Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 14 września 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella <3

    Asia_88, Bella93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 14 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella <3

    Bella93, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Masz beznadziejna rodzinę...nie wiem jak mogli Cie zarazic.
    Idź do lekarza, może to grubszy problem niż wirus i potrzebujesz antybiotyku.

    Grunt ze transfer pierwszy i udany i ze beta ładnie rosnie. :)


    Do lekarza nie mam potrzeby isc póki nie mam gorączki.. Chyba zeby cos gorszego zlapac...Glowa puściła wiec jest ok.

    Rodzinę mam fajna, mam dziecko. I drugie w drodze...nie ma co narzekać. Niektórzy maja gorzej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 14 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka, jak piszesz ze nie ma co narzekać to nie narzekaj ciagle i nie pisz w rozpaczliwym tonie jak nic złego się nie dzieje bo uwierz mi ludzie maja większe problemy.

    nick nieaktualny, Asia_88, bajka_, Smutna32, Martoszka lubią tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 14 września 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Grunt ze transfer pierwszy i udany i ze beta ładnie rosnie. :)


    Do lekarza nie mam potrzeby isc póki nie mam gorączki.. Chyba zeby cos gorszego zlapac...Glowa puściła wiec jest ok.

    Rodzinę mam fajna, mam dziecko. I drugie w drodze...nie ma co narzekać. Niektórzy maja gorzej
    Z Twoich postów wynika coś zupełnie innego.
    Mąż beznadziejny, irytujacy i nieczuły.
    Syn jest jednym wielkim chodzącym zarazkiem i mógłyby z pokoju nie wychodzić, żeby Tobie nic się nie stało. Masakra.
    A Ty przed chwilą umierałaś. Czasami jak się czyta te Twoje stęki i jęki to ma się ochotę Cię dobić, żeby zakończyć Twoje cierpienie i nie odstępującego Cię "pecha".

    Asia_88, lipcowka86, sylwia80, Mysza1986, anakonda, Yoselyn82, bajka_, Justine, nick nieaktualny, Cccierpliwa, ChudaRuda, nick nieaktualny, ..::Butterfly::.., Smutna32, nick nieaktualny, Matylda34, Ania:gdzie ta ciaza! lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oczyśćmy trochę atmosferę bo sie gęsta robi :p

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 14 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka Ja często podczytuję posty i zgadzam się z dziewczynami. Skoro piszesz ze nie ma na co narzekać i inni mają gorzej to czemu narzekasz bardziej niż wszyscy inni razem wzięci? Tym bardziej doceniaj i ciesz się z tego co masz.

    Bella-trzymam kciuki-kiedy będziesz miała jakies wyniki??

    Asia_88, sepa, bajka_ lubią tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 14 września 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella po prostu powiedziała to, co kazda mysli, a głosno nie powie.
    Dootka, przy Tobie to chyba bym w depresje wpadła :/ ciesz sie zyciem, i tym co masz, bo niejedna chciałaby byc dzis w Twojej skórze..

    Asia_88, lipcowka86, Mysza1986, sylwia80, promyczek 39, Yoselyn82, nick nieaktualny, KarenMillen, Smutna32, Bella93, madwitka, Ania:gdzie ta ciaza! lubią tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 14 września 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 12:02

    e_mil_ka, lipcowka86, sylwia80, lena7, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 14 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena i teraz pojawia się pytanie dla kogo ten staw potrzebny ... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 13:57

    lena7, Bella93 lubią tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 14 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny oczyśćmy trochę atmosferę bo sie gęsta robi :p


    Nie tylko gęsta ale i toksyczna ;p
    Czy ja jako założyciela wątku mam tu jakąś władzę? :D Taką np jak Kim Dzong Un?

    nick nieaktualny, sylwia80, Smutna32, Bella93 lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Nie tylko gęsta ale i toksyczna ;p
    Czy ja jako założyciela wątku mam tu jakąś władzę? :D Taką np jak Kim Dzong Un?
    Hihihi to nie władza to dyktatura :D



    Ja właśnie wzięłam no spe, oby to mój maluch tak kakretnie zaczął sie wgryzać i z tad takie odczucie w podbrzuszu!

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 14 września 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Hihihi to nie władza to dyktatura :D



    Ja właśnie wzięłam no spe, oby to mój maluch tak kakretnie zaczął sie wgryzać i z tad takie odczucie w podbrzuszu!


    Oby Agniechaaaa!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Oby Agniechaaaa!
    Dawno mnie tu nie było, Myszą jak sie sytuacja ma u Ciebie??

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 14 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dawno mnie tu nie było, Myszą jak sie sytuacja ma u Ciebie??

    No ja też miałam dłuższą przerwę od Forum i w ogóle tematów "staraniowych"
    Teraz wracam. Jestem 4dpt 2 ost. mrozaków i wróciłam na jakiś czas.
    Wyjątkowo bardziej chill'outowo.
    Po ostatnim poronieniu mam już świadomość, że pozytywna beta to dopiero początek drogi i nie mam kontroli nad tym co się tam wewnątrz dzieje, więc nie ma sensu shizować.

    Siła doświadczenia już chyba :)
    *PS nie to żebym nie była wyczulona na sygnały ciała ale na pewno większy spokój niż przy ostatnich 2 transferach.

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 14 września 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella <3

    nick nieaktualny, Bella93 lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    No ja też miałam dłuższą przerwę od Forum i w ogóle tematów "staraniowych"
    Teraz wracam. Jestem 4dpt 2 ost. mrozaków i wróciłam na jakiś czas.
    Wyjątkowo bardziej chill'outowo.
    Po ostatnim poronieniu mam już świadomość, że pozytywna beta to dopiero początek drogi i nie mam kontroli nad tym co się tam wewnątrz dzieje, więc nie ma sensu shizować.

    Siła doświadczenia już chyba :)
    *PS nie to żebym nie była wyczulona na sygnały ciała ale na pewno większy spokój niż przy ostatnich 2 transferach.
    Powiem Ci ze fakt jest jeden ostatnie poronienie przeżyłam duzo łatwiej niż to pierwsze gdzie tak naprawdę zbierałam sie z 10mc. Straszne jest to ze człowiek jest w stanie przyzwyczaić sie do czegoś tak przykrego :(
    Kiedy testujesz??? Trzymam kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 14:53

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 14 września 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Powiem Ci ze fakt jest jeden ostatnie poronienie przeżyłam duzo łatwiej niż to pierwsze gdzie tak naprawdę zbierałam sie z 10mc. Straszne jest to ze człowiek jest w stanie przyzwyczaić sie do czegoś tak przykrego :(
    Kiedy testujesz??? Trzymam kciuki!!!


    Nie piszę kiedy testuję bo taką sobie teraz zasadę wymyśliłam chociaż można się domyślać :)

    Za ciebie też kciukole!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 14 września 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella <3

    Dorotka wyluzuj dziewczyno bo tego na prawdę czytać się nie da. To, że transfer udany pierwszy i że beta super rośnie to wszystkie wiemy bo informujesz nas na bieżąco. Ale po co taki komentarz pod postem Belli? Lepiej Ci? Wstyd.

    Matko założycielko jako aktywny członek wątku informuje, że z nikim innym tu takich problemów nie mamy.Tylko Dootka ciągle jeczy i jeczy. No ile można!

    Sorry ale musiałam....

    Mysza1986, Smutna32, Bella93, anouk11 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Nie piszę kiedy testuję bo taką sobie teraz zasadę wymyśliłam chociaż można się domyślać :)

    Za ciebie też kciukole!
    No nożna :) ja juz zaciskam kciuki za Was :)!!!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ