Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO-MARZEC 2019
Odpowiedz

IN VITRO-MARZEC 2019

Oceń ten wątek:
  • maria.marysia Koleżanka

Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandramome wrote:
    Widzę, że dużo dziewczyn tutaj jest pacjentkami Invicty. Jak Wam idzie? Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze bety!

U mnie jest dobrze! Ostatnio miałam problemy endokrynologiczne.. A jak u Ciebie?Dziękuję Ci. Dobrze, że tutaj jesteście ;)

• Monikaa89 Przyjaciółka

Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po udanej próbie IVF posiadam niewykorzystany prolutex 10 ampułek :). Więcej informacji na maila [email protected] tutaj rzadko się loguję. Gratis mogę dorzucić 4x gonapeptyl (przechowywany w lodówce) i ok 20 szt estrofem.woj. opolskie.

Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
‹‹ 111 112 113 114 115
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego