X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start styczeń 2018
Odpowiedz

In vitro start styczeń 2018

Oceń ten wątek:
  • aga_ni Autorytet
    Postów: 2265 1638

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    ile tu emocji, tych trudnych też... dla mnie ten rok też nie był łatwy. Dwie stracone ciąże, dwie nieudane procedury in vitro, nagła choroba męża, szpitale, badania, w końcu diagnoza: stwardnienie rozsiane. W międzyczasie terapia i baardzo dużo pracy nad sobą. Tak naprawdę nie sama niepłodność była dla mnie tragedią, ale to wszechobecne niezrozumienie, ciągłe oszczędzanie i niemożność planowania normalnego życia, wszystko pod dyktando leczenia. I jakieś takie poczucie krzywdy i pretensja do świata, przez co zaczęłam się izolować.

    Dzisiaj myślę trochę inaczej i jest lepiej. Jestem przed trzecią procedurą i czekam na nią z nadzieją. Diagnozę męża zaczęliśmy sprawdzać u kolejnych lekarzy i na razie większość jej nie potwierdza. Może się okazać, że to coś gorszego, ale może też się okazać, że to jakaś "lepsza" choroba. Nie mam już w sobie tego poczucia krzywdy, które sprawiało, że nie mogłam zywczajnie spędzać czasu z bliskimi - również tymi, którzy mają dzieci. Z drugiej strony, teraz otaczam się ludźmi z którymi się dobrze czuję i nie zmuszam się do kontaktów z innymi. Przyjaciele znają naszą historię, wspierają jak potrafią, czasem powiedzą coś głupiego, wtedy ich opieprzam, a oni przepraszają, bo naprawdę chcą dobrze. Czasem tylko nie wiedzą jak się zachować, rozumiem to i doceniam, że mimo to się nie izolują od nas i robią naprawdę wiele drobnych pięknych rzeczy, żeby nam pomóc. Jestem wdzięczna, nie tylko za to.

    Życzę każdej z Was wrażliwości wokół i otwartości na drugiego człowieka - wiem jakie to trudne, żeby się nie zamknąć na świat w obliczu takich tragedii jakie przeżywamy.

    Misia, jeśli tu jednak zaglądasz, myślimy tu o Tobie ciepło i czekamy na leszy czas, który przyjdzie.

    Niezapominajka5, OlaWi, Berbeć, tolerancyjna, Gaja88 lubią tę wiadomość

    23.10.2019 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    I słusznie, nikt kto tego nie przeszedł nie jest w stanie zrozumieć. Przykre, ale szkoda zdrowia na tłumaczenie.

    Ja to się przynajmniej cieszę, że w pracy rozumieją chociaż trochę. Teraz na przykład będę miała wolne do końca tygodnia, żeby odpocząć po transferze. Jak mam wizyty czy badania to też bez problemu kierowniczka mi pozwala wyjść. Jakoś tak lżej mi, że nie muszę się ze wszystkim ukrywać.
    Zazdroszczę pracodawcy, naprawdę.
    Mój zaserwował mi właśnie kontrolę z ZUSu...

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    U nas podobnie, wszyscy wielce obrażeni, ze jak to „na święta nie przyjedziecie”... masakra jakaś. Tylko ze u mnie w domu 5 małych dzieciakow, w tym niemowlak i dwójka dwulatków, a u Meza w domu pierwsza wnuczka od jego siostry. Wiec sory ale nie, nie będę się jeszcze dodatkowo katować. Ale kto tego nie przeszedł, nie jest w stanie tego zrozumieć. Macie racje dziewczyny, trzeba to po prostu olać.
    Doskonale wiem o czym piszesz.. wśród gości świątecznych, będziemy jedynymi bez dziecka. Pozostałe trzy pary już mają dzieci. A to my jesteśmy najstarsi stażem małżeńskim.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka30 - my już w bezczynności od sierpnia, wcześniej też staraliśmy się zdrowo żyć, ale teraz jestem na diecie bez glutenu i laktozy i jakoś daję radę :)

    Czy wiesz czy leczenie immunosupresyjne od Pasnika musi zacząć się w pierwszym dniu cyklu?? Bo mimo brania progesteronu właśnie dostałam plamienia, a recepta od docenta jeszcze nie doszła :(


    Aga_ni będzie dobrze, musi być. U mnie 3 procedura wyszła najlepiej.

    aga_ni lubi tę wiadomość

    0ba2188e07.png
  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ma ktoś z Warszawy użyczyć 6 tabletek equoral 50mg - bo pilnie potrzebuje, a recepta od Pasnika w drodze.

    0ba2188e07.png
  • aga_ni Autorytet
    Postów: 2265 1638

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierściucha wrote:
    Asieńka30 - my już w bezczynności od sierpnia, wcześniej też staraliśmy się zdrowo żyć, ale teraz jestem na diecie bez glutenu i laktozy i jakoś daję radę :)

    Czy wiesz czy leczenie immunosupresyjne od Pasnika musi zacząć się w pierwszym dniu cyklu?? Bo mimo brania progesteronu właśnie dostałam plamienia, a recepta od docenta jeszcze nie doszła :(


    Aga_ni będzie dobrze, musi być. U mnie 3 procedura wyszła najlepiej.

    też się tak nastawiam :)

    23.10.2019 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia mam nadzieję że wrócisz tu do mnie szybciej niż myślisz.. Nie wolno nas zostawiać.. :( A teraz przed nami "magia" świąt.. :( na sama myśl jest mi słabo.. Jedyne co dobre że ten rok się kończy.. chciałabym wierzyć że przyszły będzie dla Nas wszystkich "łaskawszy"

    Bruised a Ty proszę zakończ ten rok piękna betą! <3

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • asienka30 Autorytet
    Postów: 1278 1309

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierściucha wrote:
    Asieńka30 - my już w bezczynności od sierpnia, wcześniej też staraliśmy się zdrowo żyć, ale teraz jestem na diecie bez glutenu i laktozy i jakoś daję radę :)

    Czy wiesz czy leczenie immunosupresyjne od Pasnika musi zacząć się w pierwszym dniu cyklu?? Bo mimo brania progesteronu właśnie dostałam plamienia, a recepta od docenta jeszcze nie doszła :(


    Aga_ni będzie dobrze, musi być. U mnie 3 procedura wyszła najlepiej.
    Ja na swoich zaleceniach od P mam, że leki immunosupresyjne przyjmować od 1 dnia cyklu. Nie wiem na ile ten pierwszy dzień cyklu jest ważny, nie pytałam.
    Może podpytaj na wątku o immunologi, tam dziewczyny bardziej się znają na tym.

    8jhd5h3.png
    KIR AA, PCO, PAI-1, MTHFR, ANA1 dodatnie, obniżone parametry nasienia
    starania od 2015
    4 nieudane IUI
    operacja zpn - poprawa fragmentacji
    I podejście do IVF: 9 lipca punkcja (16 kumulusow, 8 komórek, 6 dojrzalych), 14 lipca - transfer 1 blastki :(
    3 mrozaczki...
    sierpień 2018 - scratching endometrium
    12 września - crio :(
    11 października - crio :(
    15 .02.2019 - start II procedury
    01.03.2019 - transfer 3-dniowego Kropka; 12 dpt - beta hcg 259,9; 14 dpt - beta hcg 912,4; 17 dpt - beta hcg 2719,0; 20 dpt - beta hcg 8518,0; 23 dpt - beta hcg 22385,0; mamy <3
  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    Ja na swoich zaleceniach od P mam, że leki immunosupresyjne przyjmować od 1 dnia cyklu. Nie wiem na ile ten pierwszy dzień cyklu jest ważny, nie pytałam.
    Może podpytaj na wątku o immunologi, tam dziewczyny bardziej się znają na tym.
    Zapytałam i czekam.
    Do Docenta też napisałam, bo ja też mam od 1dc.

    0ba2188e07.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, strasznie mi przykro :( nie poddawaj się kochana, jeszcze zaświeci dla was słońce. Tulę mocno!

    Niezapominajka, może jakaś gra edukacyjna? Czterolatki są już bystre :) Pamiętam jak z 10 lat temu kuzynka męża (miała może z 5 lat) wygrywała z nami w gry pamięciowe (supermemo, Ramzes, itp). Byliśmy bez szans :P

    Asienka, nie mów tak! Już niedługo będziesz kupować prezenty swoim dzieciom. Musisz w to uwierzyć! Życie jest okrutne i niesprawiedliwe, ale wierzę w to, że już niedługo wszystkie będziemy z brzuchami buszować na fioletowej stronie mocy.

    Niezapominajka5 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Micha Ekspertka
    Postów: 174 88

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się nie udało byłam na cyklu naturalnym
    Badałam progesteron w 3 dpt 11.3 bardzo niski lekarz okazał brać lutinus 2x1 i duphaston 3x1 dzisiaj badany progesteron 6 dpt 12.5 prawie nic nie urósł mimo brania leków jutro idę zrobić betę będzie 7 dpt blaski ale myślę że nie udało się z powodu niskiego progesteronu w cyklu udanym gdy zaszłam w ciążę progesteron miałam powyżej 60 czy któraś , was miała taki niski progesteton ale udało się?

    Micha
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micha wrote:
    Chyba się nie udało byłam na cyklu naturalnym
    Badałam progesteron w 3 dpt 11.3 bardzo niski lekarz okazał brać lutinus 2x1 i duphaston 3x1 dzisiaj badany progesteron 6 dpt 12.5 prawie nic nie urósł mimo brania leków jutro idę zrobić betę będzie 7 dpt blaski ale myślę że nie udało się z powodu niskiego progesteronu w cyklu udanym gdy zaszłam w ciążę progesteron miałam powyżej 60 czy któraś , was miała taki niski progesteton ale udało się?


    Ja miałam progesteron 3dpt w wysokości 6 - a więc nie ma żadnych reguł :) I się udało tyle że poroniłam.. :/

  • Magduśka86 Nowa
    Postów: 1 9

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Chciałam coś Wam napisać ku pokrzepieniu serc. Jednak wiem, że złość, bezradność i ta wieczna tęsknota za kimś kogo nie mieliśmy okazji poznać są silniejsze od wszystkiego innego. Święta? Dni jak każde inne... tylko przypominają o tym, że nie mamy małego człowieka do obdarowania prezentami. To udawane cieszenie się do cudzych dzieci. Wiem jak to jest. Ale wiecie co? W tym roku spędzamy pierwsze Święta z naszą córeczką. I pomimo przeciwności, Ona bardzo chciała zostać z nami i zająć nam cały czas i całe nasze serca. I choć jeszcze tak niedawno płakałam tak jak Wy, to wiem, że każda ta łza zamienia się teraz w uśmiech. I Wam tego życzę. Wierzcie! Do ostatniej komórki, do ostatniego zarodka. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za każdą z osobną.

    Chmielinka, tolerancyjna, Jagoda7, Paulcia28, Gaja88, Bajka_88, aga_ni, MonikA_89!, Farelka lubią tę wiadomość

  • Chmielinka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane,

    Staramy się z mężem o dziecko od 12 lat. Jestem już po tysiacu badań, kilku zabiegach udrazniania jajowodow, dwóch laparoskopiach i trzech próbach IVF... ostatnia próba miała miejsce prawie sześć lat temu. Nie dawałam już rady psychicznie dlatego zdecydowaliśmy, że damy sobie chwilę oddechu. W tym roku z nową energią wracamy do walki :) Dzisiaj wziełam moj pierwszy zastrzyk Gonapeptyl. Wydaje mi się że pamiętam jak sie czulam przy poprzednich cyklach (chyba nie da sie tego zapomniec tak do konca), ale tym razem mam dodatkową atrakcję w formie Hashimoto, które zdiagnozowano u mnie kilka miesięcy temu. Dlatego mam pytanie, czy są wśród Was te, które mają Hasimoto i zaczynają podejście do in vitro lub też są już po?

    Pozdrawiam cieplutko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micha wrote:
    Chyba się nie udało byłam na cyklu naturalnym
    Badałam progesteron w 3 dpt 11.3 bardzo niski lekarz okazał brać lutinus 2x1 i duphaston 3x1 dzisiaj badany progesteron 6 dpt 12.5 prawie nic nie urósł mimo brania leków jutro idę zrobić betę będzie 7 dpt blaski ale myślę że nie udało się z powodu niskiego progesteronu w cyklu udanym gdy zaszłam w ciążę progesteron miałam powyżej 60 czy któraś , was miała taki niski progesteton ale udało się?
    Ja - w 14 dpt 9.99... brałam 3x 2 duphaston i 3x 2 luteinę 100, a i tak był niski. Plamienia i bóle do 13 tyg.

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    W środę zabieramy ostatniego Kropka :D
    Trzymam mocno kciuki za was.

    Misia bardzo mi przykro :(

    Chmielinka witaj :)

    Co do immunologi u nas w klinice nikt nawet nie poruszył tematu aby jakiekolwiek badania zrobić. Tylko na genetykę naciskali.
    Zresztą w klinice byłam ostatni raz poł roku temu. I niestety muszę przyznać, że w cale mi się tam nie śpieszy.

    Miałam nie pisać jak to nie cierpię świąt, żeby nie psuć atmosferki i udawać jak zawsze, że wszystko jest ok. Ale tak nie jest. Znowu przyjadą teściowie ( bo moi rodzice jak zawsze mają za daleko) znowu te puste życzenia. ehh... :(. Parę dni przed świętami nie będzie siły myśleć bo z kuchni nie wyjdę i znowu będę gotować na dwa gary.
    No nic jakoś to trzeba przeżyć. W maju miałam nadzieję, że te święta będą inne.

    Kochane a takie pytanie z innej beczki. Kto zrobi kolejny temat "....start styczeń 2019" ?? bo wydaje mi się , że dla niektórych z nas rok 2018 był zbyt bolesny i chyba trzeba zacząć nowy rok z nowym tematem.

    Jeszcze jedno pytanie dziewczynki. Czy zimną łykacie jakieś specjalne witaminki, minerały??. Ja mam zalecenie tylko wit D3 bo mam niedobór plus ten metylowany kwas foliowy.

    Ściskam was mocno :) A co!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 10:26

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko masz rację ,od nowego roku zaczynamy nowy wątek , a co do witamin to może omega 3 Ale bez rybiego tłuszczu tylko z siemia ,ściskam Ciebie :-*

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane drogie moje a czy któraś bz was stosowała olej z czarnuszki ?? Kupiłam jakiś czas temu że względu na wypadające włosy bo ma dużo biotyny czy czegoś tam plus dużo tych dobrych kwasów tłuszczowych. Ale włosy jak się sypały tak sypią.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie siee przyłącze do nowego wątku bo ten...sZkoda mówić... :(

    Pimka, Bajka_88, Paulcia28, asienka30, tolerancyjna, Kovic lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 pozostaje mieć nadzieję że najbliższy rok będzie dla nas bardziej łaskawy.

    Paulcia28, Gaja88, Ewi28, tolerancyjna lubią tę wiadomość

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
‹‹ 1236 1237 1238 1239 1240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ