Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Bydgoszcz
Odpowiedz

In vitro Bydgoszcz

Oceń ten wątek:
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 4 sierpnia 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATI wrote:
    Cześć. Czy orientujecie się, czy w kujawsko-pomorskim wykonam biopsje z cd138? Albo możecie polecić mi, gdzie najsprawniej wykonać?
    Leczę się w Gamecie w Bydgoszczy i robiłam biopsje cd138 😊

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 4 sierpnia 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATI wrote:
    Cześć. Czy orientujecie się, czy w kujawsko-pomorskim wykonam biopsje z cd138? Albo możecie polecić mi, gdzie najsprawniej wykonać?

    Robią w Gamecie. Nie robiłam, ale się dowiadywałam. W Invikcie robią tylko z receptywnością.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • NATI Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Leczę się w Gamecie w Bydgoszczy i robiłam biopsje cd138 😊
    Świetna wiadomość. A wiesz, czy pacjentce z zewnątrz zrobią? Ile czasu na wynik? Jaki koszt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2023, 00:12

  • NATI Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Robią w Gamecie. Nie robiłam, ale się dowiadywałam. W Invikcie robią tylko z receptywnością.
    Posiadasz może wiedzę na temat allo mlr i cross match? Robią to gdzieś u nas wysylkowo, czy trzeba się do Łodzi wybrać?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATI wrote:
    Posiadasz może wiedzę na temat allo mlr i cross match? Robią to gdzieś u nas wysylkowo, czy trzeba się do Łodzi wybrać?
    Allo mlr i cross zrobisz w szpitalu w Świeciu, wysyłają do apc próbki krwi, to mam sprawdzone bo byłam się pytać osobiści, tylko trzeba się umówić telefonicznie wcześniej,bo muszą kuriera zamówić który odbierze próbki, materiał do tych badań od poniedziałku do środy pobierają. Jeśli o Bydgoszcz chodzi polecam udać się do punktu w szpitalu MSWiA na markwarta i podpytac, ja robiłam tam cytokiny raz i wysyłają też do apc, więc myśle że na Allo i cross też pobierają.
    Jeśli chodzi o biopsję w Gamecie to na pewno zrobią, Mas chciała robić jako "pacjentka z zewnątrz " 😊 koszt jesli dobrze pamiętam wychodzil 890 zł , na wynik czekalam miesiąc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2023, 06:12

  • NATI Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Allo mlr i cross zrobisz w szpitalu w Świeciu, wysyłają do apc próbki krwi, to mam sprawdzone bo byłam się pytać osobiści, tylko trzeba się umówić telefonicznie wcześniej,bo muszą kuriera zamówić który odbierze próbki, materiał do tych badań od poniedziałku do środy pobierają. Jeśli o Bydgoszcz chodzi polecam udać się do punktu w szpitalu MSWiA na markwarta i podpytac, ja robiłam tam cytokiny raz i wysyłają też do apc, więc myśle że na Allo i cross też pobierają.
    Jeśli chodzi o biopsję w Gamecie to na pewno zrobią, Mas chciała robić jako "pacjentka z zewnątrz " 😊 koszt jesli dobrze pamiętam wychodzil 890 zł , na wynik czekalam miesiąc.
    Bardzo Ci dziękuję za informację. Spróbuje najpierw na Markwarta, potem ewentualnie Świecie. Rozumiem, że pytać bezpośrednio w punkcie pobrań/laboratorium? W obu szpitalach widzę, że jest Vitalabo tylko. Czym te laba różnią się od zwykłych Vitalabo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2023, 08:07

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest jakaś możliwość zbadania w Bydgoszczy progesteronu i estradiolu w sobotę, niedzielę i święta? Vitalabo na Hallera nie ma takiej możliwości (pobiorą krew w sobotę, ale wynik w poniedziałek). Alab ma możliwość wyniku w sobotę, ale nie funkcjonuje to w wakacje. Czytałam, że niektóre dziewczyny w takich sytuacjach robią to w szpitalu, ale jak to ogarnąć? Przecież w szpitalu trzeba być pacjentką przyjętą na oddział żeby pobrali krew. Dajcie znać czy macie jakieś pomysły. Z góry dzięki.

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATI wrote:
    Bardzo Ci dziękuję za informację. Spróbuje najpierw na Markwarta, potem ewentualnie Świecie. Rozumiem, że pytać bezpośrednio w punkcie pobrań/laboratorium? W obu szpitalach widzę, że jest Vitalabo tylko. Czym te laba różnią się od zwykłych Vitalabo?
    Tak pytaj bezpośrednio w punkcie, chodzi pewnie o kwestię umów, oni działają pod diagnostyką, bo wyniki z tych punktów mam na stronie diagnostyki zawsze.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, czy jest jakaś możliwość zbadania w Bydgoszczy progesteronu i estradiolu w sobotę, niedzielę i święta? Vitalabo na Hallera nie ma takiej możliwości (pobiorą krew w sobotę, ale wynik w poniedziałek). Alab ma możliwość wyniku w sobotę, ale nie funkcjonuje to w wakacje. Czytałam, że niektóre dziewczyny w takich sytuacjach robią to w szpitalu, ale jak to ogarnąć? Przecież w szpitalu trzeba być pacjentką przyjętą na oddział żeby pobrali krew. Dajcie znać czy macie jakieś pomysły. Z góry dzięki.
    Musisz próbować w punkcie przyszpitalnym które ma swoj lab i robią te badania na miejscu, z tego co się orientuje ten na markwarta w MSWiA pobiera w sobotę, nie wiem jak jest z niedzielą i możliwe, że te hormony zrobią Ci na miejscu. W Świeciu też robią na miejscu hormony, ale niestety nie pobierają w sobotę.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosnyfanka
    ffade653705aa.jpghttps://zapodaj.net/plik-wzPdKNxu98

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

  • NATI Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dziewczyny, czy jest jakaś możliwość zbadania w Bydgoszczy progesteronu i estradiolu w sobotę, niedzielę i święta? Vitalabo na Hallera nie ma takiej możliwości (pobiorą krew w sobotę, ale wynik w poniedziałek). Alab ma możliwość wyniku w sobotę, ale nie funkcjonuje to w wakacje. Czytałam, że niektóre dziewczyny w takich sytuacjach robią to w szpitalu, ale jak to ogarnąć? Przecież w szpitalu trzeba być pacjentką przyjętą na oddział żeby pobrali krew. Dajcie znać czy macie jakieś pomysły. Z góry dzięki.
    Alab, np. Na Chodkiewicza

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 14 września 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy to forum jest jeszcze aktywne? Są tu pary które aktualnie starają się z projektu o dzidziusia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2024, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Hej czy to forum jest jeszcze aktywne? Są tu pary które aktualnie starają się z projektu o dzidziusia ?
    Hej! Też leczę się w Invicta Bydgoszcz, jak chcesz coś pytać to śmiało :)

  • Keruj Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 29 września 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też rozważam Bydgoszcz i dr Paulinę, proszę o informację czy lekarze udzielają wyczerpujących odpowiedzi, starają się znaleźć przyczynę problemu itd. Teraz jestem u lekarza, który połączył niskie amh -0.76 i wiek -36l i to jest dla niego diagnoza i nie stara się szukać żadnych rozwiązań, suplementacji itd. Miałam dwie stymulacje, w pierwszej cztery dojrzałe komórki i jedna zapłodniona, w drugiej 4 komórki i dwie dojrzałe, dwa zaplodnienia, w jednym i drugim przypadku zarodki wysypały się w 5 dniu, wg lekarza “biologii nie oszukasz” koniec tematu. Dlatego szukam, innej godnej polecenia kliniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2024, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Keruj wrote:
    Hej, ja też rozważam Bydgoszcz i dr Paulinę, proszę o informację czy lekarze udzielają wyczerpujących odpowiedzi, starają się znaleźć przyczynę problemu itd. Teraz jestem u lekarza, który połączył niskie amh -0.76 i wiek -36l i to jest dla niego diagnoza i nie stara się szukać żadnych rozwiązań, suplementacji itd. Miałam dwie stymulacje, w pierwszej cztery dojrzałe komórki i jedna zapłodniona, w drugiej 4 komórki i dwie dojrzałe, dwa zaplodnienia, w jednym i drugim przypadku zarodki wysypały się w 5 dniu, wg lekarza “biologii nie oszukasz” koniec tematu. Dlatego szukam, innej godnej polecenia kliniki.

    Napisz do mnie na priv (o ile jest taka opcja, bo ja tu nowa jestem i nie wszystko jeszcze rozumiem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2024, 23:30

  • Polcia891 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 10 października 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onlineona wrote:
    Hej! Też leczę się w Invicta Bydgoszcz, jak chcesz coś pytać to śmiało :)[/QUOT
    Jak wasza droga na jakim jesteście etapie ?
    Jesteś zadowolona ?!
    Ja trafiłam do doktor Działak złoto kobieta ❤️ w sobotę (12.10) jedziemy już do Gdańska na pobranie 17.10 transfer. W końcu nie zostałam potraktowana jak skrajny przypadek tylko jak pacjentka. Ja jestem bardzo zadowolona

  • Ktosiek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 20 listopada 2024, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia891 wrote:
    Hej czy to forum jest jeszcze aktywne? Są tu pary które aktualnie starają się z projektu o dzidziusia ?

    My! W Gamecie 😃

  • Rybka94 Ekspertka
    Postów: 183 207

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiek wrote:
    My! W Gamecie 😃

    Ja będę się wybierać do Gamety :) to nasze pierwsze podejście
    Idziemy dopiero na kwalifikacje

    2023- Synek 💙
    12.2024- ciąża pozamaciczna 💔
    7.01.2025- beta 8,6 🤞
    10.01.2025 - beta 49,3 🤞progesteron 13 (2xluteina)
    13.01.2025 - 382,4
    16.01.2025-1994,1
    21.01.25 - ciąża pozamaciczna prawostronna 💔
    Oba jajowody usunięte.

    02.2025- kwalifikacja do IVF
    Torbiel krwotoczna - odroczenie stymulacji 😥
    11.03.2025 - wizyta w klinice
    14.04.25- punkcja (7 dojrzałych -3 blastki)
    19.04.25- transfer ♥️🍀
    Nieudany 😔
    20.05.25- transfer 2 🍀🤞
    😔
    17.06.25- transfer 3 , ostatni zarodek 🍀🤞
    💔💔😭
    01.09.25- zmiana kliniki/stymulacja
    12.09.25 - punkcja (16 pobranych- 14 komórek )
    17.09.25 - 6❄️
  • Kaśkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 stycznia, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, a jak wygląda kontakt z lekarzami po transferze w invictie? Są na bieżąco badane hormony, które lekarz weryfikuje?

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 14 stycznia, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka dodałam Cię do przyjaciółek, nie wiem, czy jeszcze tutaj zaglądasz :)

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ