X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 2 września 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Hej Em, jak sie czujesz?? Czy masz jakieś objawy uboczne leków? I jak twoje usg wyglądało? Wszystko ok?
    Dzisiaj masz pewnie trigger shot?
    Objawem ubocznym jest ból głowy,plus takie dziwne uczucie ekscytacji a ja z tych wyciszonych jestem, także hormony robią swoje.Dzisiaj na USG będę dokładnie wiedzieć jak tam moje pęcherzyki,w piątek miały od 12 do 15mm.Na wieczór już mam dwa zastrzyki ovitrelle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 12:33

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    To będzie dla nas gorący tydzień.Nsjgorsze będzie czekanie na telefon od embriologa,jak wy to przetrwałyście?

    Już po punkcji będzie trochę wiadomo.

    Dwa zastrzyki?!

    Em11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trzy zastrzyki jutro, pregnyl i 2 deca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 12:58

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 2 września 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    zdublowałyśmy się :P
    Tak jakoś wyszło przez moje gapiostwo :/
    Narobiłam się, bo podsumowałam sierpniową listę...

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Tak jakoś wyszło przez moje gapiostwo :/
    Narobiłam się, bo podsumowałam sierpniową listę...
    Njut - szacun :) to zostawmy może Twój wątek ?

    njut, DomiZ lubią tę wiadomość

  • Ewelka02 Autorytet
    Postów: 936 985

    Wysłany: 2 września 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    To będzie dla nas gorący tydzień.Nsjgorsze będzie czekanie na telefon od embriologa,jak wy to przetrwałyście?
    Ja wogole nie bralam pod uwage ze cos moze pojsc nie tak z zaplodnieniem komorek. Niestety negatywne wiadomosci miala dopiero przy becie :-(

    vMxzp1.png

    I IVF: Maj 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    1 - transfer 2 zarodkow; beta <0.1😢

    II IVF: Sierpien 2018 ICSI (2 blaskocysty):
    2 - 16.08.2018 - transfer 1 zarodka (blastocyst); beta<0.1😢
    3 - 9.11.2018 -transfer mrozaczka na naturalnym cyklu - beta <0.1😢

    III IVF: Sierpień 2019 ICSI (3 blaskocysty):
    4 - 25.09.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    5 - 03.12.2019 crio transfer 1 zarodek - beta <0.1😢
    6 - 14.12.2020 crio transfer <0.1 😭😭😭

    IV IVF: Maj 2021 IMSI (3 blaskocysty po PGT-A)
    7 - 13.07.2021 crio transfer <0.1😭
    8 - 03.12.2021 crio transfer na cyklu naturalnym:
    5dpt ⏸️ kreski
    7dpt beta 63.4🥰🥰🥰
    10dpt beta 282. 9🥰🥰🥰
    14dpt beta 1,292🥰🥰🥰
    20 dpt beta 12 882🥰🥰🥰
    24 dpt - CRL 0.43 cm, mamy ❤️
    7w1d - CRL 1.07 cm💞💞💞
    11/08/2022 - 2622g największego szczęścia ❤❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dziewczyny ktore mialy crio czy powtarzalyscie badania FSH i cala reszta z tych hormonalnych?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Czesc dziewczyny chcialabym sie do was dolaczyc, wizyte pierwsza do ivf mamy dopiero 20 wrzesnia ale podczytuje was od hakiegos czasu, kompletnie jestem zielona
    Bonnie trzymam kciuki❤
    Ja jeszcze miesiac temu byłam zielona okrutnie, ale dziewczyny tu maja taka wiedze, ze szybciutko poznalam tajniki ivf. takze zapraszamy. Ja troszke musze zlapac oddech od forum, ale dziewczyny na pewno pomoga.
    Jak chcesz byc dopisana to prosze napisz wytyczne wedlug wlasnie pierwszej strony.Pozdrawiam Cie i zycze powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 17:14

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 2 września 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Bonnie - kciuki :) !!!
    Witaj Kasiak :)
    Veri - jak się czujesz ??
    Kalade - trzymam mocno &&&&&za jutrzejszą betę !!!


    Miłej niedzieli wszystkim !!
    Ciasteczko, dzięki za troskę, u mnie w miarę ok. Dzisiaj przez chwilę trochę słabo mi się zrobiło, ale do zniesienia.
    A jak u Ciebie? Skurcze ustały? Spokój tam na dole? :)
    A masz jakieś mdłości? Bo się zastanawiam, czy to się ma od razu, czy za jakiś czas dopiero...

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 2 września 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już ostatecznie zamykamy ten wątek i idziemy na wrześniowy? No dooobraaaa :D Ciasteczko, to jak możesz, to odpisz mi już tam.

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dziecka wrote:
    Hej,dziewczyny ktore mialy crio czy powtarzalyscie badania FSH i cala reszta z tych hormonalnych?

    Ja nie. Ale zaznaczam ja te hormony miałam prawidłowe więc chyba nie ma potrzeby powtarzać.

    Życzę wszystkim w tym tygodniu udanych stymulacji, efektywnych punkcji, transferów zakończonych dodatnimi betami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 09:12

    pragnaca dziecka lubi tę wiadomość

  • dariabozynska Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 września 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:53

  • rozalinawielska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:53

  • olafilsman Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

    Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

    Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

    Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Przepraszam że wcinam się w rozmowę, ale wydaje mi się że tu znajdę pomoc. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nie najlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi tajemnice swoich sukcesów.

‹‹ 86 87 88 89 90
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ