X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • IGA Autorytet
    Postów: 3128 2699

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest juz watek grudniowy. Tam zapraszamy

    karolkowa, Toonney lubią tę wiadomość

    b79b4656f3.png

    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18 I 29.06.18- 😥, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B )😢
    crio 26.11 - 2BB - cb
    II IMSI krotkie- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET KD (9A I 9B) -.cb
    14.05.19- FET 2 bla(AZ)-😢
    Wrzesien 2019- FET KD 4 A 😢
    12.11.19- Fet AZ4 BB cb
    16.12.19- AZ 6.1.1 (:
    5dpt-10,1 8dpt- 51,1, 11 dpt- 154,1, 14 dpt- 649,1,17 dpt-2290 pecherzyk 7 mm, 23 dpt-13900, 26 dpt ❤+ krwiak 7 tydzien * 💔
    20.03.20 - AZ 6.1.1 cudzie trwaj :)
    badania nieprawidlowosci:Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, Ana 1 I 2i 3 dodatnie,MTHFR 6777C-T układ hetero,PAI- 1 układ homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkowa wrote:
    No właśnie tego się boję. Ja miałam podawaną 5dniową blastkę. No nic, do poniedziałku trzeba czekać. Ale wydaje mi się że już powinnam mieć 3 cyfrowy wynik a nie 2-cyfrowy.. No ale - grunt że coś załapało. Pierwszy raz.
    Spokojnie przegrzebalam wszystkie fora naprawde dziewczyny mialy rozne bety i mialy 19 i 30 i 180 i bylo wszystko ok. Moj lekarz w ogole twierdzi ze beta nie jest wyznacznikiem a jak mu powiedzialam ze robilam w 7 i 9 dpt to w ogole powiedzial ze to z medycznego punktu w ogole nie ma znaczenia. Ale jak zaczelam krwawic to wtedy musialam zrobic bete. Bedzie dobrze ciesz sie z tego ze jestes w ciazy i czekaj spokojnie na wizyte ;))

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 6 lutego 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Widzę, że dużo z Was podchodzi do IVF w Warszawie... bo ja już głupia myślę co zrobię jak w mojej klinice się nam nie uda... Często w artykułach o in vitro są wypowiedzi lekarzy z Novum... i widzę czesto w stopkach, że pary po nieudanych procedurach przenoszą się właśnie tam....
    Jesteście w stanie coś o tej klinice powiedzieć? Są tam naprawdę tacy dobrzy lekarze???

    mao, hmm.. O tej klinice nic nie powiem.
    Ja z kolei słyszałam, że często dziewczyny zmieniają na Invictę czy na inną, nie pamiętam nazwy...

    P.S. trzymam kciuki za Wasze bety!

‹‹ 176 177 178 179 180
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ