście, coraz bardziej już mi podpadają...
    Ale najważniejsze że w tym cyklu będziesz mieć transfer 🥰 bardzo się cieszę i kciuki dalej zaciśnięte 😉 a masz jakieś leki na wywołanie @ czy nic?
    Niestety ładujemy dużo pieniędzy ale podejście nie jest do końca takie jak być powinno. Od punkcji brałam utrogestan i w sumie już wczoraj wieczorem go odstawiłam. Lekarz mówi że za ok 2-3 dni miesiączka powinna przyjść.

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Niestety ładujemy dużo pieniędzy ale podejście nie jest do końca takie jak być powinno. Od punkcji brałam utrogestan i w sumie już wczoraj wieczorem go odstawiłam. Lekarz mówi że za ok 2-3 dni miesiączka powinna przyjść.

    No dokładnie na takie pieniądze które się tam zostawia to naprawdę powinni zmienić podejście albo personel na bardziej że tak powiem ludzki...

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ