Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO - PAŹDZIERNIK'19
Odpowiedz

IN VITRO - PAŹDZIERNIK'19

Oceń ten wątek:
  • Gaguś Autorytet
    Postów: 359 492

    Wysłany: 22 października 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wysyłałam męża po testy i tak mnie namawiał żebym zrobiła, że uległam 😉 wczoraj 6 dpt była druga blada kreska, dzisiaj rano troszkę bardziej wyraźna 😊 spróbuję dodać zdjęcie ale nie wiem czy umiem 🤔
    https://zapodaj.net/9220c00d1130d.jpg.html
    No jest ewidentnie 😊

    1IVF Invicta Warszawa Październik2019 -
    HBA 13%, FragDNA powyżej 30%
    1 zarodek M.2. (beta 0,1)
    2IVF Invicta Warszawa
    Styczeń 2019-
    1zarodek BL3.2.3 (beta0,1)
    3 próba Novum - start Luty 2019 (histeroskopia, mąż leczenie Wolski) HBA 61%, fragDNA 10%
    Transfer 11.10.
    Zarodek 2 dniowy
    11dpt beta 58, prog 16
    13dpt 108, 14dpt 167 prog 70, 17dpt 543 prog 37, 20dpt 1371 prog 57 25dpt 6853 prog 35 jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    34 dpt jest 💓
    27.12 usg prenatalne - prawdopodobnie chłopak 😊
    Mamy 2 mrozaki 2dniowe
    11.10.2022r. Kriotransfer

    Czekamy na nasze szczęście! ❤️
    2765110c1c.png
  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 22 października 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    A jaki magnez bierzesz?
    Jeśli chodzi o magnez, to polecam magne b6 (ale zwykły, nie żaden forte, skurcz itp.). Z tego co kojarzę to jeden z niewielu leków, a nie suplementów z magnezem.

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • aneleh Koleżanka
    Postów: 52 101

    Wysłany: 22 października 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wysyłałam męża po testy i tak mnie namawiał żebym zrobiła, że uległam 😉 wczoraj 6 dpt była druga blada kreska, dzisiaj rano troszkę bardziej wyraźna 😊 spróbuję dodać zdjęcie ale nie wiem czy umiem 🤔
    https://zapodaj.net/9220c00d1130d.jpg.html
    OMG :) ilu dniowy zarodek?

    Ja: 34 lat
    On: 35 lat
    Starania od sierpnia 2015
    2016 - rozpoczęcie diagnostyki
    2017 - niedrożne jajowody
    2017- ciąża pozamaciczna, pęknięcie jajowodu, krowotok wewnętrzny
    2018- laparoskopia
    2019- decyzja o in vitro, transfer w październiku, jeden jedyny zarodek 8A - złoty strzał ❤️
    2020 - jest i on!
    2021 - kolejne podejście do in vitro, transfer w październiku, blastocysta 2BB - próba zakończona rozczarowaniem, BRAK ❄️
    2021 - kolejny raz, transfer w grudniu, na pokładzie dwudniowe - 4A i 4B, BRAK ❄️
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj 581,9 tj 15 dpt. Przyrosty 94%, ale jak patrzę na inne bety dziewczyn to się trochę załamuje.... Czy są na forum dziewczyny, które miały podobnie?
    Mi lekarz mówiła jasno. Jedni maja bete niższa inni wyższa - ale najważniejsze są przyrosty. Jeśli przyrosty sa ok to nie ma sie co martwic. Za dwa dni17 dpt bedzie juz powyzej 1000 a 19 juz 2000 więc ja uważam że jest ok i nie martw się proszę na zapas.
    Możesz się martwić jak przyrosty przestaną byc ok - możemy się tak umówić 😁.

    Aś2018, Makt, magg85 lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wysyłałam męża po testy i tak mnie namawiał żebym zrobiła, że uległam 😉 wczoraj 6 dpt była druga blada kreska, dzisiaj rano troszkę bardziej wyraźna 😊 spróbuję dodać zdjęcie ale nie wiem czy umiem 🤔
    https://zapodaj.net/9220c00d1130d.jpg.html
    Kaludia jak to się ładnie mówi "jak w mordę strzelił" jest mega druga kreska widoczna 😁

    Makt lubi tę wiadomość

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 22 października 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście może estrofen od 1dc? Właśnie dostałam @ i zastanawiam się czy już dziś zacząć. Myślicie, że jak jestem na antybiotyku to w czymś to przeszkadza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 15:57

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 22 października 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneleh wrote:
    OMG :) ilu dniowy zarodek?
    5 dniowa blastocysta ale nie wiem jakie miała parametry. Lekarz mówił, że bardzo ładna i to mi wystarczyło choć oczywiście później żałowałam, że nie dopytałam 😉

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia.91 wrote:
    5 dniowa blastocysta ale nie wiem jakie miała parametry. Lekarz mówił, że bardzo ładna i to mi wystarczyło choć oczywiście później żałowałam, że nie dopytałam 😉
    no to teraz na badanie bety trzeba iść :)

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Gaguś Autorytet
    Postów: 359 492

    Wysłany: 22 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny dostałam smsa że mam wyniki już online. I boję się zajrzeć jak nie wiem co ☹️

    Arcola lubi tę wiadomość

    1IVF Invicta Warszawa Październik2019 -
    HBA 13%, FragDNA powyżej 30%
    1 zarodek M.2. (beta 0,1)
    2IVF Invicta Warszawa
    Styczeń 2019-
    1zarodek BL3.2.3 (beta0,1)
    3 próba Novum - start Luty 2019 (histeroskopia, mąż leczenie Wolski) HBA 61%, fragDNA 10%
    Transfer 11.10.
    Zarodek 2 dniowy
    11dpt beta 58, prog 16
    13dpt 108, 14dpt 167 prog 70, 17dpt 543 prog 37, 20dpt 1371 prog 57 25dpt 6853 prog 35 jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    34 dpt jest 💓
    27.12 usg prenatalne - prawdopodobnie chłopak 😊
    Mamy 2 mrozaki 2dniowe
    11.10.2022r. Kriotransfer

    Czekamy na nasze szczęście! ❤️
    2765110c1c.png
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1321 687

    Wysłany: 22 października 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny dostałam smsa że mam wyniki już online. I boję się zajrzeć jak nie wiem co ☹️
    Gagus, trzymam kciuki!! Daj znać 😊

    Arcola lubi tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 22 października 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcola wrote:
    no to teraz na badanie bety trzeba iść :)
    Beta zrobiona, czekam na wyniki 🙂

    Arcola lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 22 października 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny dostałam smsa że mam wyniki już online. I boję się zajrzeć jak nie wiem co ☹️
    Trzymam kciuki 😊

    Arcola lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Gaguś Autorytet
    Postów: 359 492

    Wysłany: 22 października 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny!!! Beta 58,23!! 11 dpt. Ja nie wierzę w to co widzę! Progesteron 16,589 ng/ml.

    Sofia2019, Ovulka, Aś2018, Sylv33, Klaudia.91, monzaw, Catlady, blair., Arcola, elinkagd, Niki345, Nadzieja, Emilkap11, Sierściucha, Bruised, Petunia88, Iva_82, kasiek2620, aganieszkam, taśta, Makt, Karr, Meggie1, Natica90, magg85, Evitaz, truskawka26, skała, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    1IVF Invicta Warszawa Październik2019 -
    HBA 13%, FragDNA powyżej 30%
    1 zarodek M.2. (beta 0,1)
    2IVF Invicta Warszawa
    Styczeń 2019-
    1zarodek BL3.2.3 (beta0,1)
    3 próba Novum - start Luty 2019 (histeroskopia, mąż leczenie Wolski) HBA 61%, fragDNA 10%
    Transfer 11.10.
    Zarodek 2 dniowy
    11dpt beta 58, prog 16
    13dpt 108, 14dpt 167 prog 70, 17dpt 543 prog 37, 20dpt 1371 prog 57 25dpt 6853 prog 35 jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    34 dpt jest 💓
    27.12 usg prenatalne - prawdopodobnie chłopak 😊
    Mamy 2 mrozaki 2dniowe
    11.10.2022r. Kriotransfer

    Czekamy na nasze szczęście! ❤️
    2765110c1c.png
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Estradiol ok. 6400 :/ Troszke zbyt duzo..
    Hej Shani - daj znac co z transferem ? Jak rozumiem jest przeniesiony na następny miesiąc ?

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 22 października 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny!!! Beta 58,23!! 11 dpt. Ja nie wierzę w to co widzę! Progesteron 16,589 ng/ml.


    Gratulacje 😍😍

    Arcola lubi tę wiadomość

  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1321 687

    Wysłany: 22 października 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny!!! Beta 58,23!! 11 dpt. Ja nie wierzę w to co widzę! Progesteron 16,589 ng/ml.
    Super! Ciesze się! :) czyli 2 dniowe daly rade.
    Progesteron moglby byc ciut wyższy

    Sylv33, Arcola lubią tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette92 wrote:
    Ja juz po becie i nie jest dobrze, oby nie kolejny raz pozamaciczna, bo beta podobna do tej co ostatnio:
    6dpt - 4,8
    7dpt - 7,5
    Staram sie nie myśleć, kolejną bete zrobię za tydzień...
    Hej Pauletta - jak tam u Ciebie ? Nieodzwyasz się czy to znaczy, że beta w ogóle nie urosła :(

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
  • Klaudia.91 Autorytet
    Postów: 253 581

    Wysłany: 22 października 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny!!! Beta 58,23!! 11 dpt. Ja nie wierzę w to co widzę! Progesteron 16,589 ng/ml.
    Piękna beta 😍

    Arcola lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    Marzec 2019 - decyzja o in vitro
    Sierpień 2019 - punkcja. 22 prawidłowe komórki.
    Z 12 zapładnianych mamy 1 ❄.
    Transfer odroczony - ryzyko hiperstymulacji
    15/10/ 2019 - transfer
    7 dpt - beta 63,7 🙂
    9 dpt - beta 175 🙂
    13 dpt - beta 1290 🙂
    24 dpt - mamy serduszko ❤

    Grudzień 2023 - powrót po rodzeństwo
    Odmrażamy oocyty, z 10 zapłodnionych mamy 5 zarodków
    13.02. - transfer 3 dniowca - nieudany 😔
    Zostały 4 ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    26.02 Przygotowania do transferu - odwołany - za wysoki progesteron
    2.04 - transfer ❄️
    7 dpt - beta 83,7
    9 dpt - beta 253
    13 dpt - beta 1336
    30 dpt - mamy ❤️
    ❄️❄️❄️ Na zimowisku
    event.png
    age.png
  • Gaguś Autorytet
    Postów: 359 492

    Wysłany: 22 października 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Super! Ciesze się! :) czyli 2 dniowe daly rade.
    Progesteron moglby byc ciut wyższy
    Jestem w takim szoku... Powiedzcie mi czy ta beta to dobra? Mam zadzwonić do lekarza i poinformować?

    Sylv33 lubi tę wiadomość

    1IVF Invicta Warszawa Październik2019 -
    HBA 13%, FragDNA powyżej 30%
    1 zarodek M.2. (beta 0,1)
    2IVF Invicta Warszawa
    Styczeń 2019-
    1zarodek BL3.2.3 (beta0,1)
    3 próba Novum - start Luty 2019 (histeroskopia, mąż leczenie Wolski) HBA 61%, fragDNA 10%
    Transfer 11.10.
    Zarodek 2 dniowy
    11dpt beta 58, prog 16
    13dpt 108, 14dpt 167 prog 70, 17dpt 543 prog 37, 20dpt 1371 prog 57 25dpt 6853 prog 35 jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    34 dpt jest 💓
    27.12 usg prenatalne - prawdopodobnie chłopak 😊
    Mamy 2 mrozaki 2dniowe
    11.10.2022r. Kriotransfer

    Czekamy na nasze szczęście! ❤️
    2765110c1c.png
  • Arcola Autorytet
    Postów: 1351 1236

    Wysłany: 22 października 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaguś wrote:
    Boże dziewczyny!!! Beta 58,23!! 11 dpt. Ja nie wierzę w to co widzę! Progesteron 16,589 ng/ml.
    Gaguś - powiem Ci że tak podgrzewałaś atmosfere, że i ja się denerowałam jak czytałam kolejne wpisy - UFFFF :)
    No i widać teraz jak testy sikane mogą być zwodnicze ja przy swojej becie 8 miałam chyba ciemniejsza kreskę niż Ty przy swojej 58

    GRATULUJE !!! CUDA W PAŹDZIERNIKU SIĘ JEDNAK ZDARZAJĄ :)

    Makt lubi tę wiadomość

    Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 4 ❄️)
    1 transfer 27.07.19 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10.19 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x9t*)
    3 transfer 18.06.20- 8dpt beta 0,2
    Ciąża naturalna czerwiec'20 - pusty pęcherzyk (9t*)
    4 transfer 21.11.20- pusty pecherzyk (9t*)
    5 transfer 07.04.21 - 10t*
    To nie walka to wojna, a ja już się poddaje...
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ