X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunolog - Padjas / J.Malinowski
Odpowiedz

Immunolog - Padjas / J.Malinowski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 416 68

    Wysłany: 28 maja 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o radę. Szukam immunologa, który da mi wytyczne do transferu w Czechach. Zastanawiam się nad dr Padjas i dr Jakubem Malinowskim. Możecie mi coś doradzić? do kogo warto się zapisać ? Ps. Z dr Pasnika, Sydora i Malinowskiego seniora rezygnuje, bo są nieosiągalni.

  • ewelina Koleżanka
    Postów: 55 29

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u Malinowskiego w bocianie. Szybkie terminy, lekarz konkretny z dużą wiedzą. Po jego zaleceniach w końcu udał nam się transfer. Polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2023, 09:03

    age.png
  • inka222 Autorytet
    Postów: 286 110

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina wrote:
    Ja byłam u Malinowskiego w bocianie. Szybkie terminy, lekarz konkretny z dużą wiedzą. Po jego zaleceniach w końcu udał nam się transfer. Polecam.


    Tez zaleca szczepienia ?

    preg.png
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 55 29

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka222 wrote:
    Tez zaleca szczepienia ?

    Nie, nie zalecał mi szczepień.

    age.png
  • inka222 Autorytet
    Postów: 286 110

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina wrote:
    Nie, nie zalecał mi szczepień.

    Napisałaś ze przyjmuje w bocianie podpowiesz gdzie konkretnie ?

    Z ciekawości co Ci zalecił ?

    Strasznie zraziłam sie do Malinowskiego seniora … potraktował mnie strasznie i myśle o innym immunologu.
    Próbuje dostać sie tez do Sydora

    preg.png
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 55 29

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bocianie w Łodzi. Na pierwszej wizycie zlecił mi i mężowi badania, na następnej przyjechaliśmy z wynikami, wypisał zalecenia z którymi udałam się do mojego ginekologa. Ja miałam Encorton, accofil, heparyna, acard. Lekarz cos tam nam tłumaczył ale już nie pamiętam co było nie tak w wynikach, najważniejsze dla nas że z jego zaleceniami w końcu się udało ;)

    age.png
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 416 68

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina wrote:
    W Bocianie w Łodzi. Na pierwszej wizycie zlecił mi i mężowi badania, na następnej przyjechaliśmy z wynikami, wypisał zalecenia z którymi udałam się do mojego ginekologa. Ja miałam Encorton, accofil, heparyna, acard. Lekarz cos tam nam tłumaczył ale już nie pamiętam co było nie tak w wynikach, najważniejsze dla nas że z jego zaleceniami w końcu się udało ;)
    A co Ci wyszło w wynikach nie tak?

  • ewelina Koleżanka
    Postów: 55 29

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    A co Ci wyszło w wynikach nie tak?
    Na pewno kiry bx, wysoki cross match i przeciwciała przeciwplemnikowe u mnie i u męża, reszta chyba była ok. Jak dostałam wyniki miałam zaraz wizytę, dostałam zalecenia i skupiłam się na kolejnym transferze i juz do nich nie wracałam

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ