X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Bydgoszcz
Odpowiedz

In vitro Bydgoszcz

Oceń ten wątek:
  • Stay Ekspertka
    Postów: 127 189

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daria_92 wrote:
    My mieliśmy badania o których mówisz. Zresztą jak czytam inne wątki na forum to mam wrażenie że dr Agustyniak zadbał o każde badania, może dlatego że szukał u nas przyczyny aż w końcu po 2 latach w klinice stwierdził niepłodność idiopatyczna
    Nam dr Augustyniak zaproponował invitro, wspomniał o inseminacji ale mówił że skuteczność jest kiepska i to co wydany na kilka podejsc to będziemy mieli już połowę invitro
    Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to zapraszam na priv

    Nie wiem czy jest tutaj opcja pisania na Priv, nie znam na tyle tej aplikacji albo nie mam odpowiedniego pakietu. Dodałam Cię do znajomych, może to coś da🙂Jeżeli możesz odezwij się na maila: [email protected]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z własnego doświadczenia odradzam IUI, miałam trzy podejścia, szkoda kasy

  • Stay Ekspertka
    Postów: 127 189

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Z własnego doświadczenia odradzam IUI, miałam trzy podejścia, szkoda kasy
    I teraz IVF? Jakieś są to koszta mniej więcej podliczając badania, leki itd?

  • daria_92 Ekspertka
    Postów: 175 620

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay poszukaj w wiadomości bo napisałam do Ciebie na priv

    Ona: 92'

    On: 90'
    4lata starań
    Niepłodność idiopatyczna

    age.png

    I procedura
    29.08.2022 transfer zarodka 4.1.1
    5dpt beta 6.8, prog. 144
    11dpt beta 69.8 prog. 128
    18dpt beta 908 prog. 99.8
    23.09 25dpt beta 2654 i jest bijące ❤️; prog. 97,6
    01.10 beta 7771, prog 109
    04.10 (7+3) USG ❤️ i 1.3 cm człowieka
    31.10 (11+2) CRL 4.56 cm, FHR 161
    08.11 (12+4) prenatalne, CRL 5.67 cm, FHR 158, bardzo niskie ryzyko
    28.11 2022 146 g i 12,9 cm człowieka ❤️
    02.01.2023 (21+0) 380 g
    20.01.2023 połówkowe ok, chłopiec, 498g
    30.01 700g
    27.02 1255 g
    27.03 1780g - FGR 1st
    11.04 1920g



    2 x❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    I teraz IVF? Jakieś są to koszta mniej więcej podliczając badania, leki itd?
    Trudno powiedzieć bo zależy kto jaki ma problem, na wstępie same wirusowe to duży koszt, ja na protokół i 1 transfer wydałam 17 tys

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola2710 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem z Bydgoszczy, ale od wielu lat leczyłam się w Łodzi.. Chciałam zapytać się jakie macie doświadczenia w leczeniu niepłodności w Bydgoszczy. Nie ukrywam że po 10 latach jestem zmęczona jeżdżeniem do innego miasta. Dajcie znać czy warto próbować podchodzić tutaj. :)

    Witam! W Łodzi gdzie się apani leczyła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola2710 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem z Bydgoszczy, ale od wielu lat leczyłam się w Łodzi.. Chciałam zapytać się jakie macie doświadczenia w leczeniu niepłodności w Bydgoszczy. Nie ukrywam że po 10 latach jestem zmęczona jeżdżeniem do innego miasta. Dajcie znać czy warto próbować podchodzić tutaj. :)
    Witam! Gdzie dokładnie leczyła się Pani w Łodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola2710 wrote:
    Wiem że jest in victa w Bydgoszczy i ciekawa jestem Waszyvh opinii o niej. No i słyszałam że w tym roku otwierają odział Gamety w Bydgoszczy. Jestem po 4 pełnych procedurach in vitro i myślę żeby ostatni raz spróbować ponownie tutaj ale waham się :)
    Ja się leczę w Gamecie w Gdyni i na 4 podejścia 3 ciąże które straciłam w 6-7 tygodniu. Teraz immunolog i szukanie przyczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2022, 20:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Z mojego doświadczenia nie warto tracić czasu i pieniędzy. Z tego co pisały dziewczyny m.in. na wątku bydgoskim tak samo. Z doświadczenia moich znajomych również bez pozytywnego rezultatu.


    Witam! Gdzie wykonywała Pani w Bydgoszczy biopsje endometrium? Ile Pani za nie płaciła i czy miała jakieś objawy wcześniej?

  • KlaudiaKno Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 19 września 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    I teraz IVF? Jakieś są to koszta mniej więcej podliczając badania, leki itd?
    My jesteśmy już po trzech programach, z żadnego ciąży nie było. Dwa pierwsze były z nasieniem dawcy, a moimi komorkami, trzecie adopcja zarodka. Trzecie podejście wyszło nas generalnie taniej, chociaż jak dolicze wszystkie badania, które robiłam (swoją drogą na własną rękę, bo od lekarza ciągle slyszalam, że w naszym przypadku, to tego na pewno nie będzie u szkoda badać), to pewnie podobnie ... Do pierwszych trzech procedur leki do stymulacji są refundowane, potem już nie. I w invicta na trzeci program my mieliśmy 1000 zł niższą cenę

  • Asia11 Autorytet
    Postów: 926 1117

    Wysłany: 21 września 2022, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMmm wrote:
    Witam, czy może ktoś coś wie więcej o klinice zdrowko, Niemcz? Czy ktos ma doswiadczenie z nia? (Oczywiscie w odniesienih do leczenia nieplodnosci), Dziękuję bardzo, pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odp.🙂

    Już wrzesień, więc pewnie już wybrałaś klinikę. Wszystko zależy od tego, jakim się jest przypadkiem i z czego wynika problem z zajściem w ciążę. Ja podchodzilam do in vitro w Zdrówku, udało się za 1 razem, jestem właśnie w 8 miesiącu ciąży 😁 Zdecydowałam się tam na pierwszą próbę, gdyż chyba finansowo wychodzi najkorzystniej i koleżance też udało sie u nich za pierwszym razem. Tak więc komu się udaje to chwali, komu nie, to próbuje gdzie indziej. A są tacy, którym ostatecznie nie udaje się nigdzie 😔

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 22 września 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ENDI wrote:
    Witam! Gdzie wykonywała Pani w Bydgoszczy biopsje endometrium? Ile Pani za nie płaciła i czy miała jakieś objawy wcześniej?

    Pierwszą biopsję miałam w trakcie histeroskopii, a kontrolną już normalnie na wizycie. Robiłam w Gamecie w Łodzi, bo tam się leczę, ale z tego co słyszałam można wykonać ją też w bydgoskiej gamecie. Płaciłam za biopsję razem z wizytą 540 zł. Objawami bywają plamienia śródcykliczne, chociaż u mnie akurat przyczyna plamień była inna. Zdecydowałam się ze względu na niepowodzenie implantacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w Zdrówko, przede mną 3 transfer, niby wszystko ok ale ciąży brak

  • Marta& Przyjaciółka
    Postów: 80 31

    Wysłany: 22 października 2022, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Dziewczyny jestem w Zdrówko, przede mną 3 transfer, niby wszystko ok ale ciąży brak
    A immunologia zbadana? U nas przy trzecim po dodaniu lekarstw coś się ruszyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta& wrote:
    A immunologia zbadana? U nas przy trzecim po dodaniu lekarstw coś się ruszyło
    Leczysz się w Zdrówko? Jakie dostałaś leki

  • Marta& Przyjaciółka
    Postów: 80 31

    Wysłany: 24 października 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Leczysz się w Zdrówko? Jakie dostałaś leki
    Ja akurat w Białymstoku. Ale jestem z okolic Torunia. A u immunologa w Łodzi doc Pasnik

    Kasienka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta& wrote:
    Ja akurat w Białymstoku. Ale jestem z okolic Torunia. A u immunologa w Łodzi doc Pasnik
    Czemu zaczęłaś badać immuno? Czy coś w podstawowych badaniach wyszło żeby iść w tym kierunku

  • Marta& Przyjaciółka
    Postów: 80 31

    Wysłany: 24 października 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Czemu zaczęłaś badać immuno? Czy coś w podstawowych badaniach wyszło żeby iść w tym kierunku
    Nic nie wyszło. Poprostu po dwóch nieudanych transferach przyszedł czas żeby poszukać przyczyny głębiej. Czekałam na zabieg usunięcia torbieli a w międzyczasie żeby nie traci czasu zrobione zostały badaniam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz stwierdził że nie ma sensu robić badań bo biorę encorton żeby organizm nie odrzucił zarodka i nie ważne co wyjdzie to nie ma innego leczenia

  • Marta& Przyjaciółka
    Postów: 80 31

    Wysłany: 24 października 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka30 wrote:
    Mój lekarz stwierdził że nie ma sensu robić badań bo biorę encorton żeby organizm nie odrzucił zarodka i nie ważne co wyjdzie to nie ma innego leczenia
    No ja też brałam encorton przy drugim transferze i nic. A tera dodatkowo acofil i póki co beta rosnie

    Kasienka30 lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ