X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, mi też tak mówił lekarz, że w razie czego zwiększy, ale to pewnie potem monitoring jest co chwilę ( w sensie np. co 2 dni?), pytam ze względu na planowany wyjazd. (Starsznie mam dużo pytań, za co przepraszam :p)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    Dziewczyny!Mocno trzymam kciuki za monitoringi transfery i bety
    Ja dziś (13dc) mam endo 9mm jutro rozmrażają moje komórki zapładniają i transfer na poniedziałek, zaczynam się stresować mam multum leków do tego czasu brać i to dowcipnie
    3majcie kciuki

    Będzie na pewno dobrze, oby Ci szybko minęło do transferu a potem do testowania :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Ja rowniez bardzo mocno trzymam kciuki!
    Miałaś już transfer?

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    Dziewczyny!Mocno trzymam kciuki za monitoringi transfery i bety
    Ja dziś (13dc) mam endo 9mm jutro rozmrażają moje komórki zapładniają i transfer na poniedziałek, zaczynam się stresować mam multum leków do tego czasu brać i to dowcipnie
    3majcie kciuki

    Super endo! Bedzie im Dobrze :)) Ile komorek beda zapladniac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    Miałaś już transfer?

    Mialam wczoraj

    Zajączek :) lubi tę wiadomość

  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Super endo! Bedzie im Dobrze :)) Ile komorek beda zapladniac?
    15 komórek embriolog mówiła ze ładne ja miałam pco i stymulacja była ostrożna uniknęła hiperstymulacji pobrali 25 komórek i dr stwierdziła ze 15 zapładniamy

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Super endo! Bedzie im Dobrze :)) Ile komorek beda zapladniac?
    15 komórek embriolog mówiła ze ładne ja miałam pco i stymulacja była ostrożna uniknęła hiperstymulacji pobrali 25 komórek i dr stwierdziła ze 15 zapładniamy

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak odczucia po ? Jak wgl trzeba się przygotować pytam czy zabrać coś ze sobą

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! 15 piękny wynik. Trzymam kciuki za zapłodnienie i transfer. Z takim numerem bedzie dobrze.

  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Będzie na pewno dobrze, oby Ci szybko minęło do transferu a potem do testowania :)
    A Ty na jakim jesteś etapie?przepraszam ze pytam ale tak nas tu dużo staram się podczytywać ale wiesz jak jest

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    I jak odczucia po ? Jak wgl trzeba się przygotować pytam czy zabrać coś ze sobą

    Mam lekkie skurcze i sobie odpoczywam, ale nie ze leżę w łóżku, byłam nawet na spacerze. Wczoraj bardziej leżałam zeby odpocząć. Ale wrocilam normalnie do domu metrem.
    Nic nie trzeba zabierać ze sobą. Dali mi koszulkę jednorazowa do transferu i takie papcie papierowe. Moj maz nie mógł przyjechać ze mną, ale moja bliźniaczka ze mną była. Pozwolili jej nawet być przy transferze. Transfer wydarzył sie szybko, pokazali mi blastke na ekranie, widziałam jak ja zassali do cewnika i pokazywali mi na usg jak cewnik wchodzi przez szyjkę macicy i jak wpuszczają blastke. Embrion pływa sobie w takim płynie i to widać na usg jak taka biała kropeczka.
    Najgorsze ze trzeba mieć pełny pęcherz, reszta to pestka. Bedzie dobrze!

    Rybitwa, Helenka_mała lubią tę wiadomość

  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Super!!! 15 piękny wynik. Trzymam kciuki za zapłodnienie i transfer. Z takim numerem bedzie dobrze.
    Oby! trzymam również mocno kciuki za Twoja betę !!bede czekać na wynik

    WIK lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Mam lekkie skurcze i sobie odpoczywam, ale nie ze leżę w łóżku, byłam nawet na spacerze. Wczoraj bardziej leżałam zeby odpocząć. Ale wrocilam normalnie do domu metrem.
    Nic nie trzeba zabierać ze sobą. Dali mi koszulkę jednorazowa do transferu i takie papcie papierowe. Moj maz nie mógł przyjechać ze mną, ale moja bliźniaczka ze mną była. Pozwolili jej nawet być przy transferze. Transfer wydarzył sie szybko, pokazali mi blastke na ekranie, widziałam jak ja zassali do cewnika i pokazywali mi na usg jak cewnik wchodzi przez szyjkę macicy i jak wpuszczają blastke. Embrion pływa sobie w takim płynie i to widać na usg jak taka biała kropeczka.
    Najgorsze ze trzeba mieć pełny pęcherz, reszta to pestka. Bedzie dobrze!
    Wooow

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Mam lekkie skurcze i sobie odpoczywam, ale nie ze leżę w łóżku, byłam nawet na spacerze. Wczoraj bardziej leżałam zeby odpocząć. Ale wrocilam normalnie do domu metrem.
    Nic nie trzeba zabierać ze sobą. Dali mi koszulkę jednorazowa do transferu i takie papcie papierowe. Moj maz nie mógł przyjechać ze mną, ale moja bliźniaczka ze mną była. Pozwolili jej nawet być przy transferze. Transfer wydarzył sie szybko, pokazali mi blastke na ekranie, widziałam jak ja zassali do cewnika i pokazywali mi na usg jak cewnik wchodzi przez szyjkę macicy i jak wpuszczają blastke. Embrion pływa sobie w takim płynie i to widać na usg jak taka biała kropeczka.
    Najgorsze ze trzeba mieć pełny pęcherz, reszta to pestka. Bedzie dobrze!
    A to już wróciłaś do domu? Czy w stanach miałaś transfer?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w Pradze, jutro jade do Polski na kilka dni. Wracam do stanow pod koniec tygodnia dopiero.

  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Mam lekkie skurcze i sobie odpoczywam, ale nie ze leżę w łóżku, byłam nawet na spacerze. Wczoraj bardziej leżałam zeby odpocząć. Ale wrocilam normalnie do domu metrem.
    Nic nie trzeba zabierać ze sobą. Dali mi koszulkę jednorazowa do transferu i takie papcie papierowe. Moj maz nie mógł przyjechać ze mną, ale moja bliźniaczka ze mną była. Pozwolili jej nawet być przy transferze. Transfer wydarzył sie szybko, pokazali mi blastke na ekranie, widziałam jak ja zassali do cewnika i pokazywali mi na usg jak cewnik wchodzi przez szyjkę macicy i jak wpuszczają blastke. Embrion pływa sobie w takim płynie i to widać na usg jak taka biała kropeczka.
    Najgorsze ze trzeba mieć pełny pęcherz, reszta to pestka. Bedzie dobrze!

    a jak z weryfikacja ? u mnie w klinice mam miec bete 3, 6 i 10 dpt z czego dr mowila ze moze ale to moze 6dpt cos bd wiadomo kurde wolalabym raz a dobrze

    WIK lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Jestem w Pradze, jutro jade do Polski na kilka dni. Wracam do stanow pod koniec tygodnia dopiero.
    Jestem pełna podziwu jak Ty to ogarnęłaś. Ja mam problem dojeżdżać do kliniki 180 km. Ile razy musiałaś przylecieć?

    adgam, Helenka_mała, Veri lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie zastanawiam nad l4 po transferze, nie wiem...
    pracuje jako nauczyciel w przedszkolu z 4/5 latkami nie przemeczam sie bo tylko 5 godzin dziennie i sama nie wiem

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam wrote:
    a jak z weryfikacja ? u mnie w klinice mam miec bete 3, 6 i 10 dpt z czego dr mowila ze moze ale to moze 6dpt cos bd wiadomo kurde wolalabym raz a dobrze

    U mnie dopiero po 14 dniach bo moja klinika mi podaje Ovitrelle Jako hcg booster, chyba po to zeby oszukać twoje ciało ze już jestes w ciąży, wiec muszę czekac aż sie wypłucze z krwi. Tez bym chciała wcześniej jak ty. Wiem ze niektóre blastki już po tygodniu wychodzą.

    Evkill, jak razie byłam tylko dwa razy. Raz 3 tygodnie na stymulację od początku i teraz na dwa tygodnie ja transfer (za wczesnie bilet kupiłam), wystarczy być na transfer kilka dni tylko. Ja teraz nie pracuje, wiec jest łatwiej. Zaczynam nowa prace w grudniu i moze byc cieżko. 180km to daleko na monitoring etc!

  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    U mnie dopiero po 14 dniach bo moja klinika mi podaje Ovitrelle Jako hcg booster, chyba po to zeby oszukać twoje ciało ze już jestes w ciąży, wiec muszę czekac aż sie wypłucze z krwi. Tez bym chciała wcześniej jak ty. Wiem ze niektóre blastki już po tygodniu wychodzą.

    Evkill, jak razie byłam tylko dwa razy. Raz 3 tygodnie na stymulację od początku i teraz na dwa tygodnie ja transfer (za wczesnie bilet kupiłam), wystarczy być na transfer kilka dni tylko. Ja teraz nie pracuje, wiec jest łatwiej. Zaczynam nowa prace w grudniu i moze byc cieżko. 180km to daleko na monitoring etc!

    to bedziesz testowac 19 listopada ? ja kolo 21 takze trzymam mocno kciuki (mam urodziny w tym miesiacu wiec bylby piekny prezent)

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ