Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro 2020, walczymy dalej!!!
Odpowiedz

In vitro 2020, walczymy dalej!!!

Oceń ten wątek:
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, Dominika super wieści!!! 😁
    Geniolka ✊✊🍀

    dominika405 lubi tę wiadomość

  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geniolka, meeega kciuki! Napisz jak tam? :)

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Sano93 Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam takie bardzo głupie pytanie, mianowicie: muszę wykonać AMH i generalnie czas oczekiwania np w diagnostyce wynosi ok 2 tyg ale w gyncentrum oferują jakaś nowoczesna technologie, która pozwala na dużo szybszy wynik w 1-2 dni. Czy warto im zaufać ? Robiła któraś ?

    🔹Sano93🔸
    Starania od październik 2019
    🔹Czerwiec 2020 kompletowanie badań do invitro 🔹 🔸Sierpień 2020 - startujemy 🤞 Udało się uzyskać ❄️
    🔸Transfer 9.09 🙏
    🔸Akt 30tc 👧🏼 Dzidzia waży już ok 1500g ❤️
  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sano, ja robiłam AMH w Invikcie i miałam wynik tego samego dnia. Myślę, że spoko.

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Rośniemy :)
    6dpt 29.2
    8dpt 80.8
    10dpt 188.4, przyrost 134%
    Dziękuję za kciuki!
    Jest pieknie ✊🏻💗💗💗💗💗💗

    dominika405 lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry,kochana jak tam u Ciebie? Przygotowujesz się już do transferu? :)

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Cherry,kochana jak tam u Ciebie? Przygotowujesz się już do transferu? :)

    Dziękuję, ze pytasz. Czekam na okres i pójdę do ginekolog po leki, wiec już niedługo, za 2-3 tyg. lot do Polski po dziecko 🥰

    Bardzo się cieszę, ze Wam się udało 💕, czekamy teraz na serduszko ❤️ 😊. Jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 15:31

    dominika405, Maenka, Martaaa87, Marmis lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry, mega że juz niedługo wracasz po kropusia.Bierzesz 1? Miałaś teraz włączoną heparynę i jakiś steryd? A ja czuje się bardzo dobrze,pomijając bóle brzucha tak 1-2x dziennie. Najgorzej jest jak siedzę zgięta i o dziwo jak leżę. Najlepiej mi wtedy pochodzić i przechodzi. Żyje na razie w ciągłym oczekiwaniu i modlitwach żeby kropek ze mną został...powiem Ci,że myślałam, że będzie łatwiej. Będąc tą oczekującą na transfer sama tak myślałam- że dodatnia beta to już wielki krok i potem z górki. No ale jeszcze trochę i może się uspokoję <oby>.
    Wizyta pęcherzykowa za tydzień w poniedziałek i zobaczymy kiedy gin będzie chciał robić serduszkową.Pewnie za 2 tygodnie.

    Ewelka02 lubi tę wiadomość

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Cherry, mega że juz niedługo wracasz po kropusia.Bierzesz 1? Miałaś teraz włączoną heparynę i jakiś steryd? A ja czuje się bardzo dobrze,pomijając bóle brzucha tak 1-2x dziennie. Najgorzej jest jak siedzę zgięta i o dziwo jak leżę. Najlepiej mi wtedy pochodzić i przechodzi. Żyje na razie w ciągłym oczekiwaniu i modlitwach żeby kropek ze mną został...powiem Ci,że myślałam, że będzie łatwiej. Będąc tą oczekującą na transfer sama tak myślałam- że dodatnia beta to już wielki krok i potem z górki. No ale jeszcze trochę i może się uspokoję <oby>.
    Wizyta pęcherzykowa za tydzień w poniedziałek i zobaczymy kiedy gin będzie chciał robić serduszkową.Pewnie za 2 tygodnie.
    Wiem, rozumiem stres związany z ciąża, szczególnie jak tak długo staramy się o maleństwo, człowiek drży przy każdym podmuchu wiatru, żeby maleństwu nie zaszkodzić! Będzie dobrze, zobaczysz, jeszcze troszkę i zaczniesz się naprawdę cieszyć ciaza 🥰
    Zobaczymy co zaproponuje dr Agnieszka, chyba tym razem wolałabym wziąć jeden zarodeczek, psychicznie lepiej zniosę ewentualna porażkę, wiedząc, ze jest jeszcze jedna śnieżynka ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 16:04

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1170 1820

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z transferu i wiedziałam, że ten stres, który mnie dopadł musiał coś oznaczać, bo ogólnie nie jestem osobą mocno denerwującą się i przejmującą - a mianowicie do transferu przetrwała tylko 1 blastka klasy 4BB...🙄
    Także 1 cała procedura za mną, jeżeli się nie uda to wszystko trzeba będzie zaczynać od początku😕
    Troszkę mi to podcięło skrzydła, bo liczyłam, że chociaż 2 się uchowają, ale widocznie 2 to za dużo chciałam... 🤷‍♀️
    Dziękuję Dziewczyny za kciuki 😘
    Dominika Gratuluję pięknego przyrostu 🤰
    We wtorek mam zrobić pierwsze badania estradiol, progesteron i HCG, żeby doktor jak coś mógł zweryfikować leki, które biorę 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 16:13

    Em11 lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Właśnie wróciłam z transferu i wiedziałam, że ten stres, który mnie dopadł musiał coś oznaczać, bo ogólnie nie jestem osobą mocno denerwującą się i przejmującą - a mianowicie do transferu przetrwała tylko 1 blastka klasy 4BB...🙄
    Także 1 cała procedura za mną, jeżeli się nie uda to wszystko trzeba będzie zaczynać od początku😕
    Troszkę mi to podcięło skrzydła, bo liczyłam, że chociaż 2 się uchowają, ale widocznie 2 to za dużo chciałam... 🤷‍♀️
    Dziękuję Dziewczyny za kciuki 😘
    Dominika Gratuluję pięknego przyrostu 🤰
    We wtorek mam zrobić pierwsze badania estradiol, progesteron i HCG, żeby doktor jak coś mógł zweryfikować leki, które biorę 🙂

    Geniolka, musisz wierzyć w swojego małego wojownika w brzuszku, niech pieknie rośnie przezzkolejne 9 miesięcy ✊🏻💗💗💗💗

    GeNiOlKaa92 lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1170 1820

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 dziękuję za ciepłe słowa 😘
    Ale ja właśnie na swoje nieszczęście należę do osób realnie stąpających po Ziemii i mam umysł matematyczny, a liczby nie przemawiają na naszą korzyść, więc nazywając rzeczy po imieniu, aby udało się z posiadaniem tylko 1 blastki w pierwszym transferze musiałby stać się prawdziwy cud🙂 Choć wiadomo cień nadziei zawsze jest 🤞

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • dominika405 Autorytet
    Postów: 722 824

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geniolka, 4BB to na prawdę dobra blastocysta! Najważniejsze,że jest już blastką i to o niej na prawdę bardzo dużo mówi.U kogo się leczysz w Bocianie? Rozumiem,że jesteście już razem w dwupaku? Jak się czujesz?

    Cherry,ja na Twoim miejscu też bym wzięła jedną jeśli ta druga nie jest o wiele słabsza (wtedy nie ma co jej zostawiać samej). Sama kiedyś chciałam brać po 2,ale właśnie szkoda mi było "zmarnować" dwóch w razie jeśli mój organizm nie zechce być w tym momencie w ciąży. Brałaś ostatnio heparynę po transferze?

    Córeczko, jesteś moim spełnieniem marzeń. 💕

    17.06- FET 3.1.1
    6dpt- 29.2; 8dpt- 80.8; 10dpt- 188.4 ; 12dpt- 557.2; 14dpt- 1497; 17dpt- 4795;
    19dpt- pęcherzyk z zarodkiem;
    28dpt- mamy ❤
    38+4tc- mamy nasz Cud 👶
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Właśnie wróciłam z transferu i wiedziałam, że ten stres, który mnie dopadł musiał coś oznaczać, bo ogólnie nie jestem osobą mocno denerwującą się i przejmującą - a mianowicie do transferu przetrwała tylko 1 blastka klasy 4BB...🙄
    Także 1 cała procedura za mną, jeżeli się nie uda to wszystko trzeba będzie zaczynać od początku😕
    Troszkę mi to podcięło skrzydła, bo liczyłam, że chociaż 2 się uchowają, ale widocznie 2 to za dużo chciałam... 🤷‍♀️
    Dziękuję Dziewczyny za kciuki 😘
    Dominika Gratuluję pięknego przyrostu 🤰
    We wtorek mam zrobić pierwsze badania estradiol, progesteron i HCG, żeby doktor jak coś mógł zweryfikować leki, które biorę 🙂
    Kochana, trzeba wierzyć w swojego kropka. U mnie ten najsłabszy kropek lada dzień skończy 11 miesięcy

    Cherry78, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1170 1820

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika405 wrote:
    Geniolka, 4BB to na prawdę dobra blastocysta! Najważniejsze,że jest już blastką i to o niej na prawdę bardzo dużo mówi.U kogo się leczysz w Bocianie? Rozumiem,że jesteście już razem w dwupaku? Jak się czujesz?



    No Doktor też powiedział, że jest jedna, ale bardzo dobra. Ja się za bardzo na tych oznaczeniach nie znam, ale teraz doczytałam o oznaczeniach i mówił prawdę, w artykułach też mówią, że takie blastki są dobrej jakości 😁
    Moim lekarzem teraz do transferu jest dr Niemoczyński🙂
    Tak dokładnie jesteśmy w domu (w końcu) i odpoczywamy🙂 W sumie chyba powoli schodzi mi ten stres, albo relanium dopiero zaczęło działać, bo tak mi się chce spać, że chyba utnę sobie małą drzemkę 😴
    No już na nic nie mam wpływu, pozostało tylko czekać 🙂🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 17:17

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Cherry78 dziękuję za ciepłe słowa 😘
    Ale ja właśnie na swoje nieszczęście należę do osób realnie stąpających po Ziemii i mam umysł matematyczny, a liczby nie przemawiają na naszą korzyść, więc nazywając rzeczy po imieniu, aby udało się z posiadaniem tylko 1 blastki w pierwszym transferze musiałby stać się prawdziwy cud🙂 Choć wiadomo cień nadziei zawsze jest 🤞
    Geniolka, bo nasze dzieci z ivf takim właśnie CUDEM są kochana!! Za kropusia ✊🏻💗💗💗

    Em11, buziole dla biegającego blastusia ❤️❤️❤️🧸

    Dominika, nigdy nie brałam heparyny ale poproszę dr Agnieszkę, może mi da na wszelki wypadek 🤞🏼😬

    GeNiOlKaa92, Em11 lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Martaaa87 Autorytet
    Postów: 1615 1942

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherryś, bardzo się cieszę, że to już niedługo. Wiesz jak bardzo trzymam za Ciebie kciuki :*
    Geniolka, u mnie też przetrwała tylko jedna blastka. Reszta niespodziewanie „padła”, choć po 3 dobie było ich z 7...

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5ew7g10b8s.png

    2016
    3 IUI - synek

    październik 2019
    długi protokół - mamy dwie blastki
    23.10 transfer 4BB - nieudany
    18.11 transfer 4BC - nieudany

    luty 2020
    krótki protokół
    04.03 transfer blastki 5BA
    7dpt - beta HCG 65,1 U/I, 9dpt - beta HCG 144,3 U/l
    26dpt - maluch ma 7 mm 😊
    drugi synek ❤️
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry, życzę Ci Kochana z całego serca takiego szczęścia jak ta moja"blastusia". Podziwiam Cię za wytrwałość i pogodę ducha. Zawsze możemy liczyć na Twoją radę i wsparcie.

    Martaaa87, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1170 1820

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa87 wrote:
    Cherryś, bardzo się cieszę, że to już niedługo. Wiesz jak bardzo trzymam za Ciebie kciuki :*
    Geniolka, u mnie też przetrwała tylko jedna blastka. Reszta niespodziewanie „padła”, choć po 3 dobie było ich z 7...

    U mnie było podobnie, jak doktor pokazywał mi to do 3 doby były wszystkie, a potem przestawały się rozwijać. Ja się z tym liczyłam, że ileś odpadnie, ale nie myślałam, że aż tyle 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2020, 22:03

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Cherry, życzę Ci Kochana z całego serca takiego szczęścia jak ta moja"blastusia". Podziwiam Cię za wytrwałość i pogodę ducha. Zawsze możemy liczyć na Twoją radę i wsparcie.

    Dziękuje 🥰. To dzięki forum, waszym sukcesom i dzięki wzajemnemu wspieraniu się, wciąż walczymy i się nie poddajemy. Ja się cieszę Waszymi małymi kroczkami i szczęściem. Poza tym, zawsze jest jakiś plan B 😉
    Em11, a ja Ci życzę drugiego Blastusia, żeby razem biegały i rozrabiały rodzicom 😘

    Em11, Perelka lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ