X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro/ICSI w Niemczech
Odpowiedz

In vitro/ICSI w Niemczech

Oceń ten wątek:
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wszystko w porzadku.
    zdecydowac czy wracamy po reszte, czy czy bedziemy dalej oplacac ich pobyt?

    7u22vfxmofven95z.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    techniker krankenkasse.
    Kruszynka to ile musisz czekac jeszcze? 3 czy 7?[/QUOT
    szczerze nie słyszałam o takiej kasie chorych. niby musze powtórzyć wynik po 3 dniach....tak sie boje...

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktore to podejscie? Dobrze sie czulas po stymulacji?opowiedz prosze cos wiecej.

    7u22vfxmofven95z.png
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 18 lutego 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    tak, wszystko w porzadku.
    zdecydowac czy wracamy po reszte, czy czy bedziemy dalej oplacac ich pobyt?
    Tak, musicie sprecyzować co z nimi. Czy opłacacie i przechowujecie na następne in vitro czy niszczycie.

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój facet jest w TK.
    Ale ja w Polsce jestem ubezpieczona.

    Ciekawa jestem jak wówczas by wyglądały koszty.
    Musiałabym się pewnie też tam ubezpieczyć, żeby mieć refundację...

    To w DE moim zdaniem jesz dobre, że nie zmuszają do przechowywania zarodków w nieskończoność lub do oddania do adopcji..

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna - a jestescie malzenstwem? bo trzeba byc po slubie, aby miec refundacje.
    Czasami mozna tez partnera podciagnac do ubezpieczenia, ale do in vitro to nie pomoze chyba.

    7u22vfxmofven95z.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    a ktore to podejscie? Dobrze sie czulas po stymulacji?opowiedz prosze cos wiecej.
    pierwsze podejscie (i chciałabym zeby sue udalo).ogólnie po stymulacji dobrze się czułam , nic strasznego nie zauważyłam...czasami moze jakieś rozdrażnienie bylo ale to normalne..

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka i jakie wiesci?
    U mnie na razie decyzja o iui, nie chec od razu zapisywac sie na ivf. Na razie mam kosztorys, musze do kasy podejsc i zobaczymy ile bedziemy musieli doplacic.

    7u22vfxmofven95z.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 25 lutego 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    kruszynka i jakie wiesci?
    U mnie na razie decyzja o iui, nie chec od razu zapisywac sie na ivf. Na razie mam kosztorys, musze do kasy podejsc i zobaczymy ile bedziemy musieli doplacic.
    niestety nam się nie udalo :( moze przez stres po części,wiesz wszystko nowe człowiek nie wie co i jak a dodatkowo w pracy przed stres miałam...teraz czekam na miesiączkę i na wizyte u lekarza....

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 25 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi pryzkro.Niestety stres jest nie do opanowania teraz, a bardzo utrudnia.. Sama mam z tym problemy.

    7u22vfxmofven95z.png
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 26 lutego 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    kruszynka i jakie wiesci?
    U mnie na razie decyzja o iui, nie chec od razu zapisywac sie na ivf. Na razie mam kosztorys, musze do kasy podejsc i zobaczymy ile bedziemy musieli doplacic.
    Jeśli parametry nasienia są dobre na iui, to też bym próbowała....


    Kruszynka tak bardzo mi przykro... :( nie ma słów, żeby opisać to, co czujesz... :(
    Ale jesteś silna babka! Marzenia się spełniają! Prędzej czy później! Trzeba wierzyć i się nie poddawać! Wierzę w Ciebie :× zajdziesz w drugim podejściu! Ile masz mrożaczków?

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 27 lutego 2016, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leine wrote:
    Jeśli parametry nasienia są dobre na iui, to też bym próbowała....


    Kruszynka tak bardzo mi przykro... :( nie ma słów, żeby opisać to, co czujesz... :(
    Ale jesteś silna babka! Marzenia się spełniają! Prędzej czy później! Trzeba wierzyć i się nie poddawać! Wierzę w Ciebie :× zajdziesz w drugim podejściu! Ile masz mrożaczków?
    niestety nie mamy żadnych mrozaczkow :( w końcu dostałam miesiączkę i czekamy teraz na wizytę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 01:28

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie jak to tu wyglada? tzn jaka jest roznica miedzy de a pl w samym przebiegu? i jak sie liczy ten jeden cykl? stymulacja i pozniej w razie niepowodzenia podawane sa mrozaczki, a jak sie skoncza to nastepny cykl?

    7u22vfxmofven95z.png
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bemybutterfly wrote:
    Dziewczyny a wiecie jak to tu wyglada? tzn jaka jest roznica miedzy de a pl w samym przebiegu? i jak sie liczy ten jeden cykl? stymulacja i pozniej w razie niepowodzenia podawane sa mrozaczki, a jak sie skoncza to nastepny cykl?
    Dokładnie tak jak piszesz :-)

    Kruszynka jak się czujesz? Byłaś u lekarza?

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leine wrote:
    Dokładnie tak jak piszesz :-)

    Kruszynka jak się czujesz? Byłaś u lekarza?
    hej.jestem po miesiączce juz i po wtorkowej wizycie u lekarza...powiedzial ze nie wie dlaczego to sie moglo nie udać skoro tak dobre zarodki byly. kazał sie lepiej odżywiać , jeść ryby i dużo warzyw i owoców i spróbować ponownie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 22:56

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 13 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    hej.jestem po miesiączce juz i po wtorkowej wizycie u lekarza...powiedzial ze nie wie dlaczego to sie moglo nie udać skoro tak dobre zarodki byly. kazał sie lepiej odżywiać , jeść ryby i dużo warzyw i owoców i spróbować ponownie...
    tzn za jaki czas ponownie?

    Brałaś witaminę D dodatkowo?

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcemy poczekać ze 2-3 cykle bo nie mamy mrozaczkow

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruszynka, rozumiem. Ja wczoraj byłam w klinice i już mam rozpisany plan, leki. Tylko czekać na nowy cykl i działamy. Nie mogę się doczekać :)
    Dziś mój 10dc więc jeszcze 3 tyg czekamy :D

    vioris lubi tę wiadomość

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 23 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leine wrote:
    Kruszynka, rozumiem. Ja wczoraj byłam w klinice i już mam rozpisany plan, leki. Tylko czekać na nowy cykl i działamy. Nie mogę się doczekać :)
    Dziś mój 10dc więc jeszcze 3 tyg czekamy :D[/QUO
    Leine a powiedz mi co ci rozpisali dokladnie , jaki przebieg i jakie leki ? rozumiem ze jestes juz po różnych badaniach? bierzesz jakies witaminy ? mi kazał teraz brać femibion 1 i dodatkowo witaminę D3.

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • Leine Koleżanka
    Postów: 40 16

    Wysłany: 24 marca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem po badaniach krwi. Wit D mam w normie więc nie muszę jej brać.
    Mam lekką niedoczynność tarczycy i od dzisiaj biorę lek :/ oczywiście kwas foliowy foliowy i dodatkowo magnez bo mam kurcze ;-)
    Innych badań nie miałam zleconych, może na świeżo przed punkcją będę miała.

    Od 2dc do 12dc Gonal F po 150. Na pęknięcie Ovitrelle a dopochwowo po transferze Utrogest 3x2 na dzień lub Crinone doustnie (chyba)raz dziennie.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ