Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipinka, mozliwe ze to implantacja, ale moglas sie tez dziabnac aplikatorem, a teraz szyjka wrażliwa jest.
    Niemniej jednak trzymam kciuki za pierwsza opcje :)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipinka a który to Twój transfer? Po transferze lepiej używać palucha niż aplikatora.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Filipinka a który to Twój transfer? Po transferze lepiej używać palucha niż aplikatora.
    Crinone nie da sie podać bez aplikatora, bo to zel ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa heh to ja nie wiedziałam :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • filipinka2 Przyjaciółka
    Postów: 90 127

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój 4 transfer. I tak jak Bella napisała crinone to żel z aplikatorem i nie da się inaczej. w środę miałam transfer pięknych blastusiek więc dziś jest 3 doba po transferze.

    niepłodność idiopatyczna, 5 lat starań
    3 IUI
    09.2015 IVF 1
    11.2015 ICSI 2
    02.2016 ICSI 3
    04.2016 crio
    02.2017 ICSI 4
    04.2017 ICSI 5- 21 komórek tylko 2 blastki
    05.2017 crio blastusi +AH
    f2w33e3k1khu8fww.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    filipinka- trzymam kciuki, żeby to jednak implantacja była ;)

    Saja lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • filipinka2 Przyjaciółka
    Postów: 90 127

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie mocno z całych sił :)

    kozamonia, ania8306 lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna, 5 lat starań
    3 IUI
    09.2015 IVF 1
    11.2015 ICSI 2
    02.2016 ICSI 3
    04.2016 crio
    02.2017 ICSI 4
    04.2017 ICSI 5- 21 komórek tylko 2 blastki
    05.2017 crio blastusi +AH
    f2w33e3k1khu8fww.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajeczka rosną, nie wiele ich ale są. Estradiol rośnie. W poniedziałek kolejne sprawdzanie.

    MalaHD, ania8306, islanegra, mietata lubią tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipinka kiedy testujesz?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jeszcze pojechałam na betę- bo nie dowierzałam a chciałam sprawdzić przyrost w tym samym labo.. W czwartek popołudniu badałam - było 394. Dzis 763 przed południem. Chyba calkiem dobrze?

    MalaHD, Bella93, Deseo, mietata, islanegra, ka_tarzyna, kozamonia, Morwa, ania8306 lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pięknie zuza! Gratulacje

    zuzanna lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza pięknie ❤

    zuzanna lubi tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    filipinka2 wrote:
    dzień dobry dziewczynki. jak samopoczucie przy weekendzie. w u mnie dziś z rana coś dziwnego. jestem 3 dni po transferze blastusiek. jak codzień rano zapodalam crinone(progesteron)I wyciągając potyczek zobaczyłam krewke.mam cicha nadzieję że to krew implantacyjna bo na okres chyba zawcześnie. jak myślicie?
    WitajFilipka. Ja miała dokładnie 3 dpt plamienie- delikatne- takie bezowe. Nie była to krew ale plamienie potem ustalo. Wydaje mi się ze wtedy była implantacja.Trzymam kciuki żeby tak było w Twoim przypadku.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD rzeczywiście po zastrzyku jest piękny pozytyw!

    Uwaga próbuje wrzucić zdjęcie...pewnie się nie uda

    https://naforum.zapodaj.net/96f101d25168.jpg.html

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/96f101d25168.jpg.html

    Nigdy się nie nauczę:-(

    Wie ktoś jak się to robi?

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juzjestem spokojniejsza. W poniedziałek do lekarza po L4. Chyba mnie w pracy zlinczują. Ale to dla mnie jest ważniejsze w tej chwili. Trzymam kciuki za reszte z Was. Mam nadzieje ze ktoras niebawem do mnie dolaczy. Co prawdza nadal jeszcze nie mogę uwierzyć. W poniedziałek z tydzień na pierwsze USG jestem umówiona.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Teraz juzjestem spokojniejsza. W poniedziałek do lekarza po L4. Chyba mnie w pracy zlinczują. Ale to dla mnie jest ważniejsze w tej chwili. Trzymam kciuki za reszte z Was. Mam nadzieje ze ktoras niebawem do mnie dolaczy. Co prawdza nadal jeszcze nie mogę uwierzyć. W poniedziałek z tydzień na pierwsze USG jestem umówiona.

    Bardzo dobrze odpoczywaj przynajmniej psychicznie, w pracy zawsze jakaś menda może człowieka wkorzyc a nerwy w tym momencie nie są potrzebne.
    Teraz rozpylaj swiezutkie wiruski i pozytywne nastawienie ❤

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/96f101d25168.jpg.html

    Nigdy się nie nauczę:-(

    Wie ktoś jak się to robi?
    Musisz wkleić 3 link bbcode

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok sprawdzam

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa42f4327004.jpg

    Bella93 lubi tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeeeeeeeee Bella kocham cie normalnie

    Bella93 lubi tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ